Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.577 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,6%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.744
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
shot.2.jpg
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Επειδή με ρωτάτε πολλοί inbox για το συγκεκριμένο κολο,είναι συνάδελφος της γυναίκας μου και έτυχε να είναι μαζί μας για μπάνιο.Οχι δε τον έχω γαμησει αυτόν τον κολο.μακαρι να τον γαμουσα : )
αυτό που έχω απορία είναι τι στην ευχή σε ρωτάνε... (ως ειθιστε σε κάθε τι δυνατό που "ποστάρεται" εδώ μέσα και ο συντάκτης του ποστ δέχεται μνμ)

1) επιφώνημα θαυμασμού ("ωραίο κώλο γαμάς φιλαράκι" ... ) γλύφουμε τον συντάκτη, μπας και τελικά γλύψουμε κανένα κοκκαλάκι και εμείς από σπόντα

2) "της γυναίκας σου είναι φιλαράκι" ? και στο βάθος η υποψία, που είσαι φιλαράκι, άμα ψάχνετε για κάνα τριολέ, είμαι μέσα κ την έχω κ μεγάλη ..

3) "τρως καλά μόρτη" .. του στυλ σας γλεντάω κ τους 2 σας, άμα λάχει να πούμε

4) .. ΔΙΚΟ ΣΑΣ !!
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
αυτό που έχω απορία είναι τι στην ευχή σε ρωτάνε... (ως ειθιστε σε κάθε τι δυνατό που "ποστάρεται" εδώ μέσα και ο συντάκτης του ποστ δέχεται μνμ)

1) επιφώνημα θαυμασμού ("ωραίο κώλο γαμάς φιλαράκι" ... ) γλύφουμε μας και τελικά γλύφουμε κανένα κοκκαλάκι και εμείς από σπόντα

2) "της γυναίκας σου είναι φιλαράκι" ? και στο βάθος η υποψία, που είσαι φιλαράκι, άμα ψάχνεται για κάνα τριολέ, είμαι μέσα κ την έχω κ μεγάλη ..

3) "τρως καλά μόρτη" .. του στυλ σας γλεντάω κ τους 2 σας, άμα λάχει να πούμε

4) .. δικό σας ...!!
Έπεσες σε όλα μέσα.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
  • Like
Αντιδράσεις: Leoman

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.038
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Κάθε φορά που πάει η γυναίκα με συναδελφισσες της όταν σχολανε από τη δουλειά θάλασσα πηγαίνω κιεγω προς το τέλος και μετά την φορτώνω οπότε είμαι συνηθισμένος..

αυτό που έχω απορία είναι τι στην ευχή σε ρωτάνε... (ως ειθιστε σε κάθε τι δυνατό που "ποστάρεται" εδώ μέσα και ο συντάκτης του ποστ δέχεται μνμ)

1) επιφώνημα θαυμασμού ("ωραίο κώλο γαμάς φιλαράκι" ... ) γλύφουμε τον συντάκτη, μπας και τελικά γλύψουμε κανένα κοκκαλάκι και εμείς από σπόντα

2) "της γυναίκας σου είναι φιλαράκι" ? και στο βάθος η υποψία, που είσαι φιλαράκι, άμα ψάχνετε για κάνα τριολέ, είμαι μέσα κ την έχω κ μεγάλη ..

3) "τρως καλά μόρτη" .. του στυλ σας γλεντάω κ τους 2 σας, άμα λάχει να πούμε

4) .. ΔΙΚΟ ΣΑΣ !!
Τι να ρωτησουνε-με αν πετυχαίνει τα γεμιστά???
 

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
245
Πόντοι
20
μέτρησα 3 αντηλιακά μόνο στην πλαστική τσάντα (ντεμοντέ η τυπισα, ούτε ένα νεσσεσερι δεν της πέρνει ο δικός της ... πράσινο σακουλάκι από λαϊκή ..)
Την επομενη φορα θα τα βαλουμε σε Jimmy choo μυστη μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom