Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (23 μέλη και 100 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.575 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,6%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 469 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.741

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.556
Like
27.996
Πόντοι
5.006
20240812_182813.jpg
Βγάλε τα εμπόδια :tooth:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Άμα πετάει έξω τα κωλομέρια γιατί δεν πετάει και το μουνί ?

Αφού η ποιότητα της δεν κρίνεται από το ύφασμα ας μη χρησιμοποιεί ύφασμα καθόλου.

Εφόσον είναι παντρεμένη ή σε σχέση και προβάλει τις καμπύλες της, που αυτές ελκύουν τα αρσενικά, είτε για επιβεβαίωση είτε για πρόκληση, πρώτον είναι περίεργο, δεύτερον είναι ανησυχητικό οι μαλάκες δίπλα τους να μην έχουν κανένα θέμα και να καμαρώνουν κιόλας.

Δε βλέπω πουθενά "Μάτι" στο νήμα. Είναι απλά μια συλλογή attention whores σε επιθετικό μάρκετινγκ mood με αμφίβολη αισθητική πολλών μελών βάσει αυτών που ανεβάζουν.

Νόμιμο ή όχι αν θα τα πετάξουν εντελώς δεν νομίζω να τίθεται θέμα αν δεν προσβάλλεται η γενετήσια πράξη ή πρόκληση ασέλγειας. Δείχνει όμως το τι είναι οι κυρίες και πόσο εύκολα εντυπωσιάζουν τα μέλη εδώ μέσα.

Όσο για το σχόλιο σας περί του τι είναι ανησυχητικό όντας εδώ, αυτοαναιρείται από τον όρο exhibitionist του nickname σας και απλά επιβεβαιώνει για πιο λόγο τα πετάνε οι κυρίες.

Καλά τα είπες τύπε αλλά να προσθέσω και κάτι ακόμη. Όλοι αυτοί που τα βλέπουν από κοντά δεν έχουν την ανάγκη να ορμήσουν και να σκίσουν αυτά τα μουνιά;

Δηλαδή όσο σεξουαλικά χορτασμένος και να είναι ένας άντρας πόσο χαμηλή τεστοστερόνη πρέπει να έχει για να βλέπει τα μουνόχειλα να διαγράφονται και να κρατιέται; Όσες φορές μου έχει τύχει να δω τέτοια προκλητικά μουνιά χύνω στο λεπτό.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Καλά τα είπες τύπε αλλά να προσθέσω και κάτι ακόμη. Όλοι αυτοί που τα βλέπουν από κοντά δεν έχουν την ανάγκη να ορμήσουν και να σκίσουν αυτά τα μουνιά;

Δηλαδή όσο σεξουαλικά χορτασμένος και να είναι ένας άντρας πόσο χαμηλή τεστοστερόνη πρέπει να έχει για να βλέπει τα μουνόχειλα να διαγράφονται και να κρατιέται; Όσες φορές μου έχει τύχει να δω τέτοια προκλητικά μουνιά χύνω στο λεπτό.

Κοιτάξτε αλλά εγκράτεια ρε τύπε, αυτός είναι ο σκοπός που τα φοράνε όχι μόνο να κοιτάξετε αλλά να κάνετε σαν ξελιγωμένα γομάρια.

Καλά εσύ είσαι και οργασμικός και χυνεις στο λεπτό
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
354
Like
711
Πόντοι
81
Θέλω να χώσω το πρόσωπο μου στην κωλάρα της μέχρι να πεθάνω από ασφυξία.
και να τρίβει την μουνοκωλοχαράδρα της περα δωθε μεχρι να πάρουν φωτιά απο την τριβή τα γένια σου.
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
143
Like
830
Πόντοι
81
Κοιτάξτε αλλά εγκράτεια ρε τύπε, αυτός είναι ο σκοπός που τα φοράνε όχι μόνο να κοιτάξετε αλλά να κάνετε σαν ξελιγωμένα γομάρια.

Καλά εσύ είσαι και οργασμικός και χυνεις στο λεπτό

Αν και βγαίνουμε εκτός θέματος, πραγματικά δεν μπορώ να πάρω μια γυναίκα στα σοβαρά αν ''ντύνεται'' έτσι μιας και πιστεύω πως δεν διαθέτει ίχνος ντροπής.
Τη θέλω σαν τρελός; Θα τη γαμήσω μέχρι να λιποθυμήσει ή να σπάσει ο πούτσος μου; Προφανώς και ναι, όμως αυτό δεν σημαίνει πως θα την έχω για κάτι σοβαρό.
Κάθε άνθρωπος κάνει (συνειδητά ή ασυνείδητα) τις επιλογές του και μετά πρέπει να αναλαμβάνει και τις ευθύνες του.

Θες μωρή πουτάνα να προκαλείς και να μαζεύεις όλα τα βλέμματα; Θες να σε βλέπουμε και να κάνεις τις πούτσες μας σαν σημαίες; Θες να μαζεύεις χιλιάδες σχόλια από τα λιγούρια στο internet;
Κάντα όλα αυτά, εγώ μαζί σου είμαι και κανένας δεν μπορεί να στο απαγορεύσει, να σε σχολιάσει ή να σε πειράξει.
Όμως δεν μπορείς να μου επιβάλεις τι φαντασιώνομαι για εσένα ή τι πραγματικά σε θεωρώ.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.036
Like
6.560
Πόντοι
1.056
Αν και βγαίνουμε εκτός θέματος, πραγματικά δεν μπορώ να πάρω μια γυναίκα στα σοβαρά αν ''ντύνεται'' έτσι μιας και πιστεύω πως δεν διαθέτει ίχνος ντροπής.
Τη θέλω σαν τρελός; Θα τη γαμήσω μέχρι να λιποθυμήσει ή να σπάσει ο πούτσος μου; Προφανώς και ναι, όμως αυτό δεν σημαίνει πως θα την έχω για κάτι σοβαρό.
Κάθε άνθρωπος κάνει (συνειδητά ή ασυνείδητα) τις επιλογές του και μετά πρέπει να αναλαμβάνει και τις ευθύνες του.
Σωστος..

Εγω φιλε εχω φτασει σχεδον σε σημειο να μην τις <<βλεπω>> καν..
 

Leoman

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
210
Like
634
Πόντοι
81
Αν και βγαίνουμε εκτός θέματος, πραγματικά δεν μπορώ να πάρω μια γυναίκα στα σοβαρά αν ''ντύνεται'' έτσι μιας και πιστεύω πως δεν διαθέτει ίχνος ντροπής.
Τη θέλω σαν τρελός; Θα τη γαμήσω μέχρι να λιποθυμήσει ή να σπάσει ο πούτσος μου; Προφανώς και ναι, όμως αυτό δεν σημαίνει πως θα την έχω για κάτι σοβαρό.
Κάθε άνθρωπος κάνει (συνειδητά ή ασυνείδητα) τις επιλογές του και μετά πρέπει να αναλαμβάνει και τις ευθύνες του.

Θες μωρή πουτάνα να προκαλείς και να μαζεύεις όλα τα βλέμματα; Θες να σε βλέπουμε και να κάνεις τις πούτσες μας σαν σημαίες; Θες να μαζεύεις χιλιάδες σχόλια από τα λιγούρια στο internet;
Κάντα όλα αυτά, εγώ μαζί σου είμαι και κανένας δεν μπορεί να στο απαγορεύσει, να σε σχολιάσει ή να σε πειράξει.
Όμως δεν μπορείς να μου επιβάλεις τι φαντασιώνομαι για εσένα ή τι πραγματικά σε θεωρώ.
Να πω μόνο ότι και η πουριτανική/καθωσπρεπει αμφίεση αν είναι επιτηδευμένη κοινώς αρκετά συχνή είναι και αυτη λίγο ντεκαυλε αφού στην παραλια θα βλέπεις τις άλλες γυμνες και τη δίκη σου ντυμένη και μπορεί να προκαλεί εκνευρισμο
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Κοιτάξτε αλλά εγκράτεια ρε τύπε, αυτός είναι ο σκοπός που τα φοράνε όχι μόνο να κοιτάξετε αλλά να κάνετε σαν ξελιγωμένα γομάρια.

Καλά εσύ είσαι και οργασμικός και χυνεις στο λεπτό
Εντάξει ρε αδερφέ όταν βλέπεις ότι πετάγονται τα μουνόχειλα από το μαγιό είναι λογικό να σε καλεί η φύση και να θες να αφήσεις τα παιδιά σου στη μήτρα που σου ανοίγει τα πόδια στην παραλία.

Σε μπουρδελότσαρκα στη Φυλής τόσο μουνι δεν θα δεις. Στις παραλίες η κατάσταση έχει ξεφύγει. Όχι απλώς διαγράφονται αλλά πολλές φορές τυχαίνει τουλάχιστον το ένα μουνόχειλο να μην καλύπτεται από το μαγιό.

Προσωπικά μπαίνω στην θάλασσα χύνω και ξαναβγαίνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom