Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.579 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,5%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.746

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
35 εκει γυρω...μονη ηταν και γελουσε δυνατα με τα γκαρσονια

Το  περιμενα......ειναι  η  ηλικια  που  αρχιζει  η  ανασφαλεια....  αρεσω  ακομα  αραγε ;

Εσυ  τι  εκανες;  Τη  βλεφαριαζες ; Μπορει  να  το  εκανε  και  για  πλακα........σε ειδε  με  γυναικα  και   παιδια  και  επαιξε  το  ρολο  της....να  δει  τι  θα  γινει........πως  θα  αντιδρασεις  εσυ  και  μετα  η  γυναικα  σου........εκτος  και  αν  εισαι  ωραιος  και  γουσταρε......
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
Το  περιμενα......ειναι  η  ηλικια  που  αρχιζει  η  ανασφαλεια....  αρεσω  ακομα  αραγε ;

Εσυ  τι  εκανες;  Τη  βλεφαριαζες ; Μπορει  να  το  εκανε  και  για  πλακα........σε ειδε  με  γυναικα  και   παιδια  και  επαιξε  το  ρολο  της....να  δει  τι  θα  γινει........πως  θα  αντιδρασεις  εσυ  και  μετα  η  γυναικα  σου........εκτος  και  αν  εισαι  ωραιος  και  γουσταρε......
τι θες να πω εγω τωρα οτι ειμαι ωραιος?
και πες οτι γουσταρε....τεσπα απλως το ανεφερα ..τωρα πεταξε το πουλακι
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
γραψε της το δευτερο κινητο σου σε χαρτοπετσετα και δωστης το κρυφα τυπε  :grin:
εγω στην μια ξαπλωστρα δεξια αυτη στα 3 μετρα και διπλα στο ενα μετρο η γυναικα φατσα..χαχαχαχατι πουτανεςς ειναι ρε συ
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
εγω στην μια ξαπλωστρα δεξια αυτη στα 3 μετρα και διπλα στο ενα μετρο η γυναικα φατσα..χαχαχαχατι πουτανεςς ειναι ρε συ
αν πηγαινα τουαλετα θαρχοταν και η γυναικα μου μαζι
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
καποια στιγμη ξαπλωνει και βγαζει το πανω φορα παρτιδα και ειναι γυρισμενη προς το μερος μου....ευτυχως που συγκρατηθηκα γτ ημουν με την γυναικα....εσεις τι θα κανατε αν ησασταν σε παρομοια θεση

Θα της έλεγα να το ξαναβάλει γιατί τα παιδιά δε φταίνε σε τίποτα να βλέπουν το στήθος της...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τι θες να πω εγω τωρα οτι ειμαι ωραιος?
και πες οτι γουσταρε....τεσπα απλως το ανεφερα ..τωρα πεταξε το πουλακι
σε ειδε πως τσεκαρες με τη γλωσσα εξω και σ επαιζε η πουταναρα,μην το αναλυεις περισσοτερο.

απαξιωση θελουν τετοια τσοκαρα και τιποτε περισσοτερο.ουτε καν χυσιμο,μονο κατουρημα.
γενικα παντως εχε υποψιν για μελλοντικες εξορμησεις,πως οταν σκας παραλια με γκομενα διπλα σου γινεσαι 10 φορες πιο εμφανισιμος.


παλιοκαριολες.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
σε ειδε πως τσεκαρες με τη γλωσσα εξω και σ επαιζε η πουταναρα,μην το αναλυεις περισσοτερο.

απαξιωση θελουν τετοια τσοκαρα και τιποτε περισσοτερο.ουτε καν χυσιμο,μονο κατουρημα.
γενικα παντως εχε υποψιν για μελλοντικες εξορμησεις,πως οταν σκας παραλια με γκομενα διπλα σου γινεσαι 10 φορες πιο εμφανισιμος.


παλιοκαριολες.

πουτανες ολες  :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
σε ειδε πως τσεκαρες με τη γλωσσα εξω και σ επαιζε η πουταναρα,μην το αναλυεις περισσοτερο.

απαξιωση θελουν τετοια τσοκαρα και τιποτε περισσοτερο.ουτε καν χυσιμο,μονο κατουρημα.
γενικα παντως εχε υποψιν για μελλοντικες εξορμησεις,πως οταν σκας παραλια με γκομενα διπλα σου γινεσαι 10 φορες πιο εμφανισιμος.


παλιοκαριολες.
Εκτορ????????????
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
"Μάτι στις Ελλεηνικές Παραλίες" πρέπει να γίνει ο τίτλος...
 

mirakos60

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
590
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
6
"Μάτι στις Ελλεηνικές Παραλίες" πρέπει να γίνει ο τίτλος...

Συμφωνω 100%. Πριν 2-3 χρονια με φιλο μου σε παραλια στην Παρο. Ερχονται δυο ελληνιδες, κοιταν δεξια κοιταν αριστερα και ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ να κανουν ηλιοθεραπεια γυνμοστηθες. Η παραλια φουλ στα μουνια……. Φευγοντας ο φιλος για καφεδες, μου φωναζει αν θελω και τσιγαρα.  Σε χρονο DT οι ελλεηνιδες εχουν βαλει το πανω από το μαγιο τους και με κοιταζουν σαν εξωγηινο. ΕΛΕΟΣ κυραδες εχουμε δει και εχουμε δει δεν περιμεναμε εσας.  :tits2: :tits2:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Συμφωνω 100%. Πριν 2-3 χρονια με φιλο μου σε παραλια στην Παρο. Ερχονται δυο ελληνιδες, κοιταν δεξια κοιταν αριστερα και ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ να κανουν ηλιοθεραπεια γυνμοστηθες. Η παραλια φουλ στα μουνια……. Φευγοντας ο φιλος για καφεδες, μου φωναζει αν θελω και τσιγαρα.  Σε χρονο DT οι ελλεηνιδες εχουν βαλει το πανω από το μαγιο τους και με κοιταζουν σαν εξωγηινο. ΕΛΕΟΣ κυραδες εχουμε δει και εχουμε δει δεν περιμεναμε εσας.   :tits2: :tits2:

επρεπε να χετε φαει φασολαδα να τις κλανατε κανονικα τυπε  :grin: :grin:
 

Iceman_82

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.693
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Συμφωνω 100%. Πριν 2-3 χρονια με φιλο μου σε παραλια στην Παρο. Ερχονται δυο ελληνιδες, κοιταν δεξια κοιταν αριστερα και ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ να κανουν ηλιοθεραπεια γυνμοστηθες. Η παραλια φουλ στα μουνια……. Φευγοντας ο φιλος για καφεδες, μου φωναζει αν θελω και τσιγαρα.  Σε χρονο DT οι ελλεηνιδες εχουν βαλει το πανω από το μαγιο τους και με κοιταζουν σαν εξωγηινο. ΕΛΕΟΣ κυραδες εχουμε δει και εχουμε δει δεν περιμεναμε εσας.   :tits2: :tits2:

Προοδευτικές πάνω απόλα!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Συμφωνω 100%. Πριν 2-3 χρονια με φιλο μου σε παραλια στην Παρο. Ερχονται δυο ελληνιδες, κοιταν δεξια κοιταν αριστερα και ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΝ να κανουν ηλιοθεραπεια γυνμοστηθες. Η παραλια φουλ στα μουνια……. Φευγοντας ο φιλος για καφεδες, μου φωναζει αν θελω και τσιγαρα.  Σε χρονο DT οι ελλεηνιδες εχουν βαλει το πανω από το μαγιο τους και με κοιταζουν σαν εξωγηινο. ΕΛΕΟΣ κυραδες εχδει κεχουμε δει δεν περιμεναμε εσας.   :tits2: :tits2:


Βασικά δεν κατάλαβα, έβαλαν το πάνω επειδή καπνιζατε; :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom