Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.579 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,5%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.746

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
0672_001.jpg
τυπε σαυτην τη παραλια θα δεις τα πιο ακυρα μουνια ,σκανε κατι ωραες κατι μουναρες ,οταν ειχα παει εγω ηταν μια ξενη που ειχε τεραστια βυζια γυρως στα 35 και κορμαρα τα πεταξε ολα εξω πανικος στην παραλια
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • mm2.png
    mm2.png
    353,8 KB · Εμφανίσεις: 155

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
Έτσι που το πάτε δε θα πάρω μάτι στις ελληνικές παραλίες φέτος, διότι μ' αυτά που ανεβάζετε μου έχουν ήδη βγει τα μάτια!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
τυπε σαυτην τη παραλια θα δεις τα πιο ακυρα μουνια ,σκανε κατι ωραες κατι μουναρες ,οταν ειχα παει εγω ηταν μια ξενη που ειχε τεραστια βυζια γυρως στα 35 και κορμαρα τα πεταξε ολα εξω πανικος στην παραλια

Φετος αυτο το καλοκαιρι που μολις ξεκινησε ειχες παει φιλε Βασκο ποια παραλια ειναι αυτη που λες...;;;???
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Τέλος Ιουλίου..ΤΡΕΜΕΤΕ ΚΩΛΟΙ!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Τελος Ιουλιου που σφιγγουν οι ζεστες θα σφιξουν και οι κωλοι υπο την παρουσια του Αρχηγου μαςςς..... ;) ;) ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :grin: :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
Φετος αυτο το καλοκαιρι που μολις ξεκινησε ειχες παει φιλε Βασκο ποια παραλια ειναι αυτη που λες...;;;???
φετος οχι φιλε ,αλλα περυσι που πηγαινα ειχα δει πολυ μουνι που δν περιμενα να δω και βλεπω και κατι ρωσσιδες που ερχονται με οικογενειες αυτες ειναι και το αποκορυφωμα γιατι σκανε με κατι στριγκους
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
φετος οχι φιλε ,αλλα περυσι που πηγαινα ειχα δει πολυ μουνι που δν περιμενα να δω και βλεπω και κατι ρωσσιδες που ερχονται με οικογενειες αυτες ειναι και το αποκορυφωμα γιατι σκανε με κατι στριγκους

ωραιος φιλε Βασκο αλλα δε μου λες ποια παραλια ειναι αυτη που λες το Κοστα ντε Κωλ ακτη αλιμου και δε συμμαζευεται μονο στα αριστερα διπλα στην δωρεαν παραλια μπορει να΄΄ναι αυτη η φωτογραφια εκει εχω δει και γω κατι τρελα οικογενιακα σλαβικα που εχουν τον γκομενο/γαμπρο μαζι και τη βαρελω μανα/θεια,κτλ και βγαζουν εξω το κορδονι αλλα σπανια τοπλες εχεις δει εκει που λες στριγκακια με βυζακια εξω.. :boobies: :boobies: :tits: :tits  :cool2: :cool2::;;;????
 

chabakaewjane

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
As I have a lot of knowledge here. I am very glad that you do not have a dip in the knowledge of these matters.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
θαθελα την γνωμη σας.....παω οικογενειακως παραλια μπροστα στο κυμα σε οργανωμενη με ξαπλωστρες και παραδιπλα ειναι ενα πλασμα με ενα μαγιο αποκαλυπτικο....αρχιζει να σπαει χαμογελα και μιλουσε στα παιδια  μου...οποτε καποια στιγμη ξαπλωνει και βγαζει το πανω φορα παρτιδα και ειναι γυρισμενη προς το μερος μου....ευτυχως που συγκρατηθηκα γτ ημουν με την γυναικα....εσεις τι θα κανατε αν ησασταν σε παρομοια θεση?και τι σκοπο ειχε η κυρια? η δεν ειχε απλως ετσι την βολευε και τοκανε?
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
θαθελα την γνωμη σας.....παω οικογενειακως παραλια μπροστα στο κυμα σε οργανωμενη με ξαπλωστρες και παραδιπλα ειναι ενα πλασμα με ενα μαγιο αποκαλυπτικο....αρχιζει να σπαει χαμογελα και μιλουσε στα παιδια  μου...οποτε καποια στιγμη ξαπλωνει και βγαζει το πανω φορα παρτιδα και ειναι γυρισμενη προς το μερος μου....ευτυχως που συγκρατηθηκα γτ ημουν με την γυναικα....εσεις τι θα κανατε αν ησασταν σε παρομοια θεση?και τι σκοπο ειχε η κυρια? η δεν ειχε απλως ετσι την βολευε και τοκανε?

Δοκιμαζε  τις  αντιστασεις  σου.... :grin: :grin: :grin: :grin:.......μη δινεις  σημασια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom