Νέα

Μαθήτρια Λυκείου στη Θεσσαλονίκη έκανε συναντήσεις με πληρωμή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Backpacker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 156
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.229
Like
34.834
Πόντοι
9.931
Έχεις δίκαιο μεν αλλά ρε φίλε η 12χρονη για 18χρονη ....

Λίγο υπερβολικό ακούγεται.
12χρονο να φαίνεται για 18 δεν γινεται με τίποτα.... αν συμβαίνει αυτο μιλάμε για περίπτωση 1 στο 1000000 και σε αυτή την περίπτωση αμφιβάλω αν συνέβαινε κατι τετοιο.
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191
ειναι καιρος πλεον να καταλαβουν ολοι,κοινωνια-πολιτικοι-νομοθετες-ψυχολογοι-γονεις, οτι τα ηθη και τα εθιμα εχουν αλλαξει......15χρονα ειναι σχεδον καθε βραδυ στα μαγαζια ντυμενα σαν τελειωμενες πουτανες​
Οι Κοινωνίες πάντα αλλάζουν και πάντα εξελίσσονται - δεν πρέπει ούτε να σοκάρει, ούτε να φοβίζει, ούτε να εξοργίζει αυτό. Κι εμείς υπήρξαμε 15/16/17χρονοι και είχαμε κοπέλες της ηλικίας μας που φορούσαν κοντές φουστίτσες ή ξώβυζα. Και πριν από αυτές, μια γενιά πίσω οι μανάδες τους, κι ακόμη πιο πριν οι γιαγιάδες τους κλπ, κλπ, κλπ

Ας μην ξεχνάμε πως η γενιά της (δήθεν) 'σεξουαλικής επανάστασης' των late '60ies είναι οι σημερινές γιαγιάδες (ή και προγιαγιάδες) των σημερινών 15/16/17χρονων κοριτσιών. Όπως λοιπόν κι εμείς ως 15/16/17χρονοι κάναμε τις τρέλες και τις ανοησίες μας, έτσι και τα σημερινά παιδιά / κοπέλες κάνουν τις τρέλες τους

Όπως λοιπόν ακούγαμε κι εμείς τα σχόλια των γερο-παράξενων της εποχής μας που τους κακοφαινόταν η γενιά μας, έτσι κάθε γενιά με τις τρέλες της, δέχεται κριτική πχ "...τα 15χρονα ειναι σχεδον καθε βραδυ στα μαγαζια ντυμενα σαν τελειωμενες πουτανες...". Αυτό δεν σημαίνει πως όλοι της γενιάς μας (ή της κάθε γενιάς) μεγάλωσαν κι έγιναν κοπρίτες και πως όλες οι κοπέλες έγιναν πουτάνες. Σωστά;

Το θέμα είναι - όπως ανέφερα και προηγουμένως - πως η ΓΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣΟΧΗ είναι απαραίτητη για να μην πάρουν τα παιδιά τον στραβό δρόμο. Τα λάθη και τα μικρο-παραπτώματα είναι πάντα μέσα στο πρόγραμμα κι έτσι πρέπει να συμβαίνει με την νιότη! Το ζήτημα είναι τα παιδιά να λάβουν σωστή Παιδεία κι Αγωγή από τους γονείς, να τους εμπιστεύονται κι όλα θα πάνε καλά. Οι γονείς που αμελούν την Αγωγή των παιδιών τους, δυστυχώς θα το ανακαλύψουν όταν θα είναι πολύ αργα​
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Οι Κοινωνίες πάντα αλλάζουν και πάντα εξελίσσονται - δεν πρέπει ούτε να σοκάρει, ούτε να φοβίζει, ούτε να εξοργίζει αυτό. Κι εμείς υπήρξαμε 15/16/17χρονοι και είχαμε κοπέλες της ηλικίας μας που φορούσαν κοντές φουστίτσες ή ξώβυζα. Και πριν από αυτές, μια γενιά πίσω οι μανάδες τους, κι ακόμη πιο πριν οι γιαγιάδες τους κλπ, κλπ, κλπ

Ας μην ξεχνάμε πως η γενιά της (δήθεν) 'σεξουαλικής επανάστασης' των late '60ies είναι οι σημερινές γιαγιάδες (ή και προγιαγιάδες) των σημερινών 15/16/17χρονων κοριτσιών. Όπως λοιπόν κι εμείς ως 15/16/17χρονοι κάναμε τις τρέλες και τις ανοησίες μας, έτσι και τα σημερινά παιδιά / κοπέλες κάνουν τις τρέλες τους

Όπως λοιπόν ακούγαμε κι εμείς τα σχόλια των γερο-παράξενων της εποχής μας που τους κακοφαινόταν η γενιά μας, έτσι κάθε γενιά με τις τρέλες της, δέχεται κριτική πχ "...τα 15χρονα ειναι σχεδον καθε βραδυ στα μαγαζια ντυμενα σαν τελειωμενες πουτανες...". Αυτό δεν σημαίνει πως όλοι της γενιάς μας (ή της κάθε γενιάς) μεγάλωσαν κι έγιναν κοπρίτες και πως όλες οι κοπέλες έγιναν πουτάνες. Σωστά;

Το θέμα είναι - όπως ανέφερα και προηγουμένως - πως η ΓΟΝΙΚΗ ΠΡΟΣΟΧΗ είναι απαραίτητη για να μην πάρουν τα παιδιά τον στραβό δρόμο. Τα λάθη και τα μικρο-παραπτώματα είναι πάντα μέσα στο πρόγραμμα κι έτσι πρέπει να συμβαίνει με την νιότη! Το ζήτημα είναι τα παιδιά να λάβουν σωστή Παιδεία κι Αγωγή από τους γονείς, να τους εμπιστεύονται κι όλα θα πάνε καλά. Οι γονείς που αμελούν την Αγωγή των παιδιών τους, δυστυχώς θα το ανακαλύψουν όταν θα είναι πολύ αργα​
θεωρω αυτονοητο το γεγονος οτι απο την οικογενεια ξεκινουν ολα.....αλλα απο ενα σημειο και μετα η μπαλα χαθηκε.....οταν πλεον οι γονεις δεν μπορουν ουτε να φωναξουν στα παιδια τους,ποσο μαλλον να τα χτυπησουν οπως εκαναν οι γονεις μας......οταν βγαινουν οι ψυχολογοι , ψυχοθεραοευτες,life coouch κι οποια αλλη μαλακια εχουν εφευρει και σου λενε οτι τα παιδια εχουν δικαιωματα αλλα πουθενα δεν αναφερουν τις υποχρεωσεις η τις ευθυνες τοτε το πραγμα παει τελειως λαθος......
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
Γιατί στα 18 ποιος άνθρωπος έχει τα μυαλά μέσα στο κεφάλι του;
Για μένα ενηλικίωση θα έπρεπε να υφίσταται αυστηρα μετά τα 21-22. Όπως είναι σε κάποια θέματα στην Αμερική.
Πόσο συνειδητοποιημένο μπορεί να είναι ένα ζωντόβολο που έιναι με το κινητό όλη μέρα τι του γίνεται στα 18;
τοσο οσο να μπορει να αποφασισει αν θελει να αλλαξει φυλο στα 15!!!!!!!!αυτο το βρισκεις σωστο? και μην αναφερεις την αμερικη γιατι ολες οι μαλακιες απο εκει ξεκινουν....
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191
Τύπε πόσα μπουρδέλα είναι νόμιμα ξέρεις; Δυο τρία το πολύ.
Που να ξέρω τύπε μου; Δεν συχνάζω σε μπουρδέλα, ούτε συγχρωτίζομαι με πουτάνες, ούτε έχει τύχει να είμαι Υγειονομικός ή Δικαστικός ή Αστυνομικός υπάλληλος ώστε να διεξάγω έλεγχο που αφορά τη Νομιμότητα λειτουργίας του μπουρδέλου. Όμως, εσύ που λες πως ξέρεις... φώτισέ μας με την απέραντη σοφία σου​

Οι πορνεία έιναι νόμιμη στα χαρτιά, στην πράξη όμως όλα είναι παράνομα
Το ίδιο (και όχι λιγότερο) "παράνομους" φαντάζομαι θα θεωρείς τους γιατρούς, τους υδραυλικούς, τους τεχνίτες, τους ταρίφες, τους εμπόρους, κάθε λογής επαγγελματίες κλπ, κλπ, κλπ επειδή - κατά την ευρέως διαδεδομένη άποψη, ΟΛΟΙ "...δεν κόβουν αποδείξεις και είναι λαμόγια...". Σωστά;

...και για να μην κρύβουμε τα λόγια μας, εσύ που ισχυρίζεσαι πως "...η πορνεία είναι νόμιμη μόνο στα χαρτιά, όμως στη πράξη όλα είναι παράνομα...", ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ; Είσαι πόρνη και μιλάς βιωματικά και εκ πείρας; Μήπως έχεις θητεύσει ως Υγειονομικός ή Δικαστικός ή Αστυνομικός υπάλληλος κι από την μέχρι τώρα επαγγελματική εμπειρία σου διαπιστώνεις πως η συγκεκριμένη επαγγελματική κατηγορία των εκδιδομένων γυναικών / σεξ-εργατριών παρανομεί συστηματικά; Ή μήπως εκφράζεις πεζοδρομιακή φιλοσοφία και πηχτή σοφία επιπέδου οδηγού taxi; Απλά ρωτάω από περιέργεια...​

Να νομιμοποιθηούν και οι βίζιτες, να βγάλουν χαρτιά κλπ. να ελέγχονται κι αυτές γιατί όχι;
Εντάξει φίλε, καλή ιδέα. Όταν γίνεις Πρωθυπουργός κι αναλάβεις τα ηνία αυτής της χώρας, μην αμελήσεις να το κάνεις. Κι έπειτα, αφού νομιμοποιήσεις τα πάντα και καταφέρεις να τα ισιάξεις όλα, μην φοβηθείς να επεκταθείς και στη Νομοθεσία κι άλλων χωρών από εκεί που έρχονται οι βίζιτες και να απαιτήσεις δασμούς και μπαγιόκο για τη σεξουαλική τους δραστηριότητα στην Ελλάδα​
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Που να ξέρω τύπε μου; Δεν συχνάζω σε μπουρδέλα, δεν συγχρωτίζομαι με πουτάνες και δεν έχει τύχει να έχω υπάρξει ποτέ Υγειονομικός, Δικαστικός ή Αστυνομικός υπάλληλος για να διεξάγω έλεγχο στη Νομιμότητα λειτουργίας του μπουρδέλου. Εσύ που ξέρεις... φώτισέ μας με την απέραντη σοφία σου


Το ίδιο (και όχι λιγότερο) "παράνομους" φαντάζομαι θα θεωρείς γιατρούς, υδραυλικούς, τεχνίτες, ταρίφες, εμπόρους, κάθε λογής επαγγελματία κλπ, κλπ, κλπ επειδή - κατά την πάγια ( ευρέως διαδεδομένη άποψη που συζητιέται στο μπουρδελα-τελεια-κομ) ΟΛΟΙ "...δεν κόβουν αποδείξεις και είναι λαμόγια...". Σωστά;

...και για να μην κρύβουμε τα λόγια μας, εσύ που ισχυρίζεσαι πως "...η πορνεία είναι νόμιμη μόνο στα χαρτιά, όμως στη πράξη όλα είναι παράνομα...", ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ; Είσαι πόρνη; Μήπως έχεις θητεύσει ως Υγειονομικός, Δικαστικός ή Αστυνομικός υπάλληλος και από την μέχρι τώρα επαγγελματική εμπειρία σου διαπιστώνεις πως η συγκεκριμένη επαγγελματική κατηγορία των πορνων παρανομεί συστηματικά; Ή μήπως εκφράζεις πεζοδρομιακή φιλοσοφία και πηχτή σοφία επιπέδου οδηγού taxi; Απλά ρωτάω από περιέργεια...​


Εντάξει φίλε, καλή ιδέα. Όταν γίνεις Πρωθυπουργός κι αναλάβεις τα ηνία αυτής της χώρας, μην αμελήσεις να το κάνεις
Συγνώμη δεν είχα καταλάβει ότι μίλαγα με ανεγκέφαλο.
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191
Συγνώμη δεν είχα καταλάβει ότι μίλαγα με ανεγκέφαλο.
Άσε τα χαζά και τα πονηρά και μην παριστάνεις τον αλεπουδιάρη! Να απαντάς σε αυτά που σε ρωτάνε με αποδείξεις ή έστω με συγκροτημένο λόγο και επιχειρήματα - αν εχεις. Αν δεν εχεις (επιχειρήματα ή αποδείξεις) άστο να παει στο διαολο, δεν χρειάζεται να απαντας σε όλα και να εκφραζεις αποψη για τα πάντα

Και ξαναρωτάω: ΕΣΥ από που κι ως που ξέρεις - και μάλιστα με τη βεβαιότητα που το δήλωσες ΕΔΩ - πως "...η πορνεία στην Ελλάδα είναι Νόμιμη μόνο στα χαρτιά, ενώ στη πραγματικότητα όλα είναι παράνομα...". Άσε, μην βιαστείς να απαντήσεις, θα απαντήσω εγώ για εσένα! ΔΕΝ το ξέρεις! Κι όχι μόνο αυτό, αλλά βγάζεις από τον πάτο σου θεωρίες και ανυπόστατες εικασίες, έτσι για να πεις την εξυπνάδα σου​
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.920
Κριτικές
62
Like
45.753
Πόντοι
9.297
H κοπελα έχει βρει λύση για το επαγγελματικό της μέλλον ενώ άλλοι νέοι θα ψαχνονται για πολλά χρόνια με αμφίβολο ,συνήθως ,αποτέλεσμα.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Άσε τα χαζά και τα πονηρά και μην παριστάνεις τον αλεπουδιάρη! Να απαντάς σε αυτά που σε ρωτάνε με αποδείξεις ή έστω με συγκροτημένο λόγο και επιχειρήματα - αν εχεις. Αν δεν εχεις (επιχειρήματα ή αποδείξεις) άστο να παει στο διαολο, δεν χρειάζεται να απαντας σε όλα και να εκφραζεις αποψη για τα πάντα

Και ξαναρωτάω: ΕΣΥ από που κι ως που ξέρεις - και μάλιστα με τη βεβαιότητα που το δήλωσες ΕΔΩ - πως "...η πορνεία στην Ελλάδα είναι Νόμιμη μόνο στα χαρτιά, ενώ στη πραγματικότητα όλα είναι παράνομα...". Άσε, μην βιαστείς να απαντήσεις, θα απαντήσω εγώ για εσένα! ΔΕΝ το ξέρεις! Κι όχι μόνο αυτό, αλλά βγάζεις από τον πάτο σου θεωρίες και ανυπόστατες εικασίες, έτσι για να πεις την εξυπνάδα σου​
Γιατί γαμάω πουτάνες προμοτοράκο του κώλου.
Εσύ δε γαμάς δηλαδή και μάλιστα βίζιτες όπως ισχυρίζεσαι;
Δε μιλάτε καθόλου;
Στη μούγκα τη βγάζετε;
Ή μήπως σου κόβουν και αποδείξεις και συμπερανες ότι όλα είναι νόμιμα;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191
Γιατί γαμάω πουτάνες προμοτοράκο του κώλου.
Εσύ δε γαμάς δηλαδή και μάλιστα βίζιτες όπως ισχυρίζεσαι;
Δε μιλάτε καθόλου; Στη μούγκα τη βγάζετε;
Ένα ένα, μην μου στεναχωριέσαι...

Για αρχή, εκτός εάν διαθέτεις ακλόνητες αποδείξεις να στηρίξεις την συκοφαντική προσβολή εναντίον μου (που δεν έχεις διότι δεν υπάρχουν), "...προμοτοράκο του κώλου..." να αποκαλέσεις τον γιό σου ή τον πατέρα σου. Μου είναι αδιάφορο σε ποιον θα το πεις πρώτα, βρείτε τα μεταξύ σας συγγενείς είστε​
Όσο αφορά το επόμενο σκέλος της ερώτησής σου, σε μπουρδέλα δεν γαμάω! Σου φαίνεται περίεργο ε; Ε, να βλέπεις σιχαίνομαι να μπαίνω σε καταγώγια που βρωμοκοπάνε Πακιστανική κατουρλίλα ή να συγχρωτίζομαι με παρακμιακές σεξ-εργάτριες του 10λεπτου - σόρρυ που σου το χαλάω, αλλά δεν είναι του γούστου μου! Όμως μην απογοητεύεσαι, διότι αν πρόκειται για πιο εκλεπτυσμένες βίζιτες που μπορεί να τις κλείσω για 3, 6, ή 12 ώρες ή ακόμη και για ολόκληρο το ΠΣΚ, δεν εχω πρόβλημα, εκεί μια χαρά γαμάω - αυτές όμως όπως όλοι ξέρουμε, δεν υπόκεινται στις περί της Νόμιμης πορνείας διατάξεις, οπότε αδίκως το συζητούμε​
Τέλος, δεν μπορώ ασφαλώς να γνωρίζω τι ακριβώς προλαβαίνεις να συζητήσεις εσύ με την σεξ-εργάτρια μετά το αγχωμένο τσιμπουκάκι-πισωκολλητό-τσόντα-στο-δωμάτιο διάρκειας 10min maximum που (λέγεται πως) προσφέρουν τα καταγώγια της κατουρλίλας, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ πελάτη να συζητά τα εργασιακά / οικονομικά του κλάδου - εκτός κι αν πρόκειται για κάποιον εντελώς ναυάγιο ή μαλθακό ερωτευμενάκια αγαπούλη - που σαφώς δεν είσαι ούτε μου έχεις δώσει τέτοια εντύπωση, προς θεού​

...κάτι άλλο σοβαρό έχεις να πεις, ή θα επιχειρήσεις πάλι να ρίξεις τη μπάλα στις κερκίδες ελπίζοντας πως θα φανείς έξυπνος στο φορουμ;​
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.524
Κριτικές
1
Like
7.593
Πόντοι
2.306
Αυτα ειναι συνέπειες του σύγχρονου τρόπου διαπαιδαγώγησης που προστάζει οχι ξυλο ως μέθοδο τιμωρίας για το παιδι γιατι θα του δημιουργήσει ψυχολογικά προβλήματα.
Εγω προσωπικά δεν ξερω καποιον που να εχει ερθει να μου πει εχω ψυχολογικά γιατι μικρός έτρωγα καμια ξυλιά στον κωλο που και που και καμιά σφαλιαρα.
Τυπε το θεμα ειναι να ενδιαφερεσαι ως γονεας οχι να ριχνεις ξυλο.
αν ενδιαφέρεσαι, ακους το παιδι σου, βρισκεσαι κοντα του και βαζεις καποια ορια θα εχεις σιγουρα καλυτερο αποτελεσμα απο τις ξυλιες.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Ένα ένα, μην μου στεναχωριέσαι...

Για αρχή, εκτός εάν διαθέτεις ακλόνητες αποδείξεις να στηρίξεις την συκοφαντική προσβολή εναντίον μου - που δεν έχεις διότι δεν υπάρχουν, "...προμοτοράκο του κώλου..." να αποκαλέσεις τον γιό σου ή τον πατέρα σου. Μου είναι αδιάφορο σε ποιον θα το πεις πρώτα, βρείτε τα μεταξύ σας συγγενείς είστε​
Όσο αφορά το επόμενο σκέλος της ερώτησής σου, σε μπουρδέλα δεν γαμάω! Σου φαίνεται περίεργο ε; Ε, να βλέπεις σιχαίνομαι να μπαίνω σε καταγώγια που βρωμοκοπάνε Πακιστανική κατουρλίλα ή να συγχρωτίζομαι με παρακμιακές σεξ-εργάτριες του 10λεπτου - σόρρυ που σου το χαλάω, αλλά δεν είναι του γούστου μου! Όμως μην απογοητεύεσαι, διότι αν πρόκειται για πιο εκλεπτυσμένες βίζιτες που μπορεί να τις κλείσω για 3, 6, ή 12 ώρες ή ακόμη και για ολόκληρο το ΠΣΚ, δεν εχω πρόβλημα, εκεί μια χαρά γαμάω - αυτές όμως όπως όλοι ξέρουμε, δεν υπόκεινται στις διατάξεις περί της Νόμιμης πορνείας οπότε αδίκως το συζητούμε​
Τέλος, δεν μπορώ ασφαλώς να γνωρίζω τι ακριβώς προλαβαίνεις να συζητήσεις εσύ με την σεξ-εργάτρια μετά το αγχωμένο τσιμπουκάκι-πισωκολλητό-τσόντα-στο-δωμάτιο διάρκειας 10min maximum που (λέγεται πως) προσφέρουν τα καταγώγια της κατουρλίλας, αλλά δεν μπορώ να φανταστώ πελάτη να συζητά τα εργασιακά / οικονομικά του κλάδου - εκτός κι αν πρόκειται για κάποιον εντελώς ναυάγιο ή μαλθακού αγαπούλη - που σαφώς δεν είσαι ούτε μου έχεις δώσει τέτοια εντύπωση, προς θεού​

...κάτι άλλο σοβαρό έχεις να πεις, ή θα επιχειρήσεις πάλι να ρίξεις τη μπάλα στις κερκίδες ελπίζοντας πως θα φανείς έξυπνος στο φορουμ;​
Που σου φαίνεται περίεργο ρε καραγκιόζη κάποιος που έχει γαμήσει εκατοντάδες πουτάνες για δεκαετίες, και έχει περάσει χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα, πιάτσες και ξενοδοχεία με βίζιτες, να ξέρει κάτι παραπάνω από έναν άσχετο;
Μόνο η αναμονή στα μπουρδέλα και η συζήτηση με την τσα2 θα αρκούσε.
Εμένα εσύ μου φαίνεσαι ο περίεργος που κάνεις τον άσχετο για κάτι που όλοι γνωρίζουν.
Σαν να κρύβεις κάτι, ότι εισαι προμότορας δηλαδή είναι το πιο πιθανό.

Κι έχεις συμπεράνεις μάλιστα ότι όλα είναι νόμιμα και ξέρεις απεξω κιανακατωτά τους νόμους και ξέρεις και ότι όλα εφαρμόζονται κατά γράμμα.
Που το συμπερανες αυτό;
Ακόμα κι ο άσχετος, σε μια χώρα μπουρδέλο σαν την Ελλάδα, θα του έμπαινε η υποψία πως τα μπουρδέλα θα τανε... μπουρδέλα.
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191
Που σου φαίνεται περίεργο ρε καραγκιόζη κάποιος που έχει γαμήσει εκατοντάδες πουτάνες για δεκαετίες, και έχει περάσει χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα​
Φίλε δεν ξέρω πως την παλεύεις, αλλά αν μας λες (από μόνος σου) πως έχεις περάσει "χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα" περιμένοντας στην ουρά αναμονής μαζί με βρωμιαραίους αφροασιάτες, κι έχεις υποστεί "για δεκαετίες" την μπόχα της κατουρλίλας και της μούχλας, μάλλον θα πρέπει να είσαι τελικά πολύ πονεμένη ψυχούλα. Δεν εξηγείται αλλιώς...!

Χμμμ, ωστε "χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα" περιμένοντας στην ουρά αναμονής ε; Τύπε μου εσύ πρέπει να είσαι το μεγαλύτερο ναύαγιο του φόρουμ - παίζει σοβαρή πιθανότητα να μην έχεις γαμήσει ποτέ σου χωρίς να πληρώσεις. Νόμιζα μέχρι σήμερα πως κάτι άλλοι βλαμμένοι που ικετεύουν τα γραφεία για €20 EUR έκπτωση ήταν στον πάτο της πυραμίδας, αλλά με εκπληξη ανακαλύπτω πως εσύ σπας κάθε κοντέρ και επάξια κερδίζεις το βραβείο του μεγαλύτερου ναυαγίου. Ειδικά με τόσες "χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα" περιμένοντας στην ουρά αναμονής, τιμητικά θα έπρεπε να σου απονεμηθεί ο τίτλος του μπουρδέλαρχου

ΥΓ. Από Αννίτα Πάνια είχες περάσει καθόλου ή την γλύτωσες; Αν δεν πέρασες, κρίμα διότι έχασε η εκπομπή ποσοστά τηλεθέασης κι εσύ την κοινωνική καταξίωση που πάντα έψαχνες​
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Φίλε δεν ξέρω πως την παλεύεις, αλλά αν μας λες (από μόνος σου) πως έχεις περάσει "χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα" περιμένοντας στην ουρά αναμονής μαζί με βρωμιαραίους αφροασιάτες, κι έχεις υποστεί "για δεκαετίες" την μπόχα της κατουρλίλας και της μούχλας, μάλλον θα πρέπει να είσαι τελικά πολύ πονεμένη ψυχούλα. Δεν εξηγείται αλλιώς...!

Χμμμ, ωστε "χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα" περιμένοντας στην ουρά αναμονής ε; Τύπε μου εσύ πρέπει να είσαι το μεγαλύτερο ναύαγιο του φόρουμ - παίζει σοβαρή πιθανότητα να μην έχεις γαμήσει ποτέ σου χωρίς να πληρώσεις. Νόμιζα μέχρι σήμερα πως κάτι άλλοι βλαμμένοι που ικετεύουν τα γραφεία για €20 EUR έκπτωση ήταν στον πάτο της πυραμίδας, αλλά με εκπληξη ανακαλύπτω πως εσύ σπας κάθε κοντέρ και επάξια κερδίζεις το βραβείο του μεγαλύτερου ναυαγίου. Ειδικά με τόσες "χιλιάδες ώρες σε μπουρδέλα" περιμένοντας στην ουρά αναμονής, τιμητικά θα έπρεπε να σου απονεμηθεί ο τίτλος του μπουρδέλαρχου

ΥΓ. Από Αννίτα Πάνια είχες περάσει καθόλου ή την γλύτωσες;​
Μιλάς εσύ που έχεις γράψει 13 κριτικές σε ένα χρόνο προμοτοράκο.
Χιλιάδες ώρες όλα μαζί ναι και μπουρδέλα και βίζιτες και όλα.
Τι σχέση έχει αν είμαι για Πάνια ή όχι;
Από εσένα που δεν έχει πατήσει σε μπουρδέλο ξέρω περισσότερα ή όχι κύριε ξερόλα;
Ποιός μιλάει χωρίς να ξέρει εσύ ή εγώ;
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
3
Like
2.764
Πόντοι
456
Μια χοντρή μπάζο που πληρώνεται πίτουρα από τα γραφεία για να γράφει τις ερωτικές φαντασιώσεις που δε θα ζήσει ποτέ ως δήθεν "κριτικές".
Να με τι κάθομαι και ασχολούμε τόση ώρα.
Δε θα γίνεις πουτάνα ποτέ μωρή φακλάνα.
Πόνα και ζήλευε.
Αυτά που γράφεις μόνο στα όνειρά σου θα μείνουν για πάντα. :2funny:
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
2.276
Πόντοι
1.191
Το φορουμ αυτό, ειλικρινά δεν σταματά να με εκπλήσσει!​
Τις προάλλες - σε άλλο νήμα - είχαμε κάποιο άλλο νούμερο που ενώ έχωνε κρέας στον πάτο του, έγλυφε πούτσες από τραβέλια και έψαχνε να τον χύσουν στη μάπα (προς θεού όμως όχι στο στόμα, ντροπή), μας το 'παιζε αντράκι πολλά βαρύ και ζόρικο, μέχρι που κατάλαβε πως το γραπτό του παρελθόν τον πρόδωσε...​
...σήμερα, έτερο (και κατά τη γνώμη μου μεγαλύτερο) ναυάγιο, φουσκώνει και κομπάζει από υπερηφάνεια πως έχει περάσει χιλιάδες ώρες από τη ζωή του στη κατουρλίλα των μπουρδέλων παρέα με τα Πακια - και προφανώς για να αποτελεί αυτό τρόπο ζωής, μάλλον δεν έχει καταφέρει ποτέ του να πείσει μια αληθινή γυναίκα να ξεσκιστεί μαζί του έτσι για τη φάση, χωρίς να πληρώσει​

Α, ρε μπουρδελα-τελεια-κομ, αστείρευτη πηγή γέλιου!​
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom