Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Τα 70 είναι πολλά περνας συμπαθητικά απλα .νομίζω με 50€ για 1 ώρα θα ήτανε super είναι επαγγελματίας σε όλα της
Θα συμφωνήσω, αλλά η θεια παρά την ηλικία της, είναι οαση οταν έχεις πλήθος λαδοκορες χωρίς φραπέ στα 50 γουαν..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
εγώ παίχτη εκεί που παίζω μπάλα οι τιμές είναι ίδιες βρίσκουν και τα κάνουνε και μετά κρατάνε τις τιμές 70€ ;;; άλλος δουλεύει 2 μέρες για να τα πάρει
Τύπε γράψε για το γήπεδο που παίζεις μπαλα..
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
Ξέρεις κανείς εδώ τη παίζει
 

Συνημμένα

  • F4413694-B2EA-42E8-93BB-EE7CA009B3AE.png
    F4413694-B2EA-42E8-93BB-EE7CA009B3AE.png
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 197

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Ως ανέφερα, έκανα την καταδρομική στο Γαλατσι. Κυρία 50-55 ετών παχουλή. Μέτριο προς κακό μασαζ και εκτόνωση στο τέλος.
15 €.
κακή εμπειρία αλλά με 15€ δεν είχα περεταίρω απαιτήσεις, πήγαινα

Υπαρχει το τηλεφωνο της Ιουλιας;;Ευχαριστω
 

oukka

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Δες πμ γιατι δεν ξέρω αν επιτρέπεται να ανεβάσω προφιλ από facebook εδώ . Επαγγελματικό προφιλ είναι αλλα για καλου κακου ας μην το ριξω δημόσια
Καλησπέρα
Θα κατέβω κ εγώ Πάτρα την Πέμπτη κάθε πληροφορία δεκτή.
Ευχαριστώ
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
λόγω ότι ακόμη δεν έχουν ανοίξει για ολους τους συμπαιχτες θα με συγχωρέσεις να μην απαντήσω ??‍♂️
Αυτό το να πετάτε έτσι κάτι στον αέρα και μόλις σας ζητάνε περισσότερες διευκρινίσεις να το παίζεται δήθεν και κρυψίνους είναι μεγάλη μαλακία.
Είτε πληροφόρησε σωστά την κοινότητα του φόρουμ ή μη πεις τίποτα εξαρχής.
 

ironman89

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Ελληνίδα η Ειρήνη; πιτσιρίκι η μιλφ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν μπορεί κανείς και εδώ τηλ από ειρήνη κολωνακι
Μύστες αν είναι εύκολο το τηλ της Ειρήνης. Έχω θέμα με τα Μιλφακια. Ευχαριστώ.
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Αυτό το να πετάτε έτσι κάτι στον αέρα και μόλις σας ζητάνε περισσότερες διευκρινίσεις να το παίζεται δήθεν και κρυψίνους είναι μεγάλη μαλακία.
Είτε πληροφόρησε σωστά την κοινότητα του φόρουμ ή μη πεις τίποτα εξαρχής.
αφου λέμε μαλακιες γιατι απλα προστατεύουμε τα μαγαζιά που περνάμε καλά δωσε 70 άρια στης θείες παίχτη μασημένη τροφή θελεται όταν ανοιξουνε ευχαρίστως να πω
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.015
Like
960
Πόντοι
96
Πάντα αναρωτιόμουν γιατί να διαλέγουν τέτοιες κάποιοι όταν υπάρχουν τόσο άλλες όμορφες επιλογές? Για τα 20 ευρώ διαφορά? Γούστα είναι αυτά βέβαια αλλά το μόνο που φαντάζομαι εγώ σχετικά με αυτήν είναι ότι έχει έναν λογαριασμό εδώ με το όνομα ioanniskan
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
 

pao196613

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2021
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
δώσε μια όμορφη επιλογή , εγώ δεν ξέρω .


ξέρω θεία ελένη καλλιθέα , ιρινα κολωνακι , φωτεινη καλλιθέα, στεφανία-βικυ ,Ιουλία, όλες πασίγνωστες σε όλους.

επίσης ξέρω μια κυρία Λίτσα στη Θήρας, μια υπέρβαρη Ρωσίδα στο γαλάτσι , την μαύρη στη ν.ιωνια, που τις έχω αποκλείσει .

σίγουρα υπάρχουν πολλές ακόμα , κάποιες δεν θέλουν να ξανοιχτούν , εγώ δεν έχω μπάτζετ για σκαουτινγκ , και έτσι ξέμεινα.
για την μαυρουλα απο νεα ιωνια τι ξερουμε?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Έχω πάει μόνο μια φορά άμα είσαι μερακλής και Τσαμπατζης καλά θα περάσεις.
Μια μαυρουλα παχουλή είναι.
Με 30€ στον παίζει στο τέλος και σε τρίβει μια ώρα. Πετάει και τα βυζιά έξω άμα γουστάρεις.
Ο χώρος είναι σε σπίτι παλιό Σε ένα μόνο κρεβάτι.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
Θα βρεις απαντήσεις στο παρών νήμα 27 με 29 Ιουλίου 20. Εύη από Παλιολόγου, μάλλον. Εγώ που πήγα μια επίσκεψη, καλό σώμα, αδιάφορο πρόσωπο, αντιεπαγγελματική συμπεριφορά για αυτό και έφυγα, χωρίς δοκιμή!
Αν ειναι η Ευα απο Παλαιολογου μακρια. Παγοκολωνα και ειναι ικανη να σε βρισει διοτι την μπαλαμουτιασες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

sanitec67

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
99
Like
181
Πόντοι
0
Έχω πάει μόνο μια φορά άμα είσαι μερακλής και Τσαμπατζης καλά θα περάσεις.
Μια μαυρουλα παχουλή είναι.
Με 30€ στον παίζει στο τέλος και σε τρίβει μια ώρα. Πετάει και τα βυζιά έξω άμα γουστάρεις.
Ο χώρος είναι σε σπίτι παλιό Σε ένα μόνο κρεβάτι.
Εχεις τηλεφωνο.ευχαριστω
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.686
Like
28.264
Πόντοι
5.006
Αν ειναι η Ευα απο Παλαιολογου μακρια. Παγοκολωνα και ειναι ικανη να σε βρισει διοτι την μπαλαμουτιασες.
Έλα μαν ναι από τις παλιές εποχές αυτή λέμε ξέρεις εσύ .ΜΑΚΡΙΑ.βεβαια πριν μια δεκαετία εκεί με Έφη και τις άλλες είχε γίνει παιχνίδι και με Εύη.αλλα άλλες εποχές και άλλα χρήματα τότε. :hi:
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
19
Like
3.092
Πόντοι
7.195
Έλα μαν ναι από τις παλιές εποχές αυτή λέμε ξέρεις εσύ .ΜΑΚΡΙΑ.βεβαια πριν μια δεκαετία εκεί με Έφη και τις άλλες είχε γίνει παιχνίδι και με Εύη.αλλα άλλες εποχές και άλλα χρήματα τότε. :hi:
σε μενα αγορι μου το επαιξε ξινη. Και η φαση με το μπαλαμουτι εγινε στο κανουργιο μαγαζι στα σιδερα Χαλανδριου. Μου την ειπε την παρατησα συξυλη και εφυγα. Απο τοτε μαυρο σταθερα. Αυτη που λειπει ομως θυμασαι πια ειναι ... εχω χρονια να την ακουσω. Αραγε ασχολειται ακομα με το σπορ ????
Ελπιζω να εισαι καλα με την περπετεια που βιωνουμε.
αντε να αισθανθουμε τα παλια !!!
Χαρηκα που σε ακουσα
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
αφου λέμε μαλακιες γιατι απλα προστατεύουμε τα μαγαζιά που περνάμε καλά δωσε 70 άρια στης θείες παίχτη μασημένη τροφή θελεται όταν ανοιξουνε ευχαρίστως να πω
Εδώ είμαστε για να ενημερώνουμε αγορίνα. Όχι για να προστατεύουμε τα μαγαζιά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1

alexandra_sailormoon​

Τελικά παίδες η συγκεκριμένη κάνει μασάζ ή το σταμάτησε το άθλημα; Πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί της;
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056

alexandra_sailormoon​

Τελικά παίδες η συγκεκριμένη κάνει μασάζ ή το σταμάτησε το άθλημα; Πως μπορούμε να επικοινωνήσουμε μαζί της;
της στέλνεις μήνυμα στο ινσταγκραμ κι αν είσαι τυχερός κι ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες, θα απαντήσει. Εμένα δε μου απάντησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom