Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα φίλοι, όντας καινούριος εδώ στο bou και δη στο forum, θα ήθελα παρακαλώ τα φώτα σας.
Έχω μπανισει τώρα πρόσφατα ένα τρομερό μωράκι στο Instagram εν ονόματι Λένα και μένει κορυδαλλό με την ιδιότητα της μασέζ... διαφημίζει το χώρο της, το κρεβάτι της, τα κεράκια και τα λαδακια της και το πιο σημαντικό; Διαφημίζει τον πλούσιο εξωτερικό της κόσμο!
Έχει κανεις εμπειρία με την εν λόγω δεσποινίδα;; Έψαξα ποκυ βαθιά στο topic αλλά δεν βρήκα κάτι... οποιαδήποτε πληροφορία θα εκτιμηθεί δέοντος, ευχαριστώ .
έχω πάει εγώ πρόσφατα ανοίκει στα δεν και ζητάει 30€ μασάζ για 1 ώρα.
πειρατή καλημέρα!!! Σου έριξε άκυρο και για φραπέ???
Ανεβαζει στορυ με καποιον για αυτο μπορει αν χωσισει μπορει να κανει τιποτα εξτρα τα ιδια ελεγε και η στεφανια το παιζε παρθενα ενω σου τον επαιζε και μετα πηδιοτανε
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Καλησπέρα φίλοι, όντας καινούριος εδώ στο bou και δη στο forum, θα ήθελα παρακαλώ τα φώτα σας.
Έχω μπανισει τώρα πρόσφατα ένα τρομερό μωράκι στο Instagram εν ονόματι Λένα και μένει κορυδαλλό με την ιδιότητα της μασέζ... διαφημίζει το χώρο της, το κρεβάτι της, τα κεράκια και τα λαδακια της και το πιο σημαντικό; Διαφημίζει τον πλούσιο εξωτερικό της κόσμο!
Έχει κανεις εμπειρία με την εν λόγω δεσποινίδα;; Έψαξα ποκυ βαθιά στο topic αλλά δεν βρήκα κάτι... οποιαδήποτε πληροφορία θα εκτιμηθεί δέοντος, ευχαριστώ .
έχω πάει εγώ πρόσφατα ανοίκει στα δεν και ζητάει 30€ μασάζ για 1 ώρα.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Καλησπέρα φίλοι, όντας καινούριος εδώ στο bou και δη στο forum, θα ήθελα παρακαλώ τα φώτα σας.
Έχω μπανισει τώρα πρόσφατα ένα τρομερό μωράκι στο Instagram εν ονόματι Λένα και μένει κορυδαλλό με την ιδιότητα της μασέζ... διαφημίζει το χώρο της, το κρεβάτι της, τα κεράκια και τα λαδακια της και το πιο σημαντικό; Διαφημίζει τον πλούσιο εξωτερικό της κόσμο!
Έχει κανεις εμπειρία με την εν λόγω δεσποινίδα;; Έψαξα ποκυ βαθιά στο topic αλλά δεν βρήκα κάτι... οποιαδήποτε πληροφορία θα εκτιμηθεί δέοντος, ευχαριστώ .
έχω πάει εγώ πρόσφατα ανοίκει στα δεν και ζητάει 30€ μασάζ για 1 ώρα.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
πειρατή γτ γελάς εσύ?? Έχεις κ συ εμπειρία από την συγκεκριμένη??
 

Mitsaras477

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
Μου στέλνεις το όνομα της Λένας να την βρω στο insta?
Μιλάω και εγώ με Λένα από Κορυδαλλό, μου είπε 30ε για μια ωρίτσα... Από την μία βλέπω τις φώτο που ανεβάζει και μοστράρει τις βυζαρες της, από την άλλη λέω να την ρωτήσω από instagram για το αν παίζει τίποτα παραπάνω?? Ή θα γίνω τσιμπουκι?? ???
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056
Μου στέλνεις το όνομα της Λένας να την βρω στο insta?

lenamprl_ θα την βρεις. Της εχω στείλει πολλά μηνύματα. Δεν μου απάντησε ποτέ. Διάβασα και αυτά που γράφει ο πειρατής ότι είναι στα ΔΕΝ και δεν ξανασχολήθηκα

 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.909
Like
9.613
Πόντοι
1.056

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Πειρατή δωσε πληροφορίες για διάρκεια μσζ, τιμή..
Γιατί θα πλακώσουν τις ερωτήσεις οι καυλιαρηδες κ θα την προγγιξουν..
:confused::confused::confused:
Μασατζίδικο είναι απο τα παλιά και πολυδιαφημισμένα εδω στο φορουμ
Οπότε συνηθισμένη η λαδοκορη από τέτοια..
:hi:
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Μόνο μια κοπέλα είναι η Χρύσα. Δεν ξέρω εάν έχει αλλάξει κάτι γι'αυτό το ανέβασα να πάει κόσμος να δούμε τι παίζει αυτόν τον καιρό. Την θυμήθηκα γιατί έχω καιρό να δω ποστ για αυτήν γράφανε συνέχεια το 2018 για μια υπάλληλο που είχε που ήταν πολύ καλή αλλά παντρεύτηκε!.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 173019

Επισκέπτης
Καλησπέρα γνωρίζει κάποιος πληροφορίες για την Έρρικα ποπεσκου; να παω ; τι παίζει;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Έχετε να προτείνετε κάποια αξιολογη κοπέλα προς κέντρο/κυψέλη μεριά;
 

noknow4

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Καλησπέρα μετά από γύρες και πολλές δουλειές διάλεξα τη Θεια Ελένη να παω να με στρωσει το κορμί !!! Στο γόνατο σπίτι στην Καλλιθέα . Η κυρία με υποδέχτηκε με χάδια και φιλία ένα Μασαζ πολύ σούπερ και η ώρα περνούσε πολύ ευχάριστα !!! Ξεκίνησε και την πιπαρα της και το κωλογκειψιμο η Θεια τα δίνει όλα ισπανικά στις βυζαρες τις πεσμένες πολύ καλτ και γκαυλα κατάσταση μαζί !!!!!!αξιζει σίγουρα !!!!
 

Chef69

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2010
Μηνύματα
159
Κριτικές
4
Like
27
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς τίποτα προς Καισαριανή ή Παγκράτι με δικό της χώρο??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203505

Επισκέπτης
Θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της θείας Ελένης?
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
guys που βρισουμε τηλ θειας Ελενης απο καλλιθεα?
 

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Καλημέρα κύριοι.
Το τηλέφωνο της περιβόητης θείας Ελένης, μπορεί να το στείλει κάποιος σε προσωπικό μήνυμα;
Ευχαριστώ.
 

LEBRON(2)

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2020
Μηνύματα
24
Like
12
Πόντοι
0
Συναθλητες καλημερα,το τηλ.της περιβοητης θειας Ελενης θα μπορουσε καποιος να το στειλει σε μυνημα...ευχαριστω πολυ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595
Ρε παιδιά ας γράψει κάποιος το τηλέφωνο της θείας Ελένης να γίνει sticky , όλο το νήμα έχει γεμίσει με αυτή τη μαλακία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom