Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (6 μέλη και 22 επισκέπτες)

Nikos@ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες,
Οποιος εχει την καλοσυνη να μου στειλει το τηλεφωνο της θειας Ελενης, να κανουμε κανα καλο μασαζακι...

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Επίσκεψη σε Νατάσσα..τάντρα μασάζ 30 ευρώ..έχει και προφίλ στο faceb..Νατάσα Εναλλακτικές Θεραπειες
Βρε παλιομαλακα ξεφτίλα. Θα σταματήσεις τις παπαριές;; Τη μια γράφεις για την Ανελίνα τώρα για αυτή τη Νατασσα. Καμμία τους δεν κάνει τίποτα παραπάνω από σκέτο μασαζ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Καλημέρα
Μετά από επίσκεψη στην Νατάσσα με σιγουριά λέω πως δεν κανει τίποτα παραπάνω από μασαζ.
Επίσης η δική μου εμπειρία που βλέπω μια κοπέλα να δέχεται στο σπίτι που μενει με τον γκόμενο και από κάτω οι γονείς της θεωρώ απίθανο να προχωράει σε κάτι παραπάνω από μασαζ
Τώρα αν ήμουν τόσο ατυχος και δεν της εκανα εγώ για κάτι παραπάνω τι να πω? Πάντως το μέλος  από εδώ που με παρότρυνε με πμ να την επισκεφτώ και μου έλεγε πως αφήνει υπονοουμενα και δέχεται μασάζ χωρίς εσώρουχο έχει εξαφανιστεί
Αυτά από εμένα ελπίζω να κάνω λάθος και ο συναγωνιστής να μας διαφωτίσει με νεες πληροφορίες
Μαλακίες γράφει ο τύπος. Επιβεβαιώνω το σκέτο μασάζ με εσώρουχο στη συγκεκριμένη
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Βρε παλιομαλακα ξεφτίλα. Θα σταματήσεις τις παπαριές;; Τη μια γράφεις για την Ανελίνα τώρα για αυτή τη Νατασσα. Καμμία τους δεν κάνει τίποτα παραπάνω από σκέτο μασαζ
Πες τα ρε Περαματιώτη!! Παραπληροφορεί τον κόσμο
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
456
Like
386
Πόντοι
21
Για Ανελίνα επιβεβαιώνω κι εγώ, ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ. Σε σχετική επικοινωνία μέσω fb μου απέκλεισε κατηγορηματικά οτιδήποτε άλλο.
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Περαματιωτης...ούτε για εμετό στη μαπα δεν αξιζεις
warnwarn.gif
 Όχι[/URL] χαρακτηρισμούς
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Περαματιωτης...ούτε για εμετό στη μαπα δεν αξιζεις
Ρε μαλακα δε ντρεπεσαι να γράφεις μαλακίες και ανακρίβειες;; Εμείς οι παλιοί ευτυχώς ξέρουμε ποιες προσφέρουν παραπάνω από μασαζ και ποιές όχι.  Τα νέα μέλη τι σου φταίνε ρε ξεφτίλα, να πάνε να πετάξουν τα λεφτά τους για μασαζ σε κορίτσια που αποδεδειγμένα δεν προσφέρουν σεξουαλικές υπηρεσίες; Μη σε ξαναδω να γραφεις μαλακίες γιατί δεν θα είμαι τόσο ευγενικός μαζί σου την επόμενη φορά
 

gregory7769

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Περαματιωτης...ξεφτιλας..όλα τα είχες
.."το Πέραμα και το ρε μαλακα" σε μάρανε....ξεφτιλα..ούτε 1 ευρώ δεν έχεις επάνω σου
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Περαματιωτης...ξεφτιλας..όλα τα είχες
.."το Πέραμα και το ρε μαλακα" σε μάρανε....ξεφτιλα..ούτε 1 ευρώ δεν έχεις επάνω σου

Προτείνω τη διαγραφή του!! Εμείς εδώ ήρθαμε για να μιλάμε σοβαρά και να ανταλλάζουμε απόψεις, όχι να τσακωνόμαστε σαν τα παιδάκια του δημοτικού, με τη λογική, εγώ κάηκα, ας κάψω και άλλους
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Βρε παλιομαλακα ξεφτίλα. Θα σταματήσεις τις παπαριές;; Τη μια γράφεις για την Ανελίνα τώρα για αυτή τη Νατασσα. Καμμία τους δεν κάνει τίποτα παραπάνω από σκέτο μασαζ

επιβεβαιωνω για νατασσα και γω..εχω παει 2-3 φορες γτ μ αρεσει το μασαζ και η κοπελα δεν προχωραει για κανενα λογο !
 

assmaniac

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Καποια ''Δαναη'' 45+ χοντρουλα,μεγαλους βυζους απο κυψελη ξερει κανεις αν ακομα υπαρχει στο κουρμπετη?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.883
Like
9.478
Πόντοι
1.056
Καλημέρα
Μετά από επίσκεψη στην Νατάσσα με σιγουριά λέω πως δεν κανει τίποτα παραπάνω από μασαζ.
Επίσης η δική μου εμπειρία που βλέπω μια κοπέλα να δέχεται στο σπίτι που μενει με τον γκόμενο και από κάτω οι γονείς της θεωρώ απίθανο να προχωράει σε κάτι παραπάνω από μασαζ
Τώρα αν ήμουν τόσο ατυχος και δεν της εκανα εγώ για κάτι παραπάνω τι να πω? Πάντως το μέλος  από εδώ που με παρότρυνε με πμ να την επισκεφτώ και μου έλεγε πως αφήνει υπονοουμενα και δέχεται μασάζ χωρίς εσώρουχο έχει εξαφανιστεί
Αυτά από εμένα ελπίζω να κάνω λάθος και ο συναγωνιστής να μας διαφωτίσει με νεες πληροφορίες
Για Ανελίνα επιβεβαιώνω κι εγώ, ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ. Σε σχετική επικοινωνία μέσω fb μου απέκλεισε κατηγορηματικά οτιδήποτε άλλο.
Προτείνω τη διαγραφή του!! Εμείς εδώ ήρθαμε για να μιλάμε σοβαρά και να ανταλλάζουμε απόψεις, όχι να τσακωνόμαστε σαν τα παιδάκια του δημοτικού, με τη λογική, εγώ κάηκα, ας κάψω και άλλους
επιβεβαιωνω για νατασσα και γω..εχω παει 2-3 φορες γτ μ αρεσει το μασαζ και η κοπελα δεν προχωραει για κανενα λογο !

Τα βλέπεις gregory πόσο άκυρος είσαι;; Και πόσο ξεφτιλίζεσαι από μόνος με τις βλακείες που επιμένεις να γράφεις; Ότι πήρες ερωτικές υπηρεσίες από κορίτσια που αποδεδειγμένα δεν προσφέρουν κάτι παραπάνω από σκέτο μασάζ;
Μόνο να βρίζεις ξέρεις.Ευτυχώς έχουν γνώση οι φύλακες και σε πήραμε χαμπάρι ... από τότε που έγραφες παλιότερα με το nickname koker.
Είσαι τυχερός που δέχτηκες απλά μια προειδοποίηση. Αποκλεισμό θα έπρεπε να φας .
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Άνθρωποι, άνθρωποι, προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός;;
Τέσπα φίλοι, εγώ συμφωνώ και επαυξάνω με τον Περαματιώτη...
Και για να ξαναμπούμε στο κλίμα του νήματος


Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτήν;
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.250
Κριτικές
6
Like
7.063
Πόντοι
1.336
Άνθρωποι, άνθρωποι, προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός;;
Τέσπα φίλοι, εγώ συμφωνώ και επαυξάνω με τον Περαματιώτη...
Και για να ξαναμπούμε στο κλίμα του νήματος


Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτήν;

έχουν γραφτεί αμφιλεγόμενες κριτικές για τη συγκεκριμένη. Ψηνόμουν να πάω αν και μακριά, αλλά ξεψήθηκα. Τώρα αν είσαι κοντά ίσως πας και μας πεις κι εσυ τη δικη σου εντυπωση!  :hi:
 

elton tony

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2016
Μηνύματα
107
Κριτικές
11
Like
241
Πόντοι
291
Την πηρα τηλ και μου ειπε οτι εχει και σεξουαλικη επαφη στα 60 ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ την εχω δει απο κοντα δεν ξερω τιποτα για την κοπελα μονο στο τηλ τα ειπαμε μια φορα.
Αλλα επειδη την εχω πατησει μια φορα με αλλη μιλαγα στο τηλ και αλλη βγηκε και ηταν και χαλια πρεπει να προσεχουμε και να διευκρινιζουμε τι και πως και αν δεν μας κανει να φευγουμε και να μην πεταμε τα 70αρια στα σκουπιδια.
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.719
Κριτικές
9
Like
1.807
Πόντοι
3.145
Καλημέρα
Μετά από επίσκεψη στην Νατάσσα με σιγουριά λέω πως δεν κανει τίποτα παραπάνω από μασαζ.
Επίσης η δική μου εμπειρία που βλέπω μια κοπέλα να δέχεται στο σπίτι που μενει με τον γκόμενο και από κάτω οι γονείς της θεωρώ απίθανο να προχωράει σε κάτι παραπάνω από μασαζ
Τώρα αν ήμουν τόσο ατυχος και δεν της εκανα εγώ για κάτι παραπάνω τι να πω? Πάντως το μέλος  από εδώ που με παρότρυνε με πμ να την επισκεφτώ και μου έλεγε πως αφήνει υπονοουμενα και δέχεται μασάζ χωρίς εσώρουχο έχει εξαφανιστεί
Αυτά από εμένα ελπίζω να κάνω λάθος και ο συναγωνιστής να μας διαφωτίσει με νεες πληροφορίες


ίσως επειδή είναι στο ξεκίνημα, και η  Ιουλία στο νεο ψυχικό  όταν ξεκίνησε δεν έκανε φραπέ,
και τώρα έχει έχει τραβήξει  χίλιες μαλακίες, με την κόρη της κ.λ.π  μέσα στο σπίτι.
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
ίσως επειδή είναι στο ξεκίνημα, και η  Ιουλία στο νεο ψυχικό  όταν ξεκίνησε δεν έκανε φραπέ,
και τώρα έχει έχει τραβήξει  χίλιες μαλακίες, με την κόρη της κ.λ.π  μέσα στο σπίτι.

Νέο Ψυχικό;
Για δώσε ίνφο επικοινωνίας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom