Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι παλαιότερα έμπαιναν στο παιχνίδι του μασάζ καλές περιπτώσεις οι οποίες δεν υπάρχουν πια, και αυτές που μπαίνουν τώρα ποιο πολύ κινούνται σαν αρπακτικά και εντελώς διεκπεραιωτικά
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
158
Like
216
Πόντοι
21
Η αλήθεια είναι ότι παλαιότερα έμπαιναν στο παιχνίδι του μασάζ καλές περιπτώσεις οι οποίες δεν υπάρχουν πια, και αυτές που μπαίνουν τώρα ποιο πολύ κινούνται σαν αρπακτικά και εντελώς διεκπεραιωτικά
εννοείται αυτό διότι η ζήτηση μεγάλη πολλές είναι αδιάφορες ως προς τις υπηρεσίες...προσωπικά σε μένα κάποια στιγμή μια κορασιδα μου είπε επί λέξη αν δεν σ αρέσει μην κάθεσαι δεν με απασχολεί θα κάτσει ο επόμενος....ότι αρπάξουνε όλες
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Εμένα θα μου το ξαναδώσετε που το έχω; Θέλω να δω ποιοι θα μου στέλνουν;
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
Εγώ την κοπάνησα μόλις είδα την κατάσταση και προσπαθούσε να μου πει να μείνω επειδή ζήτησα τα λεφτά μου πίσω. Και δεν καταλαβαίνω αφού το έγραψα σε προηγούμενο ποστ γιατί κάποιοι επιμένεται να την πατάτε με το τσόλι

ισως να θελουμε να δουμε μηπως ειναι καμια
γνωστη μας.......
αλλα δεν κανει κανεις μια περιγραφη με λεπτομερειες.....
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Μιλφάρα Ρωσίδα αν θυμάμαι καλά κοντά στη στάση μετρό Αττική 50 € περνάς καλά σε ένα παλιό σπίτι μονοκατοικία με design του 70

Έτσι ακριβώς είναι είχα και εγώ συνάντηση στο σπίτι της ήταν χειμώνας είχε κρύο δεν είχε θέρμανση και άναβε κάτι θερμάστρες και με κάτι κουβέρτες για να με ζεστάνει πήρε πολύ δυνατή πίπα,  Μασαζ με Λαδια αρκετά καλό και μετά  μου έκανε και μπάνιο με έπλυνε παντού καλό ραντεβού και αρκετά συμπαθητική πολύ ομιλητική,
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
ισως να θελουμε να δουμε μηπως ειναι καμια
γνωστη μας.......
αλλα δεν κανει κανεις μια περιγραφη με λεπτομερειες.....

Τι πειριγραφή περιμένεις? Τι σημασία έχει εάν έχει καλό σώμα ή συμπαθητική μούρη όταν η συμπεριφορά της είναι επιεικώς απαράδεκτη
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
162
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Εγώ την κοπάνησα μόλις είδα την κατάσταση και προσπαθούσε να μου πει να μείνω επειδή ζήτησα τα λεφτά μου πίσω. Και δεν καταλαβαίνω αφού το έγραψα σε προηγούμενο ποστ γιατί κάποιοι επιμένεται να την πατάτε με το τσόλι

Μου αρέσει φίλε συναγωνιστή που ενώ κράζει το 80% του σάιτ, αυτοί συνεχίζουν να ζητούν περιγραφή
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
745
Πόντοι
4.530
Εσυ ναι. Μπορει να εχεις παει και να σου αρεσει. Μα ολα αυτα τα νεα μελη που ζητανε το τηλέφωνο της Ελένης που ούτε καν την ξέρουν, ούτε καν την εχουν δει, δεν μπορεις να το πεις "γουστα" Γιατι αν ειχαν πάει θα το ηξεραν το τηλεφφνο δε θα το ζητούσαν.
Απλα ειναι οι γνωστοί άγνωστοι που μπαινουν μεσα για να μαζεψουν τηλέφωνα χωρις να προσφέρουν κατι σε ανταλλαγη γνώσεων και εμπειριών.
Ασε που με εχουν τρελάνει στα pm για το τηλέφωνο.

Προς απογοήτευση των υπολοίπων fans της γιαγιας Ελένης να σας ενημερώσω ότι εδω και αρκετο καιρο και για κανα μηνα περιπου ακομα δεν θα μπορεί να προσφερει υπηρεσίες. Οι πελάτες θα τον γνωρίζουν ήδη το λόγο.
Συμφωνω, αγαπητε μου. Ολοι ζητανε τηλ. κριτικες, γνωμες, περιγραφες. Μου ζητηθηκε περιγραφη υπηρεσιων, γυναικας. Και οταν ολα αρεσαν ζητηθηκε μηπως μπορω να πρω να κλεισω εγω "που ξερω" το ρανυεβου! Ρε πατε καλα? Εδω μεσα? Αλλος ενας λογο που εχω αλλατωσει τις κριτικες. Μεταξυ μας Μεταξα! Οχι ρε φιλε να γραφεις μια κριτικη και μετα να μην προλαβαινεις τα π.μ. και τον καθε περιεργο να σε ζαλιζει! Ελεος. και αμ τους πεις, εσυ ποια κριτικη ή ποιο τηλ. εχεις δωσει σε ποιον? Σιγη ιχθυως και μνουγκα και τραλα λα! Μην παρεξηγιεσετ λοιπον. ΔΙαβαστε, ενημερωθειτε, καντε κανενα κασκαντεριλικη, φατε καμμια φολιτσα,ενημερωστε αναλογα το φιλοθεαμων κοινο και θα δειτε και εσεις την συμπεριφορα να αλλαζει! Απλα πραγματα. 
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
51
Like
745
Πόντοι
4.530
Συμφωνω, αγαπητε μου. Ολοι ζητανε τηλ. κριτικες, γνωμες, περιγραφες. Μου ζητηθηκε περιγραφη υπηρεσιων, γυναικας. Και οταν ολα αρεσαν ζητηθηκε μηπως μπορω να πρω να κλεισω εγω "που ξερω" το ρανυεβου! Ρε πατε καλα? Εδω μεσα? Αλλος ενας λογο που εχω αλλατωσει τις κριτικες. Μεταξυ μας Μεταξα! Οχι ρε φιλε να γραφεις μια κριτικη και μετα να μην προλαβαινεις τα π.μ. και τον καθε περιεργο να σε ζαλιζει! Ελεος. και αμ τους πεις, εσυ ποια κριτικη ή ποιο τηλ. εχεις δωσει σε ποιον? Σιγη ιχθυως και μνουγκα και τραλα λα! Μην παρεξηγιεσετ λοιπον. ΔΙαβαστε, ενημερωθειτε, καντε κανενα κασκαντεριλικη, φατε καμμια φολιτσα,ενημερωστε αναλογα το φιλοθεαμων κοινο και θα δειτε και εσεις την συμπεριφορα να αλλαζει! Απλα πραγματα. 
σορρυ για τα ανορθογραφα!
ρανυεβου!= ραντεβου
αλλατωσει = ελλατωσει
μνουγκα = μουνγκα
παρεξηγιεσετ= παρεξηγιεστε

 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
..Ξερει κανείς τιποτε? Σε τηλεφώνημά μου απαντούσε σαν να έκανε αγγαρεία. Πληθωρική μου είπε. Έδρα Μαρούσι. 60 ευρώ για μασάζ και sex.

πηγα εγω... 45αρα ελληνιδα με παραπανισια κιλα.. εκει ειναι το σπιτι της... μαλιστα στο κουδουνι γραφει και τα στοιχεια τα πραγματικα. τελος παντων δεν μου αρεσε... μασαζ 3/10 και πιπα 5/10... δεν γαμησα γιατι δεν ηταν του γουστου μου.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.268
Κριτικές
4
Like
1.980
Πόντοι
266
πηγα εγω... 45αρα ελληνιδα με παραπανισια κιλα.. εκει ειναι το σπιτι της... μαλιστα στο κουδουνι γραφει και τα στοιχεια τα πραγματικα. τελος παντων δεν μου αρεσε... μασαζ 3/10 και πιπα 5/10... δεν γαμησα γιατι δεν ηταν του γουστου μου.

Ευχαριστώ, φίλε..επιβεβαίωσες τις υποψίες μου περι ξεπετας...πάμε γι άλλα...
 

gorbas

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
59
Like
22
Πόντοι
0
πηγα εγω... 45αρα ελληνιδα με παραπανισια κιλα.. εκει ειναι το σπιτι της... μαλιστα στο κουδουνι γραφει και τα στοιχεια τα πραγματικα. τελος παντων δεν μου αρεσε... μασαζ 3/10 και πιπα 5/10... δεν γαμησα γιατι δεν ηταν του γουστου μου.
Αδερφε κοστος, προγραμμα φουλ?
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
178
Like
51
Πόντοι
1
Αδερφε κοστος, προγραμμα φουλ?
κοστος 60 για μια φορα.
Δεν αξιζει, οπως τα λεει ο c35 ειναι.
Ειχα παει και εγω πριν λιγες ημερες μονο ο χωρος της αξιζει.
Για φουλ λεει μονο στον γκομενο της.
Α εχει και δευτερη αγγελια.
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
580
Κριτικές
23
Like
1.308
Πόντοι
1.076

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Αδερφε κοστος, προγραμμα φουλ?
60 με πιπα ακαπελα... για φουλ μου ειπε την επομενη φορα... δεν επεμεινα γιατι δεν ηταν του γουστου μου και δεν υπηρξε και ουτε θα υπαρξει επομενη
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Καλησπερα ξερουμε κατι για αυτην την αγγελια;

η μαυρουλα απο νεα ιωνια,,, εμφανιση μου θυμζει την μητερα του αντετοκουμπο χωρις να ειμαι ρατσιστης... εγω περασα... οταν παρεις τηλ παρολο που μιλαει καλα ελληνικα σου τονιζει οτι δεν ειναι ελληνιδα... εμενα μου εκανε εντυπωση που μου το τονισε.... οταν την ειδα απο κοντα καταλαβα... φανταστηκα οτι συναγωνιστες που εσπευσαν να τη συναντησουν καθως το 30αρι ειναι δελεαστικο μολις την αντικρυσαν προκειμενου να την κανουν οσο πιο ηπια μπορουν θα χρησιμοποιησαν την προφαση οτι θα ηθελαν ελληνιδα... οποτε η κοπελα απελπιστηκε και το τονιζει ωστε να περιοριζει τις δικαιολογιες προς αποχωρηση... απο μασαζ θα ελεγα 6/10 ... εφτασα μεχρι πιπα... εβαζε δοντι... μετα της τον εβαλα στα βυζια και στο τελος μου τον στραγγιξε...Δεν ξαναπαω καθως απο εμφανιση δεν μου αρεσει αλλα ειναι πολυ καλη κοπελα... ηλικια καμια σαρανταρα και αρκετα παχουλη
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom