Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (10 μέλη και 21 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.151
Κριτικές
191
Like
52.405
Πόντοι
41.443

Rotem

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
147
Like
70
Πόντοι
1
πηρα τηλεφωνο,το σηκωσε μια φωνη που ακουγοταν σαν τραβελος,  :S :S ρωτησα για το τι μασαζ κλπ προσφερει. μονο για μασαζ.
(δεν αναφερθηκα σε αλλες υπηρεσιες κλπ) και τα μασαγε απο το τηλεφωνο.
ελα απο δω να με δεις και να σε δω ελεγε και παπαριες. εχω διαφορα προγραμματα κλπ κλπ. ο χωρος της ειπε στα Σεπολια στην Δυρραχιου.
φυσικα δεν πηγα καν.
σκιαχτηκα μην αντικρυσω καμμια Λιουμπα παλι  :grin: :grin: :grin:

Μαζί με την πιο πάνω αγγελία


δική της είναι και αυτή


Όπως τα λες:περίεργη η φωνή της,έχει χώρο στα Σεπολια και είναι(λέει)μελαχρινή και αδύνατη.Κάνει μασάζ με εκτόνωση στα 50 ευρώ και όταν της είπα αν γίνεται και παραπάνω στο πρόγραμμα,μου απάντησε "γίνεται αλλά να μη τα λέμε απ'το τηλέφωνο"
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
εχω παει εγω... συνοπτικα και εν ταχει γιατι νυσταζω... χωρο στα σεπολια σε καθετη στη διραχιου... ειναι το σπιτι της αδερφης της αφου απουσιαζει και τις εχει δωσει τα κλειδια... το μασαζ γινεται στο κρεβατι του ανηψιου διπλα απο αυτοκινητακια μακκουιν και πυτζαμοηρωες... 50 ευρω μασαζ και μαλακια, 80 μασαζ και πιπα με καποτα, 100 μασαζ και πιπα χωρις καποτα, 120 ολα για 1 εκτονωση... ετσι μου ειπε... εμφανιση 7,5/10 σωμα 8/10...πηρα το προγραμμα με το πενηνταρικο... στο τελος το μετανοιωσα ... επρεπε να ειχα φυγει... ονειρο της να βρει χωρο για να παει εκει τους πελατες... δεν θα ξαναπαω
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
εχω παει εγω... συνοπτικα και εν ταχει γιατι νυσταζω... χωρο στα σεπολια σε καθετη στη διραχιου... ειναι το σπιτι της αδερφης της αφου απουσιαζει και τις εχει δωσει τα κλειδια... το μασαζ γινεται στο κρεβατι του ανηψιου διπλα απο αυτοκινητακια μακκουιν και πυτζαμοηρωες... 50 ευρω μασαζ και μαλακια, 80 μασαζ και πιπα με καποτα, 100 μασαζ και πιπα χωρις καποτα, 120 ολα για 1 εκτονωση... ετσι μου ειπε... εμφανιση 7,5/10 σωμα 8/10...πηρα το προγραμμα με το πενηνταρικο... στο τελος το μετανοιωσα ... επρεπε να ειχα φυγει... ονειρο της να βρει χωρο για να παει εκει τους πελατες... δεν θα ξαναπαω
Εσωσες κόσμο φίλε !
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.998
Like
4.923
Πόντοι
1.706
Μαζί με την πιο πάνω αγγελία


δική της είναι και αυτή


Όπως τα λες:περίεργη η φωνή της,έχει χώρο στα Σεπολια και είναι(λέει)μελαχρινή και αδύνατη.Κάνει μασάζ με εκτόνωση στα 50 ευρώ και όταν της είπα αν γίνεται και παραπάνω στο πρόγραμμα,μου απάντησε "γίνεται αλλά να μη τα λέμε απ'το τηλέφωνο"
Της μίλησα κ εγώ από viber, είναι αγενεστατη κ μλκσμνη
Μου ζήτησε 120 για σεξ κ 150(!!!!)με ελεύθερο στοματικό
Όταν της εξήγησα ευγενικά ότι αυτές είναι τιμές πρακτορείου,  μου απάντησε με ..χαρακτηρισμούς
Την έστειλα από εκεί που ήρθε κ ηρέμησε
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.151
Κριτικές
191
Like
52.405
Πόντοι
41.443
εχω παει εγω... συνοπτικα και εν ταχει γιατι νυσταζω... χωρο στα σεπολια σε καθετη στη διραχιου... ειναι το σπιτι της αδερφης της αφου απουσιαζει και τις εχει δωσει τα κλειδια... το μασαζ γινεται στο κρεβατι του ανηψιου διπλα απο αυτοκινητακια μακκουιν και πυτζαμοηρωες... 50 ευρω μασαζ και μαλακια, 80 μασαζ και πιπα με καποτα, 100 μασαζ και πιπα χωρις καποτα, 120 ολα για 1 εκτονωση... ετσι μου ειπε... εμφανιση 7,5/10 σωμα 8/10...πηρα το προγραμμα με το πενηνταρικο... στο τελος το μετανοιωσα ... επρεπε να ειχα φυγει... ονειρο της να βρει χωρο για να παει εκει τους πελατες... δεν θα ξαναπαω


ποιους πελατες?  :happy: :happy: :happy:

δεν θα βρει πολλους με αυτα που διαβαζω οτι ζηταει.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
καλημερα στη παρεα!!  εδω ξερουμε τι γινεται αξιζει να ξενιτευτω νοτια?
ειναι η γνωστη,για τους παλαιοτερους,Ναταλια που δουλευε αρχικα για τη Νατασσα ,και υστερα δουλευε ανεξαρτητη στη Γλυφαδα, στο ΣΤΕΝΟ ΤΟΥ Καραβελ, στο μπουρδελοξενοδοχειο Maison κοντα στο πρωην Habbidat στη Ποσειδωνος ,και Μιχαλακοπουλου μερια..Ειναι ευγενικη, ηρεμη,καλη υγρη πιπα,στηθος μεγαλο και λιγο πεσμενο ,και σεξ ησυχο χωρις κατι το ιδιαιτερο
 

69_addict

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
το βαζω κι εδω αφου εχει χωρο δικο της. 



προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.
Την επισκέφτηκα πρόσφατα καθώς έχω και ένα μυϊκό τραυματισμό. Τα πράγματα ακριβώς όπως τα περιγράφει ο φίλος. Έφυγα ευχαριστημένος και αναζωογονημένος. Ωραίος χώρος στο Κολωνάκι, δύσκολο παρκάρισμα, αλλά εκεί αυτό είναι δεδομένο. Πήρα κι εγώ το πρόγραμμα των 40 αφού προς το τέλος με ρώτησε αν ήθελα αισθησιακό τελείωμα. Επειδή στην αγγελία αναφέρει 30-50, ξέρει κανείς τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα των 50?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
το βαζω κι εδω αφου εχει χωρο δικο της. 



προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.
το λινκ δε παιζει
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
πηρα τηλεφωνο,το σηκωσε μια φωνη που ακουγοταν σαν τραβελος,  :S :S ρωτησα για το τι μασαζ κλπ προσφερει. μονο για μασαζ.
(δεν αναφερθηκα σε αλλες υπηρεσιες κλπ) και τα μασαγε απο το τηλεφωνο.
ελα απο δω να με δεις και να σε δω ελεγε και παπαριες. εχω διαφορα προγραμματα κλπ κλπ. ο χωρος της ειπε στα Σεπολια στην Δυρραχιου.
φυσικα δεν πηγα καν.
σκιαχτηκα μην αντικρυσω καμμια Λιουμπα παλι  :grin: :grin: :grin:
μακρυα μη χασετε τα λεφτουδακια σασ παλι καλα που μου εδωσε πετσετα υπηρεσιες μπουρδελου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.151
Κριτικές
191
Like
52.405
Πόντοι
41.443
Την επισκέφτηκα πρόσφατα καθώς έχω και ένα μυϊκό τραυματισμό. Τα πράγματα ακριβώς όπως τα περιγράφει ο φίλος. Έφυγα ευχαριστημένος και αναζωογονημένος. Ωραίος χώρος στο Κολωνάκι, δύσκολο παρκάρισμα, αλλά εκεί αυτό είναι δεδομένο. Πήρα κι εγώ το πρόγραμμα των 40 αφού προς το τέλος με ρώτησε αν ήθελα αισθησιακό τελείωμα. Επειδή στην αγγελία αναφέρει 30-50, ξέρει κανείς τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα των 50?


Για το πρόγραμμα των 50€ νομίζω κάποιος είχε πει ότι είναι για πιο δυνατό μασάζ.
Δεν έχω πάρει ποτέ.
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
καλημερα στη παρεα!!  εδω ξερουμε τι γινεται αξιζει να ξενιτευτω νοτια?

ειναι η γνωστη,για τους παλαιοτερους,Ναταλια που δουλευε αρχικα για τη Νατασσα ,και υστερα δουλευε ανεξαρτητη στη Γλυφαδα, στο ΣΤΕΝΟ ΤΟΥ Καραβελ, στο μπουρδελοξενοδοχειο Maison κοντα στο πρωην Habbidat στη Ποσειδωνος ,και Μιχαλακοπουλου μερια..Ειναι ευγενικη, ηρεμη,καλη υγρη πιπα,στηθος μεγαλο και λιγο πεσμενο ,και σεξ ησυχο χωρις κατι το ιδιαιτερο

Καλησπέρα, υπαρχει καποιο αλλο link??
 

chris papardelas

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
6
Like
111
Πόντοι
0
Παίζει τίποτα στα δυτικά προάστεια, εκτός από Ιουλία και sweet escape? Αν γνωρίζει κανείς ας κάνει τον κόπο να μου στείλει pm. Ευχαριστώ

επειδη δεν ξερω, τι παιζει με Ιουλια και sweet escape?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
851
Κριτικές
11
Like
1.540
Πόντοι
496
Ψάξε στο φόρουμ να βρεις σχόλια μερικές σελίδες πίσω ειδικά.
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
Έχει ακούσει κανείς για κυρία 55αρα περίπου από Ουκρανία σε δικό της χώρο Σαπφούς 90 στην Καλλιθέα?
 

sulos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
35
Πόντοι
0
Ότι προσφέρει μασάζ μια κυρία από Ουκρανία με δικο της χώρο σε διαμέρισμα στη συγκεκριμένη διεύθυνση.Δεν ξέρω όμως ούτε πως τη λένε,ούτε αν προσφέρει κ κάτι περισσότερο από μασάζ και για αυτό το ανέφερα μήπως έχει ακούσει κάποιος
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Έχει ακούσει κανείς για κυρία 55αρα περίπου από Ουκρανία σε δικό της χώρο Σαπφούς 90 στην Καλλιθέα?

Στην ίδια ηλικία, ίσως λίγο νεότερη, στην ίδια περιοχή και με φουλ υπηρεσίες είναι η Ελένη πάντως. Ρωσίδα, εκ Σιβηρίας ορμώμενη! ;)
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
Στην ίδια ηλικία, ίσως λίγο νεότερη, στην ίδια περιοχή και με φουλ υπηρεσίες είναι η Ελένη πάντως. Ρωσίδα, εκ Σιβηρίας ορμώμενη! ;)
Αν θέλεις δώσε λίγες παραπάνω πληροφορίες ,κάτι μου θυμίζει,το τηλέφωνο δε αν είναι εύκολο σε π.μ ,αν είναι αυτή θάθελα να την ξαναδώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom