Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Πήγε γνωστός μου στην κινεζα στο Παγκράτι (massage 4you) και έγινε ακριβώς το ίδιο.. Μόλις πήγε να τη ακουμπήσει λίγο ( απέξω από το φουστάνι που φόραγε) στράβωσε φουλ η τύπισσα και τον κοίταγε με μισό μάτι... Με τα πολλά σηκώθηκε κ έφυγε.... Πρέπει να πίνει πολύ κρασί ή τύπισσα.
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
δε λες παλι καλα που δεν πεταχτηκε ο IP MAN ή ο Jet Li απο το διπλα δωματιο να εχεις άλλα τραβηγματα...:cheesy:
ρε την καριολα... ολοκληρη φασαρια για 4 ευρω...

αυτο λιγο με μπερδεψε ομως...αυτο με τα 60 λεπτα που ειναι μιαμιση ωρα...??:think::think::think:
Έχει πρόγραμμα με 40 ευρώ μια ώρα και με 60 ευρώ μιάμιση.
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Πήγε γνωστός μου στην κινεζα στο Παγκράτι (massage 4you) και έγινε ακριβώς το ίδιο.. Μόλις πήγε να τη ακουμπήσει λίγο ( απέξω από το φουστάνι που φόραγε) στράβωσε φουλ η τύπισσα και τον κοίταγε με μισό μάτι... Με τα πολλά σηκώθηκε κ έφυγε.... Πρέπει να πίνει πολύ κρασί ή τύπισσα.
Φίλος ακριβώς ένα μαύρο μάκρυ φουστάνι δεν το βγάζει η καριολα έλεος....καλά δεν το συζητώ αν τις έπιανα το κολο θα μας βγάζαν στις ειδήσεις αλλά η ξινιλα στην φάτσα της την στιγμή που πήγα να την ακούμπησω και τραβήχτηκε μου ξενέρωσε ότι είχα εκείνη την στιγμή
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Έχει πρόγραμμα με 40 ευρώ μια ώρα και με 60 ευρώ μιάμιση.
το ξερω απλα με μπερδεψε ο τροπος που το διατυπωσες.. προφανως προκειται για τυπογραφικο λαθος.
σε ευχαριστω για την αναλυτικη κριτικη, ξεκαθαριζει λιγο το τοπίο
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
319
Like
359
Πόντοι
21
Φίλος ακριβώς ένα μαύρο μάκρυ φουστάνι δεν το βγάζει η καριολα έλεος....καλά δεν το συζητώ αν τις έπιανα το κολο θα μας βγάζαν στις ειδήσεις αλλά η ξινιλα στην φάτσα της την στιγμή που πήγα να την ακούμπησω και τραβήχτηκε μου ξενέρωσε ότι είχα εκείνη την στιγμή
ΛΕΣ να πήγατε ίδια μέρα?? Χαχαχ..
Βέβαια μια φορά έχω πάει σε αυτήν εγώ πριν κάνα 5αρι χρόνια (μπορεί και 4), θυμάμαι ότι έκανε κανονικά φραπέ και έπιανα μέχρι ένα σημείο βέβαια.. Δε ξέρω τι έχει πάθει... Και με αυτά που διαβάζω εδώ έχει μαύρο ξερό από εμένα..
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
ΛΕΣ να πήγατε ίδια μέρα?? Χαχαχ..
Βέβαια μια φορά έχω πάει σε αυτήν εγώ πριν κάνα 5αρι χρόνια (μπορεί και 4), θυμάμαι ότι έκανε κανονικά φραπέ και έπιανα μέχρι ένα σημείο βέβαια.. Δε ξέρω τι έχει πάθει... Και με αυτά που διαβάζω εδώ έχει μαύρο ξερό από εμένα..
Η επίσκεψη ήταν προχθές χαχαχ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Ήταν λίγο φρίκη φαντάσου με στην είσοδο της πολυκατοικίας να μην μπορώ να φύγω και την Κινέζα να κράζει.... ευτυχώς που δεν έσκασε κανένας ένοικος εκείνη την ώρα να ανοίξει η γη να με καταπιεί.
Ανεξάρτητα όμως από το περιστατικό και να μην είχε συμβεί δεν πιστεύω ότι αξίζει ντο κόπο 80 ευρώ για ένα μέτριο μασάζ από μια μετριοτατη ασιατισα και μια μέτρια χειρομαλαξη
Ρε σεις αυτή όλο με κάτι κρασιά την έβλεπες και έχει ώρες - ώρες ένα μαστουροβλέμμα ...κλασσική γκόμενα που δεν ξέρει τι της φταίει παίζει να είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: boeder

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Από τα λεγόμενα και μόνο των συναγωνιστων όσον αφορά την ταυλανδεζα μασερ του massage4you κατάλαβα ότι κάνει από ανάγκη πια την εκτόνωση.....προφανώς δεν θέλει κανένας να την ακουμπάει....παιδιά είπαμε σεβασμός....δεν ξέρουμε τι κακές εμπειρίες εχει.εγω που έχω πάει πολλές φορές είμαι ικανοποιημένος από το μασάζ της μου το δείχνει το σώμα μου άλλωστε....τώρα για την εκτόνωση δεν έχω κάτι να σχολιάσω παραπάνω......εγώ θα συνεχίσω να πηγαίνω γιατί είμαι ευχαριστημένος...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Πειραιωτη , και η Ιουλία από ανάγκη κάνει την εκτόνωση και επίσης δεν γουστάρει να την ακουμπάνε, αλλα κρατάει ενα επίπεδο όμως... Δεν καταφευγει σε ακρότητες όπως η μπεκρου απο την Κίνα. Από τον φραπέ της Κινέζας εισαι ικανοποιημενος;;
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Πειραιωτη , και η Ιουλία από ανάγκη κάνει την εκτόνωση και επίσης δεν γουστάρει να την ακουμπάνε, αλλα κρατάει ενα επίπεδο όμως... Δεν καταφευγει σε ακρότητες όπως η μπεκρου απο την Κίνα. Από τον φραπέ της Κινέζας εισαι ικανοποιημενος;;
Μόνο για μασάζ πάω....η ταυλανδεζα σίγουρα αντέδρασε άσχημα αλλά δεν είμαστε και μπροστά στο γεγονός....τεσπα όλα καταγράφονται...ρέστα δεν δίνει...πρέπει να τα χεις ακριβώς....pos δέν....
 
Τελευταία τροποποίηση:

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Πειραιωτη , και η Ιουλία από ανάγκη κάνει την εκτόνωση και επίσης δεν γουστάρει να την ακουμπάνε, αλλα κρατάει ενα επίπεδο όμως... Δεν καταφευγει σε ακρότητες όπως η μπεκρου απο την Κίνα. Από τον φραπέ της Κινέζας εισαι ικανοποιημενος;;
Ακριβώς, η Ιουλία κάνει από ανάγκη την εκτόνωση αλλά κρατάει ενα επίπεδο κ είναι πολύ ευγενική..
 

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Από τα λεγόμενα και μόνο των συναγωνιστων όσον αφορά την ταυλανδεζα μασερ του massage4you κατάλαβα ότι κάνει από ανάγκη πια την εκτόνωση.....προφανώς δεν θέλει κανένας να την ακουμπάει....παιδιά είπαμε σεβασμός....δεν ξέρουμε τι κακές εμπειρίες εχει.εγω που έχω πάει πολλές φορές είμαι ικανοποιημένος από το μασάζ της μου το δείχνει το σώμα μου άλλωστε....τώρα για την εκτόνωση δεν έχω κάτι να σχολιάσω παραπάνω......εγώ θα συνεχίσω να πηγαίνω γιατί είμαι ευχαριστημένος...
Μαζί σου είσαι ευχαριστημένος και δεν μπορώ και δεν μου πέφτει λόγος να διαφωνήσω με αυτό όπως και με το γεγονός ότι για μένα το μασάζ της δεν είναι καλό και αυτό το λέω βάση των συγκρίσεων από άλλες παρόμοιες εμπειρίες. Από την άλλη όμως σεβαστώ ότι δεν θέλει κανείς να σε ακουμπάει, εγώ το καταλαβαίνω ότι μπορεί να έχει κακές εμπειρίες όλα αυτά σεβαστά και κατανοητά δεν μπορείς όμως να χρεώνεις 80 ευρώ υπηρεσία για κάτι που το έχεις σιχαθεί. Χρεώνε 20 η 30 και πες είμαι αποκλειστικά μασέρ και τίποτα παραπάνω κάνε ότι κάνουν όλα τα άλλα μασατζιδικα αυτού του τύπου.
Υ.Γ. Σε γενικές γραμμές έχω να λέω για τον εαυτό μου ότι είμαι ένας ευγενικός άνθρωπος και προσπαθώ να σέβομαι όχι μόνο τις συγκεκριμένες γυναίκες αλλά όλους τους ανθρώπους αυτός που με σέβονται όμως δεν μπορεί με το ζόρι να θέλει να μου κρατήσει το δεκάρικο με τον τσαμπουκά να στο πω και μια ξινίλα στη μούρη. Ευγενικός ειμαι μαλακας δεν είμαι
 
Τελευταία τροποποίηση:

boeder

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Κριτικές
11
Like
621
Πόντοι
310
Και κάτι τελευταίο γιατί ξεφύγαμε από το θέμα όλοι εδώ μέσα από ανάγκη δουλεύουμε αυτός που δουλεύει από χόμπι να στείλει pm να του ζητήσω δανεικά
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
358
Κριτικές
5
Like
830
Πόντοι
81
Αναφορικά με τη Ταυλενδαζα του Παγκρατίου. Κυρία 50+ ψηλή, νταβραντισμένη και συμπαθητική φάτσα. Χώρος ημιυπόγειο κοντά στο jumbo, ντουζ με ενσωματωμένη χεστρα, κοινοχρήστες παντόφλες και λάδι που δύσκολα βγαίνει (για τους παντρεμενους). Κουβέντα στα αγγλικά, από την 1η συνάντηση για happy ending. Παζάρι στο 50€. Μασάζ τυποποιημένο που περισσότερο το παίζει πως ξέρει για να δικαιολογησει τα λεφτά της πάρα γνωρίζει (κατ 'εμέ ). Μετάβαση στη μαλάκία χωρίς κανένα ερωτισμό. Βιαστική να ξεμπερδεύει και αποφεύγει βλέμματικη επαφή.
Δεν βγάζει τίποτα. Προτιμά να στάζει κυριολεκτικά από τον ιδρώτα και μένει πάντα με το ίδιο μαύρο φόρεμα που κρύβει τέχνηεντως την κοιλιά που κατά λάθος σε ακουμπά καμία φορά και χαίρεσαι πως είναι το στήθος της. Τελείωμα άτσαλο και γυρνάει στο κρασάκι της αφού πλυθει στον νεροχύτη. Την έχω συναντήσει στο παρελθόν πάνω από 2 - 3 φορές, πάντα το ίδιο μοτίβο. Όντως με ένα μπουκάλι αγκαλιά από το πρωί είναι, αγενής δεν είναι, αλλά ίσως συνειδητά κρατάει μια απόσταση και ας είσαι τακτικός. Πλέον δεν ξέρω αν θα ξαναπάω γιατί όντως αυτά που προαναφερθηκαν σηκώνουν μποϊκοτάζ. Πάμε για άλλα.
 

Κουνουπίδι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2014
Μηνύματα
280
Κριτικές
5
Like
885
Πόντοι
361
Επειδή ψάχνω στο νημα και δε βρίσκω πληροφορίες κανένας για τη μεγκυ? Ευχαριστώ
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Μετάβαση στη μαλακία χωρίς κανένα ερωτισμό. Βιαστική να ξεμπερδεύει και αποφεύγει βλέμματικη επαφή.
και 50€...

απορρίπτεται ... μόνο που αποφεύγει να κοιτάξει κατά πρόσωπο δείχνει απαξίωση και αποστροφή .. deal breaker

κάποιες είχαν πάντα τρελή δουλειά και ακόμα τις θυμούνται οι πελάτες τους γιατί σε έκαναν να νιώθεις το ακριβώς αντίθετο ..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
και 50€...

απορρίπτεται ... μόνο που αποφεύγει να κοιτάξει κατά πρόσωπο δείχνει απαξίωση και αποστροφή .. deal breaker
Πάντως δεν είναι +50 ευρώ όπως άλλες μασατζουδες εταιρειών.....+10 ή +20....και η Ειρήνη της μαντζαρου στο Κολωνάκι ακριβώς το ίδιο κάνει...αποφεύγει να βλέπει ενώ κάνει την εκτόνωση ενώ κατά την διάρκεια του μασαζ έχει δει τα πάντα.....
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Πάντως δεν είναι +50 ευρώ όπως άλλες μασατζουδες εταιρειών.....+10 ή +20....και η Ειρήνη της μαντζαρου στο Κολωνάκι ακριβώς το ίδιο κάνει...αποφεύγει να βλέπει ενώ κάνει την εκτόνωση ενώ κατά την διάρκεια του μασαζ έχει δει τα πάντα.....
καλός ψυγειοκαταψύκτης κι αυτή .. από 30€ στα 50€ και τώρα στα 60€

να δώσω 60€ για να την έχω να με κοιτάζει σα να μαι σαπισμένο πτώμα .. ?

θα το σκεφτώ ..
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
καλός ψυγειοκαταψύκτης κι αυτή .. από 30€ στα 50€ και τώρα στα 60€

να δώσω 60€ για να την έχω να με κοιτάζει σα να μαι σαπισμένο πτώμα .. ?

θα το σκεφτώ ..
Στα 60 το πήγε?????......πωωωωω....μέτριο μασάζ και αυτή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom