Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
269
Like
309
Πόντοι
21
Καμία γκίλφ, εκτός απο Θεία Ελένη, υπάρχει;
Έαν ξέρει κάποιος ας στείλει πμ
Ευχαριστώ
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Για Μαιρη απο Νεο Κοσμο που λετε, αν ειναι αυτη που νομιζω (ηλια ηλιου) ειχα απει πριν 3 χρονια και μετα το σοκ που πηρα εκανα κανα 9μηνο να ξανα παω σε μασαζ-call... Καμια σχεση οι φωτο, χοντρη, ασχημη με χαλια δοντια, μαλλι αραιο κοντο και πατημενο απο τη ξαπλα, μασαζ ανυπαρκτο, στα 4 το νιμου εβγαλε μυρωδιες, μου επεσε (απορω πως μου ειχε σηκωθει)
Βεβαια μπορει να παει καποιος και να του αρεσει, γουστα ειναι αυτα...
 

Sonik2121

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
119
Like
188
Πόντοι
1
Για Μαιρη απο Νεο Κοσμο που λετε, αν ειναι αυτη που νομιζω (ηλια ηλιου) ειχα απει πριν 3 χρονια και μετα το σοκ που πηρα εκανα κανα 9μηνο να ξανα παω σε μασαζ-call... Καμια σχεση οι φωτο, χοντρη, ασχημη με χαλια δοντια, μαλλι αραιο κοντο και πατημενο απο τη ξαπλα, μασαζ ανυπαρκτο, στα 4 το νιμου εβγαλε μυρωδιες, μου επεσε (απορω πως μου ειχε σηκωθει)
Βεβαια μπορει να παει καποιος και να του αρεσει, γουστα ειναι αυτα...
Ηλια ηλιου ειναι ακριβως...σε ευχαριστω φιλε γιατι μολις εκλεισα ραντεβου την δευτερα παλι καλα της το ακυρωσα...αρα οι φωτο μουφα
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.379
Κριτικές
61
Like
647
Πόντοι
3.295

Επειδή ρώτησαν κάποιοι συναγωνιστές, ενημερώνω ότι είναι η γνωστή Ρουμανογύφτισσα Ανια, που δεχόταν σε κάτι υπόγεια στου Ζωγράφου για όσους θυμούνται. Εχει κωλάρα και έφεση στα ακάποτα...
μακρυά τότε..ευχαριστούμε...
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Θυμάσαι πως ήταν ο χώρος, δλδ αν ήταν καθαρός, σε όροφο κτλ?
Πανε και 3 χρονια, σιγουρα οροφο χωρις να θυμαμαι ποιον, υπερακαταστατο διαμερισμα οπως και το μπανιο, ριχμενα απλυτα και τετοια, σαν 60αρας που βαριεται να μαζεψει και να καθαρισει... (ειναι σιγουρα 60 αλλα εννοειται οχι γκιλφ, πολλα κιλα, μυρωδιες οπως ειπα κ αλλα)
Αυτήν εννοείς φίλε Dimp?
δεν νομιζω... Εγω μιλαω για καποια Μαιρη απο Νεο Κοσμο στην Ηλια Ηλιου...
 
Τελευταία τροποποίηση:

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Ο Πειραιάς δεν ανήκει στα νότια προάστεια νομίζω, αλλά πάντως αν είναι στον Πειραιά τόσο το καλύτερο για εμάς τους κοντινούς γιατί δεν παίζει τίποτα στον Πειραιά.
Στη σελίδα 141 υπάρχει κριτική. Πάλι ντόρτια ήφερα τύπε Περαματιώτη ???
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Ο Πειραιάς δεν ανήκει στα νότια προάστεια νομίζω, αλλά πάντως αν είναι στον Πειραιά τόσο το καλύτερο για εμάς τους κοντινούς γιατί δεν παίζει τίποτα στον Πειραιά.
Εκανα την επίσκεψη από περιέργεια.
Δεν τρελάθηκα. Μασάζ μέτριο χωρίς λάδι, εμφάνιση δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις γιατί την έχουν πάρει τα χρόνια. Παρόλα αυτά ευγενική και δεχτικη
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.072
Πόντοι
1.336
Στη σελίδα 141 υπάρχει κριτική. Πάλι ντόρτια ήφερα τύπε Περαματιώτη ???

Πήγες δηλαδή και δεν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εκανα την επίσκεψη από περιέργεια.
Δεν τρελάθηκα. Μασάζ μέτριο χωρίς λάδι, εμφάνιση δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις γιατί την έχουν πάρει τα χρόνια. Παρόλα αυτά ευγενική και δεχτικη
Εμφάνιση, πρόσωπο δλδη, πόσο? 6αράκι πιανει ή μπα?

Και 50, φουλ με σεξ?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Πήγες δηλαδή και δεν?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εμφάνιση, πρόσωπο δλδη, πόσο? 6αράκι πιανει ή μπα?

Και 50, φουλ με σεξ?
Όχι τυπε Ερεθις, δεν πήγα, αν και με αυτά που γράφει δε με βλέπω!!! Στο μεταξύ κανένας δε διευκρινήζει αν έγινε σεξ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Διαβάστε βρε σεις την κριτική της καφέ αρκούδας στη σελίδα 141 να σας λυθούν οι απορίες...
Κι επειδή βαριέστε να κάνετε κλικ για να μην πιαστούν τα δαχτυλάκια σας, σάς βάζω απευθείας τον σύνδεσμο
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Διαβάστε βρε σεις την κριτική της καφέ αρκούδας στη σελίδα 141 να σας λυθούν οι απορίες...
Κι επειδή βαριέστε να κάνετε κλικ για να μην πιαστούν τα δαχτυλάκια σας, σάς βάζω απευθείας τον σύνδεσμο
Να προσθέσω στην κριτική του συναγωνιστή ότι στην αρχή σε ρωτάει αν θέλεις επαγγελματικό ή ερωτικό μασάζ. Λογικά ο συναγωνιστής ζήτησε επαγγελματικό και σε αυτό το πρόγραμα έχει μόνο χειρομαλαξη λόγω ότι τρώει πολύ ώρα στο μασάζ.
Στο ερωτικό που επέλεξα εγώ ήταν ένα μασάζ της πλάκας και μικρού χρονικού διαστήματος και έφτασε μέχρι φουλ
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Να προσθέσω στην κριτική του συναγωνιστή ότι στην αρχή σε ρωτάει αν θέλεις επαγγελματικό ή ερωτικό μασάζ. Λογικά ο συναγωνιστής ζήτησε επαγγελματικό και σε αυτό το πρόγραμα έχει μόνο χειρομαλαξη λόγω ότι τρώει πολύ ώρα στο μασάζ.
Στο ερωτικό που επέλεξα εγώ ήταν ένα μασάζ της πλάκας και μικρού χρονικού διαστήματος και έφτασε μέχρι φουλ
Κι εγώ αυτό κατάλαβα από την κριτική. Οι υπηρεσίες είναι αναλόγως τι θα της ζητήσεις από την αρχή. Πριν ξεκινήσεις το πρόγραμμα.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056

Έχει πάει κανείς εδώ;
Δε μου θυμίζει κάτι η αγγελία , ούτε το τηλέφωνό της. Ίσως είναι καινούρια!
Επίσης δεν αναφέρει κάτι για δικό της χώρο. Που σημαίνει μάλλον συν 25€ για ξενοδοχείο.
Φωτογραφία δεν έχει, υπονοούμενα για κάτι έξτρα στο κείμενο της αγγελίας της επίσης δεν έχει.
Δεν ξέρω ποιος είναι αρκετά τολμηρός να φυτιλιάσει 3 μεροκάματα για να κάνει το κασκαντεριλίκι.
Ας ελπίσουμε ότι θα απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2019
Μηνύματα
57
Like
128
Πόντοι
0
Δε μου θυμίζει κάτι η αγγελία , ούτε το τηλέφωνό της. Ίσως είναι καινούρια!
Επίσης δεν αναφέρει κάτι για δικό της χώρο. Που σημαίνει μάλλον συν 25€ για ξενοδοχείο.
Φωτογραφία δεν έχει, υπονοούμενα για κάτι έξτρα στο κείμενο της αγγελίας της επίσης δεν έχει.
Δεν ξέρω ποιος είναι αρκετά τολμηρός να φυτιλιάσει 3 μεροκάματα για να κάνει το κασκαντεριλίκι.
Ας ελπίσουμε ότι θα απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.
Μου είπε ότι δεν έχει μασαζοκρέβατο(ακόμα). Αυτό είναι λίγο red flag.
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Δε μου θυμίζει κάτι η αγγελία , ούτε το τηλέφωνό της. Ίσως είναι καινούρια!
Επίσης δεν αναφέρει κάτι για δικό της χώρο. Που σημαίνει μάλλον συν 25€ για ξενοδοχείο.
Φωτογραφία δεν έχει, υπονοούμενα για κάτι έξτρα στο κείμενο της αγγελίας της επίσης δεν έχει.
Δεν ξέρω ποιος είναι αρκετά τολμηρός να φυτιλιάσει 3 μεροκάματα για να κάνει το κασκαντεριλίκι.
Ας ελπίσουμε ότι θα απαντήσει κάποιος που γνωρίζει.

Απο οτι καταλαβα εχει δικο της χωρο απο αυτα που μ ειπε στο τηλεφωνο κοντα στο μετρο Αργυρουπολη.50 ευρω χαλαρωτικο μασαζακι με απλη εκτονωση στο τελος χωρις σωματικη επαφη ! ετσι οπως τα ειπε σας τα μεταφερω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.907
Like
9.607
Πόντοι
1.056
Επειδή έκανα τη μαλακία και πήγα θα σας μεταφέρω τις εντυπώσεις από την επίσκεψη της παραπάνω αγγελίας.
Πρόκειται για μια γυναίκα ηλικίας κοντά στα 50-55. Βρίσκεται σε διαμέρισμα κοντά στο μετρό Αργυρούπολης.

Στο θέμα της επικοινωνίας.. Είναι φιλική , σου εξηγεί από την αρχή τι κάνει και τι δεν κάνει ΑΛΛΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ. Μέχρι να φτάσω με είχε πάρει δύο φορές τηλέφωνο. Τη μια για να κάνει επιβεβαίωση στο ραντεβού και την άλλη για να με ρωτήσει που βρίσκομαι επειδή λόγω κίνησης είχα αργήσει . Οπότε όσοι είστε παντρεμένοι δεσμευμένοι, να έχετε το ΝΟΥ σας.

Χώρος και παροχή υπηρεσιών.
Δεν υπάρχει μασαζοκρέβατο, ξαπλώνεις στο διπλό κρεβάτι της κρεβατοκάμαρας που είναι στρωμένο με μια πετσέτα. Που είναι αμφιβόλου καθαριότητας.
Το διαμέρισμα είναι σε μια πολυκατοικία δεκαετίας του 80 , μικρό και παλιό.
Το μπάνιο εξίσου παλιό αλλά σε ανεκτή κατάσταση από θέμα καθαριότητας. Μου έφερε παντόφλες πλαστικές οι οποίες ήταν βρεγμένες το ίδιο και η πετσέτα για το μπάνιο που μου έδωσε ήταν και αυτή χρησιμοποιημένη και ελαφρώς νωπή. Ευτυχώς βρήκα μια στεγνή μέσα στο μπάνιο και έκανα τη δουλειά μου.

Ζητάει να την προπληρώσεις. Το λάδι του μασάζ, ήταν σε γυάλινη συσκευασία γνωστής εταιρείας αλλά το περιεχόμενο αμφιβόλου ποιότητας. Τουλάχιστον ήταν άοσμο. Δεν άφηνε αυτή την ενοχλητική μυρωδιά που αφήνουν άλλα λάδια.
Μασάζ της πλάκας. Ξεκινάει με δυνατό μασάζ στην πλάτη αλλά χωρίς τεχνική με αποτέλεσμα στο δεκάλεπτο να έχει κουραστεί και απλά συνεχίζει να σε πασαλείβει με λάδι πηγαίνοντας από το ένα σημείο στο άλλο ακανόνιστα. Δηλαδή εκεί που κάνει την πλάτη πετάγεται στα πόδια μετά πάλι στην πλάτη, όπου βρει δηλαδή. Τουλάχιστον περνάει από τα επίμαχα σημεία και σε κρατάει καυλωμένο κατά τη διάρκεια του μασάζ.
Μετά από 15 λεπτά πασαλείμματος σου ζητάει να γυρίσεις. Και συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο και στο μπροστινό μέρος του σώματος το πασάλειμμα.
Στο φραπέ τουλάχιστον ασχολείται λίγο παραπάνω.. παίζει με μπαλάκια, χαϊδεύει περιμετρικά την κωλότρυπα αλλά δεν βάζει δάχτυλο όμως, οπότε όσοι γουστάρετε δάχτυλο θα απογοητευτείτε.
Μόλις χύσεις σε παρατάει και φεύγει. Δεν ασχολείται να σε καθαρίσει λίγο όπως κάνουν μερικές άλλες.
Κατά τη διάρκεια του μασάζ μένει με τα εσώρουχα και στο β' γύρο βγάζει το σουτιέν . Αφήνει να χουφτώσεις βυζιά (2αρια αλλά στητά και σφιχτά) και να χαϊδέψεις μουνί πάνω από το εσώρουχο.
Επίσης φοβάται πολύ για τον κορωνοϊό. Αν και εμβολιασμένη (δείχνει πιστοποιητικό αν της το ζητήσεις) φοράει μάσκα καθ' όλη την ώρα της συνεύρεσης και σε υποχρεώνει να τη φοράς και εσύ.
Εχει καλό σώμα, αδύνατη και καλλίγραμμη, προφανώς γυμναζόταν στα νιάτα της, αλλά από πρόσωπο.... χμμ.. ας πούμε ότι ο χρόνος έχει αφήσει τα σημάδια του. Είναι "σπασμένο".

Αν θα ξαναπήγαινα;; Όχι. Το λυπήθηκα το 50άρικο. Την επέλεξα για το κασκαντεριλίκι, γιατί είχα δουλειές εκεί κοντά στην περιοχή οπότε με βόλευε πάρα πολύ και ήμουν "φορτωμένος".
Αλλά δε θα το ξαναέκανα για τα 50€ που ζητάει. Για λιγότερα ναι. Δεν ξέρει μασάζ και δεν τηρεί το χρόνο . Σου λέει για μια ώρα πρόγραμμα , ωστόσο εγώ έκανα μια ώρα από την ώρα που χτύπησα το κουδούνι μέχρι που ξαναβγήκα από την εξώπορτα για να φύγω.

Αυτά τα ολίγα, ελπίζω να βοήθησα. Αν έχω ξεχάσει κάτι ή θέλετε να ρωτήσετε κάτι άλλο γράψτε στα σχόλια από κάτω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

irobot

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.373
Like
489
Πόντοι
36
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γι αυτην μιλαω...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στειλε πμ
Παρακαλώ διευθ. θεια Λενα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom