Νέα

Μασαζοκατάλογος Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
το metaxas ειναι το the massage suite στην κουσκουρα? αν οχι ας στειλε καποιος πληροφοριες σε πμ.ευχαριστω!!!
 

casiel

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
καμια πλιροφορια για τη Μάγγυ, Καμάρα?? Τι φαση??
 

parsifalx

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
0
το metaxas ειναι το the massage suite στην κουσκουρα? αν οχι ας στειλε καποιος πληροφοριες σε πμ.ευχαριστω!!!

Όχι,άλλο είναι το μεταξάς και κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει.Για το massage suite θα με ενδιέφερε κι εμένα αν έχει κανείς πληροφορίες
 

reystar22

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2013
Μηνύματα
56
Like
6
Πόντοι
0
στο smile που ειχα παει παντως...πολυ σαβουρα οι κοπελες...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
οι κοπελες σαβουρες κ οι τιμες στα uψη
συνελεθε βασιλακη γιατι σε βλεπω να μοιραζεις φυλλαδια στα φαναρια,
εγω παντως εχω να πατησω εκει πανω απο 1,5 χρονο
 

Daniellos

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Καλησπέρα σε όλους. Για Μάγκυ μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει αν είναι πριβέ ή αν χρειάζεται τηλ. πριν και στην τελική αν αξίζει; Σημειωτέον οτι δεν έχω επισκεφθεί μασαζοκατάσταση μέχρι τώρα, αφού είμαι των στούντιο, οπότε κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη, είτε εδώ είτε σε πμ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

Fadopous

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι ... ειμαι σχετικα νεος στο χωρο..κ θελω να ρωτησω κατι....για οσους εχουν δοκιμασε μασαζακι με group on σε αυτα της ολγας...ειχα παει κ η χριστινα ηταν εκπληκτικη στο μασαζ...αλλα μονο αυτο...με 15 ευρω βεβαια...τωρα που λεω να ξαναπαω...να ειμαι χωρις πετσετα κ να την περιμενω κ να της πως οτι θελω φραπεδακι?? μν μεινω παλι μονο με το μασαζ...ευχαριστω τους εμπειροτερους.... :erection:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Με βάση αυτά που ξέρω αλλά και αυτά που αναφέρονται εδω μεσα ο μασαζοκατάλογος έχει ως εξής:

Α. Μασατζίδικα που γαμάς

1.Angels Spa,  B. Όλγας ( )
2.Antistres, Μάκης, Βούλγαρη, Prive
3.Smile, Βασίλης, Κ. Καραμανλη, Prive
4.Βody free. Νίκος, K. Καραμανλή ( )
5.Mariana's, Μαριάννα, Χαριλάου, Prive
6.Entelweiss, Έυα, Β. Ολγας,Prive
7.Spa in the  city, Μαρία, Λαδαδικα,Prive
8.Κωλέττης, Ευα, Γιαννιτσων,Prive
9.West, Έλενα, Γιαννιτσων
10.Eliza's, Νίκη, Δωδεκανήσου
11.Elena's, Ελένη, Τσιμισκή

Β. Μασατζίδικα που φραπάς

13.Day spa,Β. Ολγας ( )
14.Ευ ζήν,Β. Όλγας ( )
15.Maggie's, Μάγγυ, Καμάρα
16.Metaxas, Μητροπόλεως. ( )

Αν κάποιος συνάδελφος έχει να προσθαφαιρέσει κάτι ας το κάνει!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους. Για Μάγκυ μπορεί κάποιος να με πληροφορήσει αν είναι πριβέ ή αν χρειάζεται τηλ. πριν και στην τελική αν αξίζει; Σημειωτέον οτι δεν έχω επισκεφθεί μασαζοκατάσταση μέχρι τώρα, αφού είμαι των στούντιο, οπότε κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη, είτε εδώ είτε σε πμ. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
To συγκεκριμένο δεν είναι prive αλλά χρειάζεται αν δε σε ξέρουν να τις κάνεις να σε εμπιστευτούν προκειμένου να έχεις κάποιες "έξτρα υπηρεσίες". Σε σχέση με άλλα μαγαζιά στο συγκεκριμένο τα κορίτσια κάνουν και ικανοποιητικό μασαζ, οπότε από αυτή την άποψη αξίζει.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Μίλησα το μεσημεράκι αλλα είχαν τεχνικό θέμα  :think: και θα άνοιγαν
αργότερα.
Η αγγελία λέει καινούργιο.Μάλλον οι παλιοί θα ξέρουν πιο πολλά.

Καλησπέρα σας....

Από οσα εχουν αναφερθεί για το συγκεκριμενο (Bella Beauty), μαλον δεν αξιζει να το επισκευθεις φιλε. Και εγω ημουν ετοιμος να το επισκευθω και με εσωσε συναγωνηστης. ;)
 

mentoras77

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
αλογα διμετρα ξανθιες εχει καπου?μονο ξενες..δεν εχω βρει πουθενα  :sunglasses:
 

aggelosbonn

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
73
Πόντοι
0
pm για Μαγκυ μπορει καποιος ευχαριστω
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
παιδια καποιος τηλ ευας σε π.μ εχω αυτο που τελειωνει σε 470 αλλα μετα το ατυχημα δεν δουλευει.για να μπορεσω να συνεννοηθω.ευχαριστω πολυ!
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
το τηλ της Μαριαννας σε pm αν εχει καποιος??
 

Extra_ball

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο 14 του καταλόγου. Αφέθηκα στα έμπειρα χέρια της Χριστίνας & της Έλενας. Πολύ καλό social time και από τα δύο κορίτσια. Καμία βιασύνη και ευχάριστο τελείωμα. 
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Δεν το βλέπω στον κατάλογο, οπότε μιας και το δοκίμασα το περασμένο ΣουΚου, το παραθέτω να προστεθεί:


Στο τλφ (λειτουργούσε το -669) απάντησε η Κάλι, η οποία μου μιλησε για τρεις κοπέλες στο "μαγαζί", το οποίο βρίσκεται στη Συγγρού δυο δρόμους πάνω απ' την Εγνατίας. Επειδή την πήρα 8 παρά και το μαγαζί κάνει τελευταίο ραντεβού 8μιση (δεν θυμάμαι από τι ώρα μου είπε αρχίζουν), προλάβαινα μόνο την ίδια αν πήγαινα, οπότε πήγα.

Πρέπει να είναι καινούριο το κατάστημα, γιατί δεν έχουν κουδούνι, αλλά παίρνεις τλφ και σου ανοίγουν για να ανέβεις. Με υποδέχτηκε ένας πιτσιρικάς (Νίκος νομίζω μου είπε), με έκατσε στο μεγάλο σαλόνι με τους δυο καναπέδες και μου είπε τα τιμολόγια: 40 μασάζ με χειρομάλαξη, 60 ρουφηχτό, 100 το μπριζολάτο, "αλλά μπορούμε να το κάνουμε κι 80" μου είπε, προτίμησα όμως το ρουφηχτό και το έκλεισα στα 50.

Ο χώρος είναι ένα παλιό διαμέρισμα σε μια παλιά πολυκατοικία, ταλαιπωρημένο σε λογικά πλαίσια, με ψιλοάθλια κατάσταση στο μπάνιο (κρύο νερό, πλαστικές σαγιονάρες κλπ).

Η Κάλι είναι μια τροφαντή πιτσιρίκα στα 20κάτι μάλλον, με πολύ γλυκό πρόσωπο, μέτριο προς μικρό βυζί και κάνα 7άρι περιτά κιλά. Συστείνεται ως Ελληνοαυστριακή, κι έχει έντονη σαλονικιώτικη προφορά. Της αρέσουν τα προστυχόλογα να τα ακούει και να τα λέει, κι έχει μια έφεση να σου ρίχνει κωλοσκάμπιλα όπως σ' έχει μπρούμυτα να σε τρίψει. Το τρίψιμό της είναι προσχημτικό και γρήγορο, κάνα 10λεπτο πρέπει να με παπάστεψε κι ύστερα άρχισε να μου την παίζει έτσι οπως με είχε ανάποδα. Με γύρισε στα σβέλτα, πέταξε βυζί κι άρχισε το τρομπόνι (με σκουφί). Υστερεί λίγο σε τεχνική, αλλά αναπληρώνει σε όρεξη να σ'το πάρει όλο μέσα και να το ρουφήξει ως το μεδούλι, κ το πρόγραμμα περιλαμβάνει εκτόξευση στο στήθος, με το οποίο κι ολοκληρώσαμε.

Εντάξει, μέτρια εμπειρία γενικά στα παρελκώμενα, αλλά το τσιμπούκι ήταν σωστό οπότε το 50άρι το λες δουλεμένο ας πούμε. Για την ίδια δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα, αλλά υποτίθεται έχει κι άλλες δύο, οπότε επειδή βολεύει η μεριά, ίσως να έκανα μια διερευνητική κάποια στιγμή, άμα ξαναβρισκόμουν Θεσσαλονίκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom