Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Απλα, οι ... ιδιοκτητες, των εν λογο μαγαζιων, καλα θα κανουν να αφηνουν τον κοσμο να διαλεγει μονος του, και να μην ... παραπληροφορουν! Να δουλεψουν τα αξια μαγαζια με τις αξιες κοπελες τους!

Και ποιά είναι αυτά κατά την γνώμη σου?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τραγικό αλλά ήδη 12!Ευτυχώς όχι από τα "ονόματα" του σάιτ αν αυτό σε-σας-μας ανακουφίζει. Παιδιά μαλακίες γράφω, δεν υπάρχει Γ΄ Σεπτ 879 Β. Μην παρασύρεστε από την περιγραφή και τα σχόλια...

Έτσι για την ιστορία, τα π.μ. έφτασαν τα 14. Τα δύο ήταν από συναγωνιστές για άσχετο θέμα. Τα 6 ουσιαστικά μου ζητούσαν πληροφορίες για την κορασίδα Τασούλα, το 1 με ρώταγε αν είναι η Σούλα που έχει εξαφανιστεί (μιλφ, βυζαρού...;;;. Δεν έχω γνωρίσει ποτέ κάποια Σούλα ούτε κατά κόσμον ούτε ως το "καλλιτεχνικό" της), τα 2-3 με ρώταγαν πού βρίσκεται αυτό το ίδρυμα και τα άλλα 2 μου επισήμαιναν το λάθος της διεύθυνσης εκ των οποίων το 1 με ειρωνικό-καυστικό τρόπο. Εκτίμησα ότι έκανε μπαμ πως αστειευόμουν. Το θέμα χρήζει περαιτέρω κοινωνιολογικής διερεύνησης που έχει γράψει και ο agianna.
Προς byron: Η ερώτησή σου είναι σαν να ζητάς από το Σούπερμαν να αποκαλύψει την ταυτότητά του. Έχει όντως ενδιαφέρον να πέσουν οι μάσκες, καλά κάνεις και το προγκάς το θέμα.
 

bitch-hunter

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
0
Η ερώτησή σου είναι σαν να ζητάς από το Σούπερμαν να αποκαλύψει την ταυτότητά του.
Σιγά την αποκάλυψη.
Ο Κλαρκ Κεντ είναι..
Δέν το ήξερες???  :grin: :rolleyes: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang:

Έτσι για την ιστορία, τα π.μ. έφτασαν τα 14. .....επισήμαιναν το λάθος της διεύθυνσης εκ των οποίων το 1 με ειρωνικό-καυστικό τρόπο. Εκτίμησα ότι έκανε μπαμ πως αστειευόμουν. Το θέμα χρήζει περαιτέρω κοινωνιολογικής διερεύνησης που έχει γράψει και ο agianna.
Φαντάσου να είχες βάλει και πιο πιστευτό αριθμό στη διεύθυνση.
Ουρά θα είχε από κάτω, να ψάχνουν κουδούνια...
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Έτσι για την ιστορία, τα π.μ. έφτασαν τα 14. Τα δύο ήταν από συναγωνιστές για άσχετο θέμα. Τα 6 ουσιαστικά μου ζητούσαν πληροφορίες για την κορασίδα Τασούλα, το 1 με ρώταγε αν είναι η Σούλα που έχει εξαφανιστεί (μιλφ, βυζαρού...;;;. Δεν έχω γνωρίσει ποτέ κάποια Σούλα ούτε κατά κόσμον ούτε ως το "καλλιτεχνικό" της), τα 2-3 με ρώταγαν πού βρίσκεται αυτό το ίδρυμα και τα άλλα 2 μου επισήμαιναν το λάθος της διεύθυνσης εκ των οποίων το 1 με ειρωνικό-καυστικό τρόπο. Εκτίμησα ότι έκανε μπαμ πως αστειευόμουν. Το θέμα χρήζει περαιτέρω κοινωνιολογικής διερεύνησης που έχει γράψει και ο agianna.
Προς byron: Η ερώτησή σου είναι σαν να ζητάς από το Σούπερμαν να αποκαλύψει την ταυτότητά του. Έχει όντως ενδιαφέρον να πέσουν οι μάσκες, καλά κάνεις και το προγκάς το θέμα.

:thumbsup:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πιάνω πρώτο τραπέζι πίστα να παρακολουθήσω τον καυγά

:coffee:

άδικα περιμένεις ο τύπος δεν θα πει τίποτα γιατί ξέρει ότι είναι έτσι όπως του τα λέω ;)

Κρίμα....κι' έφερα και ξηροκάρπια. :)

Εγώ διάβασα το πως απάντησε στο θέμα του μασάζ για προστάτη. Απάντησε ευγενικά, ( μας ευχήθηκε κιόλας) και διακριτικά δεν έδωσε όνομα κοπέλας.

Ναι....αλλά άκρη δε βγάλαμε στο ερώτημα! :rolleyes:

Εμένα που γράφω συχνά καλά λόγια για την Βενιζέλου ή την Σκουφά για παράδειγμα, έχοντας γράψει πως η Φρατζή είναι μπαζομαγνήτης και είναι για όπου φύγει φύγει τι θα  έλεγες ?

Ότι είσαι μπαζοδιώχτης.... :grin:

Έτσι για την ιστορία, τα π.μ. έφτασαν τα 14.
................................................
Το θέμα χρήζει περαιτέρω κοινωνιολογικής διερεύνησης που έχει γράψει και ο agianna.

Ψυχανεμίζομαι ότι δεν θα υπάρξει εκάθαρη απάντηση, καθώς, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου! :o
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τραγικό αλλά ήδη 12!Ευτυχώς όχι από τα "ονόματα" του σάιτ αν αυτό σε-σας-μας ανακουφίζει. Παιδιά μαλακίες γράφω, δεν υπάρχει Γ΄ Σεπτ 879 Β. Μην παρασύρεστε από την περιγραφή και τα σχόλια...
Δοσούλη το 879 είναι όπως ανεβαίνεις την Γ΄Σεπτεμβρίου στα δεξιά σου έτσι;  :grin:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τραγικό αλλά ήδη 12!Ευτυχώς όχι από τα "ονόματα" του σάιτ αν αυτό σε-σας-μας ανακουφίζει. Παιδιά μαλακίες γράφω, δεν υπάρχει Γ΄ Σεπτ 879 Β. Μην παρασύρεστε από την περιγραφή και τα σχόλια...
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Σκεψου ότι αυτοί έχουν και δικαιωμα ψήφου :S :S :uglystupid: :uglystupid: :humpleg: :zombie: :s&m_2:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Παρακαλώ και σε μένα το τηλ. του Γ'Σ879 με pm! :rolleyes:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
Η Συγγρού εχει 350 φεύγα νούμερα η Γ' Σεπ.πότε πρόλαβε και εγινε Συγγρού x2,5;
*Εσυ είσαι μοναχοφάης δεν εχει πμ.
**Καλημέρα
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Η Συγγρού εχει 350 φεύγα νούμερα η Γ' Σεπ.πότε πρόλαβε και εγινε Συγγρού x2,5;
*Εσυ είσαι μοναχοφάης δεν εχει πμ.
**Καλημέρα

Κάποτε, ένας γνωστός πήγε ταξίδι στις ΗΠΑ. Τον αγγάρεψα, να μου αγοράσει (δίνοντάς του το ακριβές αντίτιμο) έναν Δέκτη Επικοινωνιών. Ο αριθμός της οδού ήταν το νούμερο 5570 (ή κάπου εκεί γύρω).

Όταν επέστρεψε (με το μηχάνημα) μου είπε......:

Πραγματικά μεγάλη χώρα αυτή η Αμερική! Νομίζεις ότι αυτό που ψάχνεις είναι στα προάστια της πόλης, αλλά τελικά σαν απόσταση από εκεί που βρίσκεσαι είναι σαν να πηγαίνεις από την Αθήνα στο Λουτράκι! :rolleyes:

*Τουναντίον!!!
**Αντεύχομαι εκ βάθους καρδίας!
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.
Θα είμαι Αθήνα σε μερικές μέρες και θέλω να σας ρωτήσω το εξής:
Χρειάζεται να τηλεφωνήσω πρώτα για να πάω σε λαδομάγαζό ή κατευθείαν πάω και χτυπάω  κουδούνι?
Δεν χρειαζεται τηλεφωνο....βλεπεις διευθυνσεις και πληροφοριες για κουδουνια στα αντιστοιχα thread και ντουγρου.. :cool2:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μου τη σπανε που μπαινουν απο διαφορα μασατζιδικα και κανουν διαφημιση οπως δαναη συγγρου 29 εχω να δηλωσω αντισθενη πως κατεμενα ετσι χανεται το κυρως του σαιτ καμια σχεση με πριν απο 2-3 χρονια
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Γιατι τυπε μου? Ο καθενας μπορει να γραψει και κρινεται για οτι γραφει. Αν μπει καποιος να διαφημιστει και το κανει ξεκαθαρα και οχι μεσω δορυφορων ειναι καλυτερα . Ασε που μπορεις πάντα να την κραξεις αν λεει ψεμματα προς τις υπηρεσιες της :sunglasses:
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
μου τη σπανε που μπαινουν απο διαφορα μασατζιδικα και κανουν διαφημιση οπως δαναη συγγρου 29 εχω να δηλωσω αντισθενη πως κατεμενα ετσι χανεται το κυρως του σαιτ καμια σχεση με πριν απο 2-3 χρονια
Θα συμφωνήσψ μαζί σου 100%
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
συναγγωνιστές καλημέρα, νεος εδώ και θα θελα τα φώτα σας ! την συμβουλή σας για κανα 2-3 μαγαζία - κοπέλες  must , που πρέπει να πας !!!!!!! που να το κάνουν κ να το χέρονται πραγματικό κ όχι ξεπέτα στυλ !!!!! 
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
συναγγωνιστές καλημέρα, νεος εδώ και θα θελα τα φώτα σας ! την συμβουλή σας για κανα 2-3 μαγαζία - κοπέλες  must , που πρέπει να πας !!!!!!! που να το κάνουν κ να το χέρονται πραγματικό κ όχι ξεπέτα στυλ !!!!! 
και αυτος προμοτορας μπορει να ειναι..τα παιδια εχουν φτιαξει το σαιτ τοσο καλα και με πολυ μερακι που υπαρχει πληρεστατος κατατοπιστικως οδηγως λογου χαρη zero tolerance
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εδω υποτίθεταθ οτι θα λεμε και πραγματα ουσιας τα οποία προσφερουν και κάποιου είδους πληροφόρηση, ποσο μάλλον οταν και κάποιος ειναι καινούριος εδω !!! κάτι χρήσιμο ?

Και πού ξέρεις αυτός που θα σου απαντήσει αν
1) έχει τα ίδια γούστα με εσένα; εμφανισιακά, ηλικιακά, σπέσιαλ προγράμματα κτλ...
2) έχει αγνές προθέσεις πληροφόρησης ή έχει κάποιο όφελος από την απάντησή του;
3) έχει παρόμοιες οικονομικές δυνατότητες με εσένα;
4) οι περιοχές που βρίσκονται τα ιδρύματα σε βολεύουν;
5) αν αν αν αν.
6) δουλειά, δουλειά, δουλειά που έλεγε και ένας πρώην πρωθυπουργός μας. Κοινώς διάβασμα...και τα συμπεράσματα κι οι επιλογές όλα δικά σου. Και μετά επίσκεψη και κάμποσα ευρά ίσως στον κουβά, ίσως σε "επένδυση" σε ωραίες εμπειρίες. Καλή διασκέδαση αν όντως σκοπεύεις να επισκεφτείς κάποιο ίδρυμα για να διασκεδάσεις άδολα.
 

manoulaki

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
7
Like
12
Πόντοι
0
Και πού ξέρεις αυτός που θα σου απαντήσει αν
1) έχει τα ίδια γούστα με εσένα; εμφανισιακά, ηλικιακά, σπέσιαλ προγράμματα κτλ...
2) έχει αγνές προθέσεις πληροφόρησης ή έχει κάποιο όφελος από την απάντησή του;
3) έχει παρόμοιες οικονομικές δυνατότητες με εσένα;
4) οι περιοχές που βρίσκονται τα ιδρύματα σε βολεύουν;
5) αν αν αν αν.
6) δουλειά, δουλειά, δουλειά που έλεγε και ένας πρώην πρωθυπουργός μας. Κοινώς διάβασμα...και τα συμπεράσματα κι οι επιλογές όλα δικά σου. Και μετά επίσκεψη και κάμποσα ευρά ίσως στον κουβά, ίσως σε "επένδυση" σε ωραίες εμπειρίες. Καλή διασκέδαση αν όντως σκοπεύεις να επισκεφτείς κάποιο ίδρυμα για να διασκεδάσεις άδολα.
σωστα αυτα που λες αλλα δεν ειπα κ εγω να βάλει και κανεις το χέρι του στην φωτια απλά να προτείνει κατι κατα την γνώμη του ο καθένας κ συμφωνα με τις εμπειρίες του !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom