Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
είδες πουθενά να κατηγορώ το μαγαζί;αυτο που κατηγορώ είναι ότι ο συγκεκριμένος τύπος κατηγορεί αλλα μαγαζιά που δεν έχει πάει και γράφει ότι έχει πάει με σκοπό να ανεβάσει το μαγαζί της γκόμενας του ;)επίσης κατηγορεί κοπέλες λέγοντας απίστευτα ψέμματα για την καταγωγή τους ενώ αντίθετα δεν μας λέει οτι αυτός είναι αλβανος όπως και η γκόμενα του..που πρόσεξε δεν λέω ότι είναι κακό ;)
Καλημερα σε ολη την ομιγυρη, και πιο πολυ σε σενα αγαπητε μου κυριε ,δεν θα κατεβω στο πολυ χαμηλο επιπεδο να ανταποδωσω τον
χαρακτηρισμο σου πιο πανω γιατι δεν το επιτρεπει ουτε η πολυ υψηλη μορφωση μου(πνευματικα),αλλα και οθτε η πολυ ηψηλη κοινωνικη μου μορφωση .ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΕ Π.Μ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΠΟΥ ΠΡΟΠΑΠΟΥ Κ.Ο.Κ. (ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΟΦΑΣΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΧΩΡΙΑΤΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ) Η Κατερινα δεν ειναι γκομενα μου το ξαναλεω γκομενα μου μηπως και το χωνεψεις επιτελους
ειμαι ενας πολυ καλος συχνοτατος πελατης ισως ο καλυτερος γιατι με καλυπτει σε ολα (τα εχουμε ξαναπει κατανταει βαρετο να τα λεμε συνεχεια) χθες απαντησα σε ερωτηση καποιου αλλου κυριου που ρωτουσε επειδη σε ακαδημαικη συζητηση που ειχα κανει σε ανυποπτο χρονο με την Κατερινα  (μετα απο συνεδριαση με κοπελα του μαγαζιου)αναφεραμε και αυτο το θεμα  και μου εδωσε να καταλαβω οτι εαν υπαρξει πελατης  υπαρχει  περιπτωση να εξυπηρετηθει. Τι το κακο βρισκεται αγαπητε σε αυτο?

ενα αλλο θεμα τωρα ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ  ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΦΕΥΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ. ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ  ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΠΡΟΣΧΑΡΗ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΛΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ Η ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΠΡΟΦΟΡΑ  Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΞΙΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΟΧΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΕΙΝΑΙ.
Εμενα με ενδιααφερει να περασω καλα με την εκαστοτε κοπελα το μαγαζι να ειναι καθαρο  και δεν εχω και ουτε θα εχω ποτε προβλημα τιμης (ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΔΩΣΩ 60-70 -100 Η ΚΑΙ 150  ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ)
ΤΙ το κακο βλεπεις αγαπητε μου κυριε οταν ειπα οτι το μαγαζι που λες οτι κατηγορω μου κανει ενα ειδος face control
με το υποτιθεμενο μπαρακι στην εισοδο και προηγουμενοι πελατες να με βλεπουν εγω δεν το γουσταρω και οφειλη η κυρια επι της υποδοχης να το σεβαστει οταν της επισημενεται διαφορετικα να πει ατι απευθυνεται σε συγκεκριμενους πελατες. υπαρχουν ατομα που θελουν διακριτικοτητα αγαπητε. επισης για την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  η αρνιτικη μου κριτικη ηταν και ειναι 100 % αληθηνη . και καποιος αλλος εχει αναφερει οτι ειναι" ΚΡΥΟΚΩΛΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΗ"  γιατι η δικια μου κριτικη σε πειραξε. λοιπον ας τελειωνει εδω η ιστορια .ο καθενας ας γραφει αυτο που ζει σε καθε μαγαζι και οι υπολοιποι κρινουν. ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

 
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα σε ολη την ομιγυρη, και πιο πολυ σε σενα αγαπητε μου κυριε ,δεν θα κατεβω στο πολυ χαμηλο επιπεδο να ανταποδωσω τον
χαρακτηρισμο σου πιο πανω γιατι δεν το επιτρεπει ουτε η πολυ υψηλη μορφωση μου(πνευματικα),αλλα και οθτε η πολυ ηψηλη κοινωνικη μου μορφωση .ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΕ Π.Μ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΠΟ ΠΑΠΟΥ ΠΡΟΠΑΠΟΥ Κ.Ο.Κ. (ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΟΦΑΣΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΧΩΡΙΑΤΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΑ ΘΡΕΜΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ) Η Κατερινα δεν ειναι γκομενα μου το ξαναλεω γκομενα μου μηπως και το χωνεψεις επιτελους
ειμαι ενας πολυ καλος συχνοτατος πελατης ισως ο καλυτερος γιατι με καλυπτει σε ολα (τα εχουμε ξαναπει κατανταει βαρετο να τα λεμε συνεχεια) χθες απαντησα σε ερωτηση καποιου αλλου κυριου που ρωτουσε επειδη σε ακαδημαικη συζητηση που ειχα κανει σε ανυποπτο χρονο με την Κατερινα  (μετα απο συνεδριαση με κοπελα του μαγαζιου)αναφεραμε και αυτο το θεμα  και μου εδωσε να καταλαβω οτι εαν υπαρξει πελατης  υπαρχει  περιπτωση να εξυπηρετηθει. Τι το κακο βρισκεται αγαπητε σε αυτο?

ενα αλλο θεμα τωρα ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ  ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΦΕΥΓΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΕΙΣ. ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ  ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΠΡΟΣΧΑΡΗ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΖΙΤΗΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΛΩΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ Η ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΠΡΟΦΟΡΑ  Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΘΕΤΕΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΞΙΑ ΑΓΑΠΗΤΕ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑΣ ΟΧΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΤΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΧΩΡΑ ΕΙΝΑΙ.
Εμενα με ενδιααφερει να περασω καλα με την εκαστοτε κοπελα το μαγαζι να ειναι καθαρο  και δεν εχω και ουτε θα εχω ποτε προβλημα τιμης (ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΔΩΣΩ 60-70 -100 Η ΚΑΙ 150  ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ)
ΤΙ το κακο βλεπεις αγαπητε μου κυριε οταν ειπα οτι το μαγαζι που λες οτι κατηγορω μου κανει ενα ειδος face control
με το υποτιθεμενο μπαρακι στην εισοδο και προηγουμενοι πελατες να με βλεπουν εγω δεν το γουσταρω και οφειλη η κυρια επι της υποδοχης να το σεβαστει οταν της επισημενεται διαφορετικα να πει ατι απευθυνεται σε συγκεκριμενους πελατες. υπαρχουν ατομα που θελουν διακριτικοτητα αγαπητε. επισης για την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  η αρνιτικη μου κριτικη ηταν και ειναι 100 % αληθηνη . και καποιος αλλος εχει αναφερει οτι ειναι" ΚΡΥΟΚΩΛΗ ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΗ"  γιατι η δικια μου κριτικη σε πειραξε. λοιπον ας τελειωνει εδω η ιστορια .ο καθενας ας γραφει αυτο που ζει σε καθε μαγαζι και οι υπολοιποι κρινουν. ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΕΛΑΤΗΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
Οφείλω να ομολογήσω πως η Ανστασία ξενερώνει και Εσκιμώο που είναι συνηθισμένος στους πάγους. Και ακόμη πως η Δημόσια Θέαση είναι ένα σεβαστό πρόβλημα για αρκετούς.
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω γιατι να υπαρχει αυτη η ... διαμαχη,και η παραπληροφορηση αναμεσα στα μαγαζια αυτα, αλλα οι ... ιδιοκτητες, που ειναι εδω μεσα και μπαινουν σε αλλα για να τα ... μαυρισουν, ξεχωριζουν ανετα! Δεν υπαρχει περιπτωση να ... παντρευτεις, καποια απο τις κοπελες αυτες, ουτε καν να τις ... βγαλεις γκομενες! Οποτε, ειτε πας εκει και αν δεν σου αρεσει δεν ξαναπας, ειτε πας σε καποιο αλλο που ακους για καλυτερο! Ακομα και το αν θα σου ανοιξει την πορτα ... αλλοδαπη, γινεται θεμα εδω μεσα! Οταν ομως μπουνε με αλλοδαπη για μασαζ, δεν εχουν προβλημα! Ισως ειναι καιρος να σοβαρευτουν καποιοι εδω μεσα, να κοιταξουν τα ... μαγαζια τους, και να αφησουν τις ... φαντασιωσεις, και τον κοσμο να ... διασκεδασει, οπου γουσταρει! ΕΛΠΙΖΩ, και ευχομαι, να σοβαρευτουμε λιγακι βρε παιδια, και ας παμε να κανουμε ενα καλο μασαζ οπου επιθυμουμε! Αλλωστε, ειναι τα μονα μαγαζια που τα εχουν ... ελληνες, και δεν κυκλοφορει KAMIA περιεργη αρρωστια!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
1. από πού κι ωςπού έβγαλες το συμπέρασμα πως τα έχουνε Έλληνες και δεν υπάρχει κίνδυνος αρρώστιας; Νύχτα βαθιά στο μυαλό σου

2. χρειαζότανε να ανοίξεις ολόκληρο θρεντ για ένα ποστ;
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω γιατι να υπαρχει αυτη η ... διαμαχη,και η παραπληροφορηση αναμεσα στα μαγαζια αυτα, αλλα οι ... ιδιοκτητες, που ειναι εδω μεσα και μπαινουν σε αλλα για να τα ... μαυρισουν, ξεχωριζουν ανετα! Δεν υπαρχει περιπτωση να ... παντρευτεις, καποια απο τις κοπελες αυτες, ουτε καν να τις ... βγαλεις γκομενες! Οποτε, ειτε πας εκει και αν δεν σου αρεσει δεν ξαναπας, ειτε πας σε καποιο αλλο που ακους για καλυτερο! Ακομα και το αν θα σου ανοιξει την πορτα ... αλλοδαπη, γινεται θεμα εδω μεσα! Οταν ομως μπουνε με αλλοδαπη για μασαζ, δεν εχουν προβλημα! Ισως ειναι καιρος να σοβαρευτουν καποιοι εδω μεσα, να κοιταξουν τα ... μαγαζια τους, και να αφησουν τις ... φαντασιωσεις, και τον κοσμο να ... διασκεδασει, οπου γουσταρει! ΕΛΠΙΖΩ, και ευχομαι, να σοβαρευτουμε λιγακι βρε παιδια, και ας παμε να κανουμε ενα καλο μασαζ οπου επιθυμουμε! Αλλωστε, ειναι τα μονα μαγαζια που τα εχουν ... ελληνες(ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ), και δεν κυκλοφορει KAMIA περιεργη αρρωστια!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
οταν βλεπεις εδω μεσα να κατηγορουν καποιο μαγαζι και καποιος αλλος κατηγορει άλλο μαγαζι για τα συμφεροντα τους.

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ...ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ  ;) :2funny:

άλλωστε αυτος ειναι ο λόγος που χτυπανε μυγες, ο ενας κατηγορει τον αλλον  :idiot:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
δε καταλαβα τιποτα


σακαραβεο μαγαζαρα
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
οταν βλεπεις εδω μεσα να κατηγορουν καποιο μαγαζι και καποιος αλλος κατηγορει άλλο μαγαζι για τα συμφεροντα τους.
ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ...ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ  ;) :2funny:
άλλωστε αυτος ειναι ο λόγος που χτυπανε μυγες, ο ενας κατηγορει τον αλλον  :idiot:

Συνολική υποκειμενική αποτίμηση των ποστ σου:
1. Ίσως ήταν περιττό να ανοιχτεί ξεχωριστό θρεντ
2. Το να κατακρίνεις τα "προμοταρισμένα" ιδρύματα, ενέχει τον κίνδυνο να προμοτάρεις τα "αντιπρομοταρισμένα"
3. Ο λόγος που χτυπάνε μύγες δεν είναι γιατί κατηγορεί ο ένας των άλλον. Ο ένας κατηγορεί τον άλλον επειδή βαράει μύγες (ή για να μην αρχίσει να βαρά)και η αιτία είναι μάλλον άλλη (-$$$$ πελατών)
4. Η τάση για προμόσιον έχει διάφορες μορφές. Από την οφθαλμοφανέστερη (που είναι και η πιο αστεία) μέχρι την πλέον συγκαλυμμένη που είναι κι η πιο "επικίνδυνη". Εν τέλει ο κίνδυνος απαλείφεται με κόστος άντε 100+ ευρά μάξιμουμ (οκ δεν είναι λίγα αλλά δεν τζογάρεις και το σπίτι σου)
5. Αυτή μορφή διαφήμισης ακονίζει την κριτική μας σκέψη και δίνει έναυσμα για λογής λογής διαλόγους
6. Για φαντάσου όλα τα μαγαζιά να είχαν τις ίδιες τιμές, τις ίδιες υπηρεσίες, εφάμιλλου επιπέδου κορίτσια και εξίσου καλούς χώρους. Θα κατηγορούνταν από την Επιτροπή Πορνοκεφαλαιαγοράς για ...σύσταση Καρτέλ! Ή από το Στέφανο Μάνο για Οικονομικό Κομουνισμό
7. Σιγά που τα μαγαζιά είναι Ελλήνων. Για κάποια ξέρω σίγουρα πως δεν είναι κι άντε και να είναι, έχει πολύ μεγάλη σημασία; Όλη η μπίζνα μαύρη είναι. Ο έλεγχος επίσης των κοριτσιών...καλά ναι...
8. Πηγαίνετε στην Τασούλα στην 3η Σεπτεμβρίου 879 Β. Φοβερό κορίτσι κούκλα, πεντακάθαρη, πάμφθηνη, γαμώ τους χώρους. Όλες οι άλλες παγκόσμια είναι βρωμιάρες, πανάκριβες και έχουν έιτζ!
9. Μεγάλο ποστ αλλά βαριέμαι να ξεκινήσω για τη δουλειά..
10. Αν το άνοιγμα του θρεντ ήταν περιττό, το δικό μου ποστ μάλλον είναι ακόμη πιο περιττό...
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Συνολική υποκειμενική αποτίμηση των ποστ σου:
1. Ίσως ήταν περιττό να ανοιχτεί ξεχωριστό θρεντ
2. Το να κατακρίνεις τα "προμοταρισμένα" ιδρύματα, ενέχει τον κίνδυνο να προμοτάρεις τα "αντιπρομοταρισμένα"
3. Ο λόγος που χτυπάνε μύγες δεν είναι γιατί κατηγορεί ο ένας των άλλον. Ο ένας κατηγορεί τον άλλον επειδή βαράει μύγες (ή για να μην αρχίσει να βαρά)και η αιτία είναι μάλλον άλλη (-$$$$ πελατών)
4. Η τάση για προμόσιον έχει διάφορες μορφές. Από την οφθαλμοφανέστερη (που είναι και η πιο αστεία) μέχρι την πλέον συγκαλυμμένη που είναι κι η πιο "επικίνδυνη". Εν τέλει ο κίνδυνος απαλείφεται με κόστος άντε 100+ ευρά μάξιμουμ (οκ δεν είναι λίγα αλλά δεν τζογάρεις και το σπίτι σου)
5. Αυτή μορφή διαφήμισης ακονίζει την κριτική μας σκέψη και δίνει έναυσμα για λογής λογής διαλόγους
6. Για φαντάσου όλα τα μαγαζιά να είχαν τις ίδιες τιμές, τις ίδιες υπηρεσίες, εφάμιλλου επιπέδου κορίτσια και εξίσου καλούς χώρους. Θα κατηγορούνταν από την Επιτροπή Πορνοκεφαλαιαγοράς για ...σύσταση Καρτέλ! Ή από το Στέφανο Μάνο για Οικονομικό Κομουνισμό
7. Σιγά που τα μαγαζιά είναι Ελλήνων. Για κάποια ξέρω σίγουρα πως δεν είναι κι άντε και να είναι, έχει πολύ μεγάλη σημασία; Όλη η μπίζνα μαύρη είναι. Ο έλεγχος επίσης των κοριτσιών...καλά ναι...
8. Πηγαίνετε στην Τασούλα στην 3η Σεπτεμβρίου 879 Β. Φοβερό κορίτσι κούκλα, πεντακάθαρη, πάμφθηνη, γαμώ τους χώρους. Όλες οι άλλες παγκόσμια είναι βρωμιάρες, πανάκριβες και έχουν έιτζ! (άι λαβ προμόσιον!)
9. Μεγάλο ποστ αλλά βαριέμαι να ξεκινήσω για τη δουλειά..10. Αν το άνοιγμα του θρεντ ήταν περιττό, το δικό μου ποστ μάλλον είναι ακόμη πιο περιττό...
δε καταλαβα τιποτα
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εδώ δεν τα κατάλαβα εγώ που τα έγραψα...Βαριέμαι να πάω στη δουλειά κοτομπίφτεκε...Λες να φάω τίποτα;
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
εγο τροο στι δουλια τορα δουλια ιμε κε τροο πολι ορεο κοτοπιτογιρα

Φεβγο το απωσαφησα. Σακαραβεο μαγαζαρα. Σαν ιαπωνικό ονοματεπώνυμο μου ακούγεται, πώς λέμε Ταντάσι Γιαμασίτα...Γειά σου Κοτομπίφτεκε!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
8. Πηγαίνετε στην Τασούλα στην 3η Σεπτεμβρίου 879 Β. Φοβερό κορίτσι κούκλα, πεντακάθαρη, πάμφθηνη, γαμώ τους χώρους. Όλες οι άλλες παγκόσμια είναι βρωμιάρες, πανάκριβες και έχουν έιτζ!

Πόσοι κρετίνοι σου έχουν ήδη ζητήσει πληροφορίες για την Τασούλα και το Γ' Σεπτ 879Β με ΠΜ???  :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Πόσοι κρετίνοι σου έχουν ήδη ζητήσει πληροφορίες για την Τασούλα και το Γ' Σεπτ 879Β με ΠΜ???  :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny:

Τραγικό αλλά ήδη 12!Ευτυχώς όχι από τα "ονόματα" του σάιτ αν αυτό σε-σας-μας ανακουφίζει. Παιδιά μαλακίες γράφω, δεν υπάρχει Γ΄ Σεπτ 879 Β. Μην παρασύρεστε από την περιγραφή και τα σχόλια...
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Τραγικό αλλά ήδη 12!Ευτυχώς όχι από τα "ονόματα" του σάιτ αν αυτό σε-σας-μας ανακουφίζει. Παιδιά μαλακίες γράφω, δεν υπάρχει Γ΄ Σεπτ 879 Β. Μην παρασύρεστε από την περιγραφή και τα σχόλια...
κε γο που πσαχνα τοσι ορα

παλι με κοροδεβετε
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
μέχρι την πλέον συγκαλυμμένη που είναι κι η πιο "επικίνδυνη".  

πετσετεεεεσ....παρτε κυριεσ μου πετσετεεσ...εχουμε και παντοφλεσ μιασ χρησησ λεμεεε

(δασουλη δεν αναφερομαι σε εσενα για να μην παρεξηγηθω)
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
1. από πού κι ωςπού έβγαλες το συμπέρασμα πως τα έχουνε Έλληνες και δεν υπάρχει κίνδυνος αρρώστιας; Νύχτα βαθιά στο μυαλό σου

2. χρειαζότανε να ανοίξεις ολόκληρο θρεντ για ένα ποστ;
βρε άσε τα παιδιά να πούνε ελεύθερα τον πόνο τους. Δες από τους συμμετέχοντας ήδη στο Thread πόσα μυνήματα έχει ποστάρει ο καθείς και βγάλε συμπέρασμα. Αστ λοιπόν να τα κουβεντιάσουνε και να τα βρούνε μεταξύ τους.
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
1. από πού κι ωςπού έβγαλες το συμπέρασμα πως τα έχουνε Έλληνες και δεν υπάρχει κίνδυνος αρρώστιας; Νύχτα βαθιά στο μυαλό σου

2. χρειαζότανε να ανοίξεις ολόκληρο θρεντ για ένα ποστ;
     
ΑΝ, πριν απαντησης, εβαζες την ... λογικη σου να δουλεψει, θα ηξερες οτι τα εν λογο μαγαζια, ειναι υποχρεωμενα να εχουν ... χαρτια ιατρικων εξετασεων! Αληθεια? Σκεφτηκες ποτε να ... ζητησεις να σου δειξουν τα χαρτια, η απλα ... το παιζεις .... ΗΡΩΑΣ?
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
βρε άσε τα παιδιά να πούνε ελεύθερα τον πόνο τους. Δες από τους συμμετέχοντας ήδη στο Thread πόσα μυνήματα έχει ποστάρει ο καθείς και βγάλε συμπέρασμα. Αστ λοιπόν να τα κουβεντιάσουνε και να τα βρούνε μεταξύ τους.

Απλα, οι ... ιδιοκτητες, των εν λογο μαγαζιων, καλα θα κανουν να αφηνουν τον κοσμο να διαλεγει μονος του, και να μην ... παραπληροφορουν! Να δουλεψουν τα αξια μαγαζια με τις αξιες κοπελες τους!
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
βρε άσε τα παιδιά να πούνε ελεύθερα τον πόνο τους. Δες από τους συμμετέχοντας ήδη στο Thread πόσα μυνήματα έχει ποστάρει ο καθείς και βγάλε συμπέρασμα. Αστ λοιπόν να τα κουβεντιάσουνε και να τα βρούνε μεταξύ τους.

οκ αφου πρεπει να εχεις 1500 Post στο site και να εισαι "μαλαμα", για να εισαι γνωστης παω πασο δεν το ηξερα  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom