Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36

spark56

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ποιά κοπέλα έχεις κατά νου?
πιστευω πως ειναι καλυτερα μια ξεκαθαρη συζητηση με την κατερινα και θα βρεθει λυση  .εχω κατα νου μια κοπλελλα αλλα
λεω και παλι πως καλυτερα  να γινει συζητηση με κατερινα.ναμαστε καλα ολοι καλο σαβατοκυριακο
 

Επισκέπτης
φιλε κανε μια επισκεψη στο ιουλιανου 51-53 2 οροφος πιστευω πως θα βρης αυτο που ζητας  καλη διασκεδαση
ρε εσύ μετά λες γιατί στη λέω...ρε κάνεις μπαμ ότι είσαι ο γκόμενος της Κατερίνας για να στο πω στα ίσια αφού κανείς εδώ δεν το λέει.μα είναι δυνατόν εσύ ο γαμιάς που έχεις 16 συνεδρίες σε ένα ίδρυμα άλλες τόσες σε αλλα να προτείνεις μόνο το ίδρυμα της γκόμενας σου;και εσύ ρε κατερινα δεν καταλαβαίνεις ότι βάζοντας αυτόν να γράφει μόνο κακό σου κάνει;ρε μαλάκα είσαι αυτό που λένε θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει :2funny:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πιάνω πρώτο τραπέζι πίστα να παρακολουθήσω τον καυγά
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
πιστευω πως ειναι καλυτερα μια ξεκαθαρη συζητηση με την κατερινα και θα βρεθει λυση  .εχω κατα νου μια κοπλελλα αλλα
λεω και παλι πως καλυτερα  να γινει συζητηση με κατερινα.ναμαστε καλα ολοι καλο σαβατοκυριακο
Αγαπουλης !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
άδικα περιμένεις ο τύπος δεν θα πει τίποτα γιατί ξέρει ότι είναι έτσι όπως του τα λέω ;)
Οκ. καλά όλα αυτά. Αλλά μεταξύ μας τώρα, ακαδημαϊκή κουβέντα κάνουμε.. Τι μας πειράζει αν είναι ο αγαπητικός της βοσκοπούλας ? Όσο και να προμοτάρει αν το μαγαζί δεν ήταν καλό δεν θα περπατούσε από μόνο του. Απ΄' ό,τι βλέπω, ευγενής είναι, χαμηλών τόνων... δεν κοκορεύεται... Τι μας πειράζει το παληκάρι ?
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εδω κολλαει, το ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ !!!  :idiot: :idiot: :idiot:
Οχι απαραίτητα..Αλλο σεριφισσα άλλο ιδικοκτήτρια. Αλλο γκόμενος να περνάνε καλά κι άλλο νταβατζής να την βγάζει στο κλαρί... Μην τα τσουβαλιάζουμε όλα. Είναι περίρεγο να θέλει έναν γκόμενο-σύντροφο η Κατερίνα ? Μην είσαι απόλυτος..Κι εγώ έβγαινα παλιά ( αραιά και που) και με λαδοκόρη και με σερίφισσα ... Να μην σου πω πως τσακωνόμασταν για το ποιός θα πλήρωνε τους λογαριασμούς. Ούτε αγαπούλης ήμουνα ούτε Νταβατζής. Γιατί διάολε με λαδοκόρη απόφοιτο αρχιτεκτονικής από το Λεμονοσοφ κατά τεκμήριο περνάς πολύ καλύτερα από κάθε τσακλοκούδουνο των Αθηναϊκών προαστείων...
 

Επισκέπτης
Οκ. καλά όλα αυτά. Αλλά μεταξύ μας τώρα, ακαδημαϊκή κουβέντα κάνουμε.. Τι μας πειράζει αν είναι ο αγαπητικός της βοσκοπούλας ? Όσο και να προμοτάρει αν το μαγαζί δεν ήταν καλό δεν θα περπατούσε από μόνο του.
είδες πουθενά να κατηγορώ το μαγαζί;αυτο που κατηγορώ είναι ότι ο συγκεκριμένος τύπος κατηγορεί αλλα μαγαζιά που δεν έχει πάει και γράφει ότι έχει πάει με σκοπό να ανεβάσει το μαγαζί της γκόμενας του ;)επίσης κατηγορεί κοπέλες λέγοντας απίστευτα ψέμματα για την καταγωγή τους ενώ αντίθετα δεν μας λέει οτι αυτός είναι αλβανος όπως και η γκόμενα του..που πρόσεξε δεν λέω ότι είναι κακό ;)
 

Επισκέπτης
Οχι απαραίτητα..Αλλο σεριφισσα άλλο ιδικοκτήτρια. Αλλο γκόμενος να περνάνε καλά κι άλλο νταβατζής να την βγάζει στο κλαρί... Μην τα τσουβαλιάζουμε όλα. Είναι περίρεγο να θέλει έναν γκόμενο-σύντροφο η Κατερίνα ?
εσύ τον βλέπεις για σύντροφο; :2funny: αλλα σε βλεπω τύπε υπέρ το να βγαίνει ένας προμοτορας που δεν είναι κακό να λέει καλά λόγια για το μαγαζί του...αλλα δεν σε βλεπω τόσο ευαίσθητο όταν κατηγορεί άδικα αλλα μαγαζιά και άλλες κοπέλες ;) σε λιγο θα μας πεις να του ζητήσουμε και συγνώμη που τον κατηγορούμε :2funny:
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εσύ τον βλέπεις για σύντροφο; :2funny: αλλα σε βλεπω τύπε υπέρ το να βγαίνει ένας προμοτορας που δεν είναι κακό να λέει καλά λόγια για το μαγαζί του...αλλα δεν σε βλεπω τόσο ευαίσθητο όταν κατηγορεί άδικα αλλα μαγαζιά και άλλες κοπέλες ;) σε λιγο θα μας πεις να του ζητήσουμε και συγνώμη που τον κατηγορούμε :2funny:
Κάτσε Κάτσε... Κατ αρχήν να βάλουμε μερικά πράγματα στην θέση τους. Εγώ διάβασα το πως απάντησε στο θέμα του μασάζ για προστάτη. Απάντησε ευγενικά, ( μας ευχήθηκε κιόλας) και διακριτικά δεν έδωσε όνομα κοπέλας. Β) Δεν θεωρώ κακό να προμοτάρει κάποιος ένα μαγαζί. Αν δεν ευσταθούν, μια του κλέφτη δυό του κλέφτη και πάπαλα. Γ) Συμφωνούμε όμως απόλυτα οτι είναι απόλυτα κατακριτέος αν διαβάλει άλλα μαγαζιά ή απαξιώνει χυδάια άλλες κοπέλες. Δ) Η εθνικότητα του δεν με ενδιαφέρει.Και Σουηδός ας ήτανε. ε) Δεν σας είπα τι θα κάνετε... Μεγάλα παιδια είμαστε με νου και γνώση. και Ε και τελευταίο. Για το θέμα της κριτικής των μαγαζιών ας μην μιλήσουμε καλύτερα...είναι ναρκοπέδιο. Εμένα που γράφω συχνά καλά λόγια για την Βενιζέλου ή την Σκουφά για παράδειγμα, έχοντας γράψει πως η Φρατζή είναι μπαζομαγνήτης και είναι για όπου φύγει φύγει τι θα  έλεγες ?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Οχι απαραίτητα..Αλλο σεριφισσα άλλο ιδικοκτήτρια. Αλλο γκόμενος να περνάνε καλά κι άλλο νταβατζής να την βγάζει στο κλαρί... Μην τα τσουβαλιάζουμε όλα. Είναι περίρεγο να θέλει έναν γκόμενο-σύντροφο η Κατερίνα ? Μην είσαι απόλυτος..Κι εγώ έβγαινα παλιά ( αραιά και που) και με λαδοκόρη και με σερίφισσα ... Να μην σου πω πως τσακωνόμασταν για το ποιός θα πλήρωνε τους λογαριασμούς. Ούτε αγαπούλης ήμουνα ούτε Νταβατζής. Γιατί διάολε με λαδοκόρη απόφοιτο αρχιτεκτονικής από το Λεμονοσοφ κατά τεκμήριο περνάς πολύ καλύτερα από κάθε τσακλοκούδουνο των Αθηναϊκών προαστείων...
Ρε φιλαρακο, οταν ενας ανδρας διαφημιζει το προιον, που εχει και περναει καλα, τοτε η αγαπουλης ειναι η νταβατζης !!!

Ο φιλος της θα κοιτουσε, πως να την μαζεξει απο αυτη την δουλεια, για να την εχει μονο αυτος και μονο !!!

Εκτος και εαν ειναι θυμα της κοπελας, που του τα μασαει και της κανει δωρεαν διαφημιση !!!

Αρα, Αγαπουλης !!!
 

Επισκέπτης
Κάτσε Κάτσε... Κατ αρχήν να βάλουμε μερικά πράγματα στην θέση τους. Εγώ διάβασα το πως απάντησε στο θέμα του μασάζ για προστάτη. Απάντησε ευγενικά, ( μας ευχήθηκε κιόλας) και διακριτικά δεν έδωσε όνομα κοπέλας. Β) Δεν θεωρώ κακό να προμοτάρει κάποιος ένα μαγαζί. Αν δεν ευσταθούν, μια του κλέφτη δυό του κλέφτη και πάπαλα. Γ) Συμφωνούμε όμως απόλυτα οτι είναι απόλυτα κατακριτέος αν διαβάλει άλλα μαγαζιά ή απαξιώνει χυδάια άλλες κοπέλες. Δ) Η εθνικότητα του δεν με ενδιαφέρει.Και Σουηδός ας ήτανε. ε) Δεν σας είπα τι θα κάνετε... Μεγάλα παιδια είμαστε με νου και γνώση.
ωραία ..κάτσε διάβασε τι εχει γράψει και μετά έλα να ξανακάνουμε την κουβέντα ;)ο τύπος οτι και πεις κάποιος λέει..''το μαγαζί της Κατερίνας''.οσο για την εθνικότητα εγώ είπα ότι δεν το κατακρίνω..αντίθετα αυτός είπε για κοπέλα άλλου ιδρύματος ότι το παίζει ελληνιδα ;)και όταν του είπα ότι όχι μόνο δεν το παίζει αλλα είναι και το ξέρω..εξαφανίστηκε.δεν θέλω να πω κάτι άλλο γιατί στην ουσία διαφήμιση του κάνουμε ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom