Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ή απλά δεν ανακοινώνεται τίποτα, διαλέγεις την κοπελιά και στο δωμάτιο ό,τι κάτσει;
έτσι θα έπρεπε να είναι κανονικά
αλλά πλέον έχουνε γίνει στούντιο
για δύο λόγους:
1. οι πελάτες θέλουνε σιγουράτζα - οπότε στο ίσως δεν καθόντουσαν ή διαμαρτύρονταν.
2. οι κοπέλες που είναι εκεί έρχονται από τα σοκάκια της Φυλής συνήθως, επομένως έχουνε τη συνήθεια της ξεπέτας

στα λίγα μαγαζιά που παίζει να μη φας από την πρώτη φορά (καμιά φορά και καθόλου) είναι πολύ ακριβά (χωρίς ιδιαίτερο λόγο) και πηγαίνουνε αυτοί που νομίζουνε πως έχουνε περισσότερα λεφτά από τους άλλους και που νομίζουνε πως έχουνε ιδιαίτερη μεταχείριση

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
Ωραία, ας πάρουμε το παράδειγμά σου.
Πες ότι εγώ πάω σ' αυτό το μαγαζί και σκάσω 60 ευρώ.
α)Θα έχω μόνο μασάζ σωστά; Πόση ώρα;
β)Αν δώσω άλλα 20 θα έχω και σεξ; Πόση ώρα;
γ)Μπορώ να πάρω όλη την ώρα μόνο για σεξ, χωρίς καθόλου μασάζ;
θα στο πω με παραδειγμα...
π.χ στο θησεως 81 μπορεις να παρεις το προγραμμα τον 80 για φουλ προγραμμα 45 λεπτα(το αν θα κανεις μασαζ ειναι δικο σου θεμα κ διαχειρηση χρονου ,θα γαμας 45 λεπτα?????)
αλλα μπορεις να παρεις και το προγραμμα τον 60 παλι με φουλ προγραμμα αλλα για 30 λεπτα(τον χρονο τον διαχειριζεσαι εσυ ,αν προλαβαινεις μασαζ κ σεξ σε 30 λεπτα ειναι δικο σου θεμα)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
έτσι θα έπρεπε να είναι κανονικά
αλλά πλέον έχουνε γίνει στούντιο
για δύο λόγους:
1. οι πελάτες θέλουνε σιγουράτζα - οπότε στο ίσως δεν καθόντουσαν ή διαμαρτύρονταν.
2. οι κοπέλες που είναι εκεί έρχονται από τα σοκάκια της Φυλής συνήθως, επομένως έχουνε τη συνήθεια της ξεπέτας

στα λίγα μαγαζιά που παίζει να μη φας από την πρώτη φορά (καμιά φορά και καθόλου) είναι πολύ ακριβά (χωρίς ιδιαίτερο λόγο) και πηγαίνουνε αυτοί που νομίζουνε πως έχουνε περισσότερα λεφτά από τους άλλους και που νομίζουνε πως έχουνε ιδιαίτερη μεταχείριση
καταρχην επειδη το εχεις γραψει και ποιο πανω ακομα κ στη φυλης μπορει να βρεις καλυτερες υπηρεσιες απο τα μασατζηδικα απλα σε πολυ λιγοτερο χρονο
δευτερον μαλλον δεν πρεπει να εχεις αποψη απο φυλης γιατι συνηθος γινεται το αντιστροφο δρομολογιο(απο το μασαζ στα μπουρδελα)
δεν στο γραφω για να σου την πω απλα εχω πρα πολυ καλη αποψη για τα περισσοτερα μασατζηδικα αλλα ειδικοτερα για την φυλης ;)
 

Επισκέπτης
θα στο πω με παραδειγμα...
π.χ στο θησεως 81 μπορεις να παρεις το προγραμμα τον 80 για φουλ προγραμμα 45 λεπτα(το αν θα κανεις μασαζ ειναι δικο σου θεμα κ διαχειρηση χρονου ,θα γαμας 45 λεπτα?????)
αλλα μπορεις να παρεις και το προγραμμα τον 60 παλι με φουλ προγραμμα αλλα για 30 λεπτα(τον χρονο τον διαχειριζεσαι εσυ ,αν προλαβαινεις μασαζ κ σεξ σε 30 λεπτα ειναι δικο σου θεμα)
Ρωτάω επειδή δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου το μασάζ. Εξάλλου δεν θα ξέρουν από κανονικό μασάζ οι περισσότερες φαντάζομαι.
Οπότε οι τιμές βγαίνουν πάνω, κάτω 20 ευρά το δεκάλεπτο. Σαν τα μπουρδέλα δηλαδή. Δεν είναι άσχημο αν γουστάρεις άνεση χρόνου φερ' ειπείν ή αν έχεις πάει μια βόλτα πριν από το στανταράκι σου στη Φυλής, έχεις ξεφορτώσει τα χοντρά και μπορείς να ανταπεξέλθεις σε μισάωρο παιχνιδάκι ;)
Φαντάζομαι ότι κωλαράκι μέσα στο πακέτο τον 60 ευρώ το μισάωρο πρέπει να παίζει σε κάποια μαγαζάκια, σωστά;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
Ρωτάω επειδή δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου το μασάζ. Εξάλλου δεν θα ξέρουν από κανονικό μασάζ οι περισσότερες φαντάζομαι.
Οπότε οι τιμές βγαίνουν πάνω, κάτω 20 ευρά το δεκάλεπτο. Σαν τα μπουρδέλα δηλαδή. Δεν είναι άσχημο αν γουστάρεις άνεση χρόνου φερ' ειπείν ή αν έχεις πάει μια βόλτα πριν από το στανταράκι σου στη Φυλής, έχεις ξεφορτώσει τα χοντρά και μπορείς να ανταπεξέλθεις σε μισάωρο παιχνιδάκι ;)
Φαντάζομαι ότι κωλαράκι μέσα στο πακέτο τον 60 ευρώ το μισάωρο πρέπει να παίζει σε κάποια μαγαζάκια, σωστά;
αποσω γνωριζω λαθος φανταζεσαι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ακομα κ στη φυλης μπορει να βρεις καλυτερες υπηρεσιες απο τα μασατζηδικα απλα σε πολυ λιγοτερο χρονο
Εντάξει, στα στανταράκια σου στη Φυλής μπορείς να βρεις υπηρεσίες κλάσεις ανώτερες και από στούντιο. Εγώ μιλάω για το ρεζουμέ της υπόθεσης.
20 ευρώ τα 10 λεπτά στη Φυλής, 60 ευρώ το μισάωρο στα μασατζίδικα. Ακριβώς ανάλογο. Από 'κει και πέρα παίζεις μπάλα βλέποντας και κάνοντας.
Έχω καταλάβει κάτι λανθασμένα; :)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.514
Κριτικές
1.275
Like
228.514
Πόντοι
46.232
Εντάξει, στα στανταράκια σου στη Φυλής μπορείς να βρεις υπηρεσίες κλάσεις ανώτερες και από στούντιο. Εγώ μιλάω για το ρεζουμέ της υπόθεσης.
20 ευρώ τα 10 λεπτά στη Φυλής, 60 ευρώ το μισάωρο στα μασατζίδικα. Ακριβώς ανάλογο. Από 'κει και πέρα παίζεις μπάλα βλέποντας και κάνοντας.
Έχω καταλάβει κάτι λανθασμένα; :)
οχι σωστα εχεις καταλαβει , αν και κατα 90% σε οποιο πας θα γαμησεις το τι θα κανεις μεσα εξαρταται απο την κοπελα....κ απο τα εξτρα λεφτα για οτι ζητησεις αν τα κανει βεβαια
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
@Ροκαβλόν
Τα συγκεκριμένα καταστήματα χωρίζονται σε δύο κατηγορίες:
(1) τα straight ή ξηγημένα εξαρχής, που σέβονται τον χρόνο και το χρήμα του πελάτη : αυτά έχουν συνήθως άνετη κυρία στην υποδοχή που σε καλοδέχεται (σε ξέρει δεν σε ξέρει, εκτός και αν είσαι εμφανώς περίεργος) και σου λέει πρόγραμμα και κοπέλες. Δεν σου λέει στα ίσια για κοκό, αλλά εφόσον δεν το λέει σημαίνει πως ισχύει. Έξτρα δεν ανακοινώνονται γιατί συνήθως τα συνεννοείσαι απευθείας με την κοπέλα μετά μέσα. Γενικά εδώ το μυστικό είναι να είσαι άνετος, να δείχνεις ότι ξέρεις τους κανόνες, και να αναμένεις το πλήρες πακέτο. Αυτά κατά κανόνα κοστίζουν 60-80 ευρώ για 30-45 λεπτά συνεδρία μασάζ + κανονικό παιχνίδι.
(2) τα και καλά «σοβαρά» ή για μένα απατεώνικα, που αν δεν σε ξέρουν (=σου έχουν φάει ήδη αρκετά χρήματα, ή πας συστημένος) σου το παίζουν και καλά ινστιτούτα ΧΥΖ-θεραπείας, και πως δεν κάνουν τέτοια πράγματα (που προφανώς αναζητάς στο πακέτο), και συνήθως ζητάνε ένα σωρό χρήματα για απλό φραπέ, άντε πίπα. Συνήθως αυτά ζητάνε 60 για τον κοπανιστό αέρα που αναπνέεις στο μαγαζί τους, και μετά για τα υπόλοιπα (αν σου τα δώσουν) 80-100-120 όπου σε πιάσουν. Κατεμέ αν πέσεις σε τέτοια περίπτωση αναχωρείς και ρίχνεις και μια μαύρη πέτρα πίσω σου. Αν είναι να πληρώνεις και να σου τα πρήζουν καλύτερα να μην ασχολούμαστε.
Ο κανόνας είναι ότι στα μασάζ θα βρεις μέτριες εμφανισιακά κοπέλες, για να μην πω ώριμες και πατσούρες. Φυσικά υπάρχουν και φωτεινές εξαιρέσεις, αλλά δεν είναι πολύ συχνές. Τα αβαντάζ είναι ότι έχεις περισσότερο χρόνο από τα στούντιο και καλές γενικά συνθήκες στο χώρο (πάντα έχουν μπάνιο για ντους πριν και μετά), καθαριότητα, και ότι δεν το κάνεις στα ξερά, αλλά γνωρίζεσαι πριν με την κοπέλα μέσω κουβεντούλας κατά την διάρκεια του μασάζ, και ανανεώνεσαι κιόλας αν η κοπέλα ξέρει και κάτι από την τέχνη του μασάζ (σπάνιο αυτό).

Συνήθως το πρόγραμμα έχει δύο μέρη, στο πρώτο μέρος 15-20 λεπτά μασάζ, και μετά 15-20 λεπτά ή όσο αντέχεις ή όσο αντέχει η κοπέλα. Κατά κανόνα αν δεν θες μασάζ δεν αξίζει η φάση γιατί σπάνια θα κάτσει κοπέλα μαζί σου για παιχνίδι πάνω από 20 άντε 30 λεπτά. Οι εξαιρέσεις είναι ελάχιστες. Άρα χωρίς μασάζ καλύτερα πήγαινε σε στούντιο που έχει και ωραιότερα κορίτσια. Κάνε μια δυο βόλτες και θα δεις και μόνος σου…
 

Επισκέπτης
Σ' ευχαριστώ kaloeros για την λεπτομερή απάντησή σου.
Άρα καταλήγουμε σε τρία δεδομένα.

α) Καλό είναι να πάω με κάποιον που γνωρίζει στην αρχή ώστε να με μπάσει στα κόλπα.
β) Τα κορίτσια σε γενικές γραμμές είναι μιλφ μέτριας εμφάνισης.
γ) Αν θέλω μασάζ και σεξ το κόστος αναλογικά είναι σαν αυτό του μπουρδέλου.
δ) Αν θέλω πολύ ώρα μόνο σεξ, τότε το κόστος ανέρχεται σε αυτό του στούντιο.

Οπότε, επειδή είμαι κατά των στούντιο γενικά, θα πρέπει να το ψάξω αρκετά το πράμα.
Να 'σαι καλά.
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ φίλε,ο έμπειρος συναγωνιστής προσπαθεί να σου πεί ότι η τιμή δεν συμβαδίζει με την ποιότητα. Σε γενικές γραμμές οι υπηρεσίες είναι 80 ευρώ αλλά υπάρχουμ μέρη που θα στα πάρουν χοντρά (Δημοκρίτου, Σκουφά, Δημητσάνας, Λυκαβηττού) με εξαιρετικά αμφίφολο αποτέλεσμα. Ο χώρος παίζει μεγαλύτερο ρόλο από την τοποθεσία και σε ότι αφορά το χώρο γενικά τα περισσότερα μέρη είναι αξιοπρεπή. Το σημαντικό είναι σε αυτή την περίοδο της κρίσης να μην παρασυρθείς σε άσκοπες δαπάνες και να αφήσεις αυτούς που σε λίγο δεν θα έχουν τίποτα να τα πετάξουν στα ακριβά μέρη. Δεν χρείαζεται ιδιαίτερη προετοιμασία ή κάποιο γνωστό.  Ξεκίνα με την περιοχή της στουρνάρη και θα πάρεις αυτό που θέλεις αμέσως όχι απαραίτητα με μιλφ η μέτρια εμφάνιση.  Αν θές μόνο σέξ γίνεται άλλα πρέπει να αποκτήσεις άνεση με τον χώρο και τις κοπέλες για να αποφύγεις την ξεπέτα. Γενικά βάλε καβουράκια στις τσέπες σου και θα την βρείς την άκρη...
 

Επισκέπτης
Για να δούμε, θα καταφέρει να μας γλυκάνει αρκετά αυτή η πτυχή του αγοραίου έρωτα ή θα τρέξω μετανοιωμένος πίσω στα γλυκά μου μπουρδελάκια;
Σ' ευχαριστώ gasakos και υπόλοιποι συναγωνιστές :thumbsup:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Σ' ευχαριστώ kaloeros για την λεπτομερή απάντησή σου.
Άρα καταλήγουμε σε τρία δεδομένα.

α) Καλό είναι να πάω με κάποιον που γνωρίζει στην αρχή ώστε να με μπάσει στα κόλπα.
β) Τα κορίτσια σε γενικές γραμμές είναι μιλφ μέτριας εμφάνισης.
γ) Αν θέλω μασάζ και σεξ το κόστος αναλογικά είναι σαν αυτό του μπουρδέλου.
δ) Αν θέλω πολύ ώρα μόνο σεξ, τότε το κόστος ανέρχεται σε αυτό του στούντιο.

Οπότε, επειδή είμαι κατά των στούντιο γενικά, θα πρέπει να το ψάξω αρκετά το πράμα.
Να 'σαι καλά.
Άψογος στο executive summary!
Με δυό λόγια, αν αυτό που τελικά σε ενδιαφέρει είναι η διάρκεια και η άνεση, τότε με 80 έως 150 (μέσα και το ξενοδοχείο, βρίσκεις σε όλο το εύρος των τιμών) υπάρχουν και τα call girls (ή και τα call milfs) που κάνουν από τα ίδια και πολύ καλύτερα και σε καλύτερο χώρο, διάβασε στα σχετικά threads, απλά εκεί θέλει να ασχοληθείς λιγάκι πάρα πάνω στο ψάξιμο αλλά είναι σαφώς άλλη και καλύτερη φάση. Για μένα τα 80+ σε μασατζίδικο είναι πεταμένα λεφτά και σκέτη κοροιδία ό,τι και να μας λένε μερικές. Είναι σαν να πας σε ένα κανονικό ξενοδοχείο 3 αστέρων και να το πληρώνεις για 5άστερο, όταν μάλιστα υπάρχει το 5άστερο παραδίπλα, δεν λέει...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Άψογος στο executive summary!
Με δυό λόγια, αν αυτό που τελικά σε ενδιαφέρει είναι η διάρκεια και η άνεση, τότε με 80 έως 150 (μέσα και το ξενοδοχείο, βρίσκεις σε όλο το εύρος των τιμών) υπάρχουν και τα call girls (ή και τα call milfs) που κάνουν από τα ίδια και πολύ καλύτερα και σε καλύτερο χώρο, διάβασε στα σχετικά threads, απλά εκεί θέλει να ασχοληθείς λιγάκι πάρα πάνω στο ψάξιμο αλλά είναι σαφώς άλλη και καλύτερη φάση. Για μένα τα 80+ σε μασατζίδικο είναι πεταμένα λεφτά και σκέτη κοροιδία ό,τι και να μας λένε μερικές. Είναι σαν να πας σε ένα κανονικό ξενοδοχείο 3 αστέρων και να το πληρώνεις για 5άστερο, όταν μάλιστα υπάρχει το 5άστερο παραδίπλα, δεν λέει...
Αψογος
 

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
ναι ξαναμπηκα τι?θελω να μαθω αν εχει κανεις εμπειρια απο το συγκεκριμενο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom