Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Διαβάσατε καλά την είδηση? η κυρία Καίτη 30 χρονη Γεωργιανή?

Τωρα,σε κάτι τέτοια,πρεπει να λειτουργεί και λιγάκι το μυαλό μας....Το μασατζίδικο λειτουργούσε τουλάχιστον 1 χρόνο,ηταν πασίγνωστο,και οπως καταλαβαίνετε η αστυνομία και αγγελίες διαβάζει και το site αυτό το γνωρίζει άριστα....Γιατί λοιπόν έκανε ντου τωρα?

Προφανώς διοτι διαμαρτυρήθηκε καποιος/κάποιοι απο την πολυκατοικία.Εκεί μενουν οικογένειες και στεγάζονται γραφεια δικηγόρων,γιατρών,εταιρειών,κλπ.Προφανώς λοιπόν κάποιος τους κάρφωσε....Το να το έκλεισαν επειδή δεν τα "έπαιρναν",δεν το θεωρώ απίθανο,αλλά πο λογικό μου φαίνεται το πρωτο σενάριο....

Το καλό ειναι,όπως διάβασα στην αγγελία,ότι δεν συνελήφθησαν πελάτες.....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
και εγώ Δευτερα μεσημέρι πηγα ...
μηπως έχεις μουσάκι? :sunglasses: μπορεί κα να σε είδα.... ;)

θα "ψειρίζουν" προς το παρών....

Οχι,μουσάκι δεν έχω...αλλά δεν θυμασαι που έψαχνα την "Ολγα" και μου είπες οτι συστήνεται ως Νάταλι,κλπ?
 

Επισκέπτης
Διαβάσατε καλά την είδηση? η κυρία Καίτη 30 χρονη Γεωργιανή?

Τωρα,σε κάτι τέτοια,πρεπει να λειτουργεί και λιγάκι το μυαλό μας....Το μασατζίδικο λειτουργούσε τουλάχιστον 1 χρόνο,ηταν πασίγνωστο,και οπως καταλαβαίνετε η αστυνομία και αγγελίες διαβάζει και το site αυτό το γνωρίζει άριστα....Γιατί λοιπόν έκανε ντου τωρα?

Προφανώς διοτι διαμαρτυρήθηκε καποιος/κάποιοι απο την πολυκατοικία.Εκεί μενουν οικογένειες και στεγάζονται γραφεια δικηγόρων,γιατρών,εταιρειών,κλπ.Προφανώς λοιπόν κάποιος τους κάρφωσε....Το να το έκλεισαν επειδή δεν τα "έπαιρναν",δεν το θεωρώ απίθανο,αλλά πο λογικό μου φαίνεται το πρωτο σενάριο....

Το καλό ειναι,όπως διάβασα στην αγγελία,ότι δεν συνελήφθησαν πελάτες.....

πολλα παιζουν φιλε
μπορει κ να τους καρφωσε ανταγωνιστικο ιδρυμα της περιοχης που εχει καλυτερη σχεση με τους μπατσους ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447

το αυτονόητο...
29jail.xlarge1.jpg
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
δεν εχεις υποψιν το κολπο με τις ταυτοτητες μαλλον...
τεσπα δεν το εξηγω διοτι εχουμε ξεφυγει, οποιος το ξερει καλως...
Διαβάσατε καλά την είδηση? η κυρία Καίτη 30 χρονη Γεωργιανή?
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το θεμα ειναι τι εθνικοτητας ειναι η Μαρσι,
διοτι εμενα μου εχει πει Ρουμανα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
επισης θελω να πω στο μαστερ-ιωαννη οτι δεν υπαρχει λογος να επιτιθεται
με τετοιο τροπο στον παπα, διοτι ειναι απο τους ανθρωπους που βοηθανε να διατηρηται καθαρο
το νημα μας και χωρις γκριζα διαφημιση ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
το θεμα ειναι τι εθνικοτητας ειναι η Μαρσι,
διοτι εμενα μου εχει πει Ρουμανα....

λες να είναι μια απο τις 2 Αλβανίδες?...

Σε τέτοιες περιπτώσεις αυτές που έχουν το πρόβλημα είναι οι κοπέλες που δεν έχουν κανενα χαρτί για ασκηση επαγγέλματος αισθητικου (με την προυποθεση πως έχουν χαρτια παραμονης στην Ελλάδα πάντα) και δεν προέρχονται απο χώρα της ΕΕ.
Στην Περίπτωση αυτή της Στουρνάρη μόνο η Βουλγάρα δεν κινδυνευει με άμεση απέλαση...Οι υπόλοιπες εμπλεξαν....
Συνήθως τις κρατάνε στην Αμυγδαλέζα (κοντά στην Παρνηθα). Εκεί ειναι τα γυναικεία κρατητήρια...και οι συνθήκες όχι οι καλύτερες...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Είμαστε εκτός θέματος του θρεντ και θα φωνάζει ο Παπάς.
Προσθέτω μόνο ότι η εν λόγω εφημερίδα είναι εν γένει αναξιόπιστη, με παρελθόν πλούσιο σε παπαρολογίες και κιτρινισμούς, και να είστε επιφυλακτικοί στα όσα γράφει, ιδιαίτερα όσον αφορά τις λεπτομέρειες του θέματος.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
γιατι αυτο , λογω κοινης θρησκειας?

οχι ρε!
επειδή η Β(ο)υλγαρια είναι μέλος της ΕΕ...

το γαμησαμε παλι το θρεντ , καλά λεει ο 21 Grams!

θα μπεί ο παπάς και θα πάθει εγκεφαλικό
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
αντιγραφω απο την εφημεριδα www.espressonews.gr]εσπρεσσο[/url]...


"Μυστικοί" οίκοι της πορνείας
23.10.2008​




Σε άνθηση βρίσκεται η κρυφή πορνεία στην Αθήνα, αφού όπως προκύπτει από τα στοιχεία της αστυνομίας δεν υπάρχει μέρα που να μη γίνονται συλλήψεις παράνομα εκδιδόμενων γυναικών. Τρανή απόδειξη του φαινομένου υπήρξαν η αποκάλυψη «μυστικού» οίκου ανοχής που λειτουργούσε στο κέντρο της Αθήνας και εξάρθρωση συμμορίας αλλοδαπών που εξέδιδε μια 30χρονη.

Η αντίστροφη μέτρηση για την αποκάλυψη ότι πίσω από το ινστιτούτο μασάζ που λειτουργούσε στον τρίτο όροφο της οδού Στουρνάρη 63 στα Εξάρχεια κρυβόταν ένας παράνομος οίκος ανοχής ξεκίνησε πριν από τρεις μέρες όταν σε αξιωματικούς του Τμήματος Ηθών της Ασφάλειας έφτασαν σχετικές πληροφορίες. Ανδρες του τμήματος έθεσαν το… ινστιτούτο υπό παρακολούθηση και αφού διαπιστώθηκε ότι συνέρεαν σε αυτό δεκάδες άνδρες πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης έφοδος. Κατά τη διάρκεια αυτής συνελήφθη ως υπηρετικό προσωπικό μία Γεωργιανή και ως παράνομα εκδιδόμενες δύο Αλβανίδες, μία Ρωσίδα, μία Βουλγάρα και δύο ακόμα Γεωργιανές. Οι αστυνομικοί μάλιστα κατέσχεσαν το ποσό των 1.410 ευρώ.

Επίσης σε ξενοδοχείο κοντά στην πλατεία Καραϊσκάκη λίγες ώρες αργότερα συνάδελφοί τους από το τμήμα Καταπολέμησης Εμπορίας Ανθρώπων συνέλαβαν ένα 29χρονο Σύρο, μία 30χρονη γυναίκα από το Καζακστάν και τον συμπατριώτη του μαστροπού που τους μετέφερε στα ραντεβού. Ο 29χρονος μαστροπός «αλίευε» πελάτες δημοσιεύοντας αγγελίες σε εφημερίδες για το… γραφείο γνωριμιών που υποσχόταν συντροφιά σε άνδρες από νεαρές Κινέζες αντί 170 ευρώ.


ΜΑΝΟΣ ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Επίσης λίγο πιο άσχετο από τα μασάζ... συνέλαβαν και δύο κοπέλες-μοντέλα από το εξωτερικό που συνόδευαν κυρίους έναντι αμοιβής... έγινε την προηγούμενη εβδομάδα. Οι κοπέλες απλά απελάθηκαν!
 

Επισκέπτης
ct λεγονται αυτα και ειναι γνωστο ..
Και εχει ξανασυμβει στο παρελθον
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαστερ ιωαννη, το χεις καψει το κακαο και μυριζει ως εδω..

αντε πάγαινε για κανενα μασαζακι να ηρεμησει το εγκεφαλακι σου απο την αποσυμπιεση και σταματα να ανεβαζεις σωρηδον ενημερωσεις στο σαιτ.

απο το φλεβαρη που εισαι μελος εχεις γραψει 18 ποστ στα μασαζ, 7 εκ των οποιων αναφερουν μπουρδες και 5 εκ των 7 ειναι σημερινα και αναφερονται στο ποσο μαλακας ειμαι (που ειμαι, δεν το κρυβω !!)

άρα, ή θα με κανεις παρεα ή θα φυγεις μακρια μου για να μην σε κολλησω..  :tooth: :tooth:




υ.γ. και σε παρακαλω, μη χαλας τα θρεντ. υπαρχουν αναλογα θρεντ για καθε θεμα. αν οχι, ανοιξε ο,τι θελεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom