Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
γραψε καμια αναφορα....
Φρατζη και διπλα στο Καλλιροης ειναι η φωλια με τις τζαναμπετισσες :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε παιδιά τη Φραντζή 4 γιατί τη θάβετε;
Εγώ από το φόρουμ την έμαθα και ποτέ δεν έκλαψα τα λεφτά μου εκεί.
Αυτό το μήνα έχω πάει 2 φορές και καμία δεν έκλαψα τα λεφτά μου.
Με ενδιαφέρει βέβαια το πακέτο μασάζ+φραπέ με καλαμάκι.
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Αφού εδώ είναι thread με απορίες μπορώ να εκφράσω κι εγώ μια: πώς και δεν παίζουν πολλές ενημερώσεις για το μαγαζί της Ελένης στην Ορίμου; Διαβάζοντας το άλλο thraed είδα κάποιες αναφορές αλλα νομίζω ότιέχει μαυριστεί λόγω του 100ευρου που παίζει στάνταρ εκεί για πλήρες μενού; Ή είναι κάτι άλλο;

Εγώ παλιότερα πήγαινα συχνότατα και γενικά δεν έχω παράπονο, ναι πάιζει ενα 20αρι παραπανω από το μεσο όρο αλλά ήταν παλιά το πιο καθαρό (τώρα υπάρχουν κι άλλα) και είχε γενικά γκόμενες πάνω από το μέσο όρο (ελληνίδες και ρωσίδες - είχε μια Όλγα παλιά και μια Έλενα που έχανες τη μπάλα!!!). Άσε που εκεί εχω κάνει τα ΑΠΟΛΥΤΑ ντουέτα με Χριστίνα-Γωγώ (που πήγε η milfara η Χριστίνα ρε παιδιά) και κυρίως Ρούλα-Ειρήνη (άν τη θυμάστε αυτήν ψηλό μελαχρινό πολύ καλό μουνί αλλα "προβληματική") όπου πραγματικά το στρώνανε το πλακάκι τα κορίτσια, όχι παπαριες! Τέλος για όσους θέλουν ΚΑΙ μασαζ οι πιο πολλές δεν ανοίγανε απλά φύλλο, κάτι ξέρανε! Και από χρόνο τουλάχιστον εγώ πάντα ήμουν 1 ώρα στο δωμάτιο για το 100ρικο.

Ομολογώ πως έχω καιρό να πάω γιατί βρηκα καλά θεματα αρχικά σε Φωκιωνος και σε Στουρνάρη και πρόσφατα σε Μιχαλακοπούλου οπότε δεν έχω φρέσκια ενημέρωση για το άλλο thread... θα πάω όμως από περιέργεια να τσεκάρω... γιατί για να μην το αναφερει κανεις φοβάμαι μήπως ζητάνε κι άλλα φραγκα οπότε μάλλον υπερβαλλουν! 
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Ρε παιδιά τη Φραντζή 4 γιατί τη θάβετε;
Εγώ από το φόρουμ την έμαθα και ποτέ δεν έκλαψα τα λεφτά μου εκεί.
Αυτό το μήνα έχω πάει 2 φορές και καμία δεν έκλαψα τα λεφτά μου.
Με ενδιαφέρει βέβαια το πακέτο μασάζ+φραπέ με καλαμάκι.

έλα ντε...
κάποιοι στραβωγάμησαν εκεί φαίνεται και απο τότε τους έμεινε αποθυμένο...
ΟΚ δεν είναι το σούπερ μαγαζί, είναι ολίγον φαστ φουντ (όπως και η Σολωμου 59, Στουρναρη 63, λόγω πολυκοσμιας), αλλά κατά καιρούς έχει φέρει πολύ καλά τεμάχια και εγώ έχω περάσει καλά αρκετές φορές εκεί ...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Οντως στη Φ4 καποιος του εκατσε στραβη και δεν του κανανε
την ανωμαλια που ηθελε (δαχτυλο) και βγαζη τη χολη του.
Εδω τουλαχιστον να λεμε τα δικαια για τα κοριτσια......................... :smitten: :smitten:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Μην το γελας καθολου...... μετα απο συζητηση με 2 φιλες απο μασαζ
το τι τους ζητανε ορισμενοι ειναι ανευ ποταμων....

ασε συναγωνιστή εχω ακούσει και εγώ πολλά τρελά απο μασατζούδες...
Αλλος θέλει να τον φτύνουν (!), αλλός να τον χτυπάνε, άλλος να τον τρυπάνε με βελόνες (!!!), άλλος έχει ζητήσει να τον κατουρήσουν ή να τον χέσει η μασατζού...και άλλα πολλά.
Βασικά επειδή έχουν την πολυτέλεια του χρόνου και του χώρου ζητάνε ότι ανωμαλια δεν μπορούν να πραγματοποιησουν σε στουντιο ή μπουρδελακι....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Τωρα τελευταια συναγωνιστη zero παιζη και το καλαμποκι...στον κολο
και η φλουδα απο πεπονι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και αλλα που δεν λεγονται γιατι αηδιαζω. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αλλος ενας που στραβογάμησε (με ομικρον, απο το στραβος  :cheesy:) στη φρατζη..

επισκεψη φρατζη4 ... ελενη η γκομενα ..καλο μουνι με τατου ...ξαπλωνω...αρχιζει το μασαζ στη πλατη , καλα αρχισε λεω...[size=14pt]στο 5λεπτο αρχισε τους αναστεναγμους[/size] , ρε πουστη μου καυλωνει να με τριβει λεω και πριν προλαβω να τελειωσω τη σκεψη μου αρχιζει να μου γλειφει το αυτι και να μου πασπατευει το εργαλειο ... γυρναω τι να κανω παει να τον γλειψει χωρις καποτα , την σταματαω τις λεω σκουφακι γρηγορα , [size=14pt]κανενα 10λεπτο εκανα να φαω την μπριζολα τελειωνω[/size] ... [size=18pt]και αυτο ηταν συνολικος χρονος 20λεπτα ..80 ευρομπερντς..[/size] καλο το μωρο στο φαγητο και του λεω οταν ξαναρθω να σε φαω θα τηρησουμε το 45λεπτο ..οκ; ...[size=14pt]και η απαντηση με εκπληξη στα ματια της[/size] ...[size=18pt]και τι θα κανουμε 45 λεπτα;;;[/size]  μοιπως μασαζ λεω;

κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οντως στη Φ4 καποιος του εκατσε στραβη και δεν του κανανε
την ανωμαλια που ηθελε (δαχτυλο) και βγαζη τη χολη του.
Εδω τουλαχιστον να λεμε τα δικαια για τα κοριτσια......................... :smitten: :smitten:
φιλε amjik ποσες φορες εχεις παει στη φρατζη ????  :think: :think:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
φιλε amjik ποσες φορες εχεις παει στη φρατζη ????  :think: :think:
Η προσωποποίηση της ξεπέτας  είναι το μαγαζί , έτσι είναι όλο το πνεύμα εκεί  και το γράφω αυτό μετά απο τρεις επισκέψης σε διάστημα 40 ημερών και χωρίς καμιά διάθεση κατηγορίας, ούτε και ανωμαλίας γιατί δεν είμαι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η προσωποποίηση της ξεπέτας  είναι το μαγαζί , έτσι είναι όλο το πνεύμα εκεί  και το γράφω αυτό μετά απο τρεις επισκέψης σε διάστημα 40 ημερών και χωρίς καμιά διάθεση κατηγορίας, ούτε και ανωμαλίας γιατί δεν είμαι
ααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..

μηπως στραβογαμησες κι εσυ ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα..

μηπως να ξεχασουμε/παραβλεψουμε και το συνθηματικο με το βηχα οταν το τεμαχιο δεν σε εχει ξεπεταξει στο 15λεπτο-20λεπτο ????


κλαψε σου λεω.. κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
αλλος ενας που στραβογάμησε (με ομικρον, απο το στραβος  :cheesy:) στη φρατζη..

κλαψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..

ελπίζω να είσαι και εσύ ένας απο τους υπόλοιπους που στραβΩγάμισαν, γιατί δεν θέλω να σκέφτομαι το εφιαλτικό σενάριο να είσαι ο μερακλής.... :grin:

πλάκα έχει να τσιμπάς πάντα και να ασχολείσαι μαζί μου, όπως ακόμα μεγαλύτερο γέλιο έχει να κάνεις μαθήματα ορθογραφίας σε μπουρδελοσάιτ!  :idiot:

[move]Keep on make my day sucker and get a life  ;) :birdman:[/move]
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.497
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
Για τον φιλο που με ρωτησε....... ΑΡΚΕΤΕΣ.
ZERO μην ανοιγης σε παρακαλω τον ασκο του Αιωλου με την λεξη ΜΕΡΑΚΛΗΣ.......
γιατι ποτε δεν ξερης που θα μας οδγ-ηγηση η λεξουλα αυτη :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλτατε zero, μαλλον μπερδεψες τις παραθεσεις και καταλαβες οτι απευθυνομαι σε σενα.

ψαχνω, ψαχνω και ξανα-ματα-ψαχνω και δεν μπορω να βρω παραθεση μου σε ποστ σου.

μην βγαζεις βιαστικα συμπερασματα και μην παιρνεις προσωπικα τα ποστ καποιου (οποιουδηποτε) μελους, γιατι ετσι (αποψη μου) χανεται ολη η ομορφια της απολαυσης του αγαπημενου μας σαιτ.  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom