Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

dimosthenis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
H ύφεση φέρνει εκπτώσεις...
Γνωστό πρακτορείο City tours σήμερα κάνει εκπτώσεις!
180 η ώρα, 260 οι 2 ώρες... Σε 5αστερο ξενοδοχειο all included...

Για να δούμε, θα αναβαθμίσουν τουλάχιστον τις υπηρεσίες τους στα θεραπυτηρια ή θα συνεχιστεί η ξεπέτα·

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
H ύφεση φέρνει εκπτώσεις...
Γνωστό πρακτορείο City tours σήμερα κάνει εκπτώσεις!
180 η ώρα, 260 οι 2 ώρες... Σε 5αστερο ξενοδοχειο all included...

Για να δούμε, θα αναβαθμίσουν τουλάχιστον τις υπηρεσίες τους στα θεραπυτηρια ή θα συνεχιστεί η ξεπέτα·
μακάρι, αλλά δύσκολο...
σε αυτό που είπες , ο Ρομπ (πλανετντρεαμς) μα ςέχει γαμίσει στα εμαιλς...το τελευταιο:
:"Now in ATHENS are Viktoria, Nicole and Gisele. Viktoria and Nicole are available as a duo.

Special offer! All Fees now: 1hr-180, 2hrs-260, 3hrs=320

We can accept bookings by email or telephone but please note that our bookings number can only be used when tours are in progress and we don't accept bookings by sms. Thank you."
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Φίλε ΝΕΟΝ7, αν αναφέρεσαι σε αυτά που έγραψα ... μόνο τη Νάντια είδα να φοράει ψηλοτάκουνα και κάλτσες εκείνη την μέρα στο 3ης Σεπτεμβρίου 25 (όπως και ανέφερα στο post που). Προφανώς δεν γνωρίζω ούτε αν τα φοράει άλλες μέρες ή κάθε φορά, ή αν φοράνε και άλλες εκεί, και το λέω αυτό προς αποφυγήν παρεξηγήσεων.
ρε παιδια οτι και να πουμε το σκεφτομαστε μηπως παρεξηγηθει ο ενας και ο αλλος. μην ξεχνατε οτι το site εχει φτιαχτει απο 10-20 συγκεκριμενα ατομα τα οποια εχουν βαλει και καμια 20αρια αλλα για πλατες και καθοριζουν την ροη της συζητησης. δηλαδη παρατηρω συγκεκριμενα ατομα οταν γραφεις για αλλο μαγαζι εκτος απο το ζανοσπιτο και το μελινοσπιτι και το καιτοσπιτο (πως διαολο τα γραφουν)αμεσως πετανε ασχετα πραγματα για αυτα τα 2-3 συγκεκριμενα μαγαζια. αυτο ειναι πλυση εγκεφαλου που κανουν για να μην τα ξεχναμε αυτα τα συγκεκριμενα μαγαζακια. λοιπον εγω προσωπικα τα εχω επισκεφθει και δεν νομιζω καποιος που σεβεται το πουλι του και τα λεφτα που θα δωσει θα εμπαινε σε αυτα τα μαγαζια και θα εφευγε ευχαριστημενος τοσο ωστε να τα υμνει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Νομίζω εισαι λίγο υπερβολικός....Αυτά τα μαγαζιά δεν είναι μεν τα καλύτερα,απο άποψη χωρων,όμως οι κοπέλλες ειναι καλές και"μπριζολιάζονται" στα σίγουρα.Επιπλέον,ειναι στο κέντρο και βολευουν τους περισσότερους.

Τα υπόλοιπα μαγαζιά μπορεί να εχουν καλύτερους χωρους,όμως πάντα υπάρχει η αμφιβολία για τις υπηρεσίες και τις τιμές.Εγω πήγα πρόσφατα στο καινούργιο που ανοιξε στην Καλλιθέα,στην Πλατεια Κύπρου,και πλήρωσα 60 ευρώ για μασαζ (καλό ήταν),αλλά για παραπάνω ουτε λόγος...

Ειδικά για τον giorgospapa,τον οποιο φυσικά δεν γνωρίζω,θεωρώ οτι κάνει καλά τη δουλεια του.Ειναι moderator,ισως και να αμοίβεται απο το site,όμως οι πληροφορίες του ειναι πάντα καλές,οι ενημερώσεις εγκυρες και δεν νομίζω να εχει αρνηθεί ποτέ συζήτηση για αλλο μαγαζί.Θεώρησε οτι κάνει κι αυτός μια δουλειά.Και η δουλειά αυτή ειναι να παρέχει πλήρη ενημέρωση για τα μασατζίδικα.Δεν ειναι κακό αυτό....

Εμεις μπαίνουμε εδω για ενημέρωση και ίσως για χαβαλέ.Ομως,το site είναι μια επιχείρηση και γι' αυτό έχει και διαφημίσεις μπουρδέλλων και στριπτηζαδικων και call girls,και γι' αυτό εχει και ανθρώπους που ασχολόυνται σε καθημερινή βαση με τα τεκεταινόμενα στους χωρους αυτούς.Είναι ένα ενημερωτικό site με ειδικό αντικείμενο.Αμα το καταλάβουμε αυτό,όλα μπαίνουν στη θέση τους....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Νομίζω εισαι λίγο υπερβολικός....Αυτά τα μαγαζιά δεν είναι μεν τα καλύτερα,απο άποψη χωρων,όμως οι κοπέλλες ειναι καλές και"μπριζολιάζονται" στα σίγουρα.Επιπλέον,ειναι στο κέντρο και βολευουν τους περισσότερους.

Τα υπόλοιπα μαγαζιά μπορεί να εχουν καλύτερους χωρους,όμως πάντα υπάρχει η αμφιβολία για τις υπηρεσίες και τις τιμές.Εγω πήγα πρόσφατα στο καινούργιο που ανοιξε στην Καλλιθέα,στην Πλατεια Κύπρου,και πλήρωσα 60 ευρώ για μασαζ (καλό ήταν),αλλά για παραπάνω ουτε λόγος...

Ειδικά για τον giorgospapa,τον οποιο φυσικά δεν γνωρίζω,θεωρώ οτι κάνει καλά τη δουλεια του.Ειναι moderator,ισως και να αμοίβεται απο το site,όμως οι πληροφορίες του ειναι πάντα καλές,οι ενημερώσεις εγκυρες και δεν νομίζω να εχει αρνηθεί ποτέ συζήτηση για αλλο μαγαζί.Θεώρησε οτι κάνει κι αυτός μια δουλειά.Και η δουλειά αυτή ειναι να παρέχει πλήρη ενημέρωση για τα μασατζίδικα.Δεν ειναι κακό αυτό....

Εμεις μπαίνουμε εδω για ενημέρωση και ίσως για χαβαλέ.Ομως,το site είναι μια επιχείρηση και γι' αυτό έχει και διαφημίσεις μπουρδέλλων και στριπτηζαδικων και call girls,και γι' αυτό εχει και ανθρώπους που ασχολόυνται σε καθημερινή βαση με τα τεκεταινόμενα στους χωρους αυτούς.Είναι ένα ενημερωτικό site με ειδικό αντικείμενο.Αμα το καταλάβουμε αυτό,όλα μπαίνουν στη θέση τους....

πολυ καθυστερημενη απαντηση. αν και νομιζω οτι τοση ωρα σε συμβουλευαν τι απαντηση πρεπει να δωσεις. απο τις 11 φτασαμε 12 για να παρω μια απαντηση. σε αλλες περιπτωσεις οι απαντησεις πεφτουν βροχη στο δευτερολεπτο. ασε ρε φιλε.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.496
Κριτικές
61
Like
42.795
Πόντοι
22.785
andy 51 καπου το χαλας και καπου το διορθωνης..........
μην μιλας για αμοιβες για ορισμενους συναγωνιστες εδω μεσα
θα παρεξηγηθης τζαμπα. Φιλικα ολα αυτα παντα.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Κανεις δεν με συμβουλευει τι να γράψω και πότε να το γράψω....Την γνωμη μου λέω,εχω αυτό το δικαίωμα νομιζω...
Οσο για την καθυστέρηση,έχουμε και δουλειές αγαπητέ φίλε...

Επαναλαμβάνω,προσωπικά θεωρώ οτι το site ειναι ενας επαγγελματικός χωρος και κάποιοι εργάζονται εδω μέσα.Γι' αυτό και σπαταλουν τοσες ωρες για ενημέρωση και moderating.Δεν το θεωρώ καθολου κακό αυτό,ουτε αθέμιτο.Οσο για την εγκυρότητα των οσων γράφονται,ενήλικες ειμαστε,οι αποφάσεις δικές μας ειναι.....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Κανεις δεν με συμβουλευει τι να γράψω και πότε να το γράψω....Την γνωμη μου λέω,εχω αυτό το δικαίωμα νομιζω...
Οσο για την καθυστέρηση,έχουμε και δουλειές αγαπητέ φίλε...

Επαναλαμβάνω,προσωπικά θεωρώ οτι το site ειναι ενας επαγγελματικός χωρος και κάποιοι εργάζονται εδω μέσα.Γι' αυτό και σπαταλουν τοσες ωρες για ενημέρωση και moderating.Δεν το θεωρώ καθολου κακό αυτό,ουτε αθέμιτο.Οσο για την εγκυρότητα των οσων γράφονται,ενήλικες ειμαστε,οι αποφάσεις δικές μας ειναι.....
πολλες δουλειες, με φουντες.ποια λετε να διαφημισουμε σημερα???θα τα αρπαξουμε???
ασε παλι ρε μεγαλε. κοψε τις μαλακιες γιατι η μαλακια δεν γινετε εργοχειρο πια.
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
andy 51 καπου το χαλας και καπου το διορθωνης..........
μην μιλας για αμοιβες για ορισμενους συναγωνιστες εδω μεσα
θα παρεξηγηθης τζαμπα. Φιλικα ολα αυτα παντα.
Κανεις δεν με συμβουλευει τι να γράψω και πότε να το γράψω....Την γνωμη μου λέω,εχω αυτό το δικαίωμα νομιζω...
Οσο για την καθυστέρηση,έχουμε και δουλειές αγαπητέ φίλε...

Επαναλαμβάνω,προσωπικά θεωρώ οτι το site ειναι ενας επαγγελματικός χωρος και κάποιοι εργάζονται εδω μέσα.Γι' αυτό και σπαταλουν τοσες ωρες για ενημέρωση και moderating.Δεν το θεωρώ καθολου κακό αυτό,ουτε αθέμιτο.Οσο για την εγκυρότητα των οσων γράφονται,ενήλικες ειμαστε,οι αποφάσεις δικές μας ειναι.....
Εγκρίνω και επαυξάνω όπως λέγανε και στο στρατό
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
πολλες δουλειες, με φουντες.ποια λετε να διαφημισουμε σημερα???θα τα αρπαξουμε???
ασε παλι ρε μεγαλε. κοψε τις μαλακιες γιατι η μαλακια δεν γινετε εργοχειρο πια.
Master τα έχουμε ξαναπεί. Τα συγκεκριμένα μαγαζιά είναι κέντρο και βολεύουν οπότε είναι λογικό εκέι να επικεντρώνεται το ενδιαφέρον και οι κριτικές. Επίσης αν ήσουν πιο προσεκτικός θα έβλεπες πως και για τα άλλα μαγαζιά γράφονται. Κανείς δεν εμπόδισε κανέναν να γράψει. Ούτε να εκθειάσει ούτε να καταγγείλει. Αλλά φίλε μου, όπως και να το κάνουμε... τι θες να γράφουμε όταν τα τρία τέταρτα των κορασίδων στα άλλα μαγαζιά είναι επιεικώς για τα μπάζα? Εν τιμή σου λέω πως το έχω διαπιστώσει κι εγώ ιδίοις όμασι και το 95% των αρνητικών κριτικών με βρίσκουν απολύτως σύμφωνο. Μας αρέσει δεν μας αρέσει αυτή είναι η πραγματικότητα. Οι θεωρείες συνομωσίας αν μου επιτρέπεις περιτεύουν. ¨Οσο για το αν αμοίβονται κάποιοι, πολύ καλά κάνουν. To site είναι εμπορική επειχείρηση. Χρειάζεται ανθρώπους και τεχνικούς να το τρέχουν, έχει λειτουργικά έξοδα οπότε χρειάζεται και έσοδα, τα οποία προφανως πάιρνει από τις διαφημίσεις  
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Master τα έχουμε ξαναπεί. Τα συγκεκριμένα μαγαζιά είναι κέντρο και βολεύουν οπότε είναι λογικό εκέι να επικεντρώνεται το ενδιαφέρον και οι κριτικές. Επίσης αν ήσουν πιο προσεκτικός θα έβλεπες πως και για τα άλλα μαγαζιά γράφονται. Κανείς δεν εμπόδισε κανέναν να γράψει. Ούτε να εκθειάσει ούτε να καταγγείλει. Αλλά φίλε μου, όπως και να το κάνουμε... τι θες να γράφουμε όταν τα τρία τέταρτα των κορασίδων στα άλλα μαγαζιά είναι επιεικώς για τα μπάζα? Εν τιμή σου λέω πως το έχω διαπιστώσει κι εγώ ιδίοις όμασι και το 95% των αρνητικών κριτικών με βρίσκουν απολύτως σύμφωνο. Μας αρέσει δεν μας αρέσει αυτή είναι η πραγματικότητα. Οι θεωρείες συνομωσίας αν μου επιτρέπεις περιτεύουν. ¨Οσο για το αν αμοίβονται κάποιοι, πολύ καλά κάνουν. To site είναι εμπορική επειχείρηση. Χρειάζεται ανθρώπους και τεχνικούς να το τρέχουν, έχει λειτουργικά έξοδα οπότε χρειάζεται και έσοδα, τα οποία προφανως πάιρνει από τις διαφημίσεις  
αν ησουν πιο προσεκτικος θα διαβαζες οτι συμφωνω οτι κανενας δεν απετρεψε σε αλλον στο να γραψει για αλλα μαγαζια αλλα ειπα οτι μολις γραφεις για αλλο μαγαζι παντα θα πεταγεται καποιος να γυρναει την κουβεντα για τα 3 συγκεκριμενα. τεσπα προβλημα προσωπικα δεν εχω εγω. απλα με ενοχλει το πισωγυρισμα και 1165 σελιδες που περιστρεφονται γυρω απο 3 μαγαζια που δεν αξιζουν οτι 3 σελιδες. αυτα!!
 

kalamas

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
επειδη ολο μαλλον εισαι και οι τεραστιες γνωσεις σου σε εχουν εγκαταλειψει, μαθε λαρισης κοντα στην κηφισιας ηταν η γρια. το λαρισης 30 ειναι πανω απο την πανορμου απεναντι απο τα σχολεια. και σταματα επιτελους σε καθε κουβεντα να εχεις και αποψη και να πεταγεσαι.δηλαδη εσυ καθε μερα δεν κανεις αλλη δουλεια ολο σε μασατζιδικα γυρνας?? και για πες μου ρε πολυδιαφημιζομενε μπαινεις ή κανεις καμια βολτιτσα για κανα ματι και μας πουλας φουμαρα για μεταξωτες κορδελλες????
ουπς σφίξανε οι κώλοι επίθεση στον πάτερ...
φίλε μάλλον έχεις νεύρα δεν είναι έτσι τα πράγματα δεν πας για κανα μασαζάκι να χαλαρώσεις :rockon:
Για να μην ξεφεύγουμε έχω και ερώτηση τη ψηλή Γκαμπριέλλα στη μεσογείων 208 την έχει πάρει κανείς με φούλ προγραμμα?
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Νομίζω εισαι λίγο υπερβολικός....Αυτά τα μαγαζιά δεν είναι μεν τα καλύτερα,απο άποψη χωρων,όμως οι κοπέλλες ειναι καλές και"μπριζολιάζονται" στα σίγουρα.Επιπλέον,ειναι στο κέντρο και βολευουν τους περισσότερους.

Τα υπόλοιπα μαγαζιά μπορεί να εχουν καλύτερους χωρους,όμως πάντα υπάρχει η αμφιβολία για τις υπηρεσίες και τις τιμές.Εγω πήγα πρόσφατα στο καινούργιο που ανοιξε στην Καλλιθέα,στην Πλατεια Κύπρου,και πλήρωσα 60 ευρώ για μασαζ (καλό ήταν),αλλά για παραπάνω ουτε λόγος...

Ειδικά για τον giorgospapa,τον οποιο φυσικά δεν γνωρίζω,θεωρώ οτι κάνει καλά τη δουλεια του.Ειναι moderator,ισως και να αμοίβεται απο το site,όμως οι πληροφορίες του ειναι πάντα καλές,οι ενημερώσεις εγκυρες και δεν νομίζω να εχει αρνηθεί ποτέ συζήτηση για αλλο μαγαζί.Θεώρησε οτι κάνει κι αυτός μια δουλειά.Και η δουλειά αυτή ειναι να παρέχει πλήρη ενημέρωση για τα μασατζίδικα.Δεν ειναι κακό αυτό....

Εμεις μπαίνουμε εδω για ενημέρωση και ίσως για χαβαλέ.Ομως,το site είναι μια επιχείρηση και γι' αυτό έχει και διαφημίσεις μπουρδέλλων και στριπτηζαδικων και call girls,και γι' αυτό εχει και ανθρώπους που ασχολόυνται σε καθημερινή βαση με τα τεκεταινόμενα στους χωρους αυτούς.Είναι ένα ενημερωτικό site με ειδικό αντικείμενο.Αμα το καταλάβουμε αυτό,όλα μπαίνουν στη θέση τους....
Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Ούτε θα υπερασπιστώ κανέναν ούτε θα την πω σε κανέναν γιατί δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Αλλά μπορεί να μην γαμάμε το κάθε thread με μαλακίες;;;

Ας το γαμήσω όμως και εγώ λίγο μιας και συγχύστηκα:

Το θέμα ποιος τα παίρνει …γιατί τα παίρνει…αν τα παίρνει έχει αναπτυχθεί και στο νήμα των city tours και εδώ περισσότερες από μία φορές. Ποτέ δεν έχει πει κανένας τίποτα χειροπιαστό που να αποδεικνύει πως κάποιοι τα παίρνουν. Όποιος θέλει  λέει ο,τι θέλει και οποιοσδήποτε είναι λίγο πιο ενεργός σε ενημερώσεις δυνητικά αναφέρεται ως promoter.
Μπορεί και να ισχύει…αλλά χέστηκα. Αν ακούσω κάποιον να μου εκθειάζει ένα μαγαζί και πάω και δεν ισχύουν αυτά που μου είπε απλά δεν θα λαμβάνω υπόψιν τις κριτικές του. Μπορεί να είναι και θέμα γούστου, μπορεί να είναι εκ του πονηρού, μπορεί χίλια δυο.
Ναι, κατά 90% παίζουν 6-7 μαγαζιά. Μπορεί να είναι προμοταρισμένα, μπορεί και απλά να είναι τα μοναδικά που αξίζουν. Το θέμα είναι πως  στις βασικές τους παραμέτρους οι κριτικές είναι σωστές και εμένα με έχουν βοηθήσει.
Συνδρομή δεν πληρώνω στο site και έτσι δεν μπορώ να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω αν δεν είμαι ικανοποιημένος.

Αν έχουμε περίπτωση όπου πχ κάποιος μας λέει πως εκεί παίζει μπριζόλα ενώ δεν παίζει, ΟΚ το αναφέρουμε γιατί είναι αναληθές. Εάν μας λέει συνέχεια για 5 μαγαζιά αλλά αυτά που λέει είναι αληθή προς τι όλος ο πανικός;
Ας γράψει όποιος πάει και στα υπόλοιπα.

Τέλος, ας μην δίνουμε σε ένα site στο internet μεγαλύτερη προσοχή από ο,τι πραγματικά χρειάζεται…την πλάκα μας κάνουμε και μαθαίνουμε και 5 πράγματα για ενημέρωση. Σιγά μην βγούμε και σε διαδήλωση για να απαιτήσουμε διαφάνεια
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Τέλος, ας μην δίνουμε σε ένα site στο internet μεγαλύτερη προσοχή από ο,τι πραγματικά χρειάζεται…την πλάκα μας κάνουμε και μαθαίνουμε και 5 πράγματα για ενημέρωση. Σιγά μην βγούμε και σε διαδήλωση για να απαιτήσουμε διαφάνεια
σωστά τα λές.
και επίσης να προσθέσω πως οι μοντς δεν έχουν μισθό! (είχα υπάρξει μοντ )
Κατά τα καλό είναι οτι διαβάζουμε να το φιλτράρουμε με το μυαλό μας και να βγάζουμε τα δικά μας συμπεράσματα.
Σε γενικές γραμμές όμως νομίζω η ενημέρωση είναι καλή και αρκετά συνεχής στο θρεντ.
 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Ούτε θα υπερασπιστώ κανέναν ούτε θα την πω σε κανέναν γιατί δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Αλλά μπορεί να μην γαμάμε το κάθε thread με μαλακίες;;;
Ας το γαμήσω όμως και εγώ λίγο μιας και συγχύστηκα:

Το θέμα ποιος τα παίρνει …γιατί τα παίρνει…αν τα παίρνει έχει αναπτυχθεί και στο νήμα των city tours και εδώ περισσότερες από μία φορές. Ποτέ δεν έχει πει κανένας τίποτα χειροπιαστό που να αποδεικνύει πως κάποιοι τα παίρνουν. Όποιος θέλει  λέει ο,τι θέλει και οποιοσδήποτε είναι λίγο πιο ενεργός σε ενημερώσεις δυνητικά αναφέρεται ως promoter.
Μπορεί και να ισχύει…αλλά χέστηκα. Αν ακούσω κάποιον να μου εκθειάζει ένα μαγαζί και πάω και δεν ισχύουν αυτά που μου είπε απλά δεν θα λαμβάνω υπόψιν τις κριτικές του. Μπορεί να είναι και θέμα γούστου, μπορεί να είναι εκ του πονηρού, μπορεί χίλια δυο.
Ναι, κατά 90% παίζουν 6-7 μαγαζιά. Μπορεί να είναι προμοταρισμένα, μπορεί και απλά να είναι τα μοναδικά που αξίζουν. Το θέμα είναι πως  στις βασικές τους παραμέτρους οι κριτικές είναι σωστές και εμένα με έχουν βοηθήσει.
Συνδρομή δεν πληρώνω στο site και έτσι δεν μπορώ να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω αν δεν είμαι ικανοποιημένος.

Αν έχουμε περίπτωση όπου πχ κάποιος μας λέει πως εκεί παίζει μπριζόλα ενώ δεν παίζει, ΟΚ το αναφέρουμε γιατί είναι αναληθές. Εάν μας λέει συνέχεια για 5 μαγαζιά αλλά αυτά που λέει είναι αληθή προς τι όλος ο πανικός;
Ας γράψει όποιος πάει και στα υπόλοιπα.

Τέλος, ας μην δίνουμε σε ένα site στο internet μεγαλύτερη προσοχή από ο,τι πραγματικά χρειάζεται…την πλάκα μας κάνουμε και μαθαίνουμε και 5 πράγματα για ενημέρωση. Σιγά μην βγούμε και σε διαδήλωση για να απαιτήσουμε διαφάνεια
  + 10000000
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1

Επισκέπτης
ρε παιδες σαυτες τις περιπτωσεις τι γινεται?θα κλεισει τελειως θα ξανανοιξει σε λιγο καιρο η θα μεταφερθει σε αλλη περιοχη κ θα πρεπει να το ανακαλυψουμε? :think:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
μετά το στουντιο στην Κομανούδη , έκλεισε και η Στουρνάρη....
μάλλον έπονται και άλλα....
:-
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
Kρίμα,γιατί και φτηνό και καλό ήταν....Εγω πήγα την Δευτέρα,μαλλον ημουν απο τους τελευταίους πελάτες...
και εγώ Δευτερα μεσημέρι πηγα ...
μηπως έχεις μουσάκι? :sunglasses: μπορεί κα να σε είδα.... ;)

Το θέμα τώρα ειναι που θα πάνε τα κορίτσια.....

θα "ψειρίζουν" προς το παρών....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom