Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gatoulis6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
103
Like
115
Πόντοι
1
Καλημέρα σας συναγωνιστές μια Γερμανίδα που είναι στις κρητικές αγγελίες ξέρει κανείς τίποτα
Πολυ ψηλη,αρκετα χοντρη.Καλο σχετικα μασαζ μετα happy ending ολα με προφυλαξη.Καλη πιπα και συμμετοχη με λογια και ηχους που θυμιζουν Γερμανικη τσοντα.Αν σ αρεσουν οι χοντρες οκ.
 

lolos21

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
79
Like
92
Πόντοι
0
masazaki μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς παίζει ; εστω σε πμ αν θελει !
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
masazaki μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς παίζει ; εστω σε πμ αν θελει !
Πολύ καλό μασάζ σε πάρα πολύ όμορφο χώρο και σε αρκετά καλές τιμές ...
Έχει πολλά πακέτα να επιλέξεις ... έχει μια σταθερή κοπέλα και τις υπόλοιπες τις φέρνει από Αθήνα και εναλλάσσονται ...
έλλειπε κάτι τέτοιο από την πόλη ...
 

Atmj

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Πολυ ψηλη,αρκετα χοντρη.Καλο σχετικα μασαζ μετα happy ending ολα με προφυλαξη.Καλη πιπα και συμμετοχη με λογια και ηχους που θυμιζουν Γερμανικη τσοντα.Αν σ αρεσουν οι χοντρες οκ.

Πολυ ψηλη,αρκετα χοντρη.Καλο σχετικα μασαζ μετα happy ending ολα με προφυλαξη.Καλη πιπα και συμμετοχη με λογια και ηχους που θυμιζουν Γερμανικη τσοντα.Αν σ αρεσουν οι χοντρες οκ.Σε αφήνει να της βγάλεις ρούχα και να κάνεις μπαλαμουτι?
 

Gatoulis6969

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
103
Like
115
Πόντοι
1
Δε θελει δεχτυλα γιατι φοβαται μην μολυνθει,δεν της αρεσει να την γλυφουν αλλα αν επιμενεις καθεται.Μην εχεις πολλες απαιτησεις,κανει στανταρ πραγματα αλλα και το σωμα της δεν αφηνει πολλα περιθωρια για πολλα πολλα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Atmj

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
834
Κριτικές
9
Like
22.494
Πόντοι
4.656
Πολύ καλό μασάζ σε πάρα πολύ όμορφο χώρο και σε αρκετά καλές τιμές ...
Έχει πολλά πακέτα να επιλέξεις ... έχει μια σταθερή κοπέλα και τις υπόλοιπες τις φέρνει από Αθήνα και εναλλάσσονται ...
έλλειπε κάτι τέτοιο από την πόλη ...
Δεν παίζει κάτι παραπάνω ούτε με εξτρα χρήματα η σε συννενόηση με την κοπέλα ;;;!
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Καλημέρα σας, καλη χρονια να έχουμε με υγεία.

Αναζητώ στο Ηράκλειο <τολμηρή> αποτρίχωση σε "σλιπ" αν εχετε κατι υπόψιν παρακαλω να μου πειτε.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Αποτρίχωση πολύ σχολαστική στον κάνει γυαλί δεν φεύγει τρίχα χωρίς ντροπες και κόμπλεξ στον πιάνει κανονικά με γάντια βέβαια και τα αρχιδια και μετά σου βάζει και λαδακι για τυχόν ερεθισμούς πολύ καλή ή τύπισσα το προτείνω ανεπιφύλακτα
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
834
Κριτικές
9
Like
22.494
Πόντοι
4.656
Αποτρίχωση πολύ σχολαστική στον κάνει γυαλί δεν φεύγει τρίχα χωρίς ντροπες και κόμπλεξ στον πιάνει κανονικά με γάντια βέβαια και τα αρχιδια και μετά σου βάζει και λαδακι για τυχόν ερεθισμούς πολύ καλή ή τύπισσα το προτείνω ανεπιφύλακτα
Κριμα που δεν προχωραει !!!
Θα είχαμε και ηδονή και αποτελεσματική αποτρίχωση
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Έχω εμπιστοσύνη στο φίλο @Sabbasmatrix..8444 και σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού αλλά γενικά αν πας αλλού στα τυφλά και πέσεις σε καμία περίπτωση την πάτησες μιλάμε για πόνο όχι αστεία. Αν έχει πάει κάποιος κάπου και δεν ήταν καλά να το γράψει να το αποφύγουμε.
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Έχω εμπιστοσύνη στο φίλο @Sabbasmatrix..8444 και σκέφτομαι να κλείσω ραντεβού αλλά γενικά αν πας αλλού στα τυφλά και πέσεις σε καμία περίπτωση την πάτησες μιλάμε για πόνο όχι αστεία. Αν έχει πάει κάποιος κάπου και δεν ήταν καλά να το γράψει να το αποφύγουμε.
Κοίτα για να μην παρεξηγηθω ότι έχει λίγο για μένα που το κάνω συχνά πόνο έχει αλλά όχι σε σημείο να μην το αντέχω
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Κοίτα για να μην παρεξηγηθω ότι έχει λίγο για μένα που το κάνω συχνά πόνο έχει αλλά όχι σε σημείο να μην το αντέχω
Αν πάει κάποιος πρώτη φορά εννοώ να μην έχει κάνει ποτέ κερί εκεί κάτω δεν μπορώ να πω ότι δεν θα πονέσει εγώ κάνω κερί τρία χρόνια έχουν αραίωση πολύ οι τρίχες και πλέον δεν πονάω σχεδόν καθόλου.. αλλά ακόμα και για τους πρωτάρηδες η τύπισσα είναι πολύ προσεκτική... άσε που μετά θα νιώσετε διαφορετικά διότι η γυναίκα κοπέλα η ότι άλλο θέλετε θα ασχολητε με τίς ώρες και χωρίς βιασύνη η απόλαυση και για εκείνη και για εσάς θα αποζημιώσει τον οποίο πόνο
 
Εγγρ.
4 Ιαν 2023
Μηνύματα
11
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα... Πήγα για αποτρίχωση στο Element, το κοριτσι πολυ σεξυ, δεν ξετρελάθηκα... με έβαλε να τον κραταω εγω... ωραια αισθηση γενικότερα γιατι υπήρχε επαφη με το χερι της... αλλά...!

Να συμπληρώσω ότι έχω κάνει άλλες 2 φορές στην Αιμιλία, μπορεί να πέρασα καλά... αλλά με ειχε πονέσει η άτιμη, στο Element ηταν ελαχιστος ο πόνος.

Την επόμενη φορά θα δοκιμάσω στο Ephoria και βλέπουμε... προς το παρόν αδημονώ να μακρύνουν ξανα :cry::cry::drooling-face::angel::cheesy::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom