Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Therapymasaz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Θα απαντήσω στο παλικάρι που ειπε για τα χρήματα.Ερχομαι από Πειραιά ή διαμονή μου και τα έξοδα τα ημερήσια είναι σχεδόν 100 ευρώ αν το κατεβασω δεν θα βγάζω ούτε τα έξοδα μου καταλαβαίνω πως τα 50 είναι δύσκολο για καποιους να τα δινουν. Ομως χρησιμοποιώ Αμυγδαλελαιο που είναι ακριβο σαν βοτανο και οι χειρομαλαξεις είναι κουραστικες τα χέρια καταπονουνται κ δεν μπορώ να κάνω πάνω από 7 άτομα την ημέρα ή κάθε συνεδρία είναι 60 λεπτά της ώρας είναι επαγγελματική περιποίηση αν αφήσω καποια σημεια στο σώμα και δεν γίνουν ευχαρίστως να το αφήσω στα 40 ευρώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Atmj

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1
Λογικά λέει για την Μαριλία με τα αντισηπτικά στο τεχοπολις ή την χάτσα στις τρεις βαγιες!
 

John211

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Ειμαι καινούργιος στην ομάδα..θέλω να ρωτήσω αν έχει ακούσει κάποιος για κάποια Νίνα που κάνει μασάζ στην αμμουδαρα...ξέρει κάποιος?
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
834
Κριτικές
9
Like
22.494
Πόντοι
4.656
Aυτη εδω που ζηταει βονταφον 15 ευρω και μετα να πας σπιτι της, εχει στειλει κανεις να μας πει εντυπωσεις?
Κανε αντιγραφή επικόλληση το τηλέφωνο της στο Viber σου και δες την φωτογραφία της …
Αν θέλεις ακόμα να πας σπιτι της θα πάρεις βραβείο καταδρομέα της χρονιάς !!!
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1



Έχει πάει κανείς? Υπάρχουν πληροφορίες?
Μήπως είναι οι ίδιες που είχαν έρθει στην Αλικαρνασσό και έκαναν μασάζ της πλάκας και ξεπερνούσαν τον κόσμο;; (Δεν είχα πάει )
 
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Μήπως είναι οι ίδιες που είχαν έρθει στην Αλικαρνασσό και έκαναν μασάζ της πλάκας και ξεπερνούσαν τον κόσμο;; (Δεν είχα πάε

Μήπως είναι οι ίδιες που είχαν έρθει στην Αλικαρνασσό και έκαναν μασάζ της πλάκας και ξεπερνούσαν τον κόσμο;; (Δεν είχα πάει )
Πήρα τηλ και είναι στην Αμμουδάρα δίπλα από Τεχνόπολις ένα ξενοδοχείο με κοπέλες 60€.Αν κάποιος έχει πάει ας ενημερώσει
 

Gangsterski

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2021
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0



Έχει πάει κανείς? Υπάρχουν πληροφορίες?
Πήρα τηλ και είναι στην Αμμουδάρα δίπλα από Τεχνόπολις ένα ξενοδοχείο με κοπέλες 60€.Αν κάποιος έχει πάει ας ενημερώσει
Πήγα είναι καβλιαρες αλλα είναι ξεπετες σεξ είναι το πρόγραμμα 60€ άχρηστη η συντονίστρια στο τηλ ότι ναναι να ψαρέψει κόσμο, καμία σχέση έτσι όπως το φανταζόμαστε το πρόγραμμα
 

Tinexomegali

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
82
Like
171
Πόντοι
0
Πήγα είναι καβλιαρες αλλα είναι ξεπετες σεξ είναι το πρόγραμμα 60€ άχρηστη η συντονίστρια στο τηλ ότι ναναι να ψαρέψει κόσμο, καμία σχέση έτσι όπως το φανταζόμαστε το πρόγραμμα
κωλο δινουν ρωτησες;
 

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
196
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Μάλλον είναι αυτές που είχαν έρθει στην Αλικαρνασσό (Αγ. Φανούριο) πέρυσι.. Άλλα έλεγε η τσατσά στο τηλέφωνο, άλλα έλεγαν αυτές, παζάρια, γκρίνια, μούτρα κτλ.. Δεν ενδείκνυται η όλη φάση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom