Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

andreasp7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2019
Μηνύματα
74
Like
94
Πόντοι
0
Κοπελα παρεχει μασαζ και ζητα γνωριμια

Το τηλ τελειωνει σε 07 στις κρητικες αγγελιες...Εχει παει κανεις να κανει το κασκαντεριλικι?Απο φωνη καλη ακουστηκε παντως.φουλ προγραμμα 50 ευρω λεει...
Λογικα είναι η Ροξυ https://kanesex.com/erotikes-ypiresies/erotikes-ypiresies-apo-gynaikes/roxy-6998368207_i1251819.
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!
Να ενημερωσω οτι το heraklio massage λειτουργει σε νεο χωρο (airbnb για λιγες μερες)
Καλησπέρα θα μπορούσες να μου στείλει σε προσοπικο μήνυμα το τηλ;
Σε ευχαριστώ
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Καλησπέρα το soft έχει άνοιξει..έβγαλε ανακοίνωση στο fb αν έχει πάει κάποιος ας γράψει να μας πει εντυπώσεις αν αξίζει το μασάζ
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Συναγωνιστές έκανα το λάθος και πήγα για μασάζ στην αγγελία που βλέπετε !! Έχω φάει φασόλες αλλά σαν αυτή όχι μην πάτε θα κλαίτε τα λεφτά σας!!μεγαλη απογοήτευση!
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Συναγωνιστές έκανα το λάθος και πήγα για μασάζ στην αγγελία που βλέπετε !! Έχω φάει φασόλες αλλά σαν αυτή όχι μην πάτε θα κλαίτε τα λεφτά σας!!μεγαλη απογοήτευση!
Πες μας και λεπτομέρειες!
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Μου κίνησε το ενδιαφέρον η αγγελία γιατί δεν την είχα ξανά δει,περνώ τηλ και μου λέει ότι κάνει αισθησιακό μασάζ με τα χέρια και το σώμα και λέω και εγώ να κάτι διαφορετικό έτσι και τσίμπησα,πήγα στο χώρο της στην Αμμουδάρα μέτρια εμφάνιση 50αρας χρόνια στο παιχνίδι αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι το δωμάτιο και το μπάνιο ήταν όλα πολύ καθαρά,από όσα είπαμε στο τηλ δεν έκανε τίποτα λίγο μασάζ στην πλάτη λίγο χάιδεμα στην σημαία τελειώσαμε σκουπίσαμε και όλα αυτά ούτε 20 λεπτά 50€ τα οποία θα αναφέρω την παροιμία οποίος Πρωτο πληρώσει κακά γ… περνώ όμως κουράγιο από τον συναγωνιστή που πήγε στα ματαλα και σταματάω το κλάμα ?
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη και εγώ χωμένος με το άθλημα αν και δεν έχει κάτι αξιόλογο στο Ηρακλειο,θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς το τηλ για το Heraklion massage η Μαρία τα είχες κλείσει όλα δεν έχει ούτε κινητό ούτε σταθερό αν ξέρει κανείς κάτι ας στείλει ένα προσωπικό μήνυμα ευχαριστώ
Η Μαρία προς το παρόν ανοιξε το μαγαζι στα Χανιά και αυτο εδω στο Ηρακλειο το εχει μεταφερει στην αμμουδάρα αλλα κανει μονο μασαζ...
δεν θελει ουτε καν να ακουσει για εξτρα υπηρεσιες!
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Συναγωνιστές έκανα το λάθος και πήγα για μασάζ στην αγγελία που βλέπετε !! Έχω φάει φασόλες αλλά σαν αυτή όχι μην πάτε θα κλαίτε τα λεφτά σας!!μεγαλη απογοήτευση!
μια απο τα ιδια και αυτη δηλαδη!
να σαι καλά μας γλιτωσες απο την καταδρομική!
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Η Μαρία προς το παρόν ανοιξε το μαγαζι στα Χανιά και αυτο εδω στο Ηρακλειο το εχει μεταφερει στην αμμουδάρα αλλα κανει μονο μασαζ...
δεν θελει ουτε καν να ακουσει για εξτρα υπηρεσιες!
Αν έχεις κάποιο τηλ και θες στείλε μου σε προσωπικό μήνυμα σε ευχαριστώ!
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
τελικα μαλλον μουφα οτι ανοιξε το heraklio massage σε airbnb...οποιος εχει ενημερωση ας μας πει
 

Dakota johnson

Call-Girl
Εγγρ.
13 Ιουλ 2018
Μηνύματα
166
Like
1.734
Καλησπέρα στην παρέα. Βρίσκομαι ήδη στα Χανιά. Ενημέρωνω και στο εδώ νήμα, όπως με προέτρεψε κάποιος, πως σκέφτομαι να έρθω προς το Ηράκλειο στα τέλη του μήνα. Θα ήθελα να δω αν υπάρχει απήχηση και μπω στον κόπο να έρθω. Αν και εφόσον ενδιαφέρεστε στείλτε μου εδώ πμ ή στο κινητό μου στο βαιμπερ να σας έχω στα υπόψιν. Ευχαριστώ πολύ καλό απόγευμα.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Συναγωνιστές έκανα το λάθος και πήγα για μασάζ στην αγγελία που βλέπετε !! Έχω φάει φασόλες αλλά σαν αυτή όχι μην πάτε θα κλαίτε τα λεφτά σας!!μεγαλη απογοήτευση!
ΡΕΕΕΕ παιδιά το έχουμε πει χιλιάδες φορές για αυτήν ... προσοχή τουλάχιστον να μην την πατάμε σε φόλες που ξέρουμε
 

emmmanosemm

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
88
Like
76
Πόντοι
0
Τελικά στο soft εχουμε κατι παραπανω απο μασαζ ή μπα....εχει παει κανενας τωρα τελευταια?
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0

Καλημέρα,έχει κανείς καμιά πληροφορία για την κυρία?
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0

Καλημέρα,έχει κανείς καμιά πληροφορία για την κυρία?
Οποίος πάει ας κάνει μια αναφορά τι παίζει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom