Νέα

Μασάζ σε ωραίους άντρες..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathitikos.33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terrace

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2012
Μηνύματα
630
Like
0
Πόντοι
6
χαχαχχαχααχ μην εχεις και πολλη εμπιστοσινη μπορει να σου στειλει ποιο παθητικους και απο εμας !!!!!

οπως μου ειχε τυχη εμενα με ενα παλικαρι αφου φασωθηκαμε μου λεει ξεσκισε με εγωωωω του λεω εμενα εχει να μου σηκωθει απο τοτε που εδινε ο αντρεας τα επιδοματα σαν σταγαλια ωχ μου λεει δεν γαμας καθολου ???????? γιατι σου ειπα ποτε οτι ειμαι εναργητικος του λεω και λεει και τωρα τι κανουμε ?? τιποτα του λεω ντυνεσαι και φευγεις  πφφφφφφφ ψευτικοι αντρες!!!!!!

Αυτά είναι προβλήματα :grin:
 
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
χαχαχχαχααχ μην εχεις και πολλη εμπιστοσινη μπορει να σου στειλει ποιο παθητικους και απο εμας !!!!!

οπως μου ειχε τυχη εμενα με ενα παλικαρι αφου φασωθηκαμε μου λεει ξεσκισε με εγωωωω του λεω εμενα εχει να μου σηκωθει απο τοτε που εδινε ο αντρεας τα επιδοματα σαν σταγαλια ωχ μου λεει δεν γαμας καθολου ???????? γιατι σου ειπα ποτε οτι ειμαι εναργητικος του λεω και λεει και τωρα τι κανουμε ?? τιποτα του λεω ντυνεσαι και φευγεις  πφφφφφφφ ψευτικοι αντρες!!!!!!

Xαχαχα!!! Τα έχω ζήσει....  :P
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μητσο θελεις ενα μασαζακι?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ναι ναι μαζι 4 χερια μητσο !!!!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μήτσο δεν είσαι εντάξει!Γιατί έφυγες?  :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Δεν ψάχνω θεό..
Να έιναι άντρας αρρενωπός μπορεί...?
Αυτό φτάνει!
Για τα υπόλοιπα εμπιστεύομαι την κρίση σου...  ;)
Κολλητέ τζίφος....μόλις επέστρεψα από το GYM,αλλά λόγω της βροχής την κοπάνησαν όλοι! Μόνο κάτι ταλιμπάν έμειναν,που δεν αξίζουν να τους κάνεις μασαζάκι! Sorry,θα το ξαναδώ αύριο το θέμα σου........ :happy: :happy:
 
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Κολλητέ τζίφος....μόλις επέστρεψα από το GYM,αλλά λόγω της βροχής την κοπάνησαν όλοι! Μόνο κάτι ταλιμπάν έμειναν,που δεν αξίζουν να τους κάνεις μασαζάκι! Sorry,θα το ξαναδώ αύριο το θέμα σου........ :happy: :happy:

Xαχα οκ!  :)
Μας γκαντέμιασε η βροχή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom