Νέα

Μασάζ σε ωραίους άντρες..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathitikos.33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παντως απο την εμπειρια μου θα σου πω θα περιμενουμε πολλη δυσκολα βρισκεις σημερα ενεργητικους!! γιαυτο προτινω να παρουμε εμνα διπλοπουτσο απο κανα σεξσοπι και να την βρουμε ηρεμα και ησυχα σε κανα χοτελι!!!!!
 
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
παντως απο την εμπειρια μου θα σου πω θα περιμενουμε πολλη δυσκολα βρισκεις σημερα ενεργητικους!! γιαυτο προτινω να παρουμε εμνα διπλοπουτσο απο κανα σεξσοπι και να την βρουμε ηρεμα και ησυχα σε κανα χοτελι!!!!!

Tempting... :)
Αλλά μια χαρά υπάρχουν ενεργητικοί εκεί έξω και εδώ μέσα...
Μην το βάζεις κάτω!Χαχαχα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Tempting... :)
Αλλά μια χαρά υπάρχουν ενεργητικοί εκεί έξω και εδώ μέσα...
Μην το βάζεις κάτω!Χαχαχα

που ειναι και εγω δεν τους βλεπω ολο γκομενες μου την πεφτουν ημαρτον πια ειπαμε κοριτσια απο εδω και μπρος ΠΑΘΗΤΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Mε κανέλα ε? Λες?? Δεν έχω δοκιμάσει

συναδελφε χανεις δεν εχεις ακουσει την εκφραση το κανελονης το τριγωνακι...... αν θες στην πιατσα να λογιζεσε σωστος παθητικος πρεπει να κανελονης οτι τρως!!!!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Mε κανέλα ε? Λες?? Δεν έχω δοκιμάσει
Όλα θα γίνουν.....βρες πρώτα παλικαράκι για μασάζ..................... Αγγελία έβαλες.....??? ....γιατί εδώ σε πειράζουν(ε)......δεν κάθεται κανείς....... :grouphug:
 
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
συναδελφε χανεις δεν εχεις ακουσει την εκφραση το κανελονης το τριγωνακι...... αν θες στην πιατσα να λογιζεσε σωστος παθητικος πρεπει να κανελονης οτι τρως!!!!!!

Ρίξε μπόλικη τότε....  :grin:
 
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Όλα θα γίνουν.....βρες πρώτα παλικαράκι για μασάζ..................... Αγγελία έβαλες.....??? ....γιατί εδώ σε πειράζουν(ε)......δεν κάθεται κανείς....... :grouphug:

Οι αγγελίες είναι κλειδωμένες...αλλά κάτι γίνεται... ;)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Οι αγγελίες είναι κλειδωμένες...αλλά κάτι γίνεται... ;)
Δηλαδή ρε φίλε,δεν θες κάτι ως αντάλλαγμα? Μόνο να κάνεις μασάζ στον άλλον και όλα ΟΚ...??? Για να ρωτήσω αν είναι,για να σε βοηθήσω.... Κάθεσαι καλά δηλαδή ή αρχίζεις να πιάνεις από'δω και από'κει...??? :bottom:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Δηλαδή ρε φίλε,δεν θες κάτι ως αντάλλαγμα? Μόνο να κάνεις μασάζ στον άλλον και όλα ΟΚ...??? Για να ρωτήσω αν είναι,για να σε βοηθήσω.... Κάθεσαι καλά δηλαδή ή αρχίζεις να πιάνεις από'δω και από'κει...??? :bottom:

Μου αρέσει να περιποιούμαι... γιατί είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις? ;)
Αλλά σε δικαιολογώ στο site που βρσκόμαστε λογικό να περιμένεις να ακούσεις τιμή..
:grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Μου αρέσει να περιποιούμαι... γιατί είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις? ;)
Αλλά σε δικαιολογώ στο site που βρσκόμαστε λογικό να περιμένεις να ακούσεις τιμή..
:grin:
Τι τιμή ρε'συ...... Απλά λέω......έρχεται ο άλλος να του κάνεις μασαζάκι απλό......ή πάνω στο θέμα του αρχίζεις τα μπούκια-τσι......???  :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Μου αρέσει να περιποιούμαι... γιατί είναι τόσο δύσκολο να το καταλάβεις? ;)
Αλλά σε δικαιολογώ στο site που βρσκόμαστε λογικό να περιμένεις να ακούσεις τιμή..
:grin:

ειμεθα οι μητερες τερεζες και ανακουφηστρες του ανδρικου πληθυσμου το μονο που ζηταμε ειναι η ηδονη στο προσωπο του ανδρα τα χρηματα μας ειναι αδιαφορα !!!!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
ειμεθα οι μητερες τερεζες και ανακουφηστρες του ανδρικου πληθυσμου το μονο που ζηταμε ειναι η ηδονη στο προσωπο του ανδρα τα χρηματα μας ειναι αδιαφορα !!!!!!
Περίμενε να μας πεί το παλικάρι.................
 
OP
OP
pathitikos.33

pathitikos.33

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
360
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ειμεθα οι μητερες τερεζες και ανακουφηστρες του ανδρικου πληθυσμου το μονο που ζηταμε ειναι η ηδονη στο προσωπο του ανδρα τα χρηματα μας ειναι αδιαφορα !!!!!!

Αυτό! :)
Βέβαια να μου κάνει και κλικ ο άλλος έτσι...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom