Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εχω μία ερώτηση, ίσως για παλαιά και πιο έμπειρα μέλη του μασαζοχώρου αλλά και όποιον άλλο γνωρίζει να βοηθήσει.

Στου Μεταξά, δούλευε μία περίοδο στο μαγαζί στην Τσιμισκή αλλά και στην Αγγελάκη (είχε ανοίξει ενα υποκατάστημα κι εκεί ένα φεγγαρι) μία κοπέλα με όνομα Ντίνα.
Μαζί της και μία Ελλη. Νεαρές, γύρω στα 25-28.

Γνωρίζει κανείς τι απέγιναν; αν καποιος μπορεί να βοηθησει, πως να βρεθούν (αν συνεχίζουν να ασχολούνται με το άθλημα), ας στείλει pm.
Επίσης στου Μεταξά, ήταν μία άλλη πολύ συμπαθητική κοπέλα η Αθανασία, την οποία πρόλαβα στο μαγαζί στην Ολγας, η οποία όμως εξαφανίστηκε κι αυτή.

Οταν φύγαν αυτές οι κοπέλλες, άλλαξε γενικά η κατεύθυνση του καταστήματος στοχεύοντας σε πιο ολοκληρωμένες υπηρεσίες κι όχι σε απλό μασαζ-φραπέ και έπεσε δραματικά η ποιότητα των κοριτσιών.
Σπάνια περνάω από εκεί, αλλά ποτέ δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο και το χω πει και στην Αννα.

Η Έλλη έπαιρνε φοβερά τσιμπούκια ..αγνοείται η τύχη και τον 2 αν γνωρίζει κάποιος φίλος κάτι παραπάνω ας ενημερώσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vagra7

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Η Έλλη έπαιρνε φοβερά τσιμπούκια ..αγνοείται η τύχη και τον 2 αν γνωρίζει κάποιος φίλος κάτι παραπάνω ας ενημερώσει

Αυτό το επιβεβαιώνω, εβαζε αρκετό πάθος στο στοματικό. Αλλά μέχρι εκεί έφθανε, τουλάχιστον μαζί μου. Ηταν και οι δύο τα αστεράκια του Μεταξά εκείνη την περίοδο. Χάθηκαν όμως ξαφνικά όπως συχνά συμβαίνει αλλά το είχαν στο αίμα τους βρε παιδί μου και οι δύο...Τις είχα κλείσει μία φορά και μαζί, Ελλη και Ντίνα. Επαιζαν και μεταξύ τους ωραία.
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Εχω μία ερώτηση, ίσως για παλαιά και πιο έμπειρα μέλη του μασαζοχώρου αλλά και όποιον άλλο γνωρίζει να βοηθήσει.

Στου Μεταξά, δούλευε μία περίοδο στο μαγαζί στην Τσιμισκή αλλά και στην Αγγελάκη (είχε ανοίξει ενα υποκατάστημα κι εκεί ένα φεγγαρι) μία κοπέλα με όνομα Ντίνα.
Μαζί της και μία Ελλη. Νεαρές, γύρω στα 25-28.

Γνωρίζει κανείς τι απέγιναν; αν καποιος μπορεί να βοηθησει, πως να βρεθούν (αν συνεχίζουν να ασχολούνται με το άθλημα), ας στείλει pm.
Επίσης στου Μεταξά, ήταν μία άλλη πολύ συμπαθητική κοπέλα η Αθανασία, την οποία πρόλαβα στο μαγαζί στην Ολγας, η οποία όμως εξαφανίστηκε κι αυτή.

Οταν φύγαν αυτές οι κοπέλλες, άλλαξε γενικά η κατεύθυνση του καταστήματος στοχεύοντας σε πιο ολοκληρωμένες υπηρεσίες κι όχι σε απλό μασαζ-φραπέ και έπεσε δραματικά η ποιότητα των κοριτσιών.
Σπάνια περνάω από εκεί, αλλά ποτέ δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο και το χω πει και στην Αννα.
Έλλη ιδρυτικό στέλεχος από εποχη Μεταξά στη Μητροπόλεως.Ντινα φοβερό μουνι,όπως κ μια ακόμη την ίδια περίοδο με λίγο μεγάλη μύτη , γαλάζιο ματι και κορμί που όμοιο του δεν έχω συναντήσει ξανα σε μασατζιδικο.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Καλημέρα, από τα ανοιχτά μαγαζιά έχει κάποιο να αξίζει από προσωπικό;
 

Normale

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
77
Like
380
Πόντοι
20
Τελευταία μου επίσκεψη ήταν πριν 1.5 χρόνο στου Μιχάλη, στην Καραμανλή, όπου πήγα, είδα και έφυγα μιας και δεν τρελάθηκα με κάποια απο τις κοπέλες που ήταν εκεί.
Να περάσει το πρόβλημα με τον κοβιντ να ξεκινήσουμε πάλι το σπόρ, γιατι ομολογώ οτι αν και 37 είμαι φοβισμένος λόγω του ότι έχω 15 κιλά παραπάνω απο το φυσιολογικό, οπότε απέχω 100% απο επαφές τέτοιου τύπου.
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
Νατασα Venous πρόσφατη επίσκεψη.. μουναρος, μασάζ τίποτα αλλά φραπέ μάστερ!! Πως και δεν έχει γίνει βίζιτα αυτό το κορίτσι να κονομησει..
Το εχω τσιμπουκωσει ποιο παλια κ παιζει να ειμαι απο τους λιγοστους που την εδωσαν την πουτσα βαθεια στο λαρυγγι κ τα χυσια στο στομα!!!!Ν.Κ.
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Έχει επισκεφτεί κανείς να πάρουνμε μια ιδέα?

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
9
Like
33
Πόντοι
0
Kαλησπερα μαγκες, αποφασισα να παω για πρωτη φορα για μασαζακι και φραπε.
Εψαξα γενικα το thread αλλα ακρη δεν εβγαλα. Περα απο την κοπελα με το Nuru, για venus Και bodyfree τι γνωμη εχετε?
Που αξιζει να γινει μια πρωτη γνωριμια με το σπορ?
 

StefNap

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Έχει επισκεφτεί κανείς να πάρουνμε μια ιδέα?

Καλησπερα ο χωρος βρισκεται μοναστηριου η κοπελα δεν ειναι αυτη στη φωτο το σωμα ειναι χαλια, αρκετα κιλα ,προσωπο αγριο και αντιαισθητικο.Στις τιμες κανει αρκετα παζαρια πεταμενε λεφτα οπως και να το κανεις !!!Μεταβολη και εξω απο εμενα !!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Έλλη ιδρυτικό στέλεχος από εποχη Μεταξά στη Μητροπόλεως.Ντινα φοβερό μουνι,όπως κ μια ακόμη την ίδια περίοδο με λίγο μεγάλη μύτη , γαλάζιο ματι και κορμί που όμοιο του δεν έχω συναντήσει ξανα σε μασατζιδικο.

Μήπως εννοείς την Αθανασία; μεταγενέστερο μέλος του Μεταξά στην Βασ. Ολγας; Αυτή ήταν κορμί θανατηφόρο, τώρα το μάτι δε το θυμάμαι για να πω την αλήθεια.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Kαλησπερα μαγκες, αποφασισα να παω για πρωτη φορα για μασαζακι και φραπε.
Εψαξα γενικα το thread αλλα ακρη δεν εβγαλα. Περα απο την κοπελα με το Nuru, για venus Και bodyfree τι γνωμη εχετε?
Που αξιζει να γινει μια πρωτη γνωριμια με το σπορ?
Crystal, Massagio ή Luxury κατα τη γνώμη μου με αυτή την σειρά. Venus και Βανα ερχονται μετά, αλλά γούστα είναι αυτα...
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα.
Γνωρίζει κανείς για το ποιος είναι στο luxury προς το παρον;
Μια Μαριάννα δουλεύε εκεί πολύ καλο; δουλεύει ακόμα;
Ευχαριστώ φίλοι συναγωνιστες
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Μήπως εννοείς την Αθανασία; μεταγενέστερο μέλος του Μεταξά στην Βασ. Ολγας; Αυτή ήταν κορμί θανατηφόρο, τώρα το μάτι δε το θυμάμαι για να πω την αλήθεια.
Τόσες τοποθεσίες που αλλάξανε χάσαμε τη μπάλα, νομιζω Αγγελάκη κ 26ης στα σφαγεία ένα φεγγαρι την είχα πετύχει.απιστευτο σωμα.ενδοξες εποχές του dames...
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα τσακάλια...επισκέφθηκα κι εγώ την κοπέλα με το nuru στην Αγίου Δημητρίου...ο χώρος πολύ οκ...ένα σπιτάκι είναι δεν είναι κανενα πεντάστερο ξενοδοχείο...η κοπέλα αδύνατη με μικρό στήθος που εμενα προσωπικά δε με απασχολεί...όσον αφορά το μασάζ είναι μια πολύ ωραία εμπειρία την οποία σίγουρα αξίζει να ζήσει κάποιος έστω και για μια φορά...ΠΡΟΣΟΧΗ...δεν είναι μπουρδελο ούτε η τυπισα είναι cg...παρ όλα αυτά σε τελειώνει με ένα πολύ ωραίο τρόπο και σίγουρα διαφορετικό...το κόστος βέβαια είναι αρκετό αν σκεφτεί κανεις ότι ν αυτά τα λεφτά παίρνεις cg...αλλά είπαμε γουστα ειν αυτά...είναι κάτι διαφορετικό και τ συστήνω ανεπιφύλακτα έστω για μια φορά
 

top squirter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
27
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
0
Επίσκεψη Dames...
Στο χώρο διαθέσιμες η Χριστίνα και μια άλλη ατζούμπαλη,
που δε θυμάμαι καν το όνομα της γιατί νομίζω ότι μου κάνανε πλάκα...
φορούσε ένα κόκκινο φορεματάκι που ασφυκτιούσε και κόντευε να σκάσει,
αφήνοντας διακριτικά να φαίνεται η κυτταρίτιδα της που έμοιαζε με γύρο...:vomit:
Συνεύρεση με Χριστίνα, μάλλον στα σαράντα+ ρωσιδοσλαβόφατσα,
ψηλή, κανονική στο σώμα, χαλαρό τριάρι στήθος, με μακριά πόδια και μαλλί σαν κανίς...
Συμπαθητική, πρόσχαρη με επαγγελματική συμπεριφορά...
Συνεδρία στο χώρο με την κουρτίνα...(αρνητικό)
Ανέλπιστα καλό μασάζ και καλό στοματικό με ρουφήγματα και καλή διάθεση.
Το σεξ φαίνεται να το απολαμβάνει, δέχεται γλειψίματα, ζουλήγματα...
Καλή φάση, αλλά όχι τίποτα που να ενθουσιάζει...τιμή 80€
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Καλησπέρα στα τσακάλια...επισκέφθηκα κι εγώ την κοπέλα με το nuru στην Αγίου Δημητρίου...ο χώρος πολύ οκ...ένα σπιτάκι είναι δεν είναι κανενα πεντάστερο ξενοδοχείο...η κοπέλα αδύνατη με μικρό στήθος που εμενα προσωπικά δε με απασχολεί...όσον αφορά το μασάζ είναι μια πολύ ωραία εμπειρία την οποία σίγουρα αξίζει να ζήσει κάποιος έστω και για μια φορά...ΠΡΟΣΟΧΗ...δεν είναι μπουρδελο ούτε η τυπισα είναι cg...παρ όλα αυτά σε τελειώνει με ένα πολύ ωραίο τρόπο και σίγουρα διαφορετικό...το κόστος βέβαια είναι αρκετό αν σκεφτεί κανεις ότι ν αυτά τα λεφτά παίρνεις cg...αλλά είπαμε γουστα ειν αυτά...είναι κάτι διαφορετικό και τ συστήνω ανεπιφύλακτα έστω για μια φορά
Επειδή σκέφτομαι να την επισκεφτώ και γω ήθελα να ρωτησω. Σε ολη την διάρκεια του μασαζ ηταν γυμνή ή με μαγιό όπως λεει το site?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom