Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Είναι τεράστια μαλακία να χώσεις ένα εκατόμπαλο και να μαλώσεις με την τυπισσα διότι κάποιος υπερβολικός σου είπε ότι γλύφει αρχίδια. Μασάζ με το κορμί της κάνει δαχτυλάκι ναι (χαλαρό) αλλά δε γλύφει τίποτα. Επίσης η αίσθηση ότι θα μπεις μέσα της υπάρχει αλλά είναι fake. Καμία περίπτωση. Απλά έρχεται με τους μηρούς ψηλά και περνάει από το μυαλό σου. Μέχρι εκεί. Τώρα αν κάποιος είναι τόσο μάγκας και μας πει ότι την πήδηξε κιόλας εγώ απλά δε θα τον πιστέψω. Δεύτερη συνεδρία χθες με επιτυχία 2 στα 2 και ποιο χαλαρό πρόγραμμα. Δυό ταχύτητες κάτω.
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Απο τα σχολια που διαβαζω παντως φαινεται καλη περιπτωση. Αφηνει να την αγγιξεις, γλυφει μπαλες, κάνει εκτονωση αλλα χωρις χερι και στο τέλος σε βοηθαει να πλυθείς. Μου φιανεται οτι θα την επισκεφτώ αμεσα.
Οκ με 40-50 € παίρνεις cg αλλα ειναι αλλη φαση αυτου του ειδους η ικανοποίηση
Αυτό ακριβώς φίλε...τα λεφτά είναι αρκετά αλλά εδώ είναι κάτι άλλο...αξίζει να το δοκιμάσεις έστω και μια φορά...
 

Kat1976

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
88
Like
341
Πόντοι
20
Που θα βρουμε ρε παιδιά το Instagram η το Facebook της λαουρα από το ζεσι σπα
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους .μετα απο καιρ μπηκα με νεα εγγραφη .ξερει καποιος για την φαιη -αλεξανδρα η δαναη πιο παλια που ειναι?
Έχω παει πολλές φορές μα ζει της έχω φαΐ κώλυμα της το ζητησα αλλά δεν μου το έδωσε
Έχω παει πολλές φορές μα ζει της έχω φαΐ κώλυμα της το ζητησα αλλά δεν μου το έδωσε
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
ξερει κανεις πιο ειναι το μαγαζι που δουλευει η φαιη παλαια αλεξανδρα και που κοντα ειναι?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ξερει κανεις πιο ειναι το μαγαζι που δουλευει η φαιη παλαια αλεξανδρα και που κοντα ειναι?
Εννοείς μια σαραντάρα, μελαχρινή, τούμπανο ;
Αν εννοείς αυτή, μέχρι πρότινος που γνώριζα , ήταν στο Angels στην Βασιλίσσης Όλγας.
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μάλιστα, στην Αθήνα με 20 ευρώ ακαποτη πιπα και τον παίρνουν στον κωλο, και εδώ με 100 τρίψιμο. Ωρε άπλες που είμαστε οι Θεσσαλονικεις, ελβετικό εισόδημα, ελβετικές τιμές. Καλα κάνω πορνοδιακοπες κάθε χρόνο στην Αθήνα για εξοικονόμηση.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Στο Angels είναι μόνη της η Φαίη? Παρέα έχει?
 

np salonica

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
24
Like
4
Πόντοι
0
πως θα βρουμε ακρη να παμε ανγελσ σπα με φαιη?
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Μάλιστα, στην Αθήνα με 20 ευρώ ακαποτη πιπα και τον παίρνουν στον κωλο, και εδώ με 100 τρίψιμο. Ωρε άπλες που είμαστε οι Θεσσαλονικεις, ελβετικό εισόδημα, ελβετικές τιμές. Καλα κάνω πορνοδιακοπες κάθε χρόνο στην Αθήνα για εξοικονόμηση.
Πραγματικά,δε ξέρω τι βρήκανε όλοι σε αυτή τη νυφίτσα στο nuru.την πάτησα κ εγώ κ επισκεφτηκα,είναι 50 κιλά με το ζόρι στεγνή χωρίς καμπύλες,φάτσα χαλιά ρωσοφατσα με το κλασικό πλατινε καρέ.Στα του αγώνα,χτυπιέται πάνω σου λες κ είναι επιληπτικη χωρίς κανένα αισθησιασμό,χωρίς καθόλου Ρυθμό.το τελείωμα ανάμεσα στα μπούτια είναι τουλάχιστον αστείο.Ο χώρος κρύος με ηλεκτρικές θερμάστρες και μια διάχυτη μυρωδιά ξυδιού παντού.Τα χειρότερα 100€ ever για μένα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Του λες συγχαρητήρια επειδή η φαντασία του οργιάζει...........?
Ακριβως αυτό!!!
Σε κανενα ονειρο θα το εκανε...

Η συγκεκριμένη ενώ έχει ωραία εμφάνιση δεν το έχει το παρακάτω
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Και εγω θελω να μαθω το ροστερ του Crystal αν ξερει καποιος
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Επίσκεψη μεσημέρι Τετάρτης Zesi. Παρούσες Αθηνά και Λάουρα, τις οποίες πήρα μαζί με 130. Φοβερές, άψογες και ευγενέστατες. Και συμπεριφορά και υπηρεσίες. Ευτυχώς που υπάρχουν τέτοια ιδρύματα να περνάμε καλά
Όντως φίλε η Λαουρα που πήρα πρόσφατα ήταν καλή. Το μαγαζί φυσικά χρήζει βελτίωσης...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom