Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Επισκεφτηκα το dames Πριν 2 εβδομαδες !!! Πραγματικα οτι χειροτερο εχω νιωσει !!! Εγνατιας στο 1ο οροφος ...
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Καλημέρα στην παρέα.
Γνωρίζει κανείς για το ποιος είναι στο luxury προς το παρον;
Μια Μαριάννα δουλεύε εκεί πολύ καλο; δουλεύει ακόμα;
Ευχαριστώ φίλοι συναγωνιστες
Κι εγώ ψάχνω πληροφορίες για την Μαριάννα. Δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος μου είχε μιλήσει γι αυτήν... πολύ καλά λόγια. ¨οποιος ξέρει ας πει λεπτομέρειες
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,
Ενημέρωση για το nuru.Χώρος απέναντι από Τουρκ.προξενείο πολύ δύσκολο παρκάρισμα.
Θέρμανση δεν έχει ευτυχώς έχει ζεστό νερό!
Η κοπέλα από εμφάνιση τπτ το αξιοσημείωτο στο πρόσωπο, σώμα γυμνασμένο, ωραίος κώλος, άφησε και δάχτυλα παντού όπως και πιασήματα..Φραπέ με το στόμα, δεν κάνει αλλά έγλειψε μπάλες..
Sex όχι
Γενικά για μία φορά είναι καλή εμπειρία-υψηλού κόστους βέβαια..
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Καλησπέρα παιδιά,
Ενημέρωση για το nuru.Χώρος απέναντι από Τουρκ.προξενείο πολύ δύσκολο παρκάρισμα.
Θέρμανση δεν έχει ευτυχώς έχει ζεστό νερό!
Η κοπέλα από εμφάνιση τπτ το αξιοσημείωτο στο πρόσωπο, σώμα γυμνασμένο, ωραίος κώλος, άφησε και δάχτυλα παντού όπως και πιασήματα..Φραπέ με το στόμα, δεν κάνει αλλά έγλειψε μπάλες..
Sex όχι
Γενικά για μία φορά είναι καλή εμπειρία-υψηλού κόστους βέβαια..
Απο τα σχολια που διαβαζω παντως φαινεται καλη περιπτωση. Αφηνει να την αγγιξεις, γλυφει μπαλες, κάνει εκτονωση αλλα χωρις χερι και στο τέλος σε βοηθαει να πλυθείς. Μου φιανεται οτι θα την επισκεφτώ αμεσα.
Οκ με 40-50 € παίρνεις cg αλλα ειναι αλλη φαση αυτου του ειδους η ικανοποίηση
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά,
Ενημέρωση για το nuru.Χώρος απέναντι από Τουρκ.προξενείο πολύ δύσκολο παρκάρισμα.
Θέρμανση δεν έχει ευτυχώς έχει ζεστό νερό!
Η κοπέλα από εμφάνιση τπτ το αξιοσημείωτο στο πρόσωπο, σώμα γυμνασμένο, ωραίος κώλος, άφησε και δάχτυλα παντού όπως και πιασήματα..Φραπέ με το στόμα, δεν κάνει αλλά έγλειψε μπάλες..
Sex όχι
Γενικά για μία φορά είναι καλή εμπειρία-υψηλού κόστους βέβαια..
Όποτε καταλήγουμε πως αφήνει δάχτυλο και γλύφει αρχιδια; Καινούργιο είναι αυτό τώρα;
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ρε σεις, στις 10 τελευταίες σελίδες έχει 15 κριτικές για το nuru και ακόμα 10 σχόλια από άλλους που επίσης πήγαν. Δηλαδή τι άλλη ενημέρωση θέλετε; Στο φινάλε πάτε και δείτε κι εσείς για περισσότερες λεπτομέρειες, πιο προσωπικές.
Αν όχι, διαβάστε ένα Αρλεκιν
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Ρε σεις, στις 10 τελευταίες σελίδες έχει 15 κριτικές για το nuru και ακόμα 10 σχόλια από άλλους που επίσης πήγαν. Δηλαδή τι άλλη ενημέρωση θέλετε; Στο φινάλε πάτε και δείτε κι εσείς για περισσότερες λεπτομέρειες, πιο προσωπικές.
Αν όχι, διαβάστε ένα Αρλεκιν

Από αυτούς που ρωτάνε συνεχώς πόσοι πιστεύεις ότι μπορεί όντως να πάνε;
 

gigi(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, γνωρίζουμε κάτι για αυτήν την αγγελία?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Μπορώ να έχω και εγώ το τηλ. της κοπέλας για nuru??:tooth::tooth:
 

vonot-44-

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
198
Πόντοι
0
Απο τα σχολια που διαβαζω παντως φαινεται καλη περιπτωση. Αφηνει να την αγγιξεις, γλυφει μπαλες, κάνει εκτονωση αλλα χωρις χερι και στο τέλος σε βοηθαει να πλυθείς. Μου φιανεται οτι θα την επισκεφτώ αμεσα.
Οκ με 40-50 € παίρνεις cg αλλα ειναι αλλη φαση αυτου του ειδους η ικανοποίηση
Αφήνει ναι, γενικά είναι δεκτική.Αλλά για nuru επειδή έχω κάνει στην Αθήνα, είναι τελείως "άρυθμη" και χωρίς σειρά στο πρόγραμμά της.Την περίμενα πιο αισθησιακή και αν δυσκολεύεσαι να τελειώσεις γενικά, θα δυσανασχετήσεις...
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Λοιπόν περί nuru, εύκολη συνεννόηση με τη Κριστιάνα, την έκοψα κάτω απο 30 με ωραίο καλογυμνασμένο και αθλητικό κορμί κοντά στο 1.75. Δεν τη ρώτησα αλλά η προφορά της στα λίγα ελληνικά πρόδιδε καταγωγή εκ Ουκρανίας. Ξανθιά αλλά βαμμένα. Πολύ ευγενική. Καθαρός χώρος.
Τώρα απο nuru καμία σχέση για όσους έχουν κάνει σε Ασιατικές χώρες! Είναι τουλάχιστον 2 ταχύτητες πιό πάνω κάτι που χάνει τον αισθησιασμό. Πάντως χρησιμοποιεί κάθε χιλιοστό του κορμιού της πάνω στο δικό σου, πολύ τρίψιμο επί 1 ώρα, ίσως και περισσότερο, σε τελειώνει 1 φορά στο 30` και μία 2η μέχρι τέλος. Με τόση γλίτσα πάντως δεν είσαι σίγουρος αν καταθέτεις μέσα της ή έξω της, ειδικά την 1η φόρα νομίζω μ`εβαζε και λίγο μέσα! Ρώτησε αν γουστάρω δάκτυλο και της αρνήθηκα ευγενικά. Στο ανάσκελο δουλεύει και λίγο γλώσσα σε λαιμό, στήθος, μπαλάκια όχι όμως στο κοντάρι, ρίχνει και κανένα πεταχτό φιλάκι. Το 2ο τελείωμα το κάνει χρησιμοποιώντας το όμορφο τελείως ξυρισμένο πραγματάκι της πάνω στο κατάρτι χωρίς διείσδυση.
Στο τέλος σου κάνει μπανάκι, παραδόξως η γλίτσα φεύγει εύκολα. Σε σκουπίζει παντού. Ντύνεσαι και παραδίδεις το δωράκι. Σταυρωτό φιλάκι και αντίο!
Αν αξίζει το 100αρικο είναι σχετικό, δεν τα έκλαψα, τουλάχιστον το κορίτσι την ιδρώνει την φανέλα (που δεν φοράει)!
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα σας, γνωρίζουμε κάτι για αυτήν την αγγελία?
Όταν βλέπεις το mail οτι είναι κάποιου Σπύρου.. πάνε παρακάτω
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Κι εγώ ψάχνω πληροφορίες για την Μαριάννα. Δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος μου είχε μιλήσει γι αυτήν... πολύ καλά λόγια. ¨οποιος ξέρει ας πει λεπτομέρειες
Εσύ έχεις πάει εκει;
Στείλε αν θες προσωπικό μήνυμα.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Επίσκεψη μεσημέρι Τετάρτης Zesi. Παρούσες Αθηνά και Λάουρα, τις οποίες πήρα μαζί με 130. Φοβερές, άψογες και ευγενέστατες. Και συμπεριφορά και υπηρεσίες. Ευτυχώς που υπάρχουν τέτοια ιδρύματα να περνάμε καλά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Επίσκεψη μεσημέρι Τετάρτης Zesi. Παρούσες Αθηνά και Λάουρα, τις οποίες πήρα μαζί με 130. Φοβερές, άψογες και ευγενέστατες. Και συμπεριφορά και υπηρεσίες. Ευτυχώς που υπάρχουν τέτοια ιδρύματα να περνάμε καλά
Κανε μία περιγραφή την Αθηνά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom