Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (2 μέλη και 58 επισκέπτες)
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Αυτό το angel spa ανατολικά στο jumbo δεν έχει καμία σχέση με ερωτικό μασάζ. Είχα πάει αρκετές φορές μέχρι που έφαγα πόρτα από τον (υποθέτω) άντρα της. Σε ένα χώρο κομμωτήριο- μασαζ- υπόγειο- αποθήκη σπιτιού. Μπορεί κάποτε να ήταν του χώρου αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα που συλλεξα θεωρώ πως ουδεμία σχέση έχει με το άθλημα.
Έχει κανά χρόνο σίγουρα που χώρισε με τον τύπο..

Άρα υπάρχει φως στο τούνελ? Να κάνω καταδρομική? Δεν θέλω να φάω άκυρο ξανά από εκεί.... Και με βολεύει αφάνταστα η τοποθεσία , δεν υπάρχει τίποτα άλλο τόσο ανατολικά εκτός από μια στη Καλαμαριά που διαβάζω αλλά δεν βρίσκω τίποτα
Το αν θα φας άκυρο ή όχι, αυτό δεν το ξέρω. Κάνει όποτε και με όποιον θέλει, αν θέλει.



...... απο το ιαλουρονικο και τις μαλακιες που βαζει εχει γινει χειροτερη και απο τον Ιρινα στο προσωπο,παντως στα σοσιαλ ανεβαζει μονο γυναικες και συνεδριες μποτοξ κτλ
 

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα! Πρώτη φορά γράφω αν και διαβάζω εδώ και καιρό. Ήρθε η ώρα να προσφέρω και εγώ πληροφορίες. Βρέθηκα χτες με την κοπέλα που προσφέρει nuru μασάζ. Ο χώρος βρίσκεται στην Αγίου Δημητρίου στο ύψος του Τούρκικου προξενείου. Πρωτίστως η κοπέλα είναι πολύ ευγενική και φιλόξενη. Το πρόγραμμα είναι ιδιαίτερο και απολαυστικό. Φοβερό μασάζ body to body. Είναι γυμνή και έχει κορμί λαμπάδα! Σε κάνει να τελειώσεις βάζοντας το πέος ανάμεσα στα μπούτια της! Αερογαμια θα το βάφτιζα! Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 2 τελειώματα στην μια ώρα! Σπέσιαλ περιποίηση αποτελεί το μπανάκι που σου κάνει η ίδια για να φύγουν τα λάδια. Ο χώρος πεντακάθαρος. Κόστος 100 euros. Ελπίζω να βοήθησα.
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Καλημέρα,ξερεις κανεις αν άνοιξε το spa elit?ειχα δοκιμάσει με μια Μαρία ξανθιά τον Σεπτέμβριο πολύ καλη κ θα ήθελα να μάθω αν δουλευει καπου αλλου.αν ξερει κάποιος ας με ενημερώσει.Ευχαριστω.
 

gigi(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, μήπως κάποιος γνωρίζει λεπτομέρειες για αυτήν την αγγελία??Σας ευχαριστώ πολύ
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Να πω και τη δική μου άποψη για την κοπέλα με το 'Nuru' masaz στην Αγ. Δημητρίου.

Η επικοινωνία ήταν εύκολη, ξενίζει στην αρχή η προφορά της αλλά από κοντά είναι συμπαθητική.
Εχει κορμί λαμπάδα, petit γυμνασμένη, με γονίδια από Ουκρανία. Πολύ μικρό στήθος καθώς είναι στεγνή από λιπος.
Ο χώρος είναι ικανοποιητικά καθαρός.

Τώρα το μασαζ είναι βεβαια προσωπική υπόθεση αναλόγως με τα γούστα του καθενός. Εγώ δεν ξετρελλάθηκα να πω την αλήθεια. Ναι, είναι ιδιαίτερο, η ίδια περνάει με όλους τους απίθανους τρόπους το κορμί της πάνω ή κάτω από το δικό σου σώμα ενώ εισαι πασαλειμένος με ζεστό λάδι-gel οπότε γλιστράει απίστευτα, σαν χέλι ανάμεσά σου. Κάποια στιγμή όμως με κούρασε διότι δεν είχε κάποιο πρόγραμμα στις κινήσεις δηλ αρχή, μέση και τέλος. Εγώ προσωπικά προτιμώ το κλασικό μασάζ και δίνω μεγάλη σημασία σε αυτό, την ίδια σημασία που δίνω και στην τελική φάση της εκτόνωσης. Οπως είπαν και οι προηγούμενοι, σε τελειώνει με γρήγορες κινήσεις ανάμεσα στους μηρούς της.

Εκείνο που με 'αγχωσε' είναι το θέμα της καθαριότητας του στρώματος το οποίο γεμίζει με λάδια και διάφορα άλλα υγρά όπως καταλαβαίνετε. Το είχα στο μυαλό μου στη διάρκεια της συνεδρίας και ήμουν αγχωμένος. Μπορεί να το καθαρίζει όντως όταν τελειώνει η όλη φάση αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσο καλά μπορεί να καθαρίσει αυτό το στρώμα και μετά από δύο εκτονώσεις... Επίσης θεωρώ ότι η όλη φάση είναι πολύ πιο intimate από αυτό που θα ήθελα εγώ, αλλά όπως είπα και στην αρχή αυτά είναι γούστα.

Ισως η καλύτερη φάση για εμένα είναι το μπάνιο στο τέλος όπου σε τρίβει η ίδια και σε βοηθάει να φύγει το λάδι-gel. Εκεί νιώθεις ότι σε περιποιούνται πραγματικά.

Αρα για να συνοψίσω, είναι κάτι το διαφορετικό, έχω βεβαια πολλές αμφιβολίες αν είναι το πραγματικό nuru, αλλά αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος έστω και μία φορά αν αντέχει το πορτοφόλι του. Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε τόσο ώστε να επανέλθω.
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Πέρασμα από Massagio.

Παρούσες η Μία και η Ευα (ολίγον ευτραφής). Επιλέχθηκε ο σοκολατένιος πειρασμός, η Μία.
Κορμί θανατηφόρο, πολύ καλό μασάζ (ανέλπιστα καλό), πολύ καλό τελείωμα χωρίς βιασύνες με teasing.
Κατέβασε το μπουστάκι στο τελικό στάδιο.
Ο χώρος πολύ καλός και καθαρός, ειδικά το μπάνιο.
Θετική εμπειρία γενικά στα 30+20

τελικά καταλήξαμε? η Μία κάνει εκτόνωση? γιατί πολλά ειχαν γραφει πιο πάνω. φυσικά το αστείο είναι πως κατέβασε το μπουστάκι. την ευχαριστούμε για την χάρη που έκανε...


Τι να σας πω, σε εμένα έκανε χωρίς αντίρρηση.
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Και εγώ έκανα με τη Μια εκτόνωση....με αφησε χουφτώματα και κατέβασε επίσης το μπλουζάκι.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Γεια σας Αλανια να σας περιγραψω αναλυτικα και εγω τις εμπειριες μου οσον αφορα τα μασαζοκαταστηματα.
Εγω εχω επισκεφτει 3 φορες τη Νατασα απο το venus spa στη καραμανλη. Θυμαμαι τη πρωτη φορα π ειχα πει λιγο πριν τη πρωτη καραντινα και τις ειχα κανει προταση για να βγαλει τα ρουχα της, ειχε πει οχι και ειχα ψιλοξενερωσει. Μετα απο καιρο και αφου μαρεσε ξαναπηγα και την ωρα που μου εκανε το μασαζ της το ξαναπροτεινα και μου ειπε ευχαριστως, με το που γυριζω ανασκελα παει λιγο πιο περα τα βγαζει ξαθ ερχεται εντελως γυμνη..και αρχιζει να μου μαλαζει το πεος. Καθως μου βαρουσε μαλακια με αφηνε ελευθερα να πιασω τις σιλικονατες βυζαρες της και να παιξω με το καθαρο μουνακι της, και με εκανε τουρμπο. Τη τελευταια φορα που πηγα καναμε το ιδιο προγραμμα. Γιαυτο θελω να ρωτησω αμα μπορω με παραπανω πήρωμη να κανω τιποτα παραπανω γιατι την εχω σταμπαρει καιρο τη Νατασσα απο το Venus.

Μια αλλη επιλογη π εχω τιμησει ειναι η Κατερινα στην Αρετσου..με 50 ευρω μου εκανε τρομερο μασαζ και με εκανε τουρμπο εμεινε γυμνη απο τη μεση και πανω και μου εκανε ισπανικο σκετη καυλα καθως της εβαζα σιγα σιγα και απαλα δακτυλο....ειχε γινει πολυ υγρη μαγκες, αλλα και με αυτη μεχρι εκει εχω φτασει, ξερεςι κανεις αμα κανει τπτ παραπανω?
 
  • Like
Αντιδράσεις: dbaba

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Μπραβο μπραβοοοο κερδισες ρε μπακλαμακο νταξ ρισπεκτ.....Αντε να παραλαβεις το Βραβειο σου!!!Σηκωσε το ψηλα διοτι ειναι βαρη κ ασηκωτο!!!!Ρε τι κελεπουρια βρισκεις αν θελεις εδω μεσα ρεεεε!!!!
Άδειασέ μας τη γωνιά λοιπόν και μη μας κάνεις τ' αρχίδια πλανήτες, Nick kick boxing 3, και γυμναστήριο του αρμ και σπάρινγκ και τ' αρχίδια μας κουνιούνται.
ΥΓ. Ευτυχώς που προσπάθησα να είμαι συγκαταβατικός ο πούστης...
απλά κλαίω ρε μαλάκα μου ληξίαρχε
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Γεια σας Αλανια να σας περιγραψω αναλυτικα και εγω τις εμπειριες μου οσον αφορα τα μασαζοκαταστηματα.
Εγω εχω επισκεφτει 3 φορες τη Νατασα απο το venus spa στη καραμανλη. Θυμαμαι τη πρωτη φορα π ειχα πει λιγο πριν τη πρωτη καραντινα και τις ειχα κανει προταση για να βγαλει τα ρουχα της, ειχε πει οχι και ειχα ψιλοξενερωσει. Μετα απο καιρο και αφου μαρεσε ξαναπηγα και την ωρα που μου εκανε το μασαζ της το ξαναπροτεινα και μου ειπε ευχαριστως, με το που γυριζω ανασκελα παει λιγο πιο περα τα βγαζει ξαθ ερχεται εντελως γυμνη..και αρχιζει να μου μαλαζει το πεος. Καθως μου βαρουσε μαλακια με αφηνε ελευθερα να πιασω τις σιλικονατες βυζαρες της και να παιξω με το καθαρο μουνακι της, και με εκανε τουρμπο. Τη τελευταια φορα που πηγα καναμε το ιδιο προγραμμα. Γιαυτο θελω να ρωτησω αμα μπορω με παραπανω πήρωμη να κανω τιποτα παραπανω γιατι την εχω σταμπαρει καιρο τη Νατασσα απο το Venus.

Μια αλλη επιλογη π εχω τιμησει ειναι η Κατερινα στην Αρετσου..με 50 ευρω μου εκανε τρομερο μασαζ και με εκανε τουρμπο εμεινε γυμνη απο τη μεση και πανω και μου εκανε ισπανικο σκετη καυλα καθως της εβαζα σιγα σιγα και απαλα δακτυλο....ειχε γινει πολυ υγρη μαγκες, αλλα και με αυτη μεχρι εκει εχω φτασει, ξερεςι κανεις αμα κανει τπτ παραπανω?


Και το δάχτυλο πρώτη φορά το ακούω. Το μασάζ της εξαιρετικό. Αν σκεφτείς λογικά με το πάνω κεφάλι φεύγεις με τα 30 ευχαριστημένος και ανακουφισμένος. Αν παρασυρθείς 9/10 συμβαίνει απολαμβάνεις μια εξαιρετική ισπανική και τέλος. Αν σε κόψει βεβαίως να την βάλεις στο τέλος του μασσαζοκρέβατου και να έχεις τα πόδια σου κρεμασμένα. Γιατί στο πλάι δεν το έχει και τόσο..... Βλέπεις δεν υπάρχει εμπειρία στο σεξ.... αν με λαμβάνεις??????!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Να πω και τη δική μου άποψη για την κοπέλα με το 'Nuru' masaz στην Αγ. Δημητρίου.

Η επικοινωνία ήταν εύκολη, ξενίζει στην αρχή η προφορά της αλλά από κοντά είναι συμπαθητική.
Εχει κορμί λαμπάδα, petit γυμνασμένη, με γονίδια από Ουκρανία. Πολύ μικρό στήθος καθώς είναι στεγνή από λιπος.
Ο χώρος είναι ικανοποιητικά καθαρός.

Τώρα το μασαζ είναι βεβαια προσωπική υπόθεση αναλόγως με τα γούστα του καθενός. Εγώ δεν ξετρελλάθηκα να πω την αλήθεια. Ναι, είναι ιδιαίτερο, η ίδια περνάει με όλους τους απίθανους τρόπους το κορμί της πάνω ή κάτω από το δικό σου σώμα ενώ εισαι πασαλειμένος με ζεστό λάδι-gel οπότε γλιστράει απίστευτα, σαν χέλι ανάμεσά σου. Κάποια στιγμή όμως με κούρασε διότι δεν είχε κάποιο πρόγραμμα στις κινήσεις δηλ αρχή, μέση και τέλος. Εγώ προσωπικά προτιμώ το κλασικό μασάζ και δίνω μεγάλη σημασία σε αυτό, την ίδια σημασία που δίνω και στην τελική φάση της εκτόνωσης. Οπως είπαν και οι προηγούμενοι, σε τελειώνει με γρήγορες κινήσεις ανάμεσα στους μηρούς της.

Εκείνο που με 'αγχωσε' είναι το θέμα της καθαριότητας του στρώματος το οποίο γεμίζει με λάδια και διάφορα άλλα υγρά όπως καταλαβαίνετε. Το είχα στο μυαλό μου στη διάρκεια της συνεδρίας και ήμουν αγχωμένος. Μπορεί να το καθαρίζει όντως όταν τελειώνει η όλη φάση αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσο καλά μπορεί να καθαρίσει αυτό το στρώμα και μετά από δύο εκτονώσεις... Επίσης θεωρώ ότι η όλη φάση είναι πολύ πιο intimate από αυτό που θα ήθελα εγώ, αλλά όπως είπα και στην αρχή αυτά είναι γούστα.

Ισως η καλύτερη φάση για εμένα είναι το μπάνιο στο τέλος όπου σε τρίβει η ίδια και σε βοηθάει να φύγει το λάδι-gel. Εκεί νιώθεις ότι σε περιποιούνται πραγματικά.

Αρα για να συνοψίσω, είναι κάτι το διαφορετικό, έχω βεβαια πολλές αμφιβολίες αν είναι το πραγματικό nuru, αλλά αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος έστω και μία φορά αν αντέχει το πορτοφόλι του. Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε τόσο ώστε να επανέλθω.
Όπως ακριβώς τα είπε ο σύντροφος. Όσον αφορά στην περιγραφή της κοπέλας, του χώρου και της πραξης, συμφωνώ μαζί του μέχρι και την τελευταία τελεία.
Όσον αφορά στο υποκειμενικό στοιχείο (τι αρέσει στον καθένα), ο καθένας έχει τα γουστα του, και είναι σεβαστά.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μπραβο μπραβοοοο κερδισες ρε μπακλαμακο νταξ ρισπεκτ.....Αντε να παραλαβεις το Βραβειο σου!!!Σηκωσε το ψηλα διοτι ειναι βαρη κ ασηκωτο!!!!Ρε τι κελεπουρια βρισκεις αν θελεις εδω μεσα ρεεεε!!!!
Άδειασέ μας τη γωνιά λοιπόν και μη μας κάνεις τ' αρχίδια πλανήτες, Nick kick boxing 3, και γυμναστήριο του αρμ και σπάρινγκ και τ' αρχίδια μας κουνιούνται.
ΥΓ. Ευτυχώς που προσπάθησα να είμαι συγκαταβατικός ο πούστης...
απλά κλαίω ρε μαλάκα μου ληξίαρχε
Γιατί κλαίτε, αγαπητέ;
Δεν υπήρξα αρκουντως συγκαταβατικός, ενωτικός και μετριοπαθής;;;;;
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Να πω και τη δική μου άποψη για την κοπέλα με το 'Nuru' masaz στην Αγ. Δημητρίου.

Η επικοινωνία ήταν εύκολη, ξενίζει στην αρχή η προφορά της αλλά από κοντά είναι συμπαθητική.
Εχει κορμί λαμπάδα, petit γυμνασμένη, με γονίδια από Ουκρανία. Πολύ μικρό στήθος καθώς είναι στεγνή από λιπος.
Ο χώρος είναι ικανοποιητικά καθαρός.

Τώρα το μασαζ είναι βεβαια προσωπική υπόθεση αναλόγως με τα γούστα του καθενός. Εγώ δεν ξετρελλάθηκα να πω την αλήθεια. Ναι, είναι ιδιαίτερο, η ίδια περνάει με όλους τους απίθανους τρόπους το κορμί της πάνω ή κάτω από το δικό σου σώμα ενώ εισαι πασαλειμένος με ζεστό λάδι-gel οπότε γλιστράει απίστευτα, σαν χέλι ανάμεσά σου. Κάποια στιγμή όμως με κούρασε διότι δεν είχε κάποιο πρόγραμμα στις κινήσεις δηλ αρχή, μέση και τέλος. Εγώ προσωπικά προτιμώ το κλασικό μασάζ και δίνω μεγάλη σημασία σε αυτό, την ίδια σημασία που δίνω και στην τελική φάση της εκτόνωσης. Οπως είπαν και οι προηγούμενοι, σε τελειώνει με γρήγορες κινήσεις ανάμεσα στους μηρούς της.

Εκείνο που με 'αγχωσε' είναι το θέμα της καθαριότητας του στρώματος το οποίο γεμίζει με λάδια και διάφορα άλλα υγρά όπως καταλαβαίνετε. Το είχα στο μυαλό μου στη διάρκεια της συνεδρίας και ήμουν αγχωμένος. Μπορεί να το καθαρίζει όντως όταν τελειώνει η όλη φάση αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσο καλά μπορεί να καθαρίσει αυτό το στρώμα και μετά από δύο εκτονώσεις... Επίσης θεωρώ ότι η όλη φάση είναι πολύ πιο intimate από αυτό που θα ήθελα εγώ, αλλά όπως είπα και στην αρχή αυτά είναι γούστα.

Ισως η καλύτερη φάση για εμένα είναι το μπάνιο στο τέλος όπου σε τρίβει η ίδια και σε βοηθάει να φύγει το λάδι-gel. Εκεί νιώθεις ότι σε περιποιούνται πραγματικά.

Αρα για να συνοψίσω, είναι κάτι το διαφορετικό, έχω βεβαια πολλές αμφιβολίες αν είναι το πραγματικό nuru, αλλά αξίζει να το δοκιμάσει κάποιος έστω και μία φορά αν αντέχει το πορτοφόλι του. Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε τόσο ώστε να επανέλθω.
Όπως ακριβώς τα είπε ο σύντροφος. Όσον αφορά στην περιγραφή της κοπέλας, του χώρου και της πραξης, συμφωνώ μαζί του μέχρι και την τελευταία τελεία.
Όσον αφορά στο υποκειμενικό στοιχείο (τι αρέσει στον καθένα), ο καθένας έχει τα γουστα του, και είναι σεβαστά.

καλησπέρα παιδιά

είχα κάνει συνεδρία με την κοπέλα πριν από αρκετό καιρό, καλό μασάζ, προσπαθεί να σε χαλαρώσει, είναι μια αλλιώτικη φάση από το κλασσικό μασάζ, ωστόσο δεν υπάρχει ούτε εκτόνωση στο πρόγραμμα, εμφανισιακά είναι μέτρια, αδύνατη, λιγομίλητη και πολύ επικεντρωμένη στο μασάζ που είναι στα υπέρ, κατά τη γνώμη μου καλή η φάση του νούρου σαν εμπειρία αλλά δεν με τράβηξε να ξανακάνω, λόγω απουσίας παραπάνω προγραμμάτων και σε σχέση με την τιμή
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα άλλο στο κέντρο εκτός από το dames;
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Εχω μία ερώτηση, ίσως για παλαιά και πιο έμπειρα μέλη του μασαζοχώρου αλλά και όποιον άλλο γνωρίζει να βοηθήσει.

Στου Μεταξά, δούλευε μία περίοδο στο μαγαζί στην Τσιμισκή αλλά και στην Αγγελάκη (είχε ανοίξει ενα υποκατάστημα κι εκεί ένα φεγγαρι) μία κοπέλα με όνομα Ντίνα.
Μαζί της και μία Ελλη. Νεαρές, γύρω στα 25-28.

Γνωρίζει κανείς τι απέγιναν; αν καποιος μπορεί να βοηθησει, πως να βρεθούν (αν συνεχίζουν να ασχολούνται με το άθλημα), ας στείλει pm.
Επίσης στου Μεταξά, ήταν μία άλλη πολύ συμπαθητική κοπέλα η Αθανασία, την οποία πρόλαβα στο μαγαζί στην Ολγας, η οποία όμως εξαφανίστηκε κι αυτή.

Οταν φύγαν αυτές οι κοπέλλες, άλλαξε γενικά η κατεύθυνση του καταστήματος στοχεύοντας σε πιο ολοκληρωμένες υπηρεσίες κι όχι σε απλό μασαζ-φραπέ και έπεσε δραματικά η ποιότητα των κοριτσιών.
Σπάνια περνάω από εκεί, αλλά ποτέ δεν βρίσκω κάτι αξιόλογο και το χω πει και στην Αννα.
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Υπάρχει τίποτα άλλο στο κέντρο εκτός από το dames;


Υπάρχει και το ρελαξ στην Εγνατία αλλά είναι μέτρια κι εκεί τα πράγματα - hit and miss ενα πράγμα, έχω πολύ καιρό να πάω..


Δεν το ξέρω αυτό. Που βρίσκεται; Ένα τηλεφωνο;
Δεν ξερω στο παντα καταληγω dames και μετα το μετανιωνω.
Πολυ μετρια τα πραγματα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Έχω αρκετή εμπειρία απο nuru μασαζ στο εξωτερικό, θέλω να δοκιμάσω τη κοπέλα, το οικονομικό δεν με ενοχλεί, μένει τελείως γυμνή όπως είναι το κανονικό? φαντάζομαι πως κι εγώ! Ελπίζω να βάζει το σωστό λαδάκι κι όχι τίποτα altis...
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
Αυτη στο nuru Για να καταλάβω δεν βάζει χέρι αλλά τελειώνεις? Γιατί σου λέει ότι δεν έχει εκτόνωση
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αυτη στο nuru Για να καταλάβω δεν βάζει χέρι αλλά τελειώνεις? Γιατί σου λέει ότι δεν έχει εκτόνωση

Χωρίς να θέλω να γίνω γραφικός.
Έχουμε γράψει σε ρόνια για την λαδοκόρη του nuru. Πάτε 2-3 σελίδες πίσω ρε αλάνια. Πόσες φορές θα γράφουμε τα ίδια.
Δυό εκτονώσεις λέμε με τρόπο που θα πάθετε πλάκα. Όλα δε γίνονται με το χέρι. Άντε καλό διάβασμα.
Και καμία κριτική που και που.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom