Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Καμία ενημέρωση για το κατάστημα ανατολικά στη Καλαμαριά που διαβάζω εδώ και μέρες? Η κάποιο ανατολικά για φουλ πρόγραμμα?
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
@stallion (1) Ριξε μια μαλακια κ ασε κατα μερος της ηλικιες πιτσιρικο (2)Τραβα τα αρχιδια σου κ Κανε τον Ταρζαν που σε παρακαλαγα να μου δωσεις τηλ κ παπαριες!!!Αυτα τα γραφει μονο ενας που ειναι αβγαλτος κ πουθενας!!!!Α και που σε....Στα φρυδια κ στα αρχιδια μας αν αλλαξες Νik name!!!!Γκε γκε;;;Χαλαρωσε λιγο κ μην πετας λαιμο.Το κλεινω εδω αν εχεις απορειες ελα στης 7 στο γυμναστηριο του Αρμ για σπαρινγκ!!!!Νικ kick boxing 3!!!


Και μονο που εκθετεις τους Αρμαγους εν καιρω πανδημιας να κανετε σπαρινγκ καταλαβαινει καποιος οτι εκτος απο ψευτης εισαι και σαχλαμαρας καραγκιοζακος,
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μπραβο μπραβοοοο κερδισες ρε μπακλαμακο νταξ ρισπεκτ.....Αντε να παραλαβεις το Βραβειο σου!!!Σηκωσε το ψηλα διοτι ειναι βαρη κ ασηκωτο!!!!Ρε τι κελεπουρια βρισκεις αν θελεις εδω μεσα ρεεεε!!!!
Φίλε Καβαλάρη, καλησπέρα.
Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο συγκαταβατικός γίνεται, καθόσον δεν θέλω να προκαλέσω προστριβές, έτι περαιτέρω.
Μπήκες σε ένα νήμα το οποίο έχει ως θέμα τα μασατζίδικα, και ειρωνεύεσαι τα μέλη για τις επιλογές τους.
Πρώτον, κανένας δεν σε υποχρέωσε να μπεις εδώ. Εξ όσων γνωρίζω, γράφεις, κατά κύριο λόγο στο νήμα των city tours. Καλά κάνεις και μαγκιά σου, και κανένας δεν έχει δικαίωμα να σε κρίνει για τα γούστα σου. Αντιστοίχως όμως τίποτα δεν σε νομιμοποιεί να καταφέρεσαι, και μάλιστα με υβριστικό τρόπο, σε βάρος των υπολοίπων μελών αυτού του νήματος. Θεωρείς πως δίνουν χρήματα σε κοπέλες που δεν τα αξίζουν, για αμφιβόλου ποιότητας υπηρεσίες. Αυτό είναι πολύ πιθανόν. Κανείς όμως, αφενός δεν σε όρισε κριτή των γούστων τους και ο καθένας , αφετέρου, είναι ελεύθερος να διαθέτει τα χρήματά του, όπως κρίνει καλύτερα. Κοινώς, και ελπίζοντας να γίνω ευκολότερα αντιληπτός, ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΒΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ.
Κατά δεύτερον, θα σου επισημάνω το εξής. Ζώντας , πλέον, εδώ και καιρό στην Αθήνα, είχα την ευκαιρία να γνωριστώ με κοπέλες μη επαγγελματίες, ηλικίας από 19 έως 25-26 ετών το πολύ (πραγματικές ηλικίες - όχι σαν αυτές που λένε τα πρακτορεία αφήνοντας έξω τα καλοκαίρια) οι οποίες κοστολογούν τις υπηρεσίες τους - και σε βεβαιώνω ότι οι υπηρεσίες αυτές είναι εφάμιλλες αν όχι ανώτερες αυτών των call girls και των city tours - από 80 έως 120 ευρώ για δίωρο ( που πολλές φορές γίνεται και τρίωρο και τετράωρο αν η κοπέλα γουστάρει). Δεν θεώρησα όμως σκόπιμο να βγω δημοσίως και να αρχίσω να τα χώνω σε όσους πάνε με σιτιτούρια στη Θεσσαλονίκη, για το ότι είναι μαλάκες επειδή ακουμπάνε εκατοπενηντάρια στην κάθε βλάχα και νυφίτσα της στέπας για μια ώρα, και , συνήθως, για πρόγραμμα που δεν είναι φουλ.
Κλείνοντας λοιπόν, το τι γκαβλώνει τον καθένα είναι δική του υπόθεση, και λογαριασμό δεν έχει να δώσει σε κανέναν. Άδειασέ μας τη γωνιά λοιπόν και μη μας κάνεις τ' αρχίδια πλανήτες, Nick kick boxing 3, και γυμναστήριο του αρμ και σπάρινγκ και τ' αρχίδια μας κουνιούνται.
ΥΓ. Ευτυχώς που προσπάθησα να είμαι συγκαταβατικός ο πούστης...
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους!

Μετά την λήξη της καραντίνας θα επισκεφτώ την συμπρωτεύουσα μετά απο πολύ καιρό για μασαζοεπίσκεψη και έχω στο ραντάρ μου τα 2 παρακάτω και θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάτι για να αποφύγω την φόλα

1.
2.
Απ ότι καταλαβαίνω το πρώτο λινκ με την αγγελία για το Nuru massage δεν είναι της μασερ που έχουν περιγράψει εδω μέσα συνάδελφοι με καλά λόγια απλά το βρήκα και είπα να ρωτήσω.

 

superstar45

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
29
Like
18
Πόντοι
0
Στην τελική ρε φίλε καβαλάρη πρέπει να έχεις καλο στον εγκέφαλο ο stalion σε βοήθησε δύο φορές κιόλας και αντί να τον ευχαριστήσεις αν όχι να το βουλώσεις του τα χώνεις και από πάνω :uglystupid:
 
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
177
Like
176
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους!

Μετά την λήξη της καραντίνας θα επισκεφτώ την συμπρωτεύουσα μετά απο πολύ καιρό για μασαζοεπίσκεψη και έχω στο ραντάρ μου τα 2 παρακάτω και θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάτι για να αποφύγω την φόλα

1.
2.
Απ ότι καταλαβαίνω το πρώτο λινκ με την αγγελία για το Nuru massage δεν είναι της μασερ που έχουν περιγράψει εδω μέσα συνάδελφοι με καλά λόγια απλά το βρήκα και είπα να ρωτήσω.

το 1ο ειναι αυτο που σναφερεται στις 2 σελιδες πριν,οχι γαμησι οχι εκτονωση με χερι....
το 2ο δεν εχω ιδεα
 

Raf2464

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
37
Like
150
Πόντοι
0
Θα έπρεπε να διαγράφονται αυτές οι συζητήσεις .
Αντί να έχουμε μια σελίδα με ουσία έχουμε 30 με το μακρύ κ το κοντό του κάθε ένα.
Προσωπικά εγώ δεν βγάζω άκρη στα ποιο πολλά εδώ μέσα κ φυσικά κάποιος που θα μπει πρώτη φορά άντε να διαβάσει 100 σελίδες και να αποφασίσει που θα πάει να δοκιμάσει.
Από εκεί και πέρα όσον αφορά το τι υπηρεσίες δέχεσαι είναι τελείως υποκειμενικό καθώς ο κάθε ένας μας "φτιάχνεται" διαφορετικά από όλους τους άλλους. Δεν λέμε πχ να πας κ να κοιμάται η άλλη.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Γεια χαρά σε όλους!

Μετά την λήξη της καραντίνας θα επισκεφτώ την συμπρωτεύουσα μετά απο πολύ καιρό για μασαζοεπίσκεψη και έχω στο ραντάρ μου τα 2 παρακάτω και θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάτι για να αποφύγω την φόλα

1.
2.
Απ ότι καταλαβαίνω το πρώτο λινκ με την αγγελία για το Nuru massage δεν είναι της μασερ που έχουν περιγράψει εδω μέσα συνάδελφοι με καλά λόγια απλά το βρήκα και είπα να ρωτήσω.

το 1ο ειναι αυτο που σναφερεται στις 2 σελιδες πριν,οχι γαμησι οχι εκτονωση με χερι....
το 2ο δεν εχω ιδεα

Το 2ο είναι το Angel Spa, που το έχει η Εύα περιοχή Jumbo Θέρμης
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Αυτό το angel spa ανατολικά στο jumbo δεν έχει καμία σχέση με ερωτικό μασάζ. Είχα πάει αρκετές φορές μέχρι που έφαγα πόρτα από τον (υποθέτω) άντρα της. Σε ένα χώρο κομμωτήριο- μασαζ- υπόγειο- αποθήκη σπιτιού. Μπορεί κάποτε να ήταν του χώρου αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα που συλλεξα θεωρώ πως ουδεμία σχέση έχει με το άθλημα.
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Θα συνεχιστεί πολύ αυτό το μπουζούκι με τον τύπο που κάνει σαν βεγκαν σε κρεοπωλείο?
 

DimitrisEyth

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
34
Like
24
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους!

Μετά την λήξη της καραντίνας θα επισκεφτώ την συμπρωτεύουσα μετά απο πολύ καιρό για μασαζοεπίσκεψη και έχω στο ραντάρ μου τα 2 παρακάτω και θέλω να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς κάτι για να αποφύγω την φόλα

1.
2.
Απ ότι καταλαβαίνω το πρώτο λινκ με την αγγελία για το Nuru massage δεν είναι της μασερ που έχουν περιγράψει εδω μέσα συνάδελφοι με καλά λόγια απλά το βρήκα και είπα να ρωτήσω.

το 1ο ειναι αυτο που σναφερεται στις 2 σελιδες πριν,οχι γαμησι οχι εκτονωση με χερι....
το 2ο δεν εχω ιδεα

Το 2ο είναι το Angel Spa, που το έχει η Εύα περιοχή Jumbo Θέρμης

Thanks για την ενημερωση!
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Αυτό το angel spa ανατολικά στο jumbo δεν έχει καμία σχέση με ερωτικό μασάζ. Είχα πάει αρκετές φορές μέχρι που έφαγα πόρτα από τον (υποθέτω) άντρα της. Σε ένα χώρο κομμωτήριο- μασαζ- υπόγειο- αποθήκη σπιτιού. Μπορεί κάποτε να ήταν του χώρου αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα που συλλεξα θεωρώ πως ουδεμία σχέση έχει με το άθλημα.
Έχει κανά χρόνο σίγουρα που χώρισε με τον τύπο..
 

Melouris

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2020
Μηνύματα
34
Like
10
Πόντοι
0
Ο φίλος με το nuru μπορεί να διευκρινίσει αν η κοπέλα έχει χώρο δικό της?στο site δεν είναι ξεκάθαρο.

Έχει δικό της χώρο

Θα προσπαθήσω να κλείσω ραντεβού και θα ενημερώσω το συντομότερον δυνατόν. Το site αναφέρει ότι κατα τη συνεδρία η μασεζ φοράει μαγιό. Ισχύει αυτό ή υπήρξαν περιπτώσεις που ήταν γυμνή; Ρωτώ γιατί πραγματικά μου φαίνεται πολύ παράξενο να σε κάνει να τελειώσεις χωρίς καν να νιώσεις το στήθος ή το μουνί της σε άμεση επαφή πάνω σου. Σόρρυ αν γίνομαι κουραστικός αλλά το έχω ειλικρινή απορία
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291
Ο φίλος με το nuru μπορεί να διευκρινίσει αν η κοπέλα έχει χώρο δικό της?στο site δεν είναι ξεκάθαρο.

Έχει δικό της χώρο

Θα προσπαθήσω να κλείσω ραντεβού και θα ενημερώσω το συντομότερον δυνατόν. Το site αναφέρει ότι κατα τη συνεδρία η μασεζ φοράει μαγιό. Ισχύει αυτό ή υπήρξαν περιπτώσεις που ήταν γυμνή; Ρωτώ γιατί πραγματικά μου φαίνεται πολύ παράξενο να σε κάνει να τελειώσεις χωρίς καν να νιώσεις το στήθος ή το μουνί της σε άμεση επαφή πάνω σου. Σόρρυ αν γίνομαι κουραστικός αλλά το έχω ειλικρινή απορία
Γυμνη ειναι η κοπελα.Τα εχουμε πει.
 

Raf2464

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2019
Μηνύματα
37
Like
150
Πόντοι
0
Αλάνια αύριο κλείνουν τα "ινστιτούτα" Σαλονίκη οποίος πάει ας ενημερώνει ποιο συνεχίζει να λειτουργεί. Υπόψιν στην Ζέτα dames αύριο έρχονται 2 καινούργια κορίτσια απ' ότι μου είπε κ πρόγραμμα 60' 80€ και με 2 κοπέλες στα 120€ φουλ πρόγραμμα.
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Αυτό το angel spa ανατολικά στο jumbo δεν έχει καμία σχέση με ερωτικό μασάζ. Είχα πάει αρκετές φορές μέχρι που έφαγα πόρτα από τον (υποθέτω) άντρα της. Σε ένα χώρο κομμωτήριο- μασαζ- υπόγειο- αποθήκη σπιτιού. Μπορεί κάποτε να ήταν του χώρου αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα που συλλεξα θεωρώ πως ουδεμία σχέση έχει με το άθλημα.
Έχει κανά χρόνο σίγουρα που χώρισε με τον τύπο..

Άρα υπάρχει φως στο τούνελ? Να κάνω καταδρομική? Δεν θέλω να φάω άκυρο ξανά από εκεί.... Και με βολεύει αφάνταστα η τοποθεσία , δεν υπάρχει τίποτα άλλο τόσο ανατολικά εκτός από μια στη Καλαμαριά που διαβάζω αλλά δεν βρίσκω τίποτα
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Αυτό το angel spa ανατολικά στο jumbo δεν έχει καμία σχέση με ερωτικό μασάζ. Είχα πάει αρκετές φορές μέχρι που έφαγα πόρτα από τον (υποθέτω) άντρα της. Σε ένα χώρο κομμωτήριο- μασαζ- υπόγειο- αποθήκη σπιτιού. Μπορεί κάποτε να ήταν του χώρου αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα που συλλεξα θεωρώ πως ουδεμία σχέση έχει με το άθλημα.
Έχει κανά χρόνο σίγουρα που χώρισε με τον τύπο..

Άρα υπάρχει φως στο τούνελ? Να κάνω καταδρομική? Δεν θέλω να φάω άκυρο ξανά από εκεί.... Και με βολεύει αφάνταστα η τοποθεσία , δεν υπάρχει τίποτα άλλο τόσο ανατολικά εκτός από μια στη Καλαμαριά που διαβάζω αλλά δεν βρίσκω τίποτα
Το αν θα φας άκυρο ή όχι, αυτό δεν το ξέρω. Κάνει όποτε και με όποιον θέλει, αν θέλει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.943
Κριτικές
2
Like
5.926
Πόντοι
1.056
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές που έγραψαν κριτική για το nuru κάτι που με οδήγησε και μένα να το δοκιμάσω.

Η κοπέλα έχει όντως δύναμη που δεν το πιστεύεις, τα "αεροπλανικά" που κάνει στο μασάζ σου έρχονται από εκεί που δεν το περιμένεις.

Δεν ξέρω αν το μασάζ που κάνει θεωρείται nuru ή όχι καθώς δεν είμαι ειδικός να το κρίνω αλλά σίγουρα είναι μια εμπειρία που αξίζει να την δοκιμάσεις.
 

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Ευχαριστώ τους συναγωνιστές που έγραψαν κριτική για το nuru κάτι που με οδήγησε και μένα να το δοκιμάσω.

Η κοπέλα έχει όντως δύναμη που δεν το πιστεύεις, τα "αεροπλανικά" που κάνει στο μασάζ σου έρχονται από εκεί που δεν το περιμένεις.

Δεν ξέρω αν το μασάζ που κάνει θεωρείται nuru ή όχι καθώς δεν είμαι ειδικός να το κρίνω αλλά σίγουρα είναι μια εμπειρία που αξίζει να την δοκιμάσεις.


Εγω φίλε κανω 1-2 φορες τον μηνα με την κοπελα, δεν ειναι μονο η εμπειρια, αλλα συνδυαζει αισθησιακο μασαζ με πρωτης ποιοτητας μαλαξεις για το σωμα, παντα βγαινω σαν καινουριος :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom