Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Ζωή πολύ καλό κατ'εμέ!Μέσα η μπάλα!!!
Μάρτα ή Μάρθα  δε θυμάμαι ακριβώς(Ukraine), μικρό στεγνό σφιχτό, πεντακάθαρο, μακρυά μαλλούρα, πέρασα πολύ ωραία, το σφυροκόπησα αρκετά, έδινε και αυτή τα ρέστα της, μπράβο της!!

Αν έχει κάποιος καμιά άκρη να με σπρώξει νέα, για ολονύκτιο ραντεβού με κορασίδα καλή, είμαι σε αναμονή!PM

Καλά βόλια σε όλους!
την Έλλη που θα την βρω καμία πληροφορία
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Το διάβασα ξανά πριν λίγο φίλε μου. Έτσι κι αλλιώς το σχόλιο μου ήταν χιουμοριστικό. Θα δοκιμαστεί εντός της εβδομάδας και θα ακολουθήσει κριτική. Ελπίζω ν μη με αφήσουν με την όρεξη και ν έχει happy end.
Το θέμα nuru στην πόλη μας το έχω ψάξει αρκετά κατά καιρούς, δίχως κάποιο αποτέλεσμα. Και μιλάω για αυθεντικό nuru με λάδια, κλπ...
Το site αυτό αναφέρει σε αρκετά σημεία ότι δεν παρέχονται περαιτέρω ερωτικές υπηρεσίες και θα ήταν απογοητευτικό να κοστίζει 100€ χωρίς κάποιου είδους εκτόνωση!

Απορίας άξιο είναι το γεγονός ότι κανένα μαγαζί ως τώρα δεν έχει βάλει nuru στα προγράμματά του, ενώ στην Αθήνα υπάρχει σε κάποια. Και σαν να μην έφτανε αυτό, κάποια cg προσφέρουν nuru στο προγραμμά τους, ωστόσο δεν μας έχουν επισκεφθεί ποτέ ως τώρα!

Θεωρίες συνωμοσίας ή κατάντια της λεγόμενης εξ' Αθηνών περιφέρειας;;;
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Κατάντια, όπως και στα περισσότερα ζητήματα ερωτικού και μη περιεχομένου.
Μα πόσο δύσκολο να 'ναι να βρει το λάδι και το σεντονόπανο ή το στρώμα κάποιο μαγαζί και να το προσθέσει στα προγράμματα που έχει;!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Το θέμα nuru στην πόλη μας το έχω ψάξει αρκετά κατά καιρούς, δίχως κάποιο αποτέλεσμα. Και μιλάω για αυθεντικό nuru με λάδια, κλπ...
Το site αυτό αναφέρει σε αρκετά σημεία ότι δεν παρέχονται περαιτέρω ερωτικές υπηρεσίες και θα ήταν απογοητευτικό να κοστίζει 100€ χωρίς κάποιου είδους εκτόνωση!

Απορίας άξιο είναι το γεγονός ότι κανένα μαγαζί ως τώρα δεν έχει βάλει nuru στα προγράμματά του, ενώ στην Αθήνα υπάρχει σε κάποια. Και σαν να μην έφτανε αυτό, κάποια cg προσφέρουν nuru στο προγραμμά τους, ωστόσο δεν μας έχουν επισκεφθεί ποτέ ως τώρα!

Θεωρίες συνωμοσίας ή κατάντια της λεγόμενης εξ' Αθηνών περιφέρειας;;;
Σκοπευα ν πάω φίλε μου αλλά 100€ είναι πάρα πολλά και μου έκαναν με απόλυτο τρόπο σαφες ότι κάτι άλλο δεν έχει. Αλλά και να είχε πάλι είναι πάρα πολλά τα λεφτά Αθήνα έχει από 30 και 40 αναλόγως τη διάρκεια και τις έξτρα υπηρεσίες. Τι γίνεται σε αυτή τη πόλη δε ξέρω και έχουν την εντύπωση ότι έχουμε λεφτά για πέταμα.
 

Professoras

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2018
Μηνύματα
400
Κριτικές
11
Like
1.034
Πόντοι
1.011
Σκοπευα ν πάω φίλε μου αλλά 100€ είναι πάρα πολλά και μου έκαναν με απόλυτο τρόπο σαφες ότι κάτι άλλο δεν έχει. Αλλά και να είχε πάλι είναι πάρα πολλά τα λεφτά Αθήνα έχει από 30 και 40 αναλόγως τη διάρκεια και τις έξτρα υπηρεσίες. Τι γίνεται σε αυτή τη πόλη δε ξέρω και έχουν την εντύπωση ότι έχουμε λεφτά για πέταμα.
Εκμεταλλεύονται την έλλειψη του είδους. Νόμοι της αγοράς... προσφορά, ζήτηση, κλπ κλπ...

Μ' αρέσει όμως που γράφει οτι κάνουν και μασάζ προστάτη! Και αν σου έρθει να τελειώσεις;;; Τι στο καλό; Τάπα σου βάζουν;
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Rozita

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2019
Μηνύματα
22
Like
42
Πόντοι
0
Το θέμα nuru στην πόλη μας το έχω ψάξει αρκετά κατά καιρούς, δίχως κάποιο αποτέλεσμα. Και μιλάω για αυθεντικό nuru με λάδια, κλπ...
Το site αυτό αναφέρει σε αρκετά σημεία ότι δεν παρέχονται περαιτέρω ερωτικές υπηρεσίες και θα ήταν απογοητευτικό να κοστίζει 100€ χωρίς κάποιου είδους εκτόνωση!

Απορίας άξιο είναι το γεγονός ότι κανένα μαγαζί ως τώρα δεν έχει βάλει nuru στα προγράμματά του, ενώ στην Αθήνα υπάρχει σε κάποια. Και σαν να μην έφτανε αυτό, κάποια cg προσφέρουν nuru στο προγραμμά τους, ωστόσο δεν μας έχουν επισκεφθεί ποτέ ως τώρα!

Θεωρίες συνωμοσίας ή κατάντια της λεγόμενης εξ' Αθηνών περιφέρειας;;;



Καλησπέρα σας.Υπάρχει λόγος που είναι τόσο ακριβό.Μόνο το ένα λίτρο τζελ-nuru ειναι 70€.Και έχει βάση το νερό.Τα μαγαζιά στην Αθήνα τα προμηθεύεται από το εξωτερικό.
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα τα φώτα σας ως προς το crystal
‘Χω σκοπό να πάω σήμερα εάν κάποιος έχει κάποια εμπειρία ας μου δώσει κάποια πληροφορία
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.943
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα τα φώτα σας ως προς το crystal
‘Χω σκοπό να πάω σήμερα εάν κάποιος έχει κάποια εμπειρία ας μου δώσει κάποια πληροφορία

Αλεξία, Νάντια, Νεφέλη και Όλγα κάνουν εκτόνωση από την πρώτη φορά.
Από αυτές θεωρώ σαν εμφάνιση υπερέχει η Νάντια.
Μακριά από Αρετή (εκτός και αν έχει αλλάξει κάτι θεαματικά)
Περιμένουμε εντυπώσεις από την επίσκεψη
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
42
Like
16
Πόντοι
0
Αλεξία, Νάντια, Νεφέλη και Όλγα κάνουν εκτόνωση από την πρώτη φορά.
Από αυτές θεωρώ σαν εμφάνιση υπερέχει η Νάντια.
Μακριά από Αρετή (εκτός και αν έχει αλλάξει κάτι θεαματικά)
Περιμένουμε εντυπώσεις από την επίσκεψη
σε ευχαριστώ θα την έχετε με την πρώτη ευκαιρία
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα σας.Υπάρχει λόγος που είναι τόσο ακριβό.Μόνο το ένα λίτρο τζελ-nuru ειναι 70€.Και έχει βάση το νερό.Τα μαγαζιά στην Αθήνα τα προμηθεύεται από το εξωτερικό.

Καλα ποσο τζελ βαζουν σε μια συνεδρια? Ολο το λιτρο?
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Καλησπερα απο Ζεσι. Για την καλυτερη εξυπηρετηση των πελατων μας, οι τιμες θα παραμεινουν ιδιες 40/50/70 Σας περιμενουμε!!
Να υποθέσω το 70 είναι φουλ πρόγραμμα;  Το φουλ είναι 1 ώρα ή 45 λεπτά;
 

arxidamos2019

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
181
Like
94
Πόντοι
1
Εκμεταλλεύονται την έλλειψη του είδους. Νόμοι της αγοράς... προσφορά, ζήτηση, κλπ κλπ...

Μ' αρέσει όμως που γράφει οτι κάνουν και μασάζ προστάτη! Και αν σου έρθει να τελειώσεις;;; Τι στο καλό; Τάπα σου βάζουν;
αποτι φαίνεται αν σου έρθει να τελειώσεις, απλά τελειώνεις. Αν η κοπέλα είναι όμορφη και τρίβεται μια ώρα γυμνή πάνω σου, ποιος μπορεί να μην τελειώσει? Αλλά πολλά λεφτά..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom