Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 142 άτομα (7 μέλη και 135 επισκέπτες)

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
Καλημερα και ερωτηση στους γνωστες. Απο μασαζ στην Αθηνα ξερω αρκετα λογο ταξιδιων. Εκει πληρωνεις 60-80 ευρω διαλεγεις αναμεσα σε 5-6 μπαινεις μεσα μιση ωρα μασαζ και μιση ωρα σεξακι το απολαμβανεις τρελα. εδω πηγα 2 φορες και κατι ''να γνωριστουμε'' μου ελεγαν και τετοια κουλα..

Παιδια υπαρχει κατι αντιστοιχο στην πολη μας?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εχεις προφιλ απο 2008 και κάνεις τέτοιες ερωτήσεις;
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Καλημέρα σε ολη την παρέα..........
Έρχομαι διακοπές Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες..... Τουρίστας.....

Ειπα να μπω να σας διαβασω και εδω να δω τι κάνετε ρε παιδιά...... Αλλαξε τίποτα σε αυτην την φτωχομανα πολη!?
Απο οτι βλεπω οχι πολλα!!
Στελαρα θα σε παρω τηλ.......

Μάγκες καλα να περνάτε.....
Δεν θα ρωτήσω τι καλο παίζει......... Χεχεχε......τα διάβασα

 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
τι σχεση εχει απο ποτε εχω το προφιλ? δλδ εαν το ειχα απο το 2006 θα ηξερα και τι παιζει στη λαρισα?
μπορεί να μη ξέρεις για την Λάρισα αλλά κ με την Θεσσαλονίκη δε τα πας κ πολύ καλά αφού παραδίπλα ρωτάς για την Νίνα πού έχουμε μιλήσει άπειρες φορές
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σε ολη την παρέα..........
Έρχομαι διακοπές Θεσσαλονίκη για λίγες μέρες..... Τουρίστας.....

Ειπα να μπω να σας διαβασω και εδω να δω τι κάνετε ρε παιδιά...... Αλλαξε τίποτα σε αυτην την φτωχομανα πολη!?
Απο οτι βλεπω οχι πολλα!!
Στελαρα θα σε παρω τηλ.......

Μάγκες καλα να περνάτε.....
Δεν θα ρωτήσω τι καλο παίζει......... Χεχεχε......τα διάβασα
πούσε χαμένος εσύ τι κάνεις τουρίστα ;)
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216
Καλημερα και ερωτηση στους γνωστες. Απο μασαζ στην Αθηνα ξερω αρκετα λογο ταξιδιων. Εκει πληρωνεις 60-80 ευρω διαλεγεις αναμεσα σε 5-6 μπαινεις μεσα μιση ωρα μασαζ και μιση ωρα σεξακι το απολαμβανεις τρελα. εδω πηγα 2 φορες και κατι ''να γνωριστουμε'' μου ελεγαν και τετοια κουλα..

Παιδια υπαρχει κατι αντιστοιχο στην πολη μας?
Πήγαινε στο Ζεσι σπα παρε το πρόγραμμα τών 80 ευρω και θα κανείς μασαζ και σεξ για μια ωρα.
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Φιλοι μου,ενημερωση για περασματα δεκαημερου απο Βανα Βενους Ακουα Κρυσταλ

Βανα:παρουσες 2 κοπελες Μαρια και Ινα..η Μαγκι ηταν σε δωματιο και αναμεσα στις 3 θα ηταν η επιλογη μου γιατι ειναι πολυ καλο στανταρακι..
επιλεχτηκε η Ινα που εχει βελτιωθει σε σχεση με το παρελθον..
30+30 χωρις ρουχα και θωπευση.

Βενους:παρουσες Ιωαννα Μαρω Κλαρα..
επιλεχτηκε η Κλαρα μονο για την δοκιμη της νεας παρουσιας..
το αποτελεσμα απογοητευτικο..μακρια..
ειχε μονο μασαζ..το οποιο δεν ηταν μασαζ...ουτε καν αγγιγμα..θελει τεχνη μια ωρα να ακουμπας καποιον και να μην εχεις κανει τιποτα..κι οταν ειπωθηκε το να προχωρησει..ειπε οτι δεν το κανει αυτη αυτο..
ακυρο λοιπον..

Ακουα:Παρουσες Ξενια Ριτα Αφροδιτη..
Περασμα φυσικα με Ριτα..γιατι ειναι ισως το πιο καλο μασαζ και υπολοιπο που υπαρχει στα ελευθερα..κατα την αποψη μου..30+30...
Στο συγκεκριμενο μαγαζι επιβαλλεται ανανεωση του ροστερ γιατι η Ξενια φανταζομαι δεν κανει ουτε ενα μασαζ την εβδομαδα..και η Αφροδιτη ευγενικοτατη αλλα δεν μου βγαζει προσωπικα τιποτα ομορφο και θυληκο οποτε αποριπτεται..
η Ρενα εχει χαθει..η δεν την πετυχα απλα..μια δυο φορες που τηλεφωνησα.

Κρυσταλ:Τηλεφωνημα για να μαθω ποιες εργαζονται αλλα τελικα δεν καταφερα να παω..
Μου ειπαν για Ναντια Νεφελη και Αλεξια..
καποιοι συναγωνιστες με ειχαν ενημερωσει για τις κορασιδες..νομιζω θα επελεγα Νεφελη η Ναντια..και λογικα θα ειναι στην επομενη καταδρομικη μου οποτε και θα ενημερωσω.

Υγ αν ξερουμε καποια να παιρνει δουλεια για το σπιτι ενημερωστε με pm
ευχαριστω!!

 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Ζωη GR όμορφη κοπελιά κοντα 30 διεκπεραιωτική
Ελλη GR MILF με πιασίματα καλο πρόγραμμα
Λυδια GR 22-25 χοντρουλα αρκετά καλο πρόγραμμα
Τα δυο τα ουκρανα λεπτουλες μικρες τπτ το ιδιαίτερο
Ολες οι περιγραφές  βεβαίως είναι εντελώς υποκειμενικές χωρίς να προτρέπω η να αποτρέπω κανέναν.
Καλή διασκεδαση.

Ζωή πολύ καλό κατ'εμέ!Μέσα η μπάλα!!!
Μάρτα ή Μάρθα  δε θυμάμαι ακριβώς(Ukraine), μικρό στεγνό σφιχτό, πεντακάθαρο, μακρυά μαλλούρα, πέρασα πολύ ωραία, το σφυροκόπησα αρκετά, έδινε και αυτή τα ρέστα της, μπράβο της!!

Αν έχει κάποιος καμιά άκρη να με σπρώξει νέα, για ολονύκτιο ραντεβού με κορασίδα καλή, είμαι σε αναμονή!PM

Καλά βόλια σε όλους!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Καλησπερα παιδες . Ηθελα να κανω μια ερωτηση. Nuru massage με happy ending στην Θεσσαλονικη υπαρχει??
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Καλησπερα παιδες . Ηθελα να κανω μια ερωτηση. Nuru massage με happy ending στην Θεσσαλονικη υπαρχει??
Επίσημα όχι, ούτε με, ούτε χωρίς. Άτυπα, αν κάποια κοπέλα κάνει κάτι σε body to body και το βαφτίζει nuru, δεν το ξέρω..
 

mavropanat

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2012
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,
ηθελα να ρωτησω το μασατζιδικο aqua ειναι το aqua spa ολγας 126?
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Ζωη GR όμορφη κοπελιά κοντα 30 διεκπεραιωτική
Ελλη GR MILF με πιασίματα καλο πρόγραμμα
Λυδια GR 22-25 χοντρουλα αρκετά καλο πρόγραμμα
Τα δυο τα ουκρανα λεπτουλες μικρες τπτ το ιδιαίτερο
Ολες οι περιγραφές  βεβαίως είναι εντελώς υποκειμενικές χωρίς να προτρέπω η να αποτρέπω κανέναν.
Καλή διασκεδαση.
Η ζωη ειναι η πρωην Δαναη που δουλευε στην Μαριαννα και η Ελλη ειναι η πρωην Κλειω ..και οι δυο πολυ καλες και παλιες.. και απο τι γνωριζω καλα.πρεπει να ειναι και οι δυο ηλικιακα ιδιας ηλικιας.. με την διαφορα η μια σου βγαζει ρωσιδα μοντελο και η αλλη κατι απο βραζιλια μιας και το κορμι παραπεμπει εκει και σγουρα κοντα μαλλια ....
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Τις αλλες δεν τςι ειδα..  αλλα μια μικρη Λυδια..ειναι οντως πιτσιρικακι καλη στο αθλημα αλλα απο εμφανιση οχι απλα γεματη.. στυλ θειας....
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Υπάρχει κάπως άτυπα. Εμένα μου κάνει η Αλεξία από crystal εχει  και το ειδικό υγρό που χρειάζεται για να τριφτει το κορμάκι της πάνω στο σώμα μου, μασαζακι με το στρινγκακι της και τις βυζάρες τις να τρίβεται παντού πάνω μου. Το μόνο που έχω βρει σε ότι πιο κοντινό σε nuru στην Θεσσαλονίκη
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Υπάρχει κάπως άτυπα. Εμένα μου κάνει η Αλεξία από crystal εχει  και το ειδικό υγρό που χρειάζεται για να τριφτει το κορμάκι της πάνω στο σώμα μου, μασαζακι με το στρινγκακι της και τις βυζάρες τις να τρίβεται παντού πάνω μου. Το μόνο που έχω βρει σε ότι πιο κοντινό σε nuru στην Θεσσαλονίκη
καλη αυτη η αλεξια εμφανισιακα? αυτο ειναι πριβε το μαγαζι?
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Μετα απο αναζητηση βρηκα μια σελιδα στο fb που λεει nuru massage. Εστειλα μηνυμα κ μου απαντησε πως λειτουργουν κ στη Θεσσαλονικη κ κλεινεις κανονικα ραντεβου. Ηθελα να παω αλλα δεν προλαβα. Δεν ξερω αν επιτρεπεται να βαλω τη σελιδα τους στο fb εδω . Αν ξερει καποιος ας απαντησει για τη βαλω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Μετα απο αναζητηση βρηκα μια σελιδα στο fb που λεει nuru massage. Εστειλα μηνυμα κ μου απαντησε πως λειτουργουν κ στη Θεσσαλονικη κ κλεινεις κανονικα ραντεβου. Ηθελα να παω αλλα δεν προλαβα. Δεν ξερω αν επιτρεπεται να βαλω τη σελιδα τους στο fb εδω . Αν ξερει καποιος ας απαντησει για τη βαλω

και εγω βρηκα το συγκεκριμενο αλλα διαβασα οτι λεει οτι δεν κανουν happy ending οποτε το αγνοησα. Δεν θα παω να σκασω λεφτα και δεν θα γαμησω κιολας αφου η αλλη θα μου τον εχει κανει τουρμπο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom