Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (8 μέλη και 124 επισκέπτες)

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
και εγω βρηκα το συγκεκριμενο αλλα διαβασα οτι λεει οτι δεν κανουν happy ending οποτε το αγνοησα. Δεν θα παω να σκασω λεφτα και δεν θα γαμησω κιολας αφου η αλλη θα μου τον εχει κανει τουρμπο.
Δεν διαφωνω φιλε, αλλα λογικο να το εγραφαν αυτο, δημοσια τουλαχιστον
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
και εγω βρηκα το συγκεκριμενο αλλα διαβασα οτι λεει οτι δεν κανουν happy ending οποτε το αγνοησα. Δεν θα παω να σκασω λεφτα και δεν θα γαμησω κιολας αφου η αλλη θα μου τον εχει κανει τουρμπο.
Καυλιάρα κοπέλα 25αρα με πιασίματα μεγάλο στήθος κι πολύ σφιχτό σώμα. Όσο για τη σελίδα π ανέφερε ο φίλος δε νομίζω να μην κάνουν happy end το nuru είναι κατεξοχήν ερωτικό μασάζ όταν η άλλη τριβεται με το μουνι της και τα βυζιά της πάνω σου ε του πουστη να μην έχει τελείωμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
και εγω βρηκα το συγκεκριμενο αλλα διαβασα οτι λεει οτι δεν κανουν happy ending οποτε το αγνοησα. Δεν θα παω να σκασω λεφτα και δεν θα γαμησω κιολας αφου η αλλη θα μου τον εχει κανει τουρμπο.
στειλε μου το λινκ η τι αλλο εχεις και θα παω για ερευνα..
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81

εγω αυτο βρηκα. λογικα και ο φιλος το ιδιο θα λεει.
στειλε μου το λινκ η τι αλλο εχεις και θα παω για ερευνα..
Αυτό βρήκα και εγώ φίλε μου αλλά έχει το νου σου. Κάπου γράφει για ψιλό άντρα γυμνασμενο έτοιμο να ξυπνήσει τις αισθήσεις μας. Πήγαινε λίγο τοίχο τοίχο μη σε βρει κανένα κακο
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Αυτό βρήκα και εγώ φίλε μου αλλά έχει το νου σου. Κάπου γράφει για ψιλό άντρα γυμνασμενο έτοιμο να ξυπνήσει τις αισθήσεις μας. Πήγαινε λίγο τοίχο τοίχο μη σε βρει κανένα κακο

τυπε εχει και μασερ για γυναικες αλλα και για αντρες. Δεν ειμαι πουστρα να ζητησω αντρα να με κανει μασαζ.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
τυπε εχει και μασερ για γυναικες αλλα και για αντρες. Δεν ειμαι πουστρα να ζητησω αντρα να με κανει μασαζ.
Δεν υπονοησα κάτι τέτοιο για κανένα λόγο περισσοτερο χαβαλε έκανα στον φίλο Ρ1.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Δεν υπονοησα κάτι τέτοιο για κανένα λόγο περισσοτερο χαβαλε έκανα στον φίλο Ρ1.

παντως για το κρισταλ που διαβασα πριν λιγες σελιδες μερικοι λενε οτι δεν κανουν οι κοπελες φουλ κατι τετοια κουλα. μπορεις να μου στειλεις ενα ΠΜ να με κατατοπισεις? τι τιμες παιζουν, αν πρεπει να παω συστημενος, ποιες κοπελες εχει και ποια να παρω, προφανως αυτην που ανεφερες.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Δεν υπονοησα κάτι τέτοιο για κανένα λόγο περισσοτερο χαβαλε έκανα στον φίλο Ρ1.

Λέει μέσα στην αγγελία του ΦΒ ότι για γυναίκες έρχεται άντρας, και για άντρες έρχεται γυναίκα!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Λέει μέσα στην αγγελία του ΦΒ ότι για γυναίκες έρχεται άντρας, και για άντρες έρχεται γυναίκα!
Το διάβασα ξανά πριν λίγο φίλε μου. Έτσι κι αλλιώς το σχόλιο μου ήταν χιουμοριστικό. Θα δοκιμαστεί εντός της εβδομάδας και θα ακολουθήσει κριτική. Ελπίζω ν μη με αφήσουν με την όρεξη και ν έχει happy end.
 

steaved

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες . Ηθελα να κανω μια ερωτηση. Nuru massage με happy ending στην Θεσσαλονικη υπαρχει??
Η Αλεξια στο Crystal φίλε μου έχει τα προσόντα να σε ευχαριστήσει σε αυτό που θες. Δεν έχει φουλ το μαγαζί αλλά είναι μια διαφορετική εμπειρία που πιστεύω αξίζει να δοκιμάσεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Η Αλεξια στο Crystal φίλε μου έχει τα προσόντα να σε ευχαριστήσει σε αυτό που θες. Δεν έχει φουλ το μαγαζί αλλά είναι μια διαφορετική εμπειρία που πιστεύω αξίζει να δοκιμάσεις.

Οτι και να ειναι αμα δεν εχει φουλ προσωπικα δεν με καλυπτει. Ευχαριστω
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Το διάβασα ξανά πριν λίγο φίλε μου. Έτσι κι αλλιώς το σχόλιο μου ήταν χιουμοριστικό. Θα δοκιμαστεί εντός της εβδομάδας και θα ακολουθήσει κριτική. Ελπίζω ν μη με αφήσουν με την όρεξη και ν έχει happy end.

Εύχομαι να περάσεις καλά!!
Τα σέβη μου
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: NIK A

Μηλιάδης

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
45
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπερα απο Ζεσι. Για την καλυτερη εξυπηρετηση των πελατων μας, οι τιμες θα παραμεινουν ιδιες 40/50/70 Σας περιμενουμε!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Την τιμή την είδατε πού λέει 100 την ώρα εσείς πού λέτε θα πάτε??

Είπαμε καλό το nuru αλλά όχι κ έτσι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Την τιμή την είδατε πού λέει 100 την ώρα εσείς πού λέτε θα πάτε??

Είπαμε καλό το nuru αλλά όχι κ έτσι

αμα εχει και happy ending ισως το δοκιμαζα για μια φορα στα 100 να δω αν αξιζει οσο φαινεται να αξιζει. εχω δει τσοντες με nuru και ειναι και γαμω τις φασεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom