Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
ισως εκλεισε για αλλο λογο οπως και να χει κριμα πραγματικα αγαπαγαμε μαγκυ
Εγω στεναχορεθηκα πιο πολυ γιατι την ειχα φιλη και στο FB και μολις εκλεισε το μαγαζι με διεγραψε ανευ λογου.Δεν πειραζει ομως ας ειναι καλα η κοπελα.
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Μεγαλη στεναχωρια για τη Μαγκυ, δε θα μπορω νσ χεσω αυριο. Βρε ουστ παλιοβουλγαρα, ταχα Αιγυπτια. Ετρωγες σε ακριβα εστιατορια με τα δικα μας λεφτα, καλυτερα που εκλεισες, αν θες να βγαζεις λεφτα τραβα πλυνε κανενα πιατο ή λαντζα.... Αιγυπτια του κωλου...αντε στο διαολο
 

jimgusto

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
379
Like
280
Πόντοι
21
Μεγαλη στεναχωρια για τη Μαγκυ, δε θα μπορω νσ χεσω αυριο. Βρε ουστ παλιοβουλγαρα, ταχα Αιγυπτια. Ετρωγες σε ακριβα εστιατορια με τα δικα μας λεφτα, καλυτερα που εκλεισες, αν θες να βγαζεις λεφτα τραβα πλυνε κανενα πιατο ή λαντζα.... Αιγυπτια του κωλου...αντε στο διαολο

χαχα συμφωνω φιλε..δεν θα στεναχωρεθουμε κ ολας..αλλωστε μας τα επαιρνε και χοντρα για τις υπηρεσιες που προσφερε..
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
χαχα συμφωνω φιλε..δεν θα στεναχωρεθουμε κ ολας..αλλωστε μας τα επαιρνε και χοντρα για τις υπηρεσιες που προσφερε..
και η μαριαννα να εκλεινε οσοι ηταν πιστοι της μαριαννας θα το μοιρολογουσατε αρκετοι απο μας εδω μας αρεζε αυτο ππυ προσεφερε η μαγκυ μια ωρα ολοκληρη με την κοπελα με ωραιο μασαζ με διαμαντακια κατα καιρους στο 50ρικο ως σταρτερ εκδοση ! το προτιμω απο τη εβιτα με το 60ρι που εισαι φουλλ μα χτυπαει την πορτα αππο εξω σα τσατσα στο 15λεπτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
  Καλή σας μέρα φίλοι.
Χρειάζομαι βοήθεια και μερικές απόψεις-γνώμες για μια αγγελία που μου φαίνεται πάρα πολύ καλή για να είναι αληθινή. Το τηλ που πήρα είναι το εξής 6908246631 (γκουκλαρετε και θα δείτε την αγγελία) δεν απάντησε κάνεις την επόμενη μέρα με πήρε τηλ μια Μαργαρίτα  (6945910525) και μου είπε ότι είναι γραφείο και στέλνει κοπέλες παντού αρκεί να κάνεις εγγραφή και να πληρώσεις είτε 50€ το μήνα για 2 κοπέλες ή σε προσφορά 80€ για ένα χρόνο με απεριόριστες κοπέλες...
Έχει κανείς υπόψη τι παίζει? Εγώ το βλέπω μουφα αν θέλει κάποιος να ασχοληθεί και να πάρει τηλ ας μας πει τι παίζει.  Έμαθα να μη σκέφτομαι με το κάτω κεφάλι και δεν πλήρωσα, ήθελα πρώτα να πάρω γνώμες από δω.
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Ρε φίλε αν βγάλεις κάτι από εκεί δώσε μου σε παρακαλώ το ΙΒΑΝ σου να σου καταθέσω 1.000.000 € σε δέκα λεπτά !
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Παιδια, για νταμες, εχετε να μου προτεινετε καμια καλη με πλουσιο στηθος ? Εχω παει μια φορα με μια Ρενα, αλλα παραηταν γεματουλα για τα γουστα μου...Επισης ξερετε αν μπορει να γινει συμφωνια για 2 εκτονωσεις στον διαθεσιμο χρονο ?
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
414
Πόντοι
26
  Καλή σας μέρα φίλοι.
Χρειάζομαι βοήθεια και μερικές απόψεις-γνώμες για μια αγγελία που μου φαίνεται πάρα πολύ καλή για να είναι αληθινή. Το τηλ που πήρα είναι το εξής 6908246631 (γκουκλαρετε και θα δείτε την αγγελία) δεν απάντησε κάνεις την επόμενη μέρα με πήρε τηλ μια Μαργαρίτα  (6945910525) και μου είπε ότι είναι γραφείο και στέλνει κοπέλες παντού αρκεί να κάνεις εγγραφή και να πληρώσεις είτε 50€ το μήνα για 2 κοπέλες ή σε προσφορά 80€ για ένα χρόνο με απεριόριστες κοπέλες...
Έχει κανείς υπόψη τι παίζει? Εγώ το βλέπω μουφα αν θέλει κάποιος να ασχοληθεί και να πάρει τηλ ας μας πει τι παίζει.  Έμαθα να μη σκέφτομαι με το κάτω κεφάλι και δεν πλήρωσα, ήθελα πρώτα να πάρω γνώμες από δω.

ΓΙΑ ΔΕΣ ΕΔΩ!!!

 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
  Ευχαριστώ μάγκες μόλις γλυτωσα 80€ χε χε χε νομίζω πως είναι πολύ χρήσιμο και σε τέτοια θέματα το φόρουμ εδώ...
Υ.Γ. 1000000 € φίλε είναι πάρα πολλά θα χρειαστώ 4 ζωές να τα ξοδεψω χα χα χα πέρα από την πλάκα σχεδόν ψήθικα να τα δώσω οπότε ευχαριστώ και πάλι.
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Πήγες κανείς τελευταία venus στη Μοναστηρίου; Τι παίζει;;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Συνάδελφοι , καλημέρα. Επειδή έλειπα κάμποσο καιρό από τα τεκταινόμενα της πόλης μας έχω χάσει επεισόδια. Από prive μαγαζιά έχω πρόσβαση σε Εβίτα, Στέλιο/Μάκη-Αντιστρές, Μάγγυ και Angels (στην Β. Όλγας, όχι αυτό στον Φοίνικα). Εβίτα είχα πάει τελευταία φορά Μάρτιο του 2017 και είχε Σοφία, Σίσυ, Σάντρα και μια άλλη. Έχει κάτι καλό τώρα; Στέλιο τελευταία φορά που είχα πάει τον Ιούνιο του 2017 είχε κάνει μεταγγραφή την Σίσυ από Εβίτα και είχε και άλλη μια Βουλγάρα ή Ρουμάνα , ψιλοαδιάφορη. Τι λέει τώρα; Η Μάγγυ έκλεισε; Στο Angels εξακολουθεί να δουλεύει η Εύη με τις φοβερές πίπες και η Μαρίνα η Βουλγάρα; Η Εύη , γιατί για αυτήν πήγαινα εκεί, μου είχε πει ότι οσονούπω θα σταματούσε απ' τη δουλειά. Για δώστε τα φώτα σας...
α. Η Μάγγυ έκλεισε
β. Η Εβίτα συνεχίζει με Σοφία, Σάντρα , Σίσσυ κ.α. αλλά τίποτα αξιοσημείωτο!
γ. Η Ευη συνεχίζει τις πίπες με τη Μαρίνα και την Άννυ ως Άγγελοι των Ιαματικών Πηγών!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
μου ειπε για 3 καινουργιες μεταγραφες η μαριανα  ξερει κανιεις τιποτα εχει δοκικασε κανεις
1. Mαρινα(GR): 24 χρ. pettite, ξανθια και από τα καλύτερα fuck doll !!!
2. Αφροδίτη (GR): 23 χρ, μελαχροινή και τα μεγαλύτερα βυζιά (5+) του χώρου.
3. Αννα (GR) : 20 χρ, μελαχροινή ψηλή με πιασίματα!!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
πρεπει να επιστρεψει η μαγκυ μαγκυ ξεκινα κατι καινουριο σηκωσε τα τηλεφωνα και παμε παλι απο την αρχη ξανα μην το καθυστερεις μαγκυυ
παιδια το αξιοπεριεργο με μαγκυ ειναι πως εχει ποσο καιρο που εκλεισε μα το σταθερο ειναι ανοιχτο κανονικα γτ να πληρωνει συνδεση αν ειναι να μην ανοιξει παλι...αναρωτιεμαι απλα εγω ως ρομαντικος πολυ
εισαι τεραστιος και ρομαντικος τι ειπες τωρα γιγαντα χαχααχ !!! το θεμα ομως βεβαια ειναι τωρα π ειναι η μαγκυ οεο...
μαγκυ πλεον εχει κατεβασει και το σταθερο περαν του κινητου ελπιζουμε και πιστευουμε στο μελλον θα ξαναανοιξει καπου καπως και εμεις οι πελατες θα το μαθουμε
η μαγκυ ηταν κορυφη ελπιζουμε ακομα ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε χαχα
ισως εκλεισε για αλλο λογο οπως και να χει κριμα πραγματικα αγαπαγαμε μαγκυ
και η μαριαννα να εκλεινε οσοι ηταν πιστοι της μαριαννας θα το μοιρολογουσατε αρκετοι απο μας εδω μας αρεζε αυτο ππυ προσεφερε η μαγκυ μια ωρα ολοκληρη με την κοπελα με ωραιο μασαζ με διαμαντακια κατα καιρους στο 50ρικο ως σταρτερ εκδοση ! το προτιμω απο τη εβιτα με το 60ρι που εισαι φουλλ μα χτυπαει την πορτα αππο εξω σα τσατσα στο 15λεπτο
Αγαπητε Θοδωρή: Σε παρακαλώ σταμάτα να μας τα πρήζεις με την απώλεια της Μάγγυς!! Ελεος !!Επίσης μην συγκρίνεις ανομοια πράγματα και να λες εν γνώσει σου ανακρίβειες για την Εβίτα! Τέλος σε ενημερώνω οτι για την απώλεια της Νικολέτας από το χώρο ευθύνεται αυτή που εξυμνείς! 
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
  Καλή σας μέρα φίλοι.
Χρειάζομαι βοήθεια και μερικές απόψεις-γνώμες για μια αγγελία που μου φαίνεται πάρα πολύ καλή για να είναι αληθινή. Το τηλ που πήρα είναι το εξής 6908246631 (γκουκλαρετε και θα δείτε την αγγελία) δεν απάντησε κάνεις την επόμενη μέρα με πήρε τηλ μια Μαργαρίτα  (6945910525) και μου είπε ότι είναι γραφείο και στέλνει κοπέλες παντού αρκεί να κάνεις εγγραφή και να πληρώσεις είτε 50€ το μήνα για 2 κοπέλες ή σε προσφορά 80€ για ένα χρόνο με απεριόριστες κοπέλες...
Έχει κανείς υπόψη τι παίζει? Εγώ το βλέπω μουφα αν θέλει κάποιος να ασχοληθεί και να πάρει τηλ ας μας πει τι παίζει.  Έμαθα να μη σκέφτομαι με το κάτω κεφάλι και δεν πλήρωσα, ήθελα πρώτα να πάρω γνώμες από δω.

Το γραφείο γνωριμιών Wish, ιδρύθηκε με σκοπό να φέρει σε επαφή ανθρώπους από όλη την Ελλάδα, είτε είναι ελέυθεροι είτε είναι δεσμευμένοι.

Παρέχουμε πλήρη εχεμύθεια και έχουμε άτομα ειλικρινή με όρεξη και διάθεση για νέες γνωριμίες. Δεν έχουμε επαγγελματίες ούτε παρέχονται υπηρεσίες πληρωμένου έρωτα.

Σκοπός είναι να σας φέρουμε σε επαφή ώστε να περάσετε όλοι όμορφα χωρίς να χαλάσετε οτιδήποτε κι αν υπάρχει στη ζωή σας!

Για τυχόν απορίες, πληροφορίες τα στοιχεία επικοινωνίας μας είναι τα εξής :
* 6945910525 - 9.00 π.μ. έως 20.00 μ.μ.
* Wish.Greece@gmail.com
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αγαπητε Θοδωρή: Σε παρακαλώ σταμάτα να μας τα πρήζεις με την απώλεια της Μάγγυς!! Ελεος !!Επίσης μην συγκρίνεις ανομοια πράγματα και να λες εν γνώσει σου ανακρίβειες για την Εβίτα! Τέλος σε ενημερώνω οτι για την απώλεια της Νικολέτας από το χώρο ευθύνεται αυτή που εξυμνείς! 
φιλαρακο μιλα πιο ομορφα καταρχας δευτερον με εβιτα δε λεω ανακριβειες αλλα κατι που εζησα κι εγω και φιλοι απο εδω μεσα γι αυτο και πλεον δε θελουμε να πηγαινουμε τριτον αποψη μου ειναι για μαγκυ και θα τη στηριξω εδω ο αλλος απο πανω βριζει τη μαγκυ τι του φταιει να τι βριζει λιγο να συνελθουμε παληκαρια συνελθετε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Πήγες κανείς τελευταία venus στη Μοναστηρίου; Τι παίζει;;
ειναι μια αδυνατη που παλια ηταν στη βανα καλη ειναι αλλα δεν εχει ποικιλια οπως πχ στο αλλο βενους η ακομα και στη βανα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
φιλαρακο μιλα πιο ομορφα καταρχας δευτερον με εβιτα δε λεω ανακριβειες αλλα κατι που εζησα κι εγω και φιλοι απο εδω μεσα γι αυτο και πλεον δε θελουμε να πηγαινουμε τριτον αποψη μου ειναι για μαγκυ και θα τη στηριξω εδω ο αλλος απο πανω βριζει τη μαγκυ τι του φταιει να τι βριζει λιγο να συνελθουμε παληκαρια συνελθετε
χωρις παρεξηγηση αγαπητε ακαρναν αλλα παντα προσπαθω να μαι ευγενικος και σωστος με ολους οκ το τραβηξαμε με μαγκυ αλλα ο καθενασ με τισ αδυναμιες του οσο για το αν ευθυνεται η μαγκυ για τη απωλεια τησ νικολεττας αυτο σιγουρα δε το γνωριζα προφανως για να το λες το γνωριζεις εγω δε σε αμφισβητω οτι εχω πει το χω ζησει και προσωπικα κιολας δε με ενδιαφερει να κατακρινω αλλα επειδη τα λεφτα μας εχοθυν αξια θα τα δινουμε εκει που εκτιμαμε ε και ναι προτιμουσα μαγκυ απο εβιτα γτ τα εκτιμουσε τουλαχιστον σε εμενα περισσοτερο οπως εχω προπει δεν ταιριαζουν ολοι με ολους ομως καλο να υπαρχει σεβασμος ειλικρινεια και εκτιμηση κι αν δε μασ αρεσει κατι να το λεμε γτ πληρωνουμε και το σημαντικο με τα λεφτα μασ να περασουμε ομορφα και να το απολαυσουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom