Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Κατανοητα οσα λετε οι πιο εμπειροι και δεν μπορω να ξερω με ποση προσπαθεια χωθηκατε μεσα στα πραγματα και στα prive, απλα για εμας που ειμαστε τελειως ασχετοι ειναι αρκετα δυσκολο αυτην την στιγμη που δεν υπαρχει σαλιο να πας και να ξαναπας μεχρι να σε βρεις κατι αλλο η μεχρι να καταφερεις να χωθεις σε κανενα prive. Οσο μπορει ο καθενας, εστω κανενα τηλεφωνο, βοηθαει παρα πολυ.
Φιλε μου δοκιμασε στο Νταμες ειναι ελευθερο και κατα την γνωμη μου με τις τελευταιες προσθηκες απο την Μαγκυ πλεον αξιζει .
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Φιλε μου δοκιμασε στο Νταμες ειναι ελευθερο και κατα την γνωμη μου με τις τελευταιες προσθηκες απο την Μαγκυ πλεον αξιζει .
χυσεα συμφωνω αδερφε δεσποινα δυνατο αλλα και ηρω μια χαρα μονο η βαλεντινα λειπει αν και δε νομιζω να ρθει η βαλεντινα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
χαιρετιζω την παρεα. ειπα να γραψω και εγω μετα απο παρα πολυ καιρο...

παλια που πηγαινα θυμαμαι ειχα γινει πριβε πελατης στην καλλιδοπουλου β.ολγας 44, θυμαμαι υπευθυνη μια Λενα και μια κατερινα....και λιγο πριν κλεισει μια δαφνη.
απο κοπελες ειχα παρει πολλες φορες μια σοφια (απο σερρες)...μελαχρινη, αδυνατη υπερβολικα αλλα εμενα μου αρεζε. στο τελος ειχε μια γιαννα ψιλη ξανθια με γλωσσα νταλικιερη.

ειχα παει στο avis παλι στην ολγας κοντα στο κολοσαιον και με την πρωτη, χωρις πριβε γνωρισα τη λινα..και περασα υπεροχα. στη συνεχεια τη βρηκα ατην εγνατια και μετα στα 2 δικα της ενα στο λευκο πυργο και μετα στη βασ. ηρακλειου μεχρι που σταματησε.

στης ευας στο καρφουρ δουλεψε χερι καλο...

καπου πανω απο τον αγιο δημητριο οχι τοσο καλο

στην ευζωνων και στη σοφουλη ουτε καν..οπως λεγαν και οι κοπελιτσες

και πολλα αλλα μονο μασαζ...

ειχα παει και στης σοφιας στην ευζωνων με τα ραστα εξτενσιον και μετα στην τσιμησκη, αλλα δεν εφαγα.

τωρα τελευταια μπηκα στη βανα σταυρουπολη..δε μου αρεσε που ηταν ντυμενη

και τελος νταμες που δεν πηρα τις 2 γεματες, αλλα μια πολυ αδυνατη..που ηταν ωραια γυμνη!

αυτα. ο λογος της αναδρομης...μηπως καποιος συναθλητης μπορει να με βοηθησει για τα ιχνη που εχω χασει..ή να μου ανοιξει καμμια καλη πορτα!

ευχαριστω!!!
αδερφε η πολυ αδυνατη στο νταμες ποια ηταν? χμμ ψηθηκα περιεγραψε την πες ονομα και τα λοιπα και ποτε περασες? επισης τι ενοεις δε σου αρεσε η βανα που ειναι με τα ρουχα?? ενοεις πως δε υα βγαζει μεσα στο δωματιο τα κοριτσια που περνας?
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Φιλοι πιστοι της Μαγκυ σπευσατε στο Νταμες.Εκει δουλευουν οι δυο καλυτερες κοπελες απο το τελευταιο ροστερ της Μαγκυ.Επισκεψη για προτη φορα στο Νταμεσ και προς μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι δουλευουν εκει τα εν λογο κοριτσια.μου ειπαν τα πρωγραματα μασαζ και φραπε στα 40 ευρο μασαζ και στοματικο στα 60 ευρο.Επισης μου ειπαν οτι δουλευουν και δυο κοπελες που κανουν φουλ πρωγραμα.Δεν της ειδα και ουτε ρωτησα τιμη.Τελικα περασα και με τησ δυο με στοματικο στα 90 ευρο.Οι ιδιες καλες υπηρεσιες οπος στην Μαγκυ με προσεγμενο μασαζ.Περασα καταπληκτικα ευχομουνα να ειχα 4 χερια να χαιδευω.Βρηκα το καινουργιο μαγαζι που εψαχνα μετα το κλεισιμο της Μαγκυ.Να ειστε καλα κοριτσαρες μου θα ξαναπερασω συντομα.
εισαι ωραιος συναδελφος
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
μαγκυ πλεον εχει κατεβασει και το σταθερο περαν του κινητου ελπιζουμε και πιστευουμε στο μελλον θα ξαναανοιξει καπου καπως και εμεις οι πελατες θα το μαθουμε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
λοιπον παιδια καλημερα θελω να πω και κατι ξεκαθαρα γτ εδω μιλαμε δημοσια και κατα καποιο τροπο εκτειθομαστε εδω μεσα λεμε την γνωμη μας πρεπει η καθε γνωμη να ναι σεβαστη επειδη ενας φιλος χθες κατι μου ειπε και επειδη γνωριζω τα κοριτσια μας διαβαζουν μονο αγαπη για ολα τα κοριτσια κι αν καποια στιγμη καποια δε μας αρεσε και το εκφρασαμε με χοντρο τροπο ζηταμε συγνωμη απλα ηταν η γνωμη μας π ισωσ εκφρασαμε λιγο πιο ακραια ειμαστε καλοι ανθρωποι και θελουμε να περναμε καλα και σας εκτιμαμε ολες και σασ αγαπαμε απλα με αλλες ταιριαζοθυμε παραπανω με αλλες οχι αυτοι κι αυτες που πρεπει να καταλαβανουν ελπιζω να καταλαβαν και συντομα απο κοντα με ολα τα κοριτσια να μασαζοχαλαρωνουμε λοιπον και να αφησουμε και εμεισ και εκεινες τισ μικροπρεπειες περι των σχολιων παντα θα υπαρχεουν και θετκες και αρνητικες κριτικες με σεβασμο κι αληθινη αγαπη και ουσιαστικη παντα αυτα καλημερα σε ολα τα παιδια και σε ολα τα κοριτσια που μας διαβαζουν με τους πολυ φιλους θα τα πουμε και τηλ να εχετε ολοι μια υπεροχη μερα
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
λοιπον παιδια καλημερα θελω να πω και κατι ξεκαθαρα γτ εδω μιλαμε δημοσια και κατα καποιο τροπο εκτειθομαστε εδω μεσα λεμε την γνωμη μας πρεπει η καθε γνωμη να ναι σεβαστη επειδη ενας φιλος χθες κατι μου ειπε και επειδη γνωριζω τα κοριτσια μας διαβαζουν μονο αγαπη για ολα τα κοριτσια κι αν καποια στιγμη καποια δε μας αρεσε και το εκφρασαμε με χοντρο τροπο ζηταμε συγνωμη απλα ηταν η γνωμη μας π ισωσ εκφρασαμε λιγο πιο ακραια ειμαστε καλοι ανθρωποι και θελουμε να περναμε καλα και σας εκτιμαμε ολες και σασ αγαπαμε απλα με αλλες ταιριαζοθυμε παραπανω με αλλες οχι αυτοι κι αυτες που πρεπει να καταλαβανουν ελπιζω να καταλαβαν και συντομα απο κοντα με ολα τα κοριτσια να μασαζοχαλαρωνουμε λοιπον και να αφησουμε και εμεισ και εκεινες τισ μικροπρεπειες περι των σχολιων παντα θα υπαρχεουν και θετκες και αρνητικες κριτικες με σεβασμο κι αληθινη αγαπη και ουσιαστικη παντα αυτα καλημερα σε ολα τα παιδια και σε ολα τα κοριτσια που μας διαβαζουν με τους πολυ φιλους θα τα πουμε και τηλ να εχετε ολοι μια υπεροχη μερα

Βάλε καμμιά τελεία φιλε. Κουραστηκα να διαβαζω
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Όχι μόνο τελεια, κάποια στιγμή δεν έβγαζα και νόημα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
χυσεα συμφωνω αδερφε δεσποινα δυνατο αλλα και ηρω μια χαρα μονο η βαλεντινα λειπει αν και δε νομιζω να ρθει η βαλεντινα
Στην Βαλεντινα προτειναν να παει και αυτη αλλα δεν δεχτηκε.Κακος κατα την γνωμη μου γιατι υπαρχουν στο μαγαζι δυο κοπελες που κανουν φουλ πρωγραμα και αυτη προερχεται απο την Μαριανα οπου ειχε φουλ πρωγραμα.Μαλον θελει να κανει κατι μονη της απο οτι μου εχει πει παλιοτερα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
μαγκυ πλεον εχει κατεβασει και το σταθερο περαν του κινητου ελπιζουμε και πιστευουμε στο μελλον θα ξαναανοιξει καπου καπως και εμεις οι πελατες θα το μαθουμε
Απο αυτα που μου ειπαν τα κοριτσια το μαγαζι εκλεισε γιατι κουραστηκε η Μαγκυ σαν υπευθυνη.Παλια ειχε την Κατια και οποτε ειχε δουλειες η Μαγκυ αφηνε την Κατια στη θεση και πεταγοτανε για να κανει της δουλειες.Απο τοτε που σταματησε η Κατια ηταν πολυ δυσκολο για την Μαγκυ να σηκοσει ολο το φορτιο οποτε ηρθε η κουραση και μοιραια και το τελος ενος απο τα πιο πετυχημενα μαγαζια στο ειδος.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Όχι μόνο τελεια, κάποια στιγμή δεν έβγαζα και νόημα
γτ τα εγραψα χωρις δευτερες σκεψεις εβγαζα αληθεια απο μεσα μου γι αυτο ομως νομιζω η ουσια εγινε κατανοητη συναδελφοι
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Απο αυτα που μου ειπαν τα κοριτσια το μαγαζι εκλεισε γιατι κουραστηκε η Μαγκυ σαν υπευθυνη.Παλια ειχε την Κατια και οποτε ειχε δουλειες η Μαγκυ αφηνε την Κατια στη θεση και πεταγοτανε για να κανει της δουλειες.Απο τοτε που σταματησε η Κατια ηταν πολυ δυσκολο για την Μαγκυ να σηκοσει ολο το φορτιο οποτε ηρθε η κουραση και μοιραια και το τελος ενος απο τα πιο πετυχημενα μαγαζια στο ειδος.
η μαγκυ ηταν κορυφη ελπιζουμε ακομα ελπιδα πεθαινει τελευταια λενε χαχα
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Απο αυτα που μου ειπαν τα κοριτσια το μαγαζι εκλεισε γιατι κουραστηκε η Μαγκυ σαν υπευθυνη.Παλια ειχε την Κατια και οποτε ειχε δουλειες η Μαγκυ αφηνε την Κατια στη θεση και πεταγοτανε για να κανει της δουλειες.Απο τοτε που σταματησε η Κατια ηταν πολυ δυσκολο για την Μαγκυ να σηκοσει ολο το φορτιο οποτε ηρθε η κουραση και μοιραια και το τελος ενος απο τα πιο πετυχημενα μαγαζια στο ειδος.
Παντος απορω ακομα πος δεν το πηρε με καποιο τροπο μια η και δυο ακομα κοπελες απο αυτες που δουλευαν τελευταια στο μαγαζι.Ενα τετοιο χρυσορηχειο δεν αφηνεται ετσι απλα σε μια τετοια εποχη.Μονο το πελατολογιο που εχει αποκτησει ολα αυτα τα χρονια φτανει λαμβανοντας υποψη οτι ηταν ενα απο τα λιγα μαγαζια που δεν καναν φουλ αλλα δειναν εμφαση στο καλο μασαζ.Και ας λεν ορισμενοι συναδελφοι οτι ειχε σπασει τελευταια το μαγαζι ειχε ακομα αρκετη δουλεια.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Παντος απορω ακομα πος δεν το πηρε με καποιο τροπο μια η και δυο ακομα κοπελες απο αυτες που δουλευαν τελευταια στο μαγαζι.Ενα τετοιο χρυσορηχειο δεν αφηνεται ετσι απλα σε μια τετοια εποχη.Μονο το πελατολογιο που εχει αποκτησει ολα αυτα τα χρονια φτανει λαμβανοντας υποψη οτι ηταν ενα απο τα λιγα μαγαζια που δεν καναν φουλ αλλα δειναν εμφαση στο καλο μασαζ.Και ας λεν ορισμενοι συναδελφοι οτι ειχε σπασει τελευταια το μαγαζι ειχε ακομα αρκετη δουλεια.
ισως εκλεισε για αλλο λογο οπως και να χει κριμα πραγματικα αγαπαγαμε μαγκυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom