Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (4 μέλη και 78 επισκέπτες)

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
αυτο με τις ανταλαγες γιατι με κανει καπως

ζητα να στο δωσει κ αν στο δωσει καλως

εσυ παλι αν θες να δωσεις δωσε χωρις να ζητας ανταλαγμα
ρε αρχοντα και σε περιμενα την παρασκευη αδερφε κανονισε απο τριτη τωρα αυριο και δευτερα εχω αποδραση λιγο πριν τελειωσει ο χειμωνας χαχα και πρωι δε με πειραζει )))
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
οκ φιλος δωσε τηλεφωνο και που ειναι αν αξιζει σε pm kai σου στελνω οτι θελεις απο dames εχω περασει πολλες φορες με τα κοριτσια κυριως σε διπλο προγραμμα εβελοινα με λιλα!!και ηταν πολυ δυνατες..μεσα...
τι να του στειλεις απο νταμες χαχαχαχαχα ελευθερο ειναι παει οποιος θελει παει και μονος του αμα θελει ΑΔΕΡΦΕ ΣΤΑΛΙΟΝ  ποσο δικιο εχεις στο τελικο σου σχολιο αυτο το παρε δωσε ειναι ασχημο πραγμα!
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
καμια καινουργια στη vana η στο venus πηγε κανεις τελευταια??
οι πιο καινουργιες που ειδα ηταν η μαιρη στη vana κ η νατασα στο venus
Αυτή τη βδομάδα είχε: Μαίρη, Τζούλια, Έυα και Μάγγυ!
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Χωρις να θελω να στεναχωρησω κανεναν.
Σε ένα site για αντρες τα "δωσε μου κι εγω θα σου δωσω...." μοιαζουν πολύ αγοριστικη συμπεριφορα και πιστευω ότι ειστε κατι καλυτερο από αυτό. Εντελως φιλικα . ;) ;)
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
συναγωνιστές, πήγα πρώτη φορά στο Engels Spa στο Φοίνικα και εμφανίστηκε η Εύα. Μου έκανε μόνο μασάζ, χωρίς ρούχα εγώ φυσικά και μόνο πλάτη και πίσω στα πόδια. Δεν ανέφερα κάτι για παραπάνω. Γνωρίζει κάποιος εάν πράγματι προσφέρει και εξτρά? Επειδή είμαι νέος στο άθλημα, μήπως έπρεπε να της μιλήσω? και πως θα της το πω? κι αν δεν κάνει, δεν θα γίνω ρόμπα?
Μπορουσες να της πεις απλα, θα κανουμε και απο μπροστα λιγο στα ποδια? Αλλα πιστευω απο το γεγονος οτι σου εκανε μασαζ χωρις ρουχα, μαλλον εισαι σε καλο δρομο...   :jerking: :cum:

Υ.γ Να ρωτησω ποσο σε πηρε για το μασαζ και ποση ωρα εκανε?
 

Fotis Panagiwtou

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Οταν ο Νικος  και καθε Νικος  ξερει οτι ακουμπαμε  50 ε για ενα μασαζ της πλακας που κρατα κανα εικοσαλεπτο  και παρακαλαμε διαφορες κρυες να μας τον παιξουν τι περιμενετε να ζηταει ετσι ανεβαζουμε τις τιμες στα υψη
 

nekosg

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
τι να του στειλεις απο νταμες χαχαχαχαχα ελευθερο ειναι παει οποιος θελει παει και μονος του αμα θελει ΑΔΕΡΦΕ ΣΤΑΛΙΟΝ  ποσο δικιο εχεις στο τελικο σου σχολιο αυτο το παρε δωσε ειναι ασχημο πραγμα!
ναι ρε παιδια ΔΙΚΑΙΟ εχετε τοτε αφου ειναι ενα site poy πρεπει να βοηθιομαστε και οχι να κρυβουμε ο καθενας καποια που περασε καλα ας λεμε κατι χωρις ανταλλαγμα λοιπον...συμφωνω..αλλα ποσοι το κανουν αυτο?εγω εχω στειλει σε καποιους πμ και δε μου απαντησαν ουτε τηλεφωνα ουτε τιποτα με αυτο το σκεπτικο το εθεσα ετσι...γιατι δε δινετε τηλ..με οποια περασα καλα δεν κολλαω ουτε ειμαι δειλος να το πω ..για να μην την παταμε με βλαμενες κρυες κλπ αλλη φορα ..
για αυτο γραφουμε μαι εδω αλλωστε...
 

sinistergr

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
60
Like
24
Πόντοι
0
Το προβλημα με τις ανταλλαγες ειναι οτι οι νεοι δεν θα μπορεσουμε ποτε να σας πουμε κατι που εχει νοημα. οκ εχω παει στο aqua spa και σας εχω πει καθε φορα πως ηταν. εχω καιρο να παω αν μη τι αλλο γιατι θα προτιμουσα καποιο καινουργιο μαγαζι. πριν καιρο μου εδωσα ενα παιδι απο εδω το τηλ της μαγκυ. οταν πηρα μου ειπε μονο αν σε προτεινει αλλος, δεν φτανει το τηλεφωνο. ετσι δεν γινεται δουλεια ομως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nekosg

demis_kal

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Υ.γ Να ρωτησω ποσο σε πηρε για το μασαζ και ποση ωρα εκανε?

35€ για περίπου 55 λεπτά. μασάζ αρκετά καλό θα έλεγα, σε σύγκριση με γερμανία που έχω κανει παλιοτερα. Αλλά όπως είπα μέχρι εκεί... ούτε ανάσκελα, ούτε το χέρι πήγε στο επίμαχο σημειο.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
παιδια το αξιοπεριεργο με μαγκυ ειναι πως εχει ποσο καιρο που εκλεισε μα το σταθερο ειναι ανοιχτο κανονικα γτ να πληρωνει συνδεση αν ειναι να μην ανοιξει παλι...αναρωτιεμαι απλα εγω ως ρομαντικος πολυ
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Συνάδελφοι , καλημέρα. Επειδή έλειπα κάμποσο καιρό από τα τεκταινόμενα της πόλης μας έχω χάσει επεισόδια. Από prive μαγαζιά έχω πρόσβαση σε Εβίτα, Στέλιο/Μάκη-Αντιστρές, Μάγγυ και Angels (στην Β. Όλγας, όχι αυτό στον Φοίνικα). Εβίτα είχα πάει τελευταία φορά Μάρτιο του 2017 και είχε Σοφία, Σίσυ, Σάντρα και μια άλλη. Έχει κάτι καλό τώρα; Στέλιο τελευταία φορά που είχα πάει τον Ιούνιο του 2017 είχε κάνει μεταγγραφή την Σίσυ από Εβίτα και είχε και άλλη μια Βουλγάρα ή Ρουμάνα , ψιλοαδιάφορη. Τι λέει τώρα; Η Μάγγυ έκλεισε; Στο Angels εξακολουθεί να δουλεύει η Εύη με τις φοβερές πίπες και η Μαρίνα η Βουλγάρα; Η Εύη , γιατί για αυτήν πήγαινα εκεί, μου είχε πει ότι οσονούπω θα σταματούσε απ' τη δουλειά. Για δώστε τα φώτα σας...
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Συνάδελφοι , καλημέρα. Επειδή έλειπα κάμποσο καιρό από τα τεκταινόμενα της πόλης μας έχω χάσει επεισόδια. Από prive μαγαζιά έχω πρόσβαση σε Εβίτα, Στέλιο/Μάκη-Αντιστρές, Μάγγυ και Angels (στην Β. Όλγας, όχι αυτό στον Φοίνικα). Εβίτα είχα πάει τελευταία φορά Μάρτιο του 2017 και είχε Σοφία, Σίσυ, Σάντρα και μια άλλη. Έχει κάτι καλό τώρα; Στέλιο τελευταία φορά που είχα πάει τον Ιούνιο του 2017 είχε κάνει μεταγγραφή την Σίσυ από Εβίτα και είχε και άλλη μια Βουλγάρα ή Ρουμάνα , ψιλοαδιάφορη. Τι λέει τώρα; Η Μάγγυ έκλεισε; Στο Angels εξακολουθεί να δουλεύει η Εύη με τις φοβερές πίπες και η Μαρίνα η Βουλγάρα; Η Εύη , γιατί για αυτήν πήγαινα εκεί, μου είχε πει ότι οσονούπω θα σταματούσε απ' τη δουλειά. Για δώστε τα φώτα σας...
εγω αυτο που εχω καταλαβει αδερφε ειναι πως ειμαστε σα πολη τερμα παρακμη πια στα μασατζιδικα και δε ξερω αν και ποτε ημασταν σε καλα επιπεδα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
εγω αυτο που εχω καταλαβει αδερφε ειναι πως ειμαστε σα πολη τερμα παρακμη πια στα μασατζιδικα και δε ξερω αν και ποτε ημασταν σε καλα επιπεδα
Μέχρι το 2011-2012, ήμασταν καλά. Και η Εβίτα έφερνε πολλά και καλά κομμάτια, και η Εύα, και η Μαριάννα. Τώρα είναι άστα να πάνε.
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Μέχρι το 2011-2012, ήμασταν καλά. Και η Εβίτα έφερνε πολλά και καλά κομμάτια, και η Εύα, και η Μαριάννα. Τώρα είναι άστα να πάνε.
ειναι τραγικη η κατασταση πια αδερφε γι αυτο και αναπολω μαγκυ γτ που και που εφερνε κατι διαμαντακια που μπαλαμουτιαζες επι μια ολοκληρη ωρα στο δωματιο τυπου νικολλετα αν τη θυμασαι
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
ειναι τραγικη η κατασταση πια αδερφε γι αυτο και αναπολω μαγκυ γτ που και που εφερνε κατι διαμαντακια που μπαλαμουτιαζες επι μια ολοκληρη ωρα στο δωματιο τυπου νικολλετα αν τη θυμασαι
Την Μάγγυ φίλε την θυμάμαι από τότε που ήταν στο μασατζίδικο της Σοφίας (Βασ. Γεωργίου - Ευζώνων, και μετά Τσιμισκή, απέναντι από το Αμερικανικό Προξενείο), και δούλευε, αν θυμάμαι καλά, με το όνομα Στεφανία.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Καλημέρα καλή εβδομάδα Θοδωρή ήρθε η σειρά μου τώρα να αρρωστήσω

Προς νέους φίλους κάνεις δεν έχει πάει απ ευθείας στα prive πήραμε εφημερίδα Παραμασχαλα η από ιντερνετικες αγγελίες κ αφού κάναμε κάποιες αναφορές με διάφορές περιπτώσεις μας εμπιστεύτηκαν κ μας βοήθησαν να έχουμε πρόσβαση κ μεις εγώ προσωπικά έχω βοηθήσει πολλούς αλλά κάποιος από δω μέσα πού το παίζει κ καλά γαμικουλας με δημιούργησε πρόβλημα σε ένα μαγαζί κ από κει κ μετά για να βοηθήσω θα πρέπει να είμαι 100% σίγουρος
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
μου ειπε για 3 καινουργιες μεταγραφες η μαριανα  ξερει κανιεις τιποτα εχει δοκικασε κανεις
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Καλημέρα καλή εβδομάδα Θοδωρή ήρθε η σειρά μου τώρα να αρρωστήσω

Προς νέους φίλους κάνεις δεν έχει πάει απ ευθείας στα prive πήραμε εφημερίδα Παραμασχαλα η από ιντερνετικες αγγελίες κ αφού κάναμε κάποιες αναφορές με διάφορές περιπτώσεις μας εμπιστεύτηκαν κ μας βοήθησαν να έχουμε πρόσβαση κ μεις εγώ προσωπικά έχω βοηθήσει πολλούς αλλά κάποιος από δω μέσα πού το παίζει κ καλά γαμικουλας με δημιούργησε πρόβλημα σε ένα μαγαζί κ από κει κ μετά για να βοηθήσω θα πρέπει να είμαι 100% σίγουρος
αδελφε μου ελα ρε πλακα κανεις πωω περαστικα ισως σε τηλ πιο μετα να σ πω τι θεραπεια θα κανεις σε ειπα εχει πνευμονιες αδερφγε μου εισαι ενας καλος και αξιος ανθρωπος με καρδια ατοφιο χρυσαφι π αξιζει πολλα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
6
Like
1.096
Πόντοι
376
Καλησπέρα παιδιά. Να υποθέσω πως όταν κάποιος μάθει πού δουλεύει (αν και όταν) η Δήμητρα από Μάγκυ, θα ρίξει και το ανάλογο σύρμα,έτσι;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom