Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (7 μέλη και 33 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ειρήνη υμιν θοδωρή κ akarnan κ οι 2 είστε καλά παιδιά οπότε χαλαρώστε

Να πω ότι Μοναστηριού venus είναι η Αννα από το καραμανλή η πολύ λεπτή

Μαριάννα η αννα η 19χρονη έχει φύγει
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Το γραφείο γνωριμιών Wish, ιδρύθηκε με σκοπό να φέρει σε επαφή ανθρώπους από όλη την Ελλάδα, είτε είναι ελέυθεροι είτε είναι δεσμευμένοι.

Παρέχουμε πλήρη εχεμύθεια και έχουμε άτομα ειλικρινή με όρεξη και διάθεση για νέες γνωριμίες. Δεν έχουμε επαγγελματίες ούτε παρέχονται υπηρεσίες πληρωμένου έρωτα.

Σκοπός είναι να σας φέρουμε σε επαφή ώστε να περάσετε όλοι όμορφα χωρίς να χαλάσετε οτιδήποτε κι αν υπάρχει στη ζωή σας!

  Φίλε καλησπέρα δεν ξέρω αν είναι δικό σου το κείμενο ή το ανάρτησες απ αλλού αλλά τα 80€ με απεριόριστες κοπέλες μάλλον πληρωμενο έρωτα υπόσχονται ή απάτη.

Για τυχόν απορίες, πληροφορίες τα στοιχεία επικοινωνίας μας είναι τα εξής :
* 6945910525 - 9.00 π.μ. έως 20.00 μ.μ.
* Wish.Greece@gmail.com
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Ειρήνη υμιν θοδωρή κ akarnan κ οι 2 είστε καλά παιδιά οπότε χαλαρώστε

Να πω ότι Μοναστηριού venus είναι η Αννα από το καραμανλή η πολύ λεπτή

Μαριάννα η αννα η 19χρονη έχει φύγει
για να το λες εσυ αδερφε μου το πιστευω ! γτ εσυ εισαι ξεχωριστα καλος και σωστος ανθρωπος  ! ! εμεις τα λεμε και πρωι τωρα εχει συμβουλιο σερβαιβορ χαχαχαχαχα
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
βαλεντινα[24χρονη μελαχρινη με ωραιο προσωπο] η μεταγραφη μαριαννας σε μαγκυ προτου κλεισει δουλευει ως ανεξαρτητη σε γραφειο οποτε χλωμο μαλον να παει παλι σε καποιο χωρο εκτος αν επιστρεψει παλι εκει που ξεκινησε
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
η βαλεντινα πρωην κοπελα μαριαννας δουλευει σε γραφειο ως εσκορτ μετα και το κλεισιμο της μαγκυς
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Αγαπητε Θοδωρή: Σε παρακαλώ σταμάτα να μας τα πρήζεις με την απώλεια της Μάγγυς!! Ελεος !!Επίσης μην συγκρίνεις ανομοια πράγματα και να λες εν γνώσει σου ανακρίβειες για την Εβίτα! Τέλος σε ενημερώνω οτι για την απώλεια της Νικολέτας από το χώρο ευθύνεται αυτή που εξυμνείς! 
Αδελφε Αkarnan με ολο τον σεβασμο αλλα πιστευω οτι ο λογος που σταματησε η Νικολετα ηταν οτι ηθελε να κανει μι δουλεια που να εχει και ασφαλεια και θα σταματουσε αυτη την δουλεια οποια και να ηταν η συμπεριφορά της Μαγκυ απεναντι της.Πιστεψε με εχω κανει απειρες συζητήσεις με την Νικολετα.Οταν εφυγε απο την Μαγκυ πηγε στην Λαρισα στα κεντρικα του Μικελ και εκανε ενα μηνα σεμιναρια για να γινει μπαριστας η ταμιας αλλα στο τελος κοπηκε.Μαλιστα οταν ηταν Λαρισα μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου ειπε οτι θα δουλευε στα Μικελ στην Καραμανλη αλλα τελικα την απόρριψαν.Ηταν η καλυτερη γυναικα κατα την γνωμη μου σε αυτη την δουλεια αλλα ηθελε να κανει κατι άλλο.   
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδελφε Αkarnan με ολο τον σεβασμο αλλα πιστευω οτι ο λογος που σταματησε η Νικολετα ηταν οτι ηθελε να κανει μι δουλεια που να εχει και ασφαλεια και θα σταματουσε αυτη την δουλεια οποια και να ηταν η συμπεριφορά της Μαγκυ απεναντι της.Πιστεψε με εχω κανει απειρες συζητήσεις με την Νικολετα.Οταν εφυγε απο την Μαγκυ πηγε στην Λαρισα στα κεντρικα του Μικελ και εκανε ενα μηνα σεμιναρια για να γινει μπαριστας η ταμιας αλλα στο τελος κοπηκε.Μαλιστα οταν ηταν Λαρισα μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου ειπε οτι θα δουλευε στα Μικελ στην Καραμανλη αλλα τελικα την απόρριψαν.Ηταν η καλυτερη γυναικα κατα την γνωμη μου σε αυτη την δουλεια αλλα ηθελε να κανει κατι άλλο.   
καλημερα χυσεα εισαι αδελφος κι ενας πολυ καλος ανθρωπος φιλαρακο μου καλο !!!!!!!!!!!!!!!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Αδέλφια, όπως θα διαπιστώσαμε όλοι πιστεύω, τη Μάγγυ δεν την εκτιμήσαμε όσο έπρεπε όταν είχε το μαγαζί. Ακόμα κι εγώ που μόνο καλά έλεγα γι'αυτήν και τις κοπέλες της, δεν πήγα όσες φορές θα ήθελα ούτε πήρα όσες κοπέλες γούσταρα. Μερικές φορές νομίζουμε ότι κάποια πράγματα θα κρατήσουν για πάντα. Δεν είναι έτσι τελικά. Και τώρα κατά 95% στο θρεντ μιλάμε για τη Μάγγυ. Δεν πειράζει, θα ζούμε με τις αναμνήσεις που μας χάρισαν τα κορίτσια της. Από το 2015 μέχρι το Δεκέμβριο του 2017 τα κορίτσια που γεύτηκα και πέρασα υπέροχα είναι, με σειρά εμφάνισης: 1. Κάτια, 2. Αθηνά, 3. Συλβί, 4. Μαργαρίτα, 5. Δέσποινα, 6. Βαλεντίνα (στοματικό με την 1, 4 και 5, απλό πρόγραμμα με τις υπόλοιπες - πολλές επαναλήψεις με την 3, 4 και 5 ...ειδικά με την 4). Να είναι καλά όλες και φυσικά και η Μάγγυ η οποία είναι αυτή που θα μου λείψει περισσότερο, καταρχήν για την ευγένεια, το χαμόγελο αλλά και το χαβαλέ που κάναμε όποτε πήγαινα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Αδέλφια, όπως θα διαπιστώσαμε όλοι πιστεύω, τη Μάγγυ δεν την εκτιμήσαμε όσο έπρεπε όταν είχε το μαγαζί. Ακόμα κι εγώ που μόνο καλά έλεγα γι'αυτήν και τις κοπέλες της, δεν πήγα όσες φορές θα ήθελα ούτε πήρα όσες κοπέλες γούσταρα. Μερικές φορές νομίζουμε ότι κάποια πράγματα θα κρατήσουν για πάντα. Δεν είναι έτσι τελικά. Και τώρα κατά 95% στο θρεντ μιλάμε για τη Μάγγυ. Δεν πειράζει, θα ζούμε με τις αναμνήσεις που μας χάρισαν τα κορίτσια της. Από το 2015 μέχρι το Δεκέμβριο του 2017 τα κορίτσια που γεύτηκα και πέρασα υπέροχα είναι, με σειρά εμφάνισης: 1. Κάτια, 2. Αθηνά, 3. Συλβί, 4. Μαργαρίτα, 5. Δέσποινα, 6. Βαλεντίνα (στοματικό με την 1, 4 και 5, απλό πρόγραμμα με τις υπόλοιπες - πολλές επαναλήψεις με την 3, 4 και 5 ...ειδικά με την 4). Να είναι καλά όλες και φυσικά και η Μάγγυ η οποία είναι αυτή που θα μου λείψει περισσότερο, καταρχήν για την ευγένεια, το χαμόγελο αλλά και το χαβαλέ που κάναμε όποτε πήγαινα.
Αδελφε μου χωρίς να θελω να κουραζω αυτους που ειναι φαν αντι Μαγκυ και τους ζητω ταπεινα συγνώμη για αυτο να αναφερω ενα περιστατικο.Οταν καποια στιγμη περασα με την Λινα που τοτε ηταν καινουργια τελείωσε το ολο προγραμα σε μιση ωρα.Ετσι σηκώθηκα να παω για μπανιο.Βλεπει η Λινα την ωρα και μου λεει εχουμε αλλα 15 λεπτα κατσε να σου κανω μασαζ.Της λεω αστο αφου τελειωσα δεν πειραζει παμε.ΣΕπαρακαλω μου λεει αν βγω πιο νωρις απο το προγραμα ποιος την ακουει την Μαγκυ.Οπελατης πληρωνει 50 ευρο το προγραμα και πρεπει να τα σεβομαστε τα λεφτα που παιρνουμε.Αυτη ηταν η νοοτροπία της Μαγκυ απεναντι στον καθε πελατη.Σας ευχαριστω πολυ αδελφια για την υπομονη σας.   
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ρε μλκες μου ακομα για την Μαγκυ κλαιτε?
Ειπαμε το κλεισε το μπουρδελο της! Υπαρχουν κι αλλου μασαζ( :pipa1:) που κανουν μασαζ( :pipa1:)! :grin:
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Αδελφε σε ολες αυτες που ανεφερες θα προσθετα και την Ηρω και την κορυφαια κατ εμε ever την Νικολετα.
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Ρε μλκες μου ακομα για την Μαγκυ κλαιτε?
Ειπαμε το κλεισε το μπουρδελο της! Υπαρχουν κι αλλου μασαζ( :pipa1:) που κανουν μασαζ( :pipa1:)! :grin:
Προεδρε μην μπαινεις σε χωραφια αγνωστα σε εσενα.Τραβα να ανοιξεις κανα ντελο και να βαλεις τσατσα τον φιλο σου τον ΑΜΕΑ.
 

Kauliaris27

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2014
Μηνύματα
151
Like
70
Πόντοι
1
Αδελφε Αkarnan με ολο τον σεβασμο αλλα πιστευω οτι ο λογος που σταματησε η Νικολετα ηταν οτι ηθελε να κανει μι δουλεια που να εχει και ασφαλεια και θα σταματουσε αυτη την δουλεια οποια και να ηταν η συμπεριφορά της Μαγκυ απεναντι της.Πιστεψε με εχω κανει απειρες συζητήσεις με την Νικολετα.Οταν εφυγε απο την Μαγκυ πηγε στην Λαρισα στα κεντρικα του Μικελ και εκανε ενα μηνα σεμιναρια για να γινει μπαριστας η ταμιας αλλα στο τελος κοπηκε.Μαλιστα οταν ηταν Λαρισα μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου ειπε οτι θα δουλευε στα Μικελ στην Καραμανλη αλλα τελικα την απόρριψαν.Ηταν η καλυτερη γυναικα κατα την γνωμη μου σε αυτη την δουλεια αλλα ηθελε να κανει κατι άλλο.     
Και φαντασου λεει να κοπηκε απο baristas γιατι δεν της πετυχαινε το αφρογαλα ή δεν απαντησε σωστα στην ερωτηση πως κανουμε τον φραπε οταν μας εχει κοπει το ρευμα...  :happy:  :spam:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Και φαντασου λεει να κοπηκε απο baristas γιατι δεν της πετυχαινε το αφρογαλα ή δεν απαντησε σωστα στην ερωτηση πως κανουμε τον φραπε οταν μας εχει κοπει το ρευμα...  :happy:  :spam:
Κλαίω! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδέλφια, όπως θα διαπιστώσαμε όλοι πιστεύω, τη Μάγγυ δεν την εκτιμήσαμε όσο έπρεπε όταν είχε το μαγαζί. Ακόμα κι εγώ που μόνο καλά έλεγα γι'αυτήν και τις κοπέλες της, δεν πήγα όσες φορές θα ήθελα ούτε πήρα όσες κοπέλες γούσταρα. Μερικές φορές νομίζουμε ότι κάποια πράγματα θα κρατήσουν για πάντα. Δεν είναι έτσι τελικά. Και τώρα κατά 95% στο θρεντ μιλάμε για τη Μάγγυ. Δεν πειράζει, θα ζούμε με τις αναμνήσεις που μας χάρισαν τα κορίτσια της. Από το 2015 μέχρι το Δεκέμβριο του 2017 τα κορίτσια που γεύτηκα και πέρασα υπέροχα είναι, με σειρά εμφάνισης: 1. Κάτια, 2. Αθηνά, 3. Συλβί, 4. Μαργαρίτα, 5. Δέσποινα, 6. Βαλεντίνα (στοματικό με την 1, 4 και 5, απλό πρόγραμμα με τις υπόλοιπες - πολλές επαναλήψεις με την 3, 4 και 5 ...ειδικά με την 4). Να είναι καλά όλες και φυσικά και η Μάγγυ η οποία είναι αυτή που θα μου λείψει περισσότερο, καταρχήν για την ευγένεια, το χαμόγελο αλλά και το χαβαλέ που κάναμε όποτε πήγαινα.
α ρε φιλαρακο πσιχ φαν παντα σε συμπαθουσα ρε μπαγασα αυτο ειναι γνωστο και σχεδον παντα συμφωνουμε σε ολα σου φχομαι καλες γιορτες και να περασεις υπεροχα φιλε μου
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδελφε σε ολες αυτες που ανεφερες θα προσθετα και την Ηρω και την κορυφαια κατ εμε ever την Νικολετα.
ηρω και δεσποινα τωρα μεταχα οποτε φιλε μου εστω κατι ειναι κι αυτο απο το να φευγαν τελειως και να ψαχναμε μονο η αγαπη δεν ξερουμε που ειναι και η κατια η βαλεντινα οπως προειπα δουλευει σε γραφειο και η νικολεττα προσπαθει να γινει μπαριστα χαχααχχ
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
Αδελφε μου χωρίς να θελω να κουραζω αυτους που ειναι φαν αντι Μαγκυ και τους ζητω ταπεινα συγνώμη για αυτο να αναφερω ενα περιστατικο.Οταν καποια στιγμη περασα με την Λινα που τοτε ηταν καινουργια τελείωσε το ολο προγραμα σε μιση ωρα.Ετσι σηκώθηκα να παω για μπανιο.Βλεπει η Λινα την ωρα και μου λεει εχουμε αλλα 15 λεπτα κατσε να σου κανω μασαζ.Της λεω αστο αφου τελειωσα δεν πειραζει παμε.ΣΕπαρακαλω μου λεει αν βγω πιο νωρις απο το προγραμα ποιος την ακουει την Μαγκυ.Οπελατης πληρωνει 50 ευρο το προγραμα και πρεπει να τα σεβομαστε τα λεφτα που παιρνουμε.Αυτη ηταν η νοοτροπία της Μαγκυ απεναντι στον καθε πελατη.Σας ευχαριστω πολυ αδελφια για την υπομονη σας.   
ετσι !
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Αδελφε Αkarnan με ολο τον σεβασμο αλλα πιστευω οτι ο λογος που σταματησε η Νικολετα ηταν οτι ηθελε να κανει μι δουλεια που να εχει και ασφαλεια και θα σταματουσε αυτη την δουλεια οποια και να ηταν η συμπεριφορά της Μαγκυ απεναντι της.Πιστεψε με εχω κανει απειρες συζητήσεις με την Νικολετα.Οταν εφυγε απο την Μαγκυ πηγε στην Λαρισα στα κεντρικα του Μικελ και εκανε ενα μηνα σεμιναρια για να γινει μπαριστας η ταμιας αλλα στο τελος κοπηκε.Μαλιστα οταν ηταν Λαρισα μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου ειπε οτι θα δουλευε στα Μικελ στην Καραμανλη αλλα τελικα την απόρριψαν.Ηταν η καλυτερη γυναικα κατα την γνωμη μου σε αυτη την δουλεια αλλα ηθελε να κανει κατι άλλο.   
μικελ και παπαρια , απλα επεσε πανω σε ατομο γνωστο και την εκανε απο την μαγκυ ! εφοσον εχεις το τηλ. τη δεν την παιρνεις να δεις που ειναι ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom