Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (9 μέλη και 72 επισκέπτες)

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
younghunter ευχαριστώ...μήπως έχεις καμιά καλή να πρωτίνεις κ οικονομική;;;
 

pipas.than

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα πηγα σε ενα στην εγνατια και ηταν σκετη απογοητευση  :jerking: μου ανοιξε μια χοντρη την πορτα και περασα στο σαλονι. Η υπευθυνη φωναξε τις κοπελες, προς μεγαλη μου εκπληξη, 
ηρθαν δυο κυριες γυρω στα 50. Φρικαρα :headbang: αφου μου συστηθηκαν τους ειπα οτι θα τους επισκεφτω καπια αλλη φορα και εφυγα τρεχοντας.ουυυυυυυυυυυυυυφ :effemine:
 

terrorist82

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα σε eve spa εγνατια 112. μια μουρη γνωστη απο εγνατια 106 ! η αλλη νεα στο χωρο . πετσετουλα και αγιος ο Θεος ! 20€ το 45λεπτο τουλαχιστον ξερουν μασαζ ... αν θελει κανεις ξεμπουκωμα ουτε να πατησει
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
541
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Το ένα από τα δυο τηλ. μου μυριζει Bella Beauty... Ας επιβεβαιωσει και κανεις άλλος...
Εμένα δε μου μύρισε κάτι τέτοιο, τουλάχιστον με τα νούμερα που έχω εγώ από bella... Τώρα αν βγάλανε κάτι καινούριο, τι να πω, όλα είναι πιθανά...
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Εμένα δε μου μύρισε κάτι τέτοιο, τουλάχιστον με τα νούμερα που έχω εγώ από bella... Τώρα αν βγάλανε κάτι καινούριο, τι να πω, όλα είναι πιθανά...
Αυτό που τελειώνει σε 115 είναι bella. Άρα και το άλλο..
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα σε eve spa εγνατια 112. μια μουρη γνωστη απο εγνατια 106 ! η αλλη νεα στο χωρο . πετσετουλα και αγιος ο Θεος ! 20€ το 45λεπτο τουλαχιστον ξερουν μασαζ ... αν θελει κανεις ξεμπουκωμα ουτε να πατησει
επιβεβαιωνω χθεσινη επισκεψη - πετσετα! "ετσι δουλευουμε εμεις" η απαντηση της! 2 νεαρες, καλο μασαζ παντως.
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
:headbang:    :headbang:     :headbang:    

Πήγα στην Έλενα Τσιμισκή σήμερα και έφαγα πόρτα. Εντάξει, έλεος!
Με την ίδια την Έλενα πέρασα παλιά στην Μαριάννα και πήγαινα και στη Μπραντούνα. Δεν είμαι όμως συχνός πελάτης και με ξέχασε..
ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΡΑΓΚΑ βρε μαλακισμένη για να έρχομαι!
4 κορίτσια μέσα, Βαλέρια, Χριστίνα πολύ δυνατές και άλλες 2 μικρότερες αδιάφορες.
Κανονική ανάκριση και να επιμένει να περάσω για απλό μασάζ με 40€. Και την άλλη φορά λέει, ίσως θα δούμε κλπ..
Μάζευα πολύ καιρό το 80άρι και με διέλυσε σήμερα αυτό που έγινε.
Να έχεις ελάχιστο χρόνο, ελάχιστες επιλογές και να σου σπάει η άλλη τα νεύρα..
Μ'αρέσει που κάποιος είχε γράψει οτι είναι free..

Να σημειώσω οτι είχε το κινητό μου που την κάλεσα και της θύμισα οτι μου έστειλε sms και με πήρε και τηλέφωνο για να μου πει για το μαγαζί..

Αδέρφια μου αλήτες πουλιά!
Υπάρχει κανείς που θα βοηθήσει στην πρόσβασή μου στην Έλενα - Τσιμισκή?
Σκέφτομαι Βαλέρια και Χριστίνα και ανυπομονώ..
:helpplea:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Αδέρφια μου αλήτες πουλιά!
Υπάρχει κανείς που θα βοηθήσει στην πρόσβασή μου στην Έλενα - Τσιμισκή?
Σκέφτομαι Βαλέρια και Χριστίνα και ανυπομονώ..
:helpplea:
Το θέμα λύθηκε άψογα από την ίδια!
Είπα δυο λέξεις παραπάνω σε προηγούμενο σχόλιο μου, το οποίο έγινε πιο πολύ ως παράπονο.
Ευχαριστώ σε όσους ασχολήθηκαν.
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα! ...για το "Bella Beauty" που έγινε λόγος προ ημερών στο thread, μπορεί να βοηθήσει κάποιος συναγωνηστής? ...είναι ανατολικά? ΄...αξίζει? από υπηρεσίες τί λέει? ...και τέλος η πρόσβαση είναι με συστατική επιστολή ή ελέυθερη?

Το ένα από τα δυο τηλ. μου μυριζει Bella Beauty... Ας επιβεβαιωσει και κανεις άλλος...
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
φιλε δεν ξερω αν πηγε ανατολικα αλλα κατ εμέ οσο ηταν αντιγωνιδων ηταν με διαφορα το χειροτερο της πολης...κανε κ ενα search σε παλιοτερα post..μη λεμε συνεχεια τα ιδια..
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Φίλε μου radiohead, και πάντα με καλή διάθεση, ΔΕΝ ζήτησα πληροφορίες για Αντιγωνιδών, γιατί απλά δεν μου φτάνει ο χρόνος (και τα νεύρα) για να κατεβαίνω κέντρο!  Απλά, διάβασα στο thread, κάτι, κάπου, ίσως, κλπ. για ανατολικά, και είπα να ρωτήσω μήπως αξίζει μια επίσκεψη!  Την καλησπέρα μου και πάντα με καλή διάθεση! :cheesy:
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα. Πρόσφατα επισκέφτηκα το angel spa στην βασ. ολγας. Με ανέλαβε η Αννα. Είχα να πάω αρκετό καιρό και μπορώ να πω οτι οι υπηρεσίες ήταν πολύ καλές. Αξιόλογο-δυνατό  μασάζ , στοματικό άνω του μετρίου και δυνατή στο σφυροκόπημα .. Καλά ήταν μπορώ να πω οτι ξέδωσα. Συνολικός χρόνος 1 ώρα , κόστος συνεδρίας 70€.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καλημέρα στην παρέα! ...για το "Bella Beauty" που έγινε λόγος προ ημερών στο thread, μπορεί να βοηθήσει κάποιος συναγωνηστής? ...είναι ανατολικά? ΄...αξίζει? από υπηρεσίες τί λέει? ...και τέλος η πρόσβαση είναι με συστατική επιστολή ή ελέυθερη?

Το τηλεφωνο το εχω αμα το θελεις,πληροφοριες δεν εχω γιατι δεν πηγα ποτε στο μαγαζι αυτο,αμα θελεις να γινεις κασκαντερ στειλε πμ να σου πω το νουμερο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom