Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (3 μέλη και 69 επισκέπτες)

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δεν το κόβω για τραβελι πάντως εκτός και αν έχει καλο φωτογράφο 
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
καμια πληροφορια για αυτη την αγγελια
ειναι καινουργιο αιμα ...


επισκεψη στα κοριτσια την παρασκευη ...2 παρουσιες στο χορο  μετριας εμφανισης  (μαρινα  22 χρονων ξανθια και μια ακομα κοπελα μελαχρινη 24 χρονων )  τα προγραμματα τουw ειναι 30 φραπε 60 σαλεα και 80 full... μπηκα για μια φραπεδια  με την μαρινα και εφυγα ευχαριστημενος απο την συναντηση 
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Κάτι δεν πάει καλά Κύριοι διαχειριστές. Το email που έχω δεν ισχύει πλέον. Προσπαθώ να το αλλάξω με το σωστό και δεν μπορώ. Γιατί δεν έχετε κάπου το «επικοινωνία»; Προσπαθώ να αναφέρω το πρόβλημα δυσλειτουργείς που αντιμετωπίζω και δεν μπορώ. 
 
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
75
Like
12
Πόντοι
0
ρε γαμωτο τι ξηρασια είναι αυτήν....Κυριως για εμας που δεν εχουμε και πολλες ακρες...
Ευζην,olgas day spa,μαγκυ,ελενα τσιμισκη,μητροπολεως στις ξενέρωτες,και η άλλη στη δωδεκανησου δε θυμαμαι πως λεγεται....Α!και το west στη γιαννισων που δεν εχω παει και δεν εχω ιδεα...
Και όταν παρεις τηλ.να κλεισεις σε περναει από του διαολου το κερατο με τις ερωτήσεις της, κι αν πεις ότι θες να ερθεις με τον κολλητο σου,ξαφνικα δεν υπαρχει ραντεβού είναι όλα γεματα!!!!
Θελωνα παω με τον κολλητο μου μεσα στη βδομαδα για μασαζακι...τι θα προτείνατε ρε αλανια?????
Ευχαριστω για τα φωτα σας...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
ρε γαμωτο τι ξηρασια είναι αυτήν....Κυριως για εμας που δεν εχουμε και πολλες ακρες...
Ευζην,olgas day spa,μαγκυ,ελενα τσιμισκη,μητροπολεως στις ξενέρωτες,και η άλλη στη δωδεκανησου δε θυμαμαι πως λεγεται....Α!και το west στη γιαννισων που δεν εχω παει και δεν εχω ιδεα...
Και όταν παρεις τηλ.να κλεισεις σε περναει από του διαολου το κερατο με τις ερωτήσεις της, κι αν πεις ότι θες να ερθεις με τον κολλητο σου,ξαφνικα δεν υπαρχει ραντεβού είναι όλα γεματα!!!!
Θελωνα παω με τον κολλητο μου μεσα στη βδομαδα για μασαζακι...τι θα προτείνατε ρε αλανια?????
Ευχαριστω για τα φωτα σας...
Έλα ρε συ, δεν είναι και λίγα αυτά. Μόνο που έχεις τη Μάγγυ στη λίστα νομίζω καλύπτεσαι.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26

καλησπερα στην παρεα.....
Αντε να σας γλυτωσω απο τα τρεχαματα μολισς πηγα εγω!
Τηλεφωνιμα στην τσατσα η οποια ητανε ευγενικη κακα τα ψεματα!! κ ειναι ενα χωρος στην *******!
Μου ειπε οτι εχει 4-5 κοριτσια καθε μερα κ μπορω να παω χωρις ραντεβου να δω κ τα κοριτσια αν θελω!
Πεταγομε μια βολτα κ ανεβενω επανω στον πρωτο! μπενω μεσα κ βλεπω 5 κοριτσακια ορθιες να με κοιτανε σαν χαζες......
Σιγα ρε κοριτσια λεω....μια μια δεν μπορω ολες μαζι!! Γελαμε λιγο κ καθομαι στην καναπε (ο χορως ειναι στυλ διαμερισμα)
γνωριζο τα κοριτσια τα οποια χασκογελουσανε κ κοιταζοντουσαν η μια την αλλη(πραγμα που με ενοχλησε) κ ρωτω.....
Ποια κοπελα θα με πει τα προγραματα? Εγω απανταει η μια πιτσιρικα που με ανοιξε την πορτα κ αρχισε 40 ευρω η μιση ωρα 60 ευρω η μια ωρα με χειρομαλαξη κ 70 ευρω η μια ωρα με στοματικο..........
Φουλ της λεω?? Φουλ προγραμα δεν εχει μου απανταει........οποτε σηκωθηκα κ εφυγα!!
Κατεβενω κατω παιρνω τηλ την τυπισα απο το τηλεφωνο(η οποια δεν ητανε στον χωρο) κ την ρωτω αν υπαρχει φουλ προγραμα γιατι ρωτησα τα κοριτσια κ με ειπανε οχι! Πολυ ευγενικα με ζητησε συγνωμη(εντυπωση με εκανε παιδια γιατι πραγματικα πρωτη φορα στο τηλεφωνο τετια ευγενια) κ οτι δεν το συνενοηθηκαμε απο την αρχη σωστα! δεν πειραζει τις λεω αλλα για μια ωρα 70 ευρω τσιμπουκι ειναι πολυ ακριβα!! κ εφυγα!

Μια πιτσιρικα μου φανηκε γνωστη απο το μασατζιδικο ξεπετα στο κεντρο στην συγγρου!!
Τα γουστα κ συμπερασματα δικα σας για το τι μπορει να ειναι αυτος ο χωρος.....
Οι πιτσιρικες πραγματικα μπουμπουκες αλλα δεν ξερω αν καταλαβαν τι επαγγελμα κανουν κ μαλλον μου φανηκε οτι ψαχνουν κοροιδα!!

αυτα απο μενα μαγκες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Από βυζιά τι λέγανε τα μωρά; Αν είδες καμία με τεσσαροπεντάρι πες να κάνω καμιά βόλτα! ;)
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
τεσσαροπενταρι............... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


παναθεμα σε με εκανες κ γελασα.............
graf οτι κ να σε πω ρε φιλε πρεπει να πας απο εκει!! μην εχεις μεγαλες προσδοκιες ομως!!
Κατι εχει αλλα δεν ξερω αν σου αρεσει κ το υπολιπο συνολο!!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
premium  το μεταξα ειναι....



house υπαρχει συνθημα < βυζολαγνοι μαζευτείτε>  :tits: :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom