Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

tomtsam

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Για το μεταξά πήγε φίλος από εδώ πριν καμια 15 μέρες και και μου είπε να το γράψω γιατί έχει προβλημα με το ίντερνετ. είχαν ένα υφος..άσε που πέρασε με μια και οι άλλες έκαναν χαβαλέ έξω και γελούσαν και τον έκανε μπαμ μπαμ για να πάει στην παρέα.
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα.........

Αντε να γραψω κ εγω την εμπειρια μου μιας κ επιδη αυτον τον καιρο ειμαι στην ξερα ειπα να δοκιμασω κατι καινουριο κ που δεν ξερω......
Ετσι αποφασισα να παω στο μαγαζι στην συγγρου! Ειχα ακουσει ασχημα σχολια γιαυτο το μαγαζι αλλα ειπα δεν πειραζει το πολυ πολυ θα παρω μασαζακι με 25 ευρω κ θα σηκωθω να φυγω.......
Μπαινω μεσα βλεπω ενα αγορακι :rolleyes: αδυνατο κ μεσα στο σαλονακι ενα μπαζο μιλφ, ενα πιτσιρικι σαν αναποδο τηγανι με το χερουλι προς τα επανω, κ μια πιτσιρικα αδυνατη μινιον που με γυαλισε το ματι...
Μου λεει το αδυνατο αγορακι :rolleyes: τα προγραματα κ τελικα περνω στο δωματιο ετσι βλεπωντας κ κανοντας.....
Κανω το ντουζακι μου κ τσουπ νασου το μικρο με αλλο ντυσιμο απο οτι στο σαλονι, μινι φορεματακι κ ενα μικροσκοπικο μπλουζακι....
Λεω απο μεσα μου θελω να το ρουφηξω το καλαμακι αλλα για να δω τι παιζει.......
αρχιζουμε το προγραμμα με μασαζακι κ στα πρωτα λεπτα κανουμε κουβεντα αν παρουμε full προγραμμα ποσο θα πανε οι τιμες.....
Τωρα θα πω κατι κ ας ελπισω οι περρισοτεροι να με καταλαβετε......οταν η γκομενα μεσα στο δωματιο σου αρχιζει,5 για να με κανεις αυτο,10 για αυτο 15 για αυτο,20 για εκεινο κ 30 για το αλλο, 35 να με κοιτας,45 να μου μιλας τι περιμενεις????? να περασεις καλα???? :idiot: :idiot:
Εκανα το μασαζακι μου κυριος.....στραβωσε το κοριτσακι που δεν πηρα φουλ κ φυσικα στο 30λεπτο την εκανε αφου πιαστικε το χερι της απο το τριψιμο μιση ωρα :2funny: :2funny:!!
Θελω να πω κ αλλα,αλλα δεν θελω να ξεφυγω απο το επιτρεπτο του ποστ μου!! Ηδη εκανα μια χαζομαρα κ διορθωθηκε........
Ηθελα να ηξερα για ποσο κοροιδα μας εχουνε???
διαβαζω το τι γινετε στην αθηνα κ απορω με τα δικα μας εδω περα.....

αυτα παιδες ελπιζω να βοηθησα.........
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Βλέπω συνεχή πεσίματα των στρουμφακίων στα μασάζ παίδες. Δεν ξέρω τι γίνεται, αλλά ας προσέχουμε μη βρεθούμε ξαφνικά με κανένα μουστακαλή στο δωμάτιο  :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και τρέχουμε στα τμήματα. Ας αφήσουμε λίγο τις γκάβλες μας, να περάσει το λεφούσι.  
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
καλησπερα στην παρεα.........

Αντε να γραψω κ εγω την εμπειρια μου μιας κ επιδη αυτον τον καιρο ειμαι στην ξερα ειπα να δοκιμασω κατι καινουριο κ που δεν ξερω......
Ετσι αποφασισα να παω στο μαγαζι στην συγγρου! Ειχα ακουσει ασχημα σχολια γιαυτο το μαγαζι αλλα ειπα δεν πειραζει το πολυ πολυ θα παρω μασαζακι με 25 ευρω κ θα σηκωθω να φυγω.......
Μπαινω μεσα βλεπω ενα αγορακι :rolleyes: αδυνατο κ μεσα στο σαλονακι ενα μπαζο μιλφ, ενα πιτσιρικι σαν αναποδο τηγανι με το χερουλι προς τα επανω, κ μια πιτσιρικα αδυνατη μινιον που με γυαλισε το ματι...
Μου λεει το αδυνατο αγορακι :rolleyes: τα προγραματα κ τελικα περνω στο δωματιο ετσι βλεπωντας κ κανοντας.....
Κανω το ντουζακι μου κ τσουπ νασου το μικρο με αλλο ντυσιμο απο οτι στο σαλονι, μινι φορεματακι κ ενα μικροσκοπικο μπλουζακι....
Λεω απο μεσα μου θελω να το ρουφηξω το καλαμακι αλλα για να δω τι παιζει.......
αρχιζουμε το προγραμμα με μασαζακι κ στα πρωτα λεπτα κανουμε κουβεντα αν παρουμε full προγραμμα ποσο θα πανε οι τιμες.....
Τωρα θα πω κατι κ ας ελπισω οι περρισοτεροι να με καταλαβετε......οταν η γκομενα μεσα στο δωματιο σου αρχιζει,5 για να με κανεις αυτο,10 για αυτο 15 για αυτο,20 για εκεινο κ 30 για το αλλο, 35 να με κοιτας,45 να μου μιλας τι περιμενεις????? να περασεις καλα???? :idiot: :idiot:
Εκανα το μασαζακι μου κυριος.....στραβωσε το κοριτσακι που δεν πηρα φουλ κ φυσικα στο 30λεπτο την εκανε αφου πιαστικε το χερι της απο το τριψιμο μιση ωρα :2funny: :2funny:!!
Θελω να πω κ αλλα,αλλα δεν θελω να ξεφυγω απο το επιτρεπτο του ποστ μου!! Ηδη εκανα μια χαζομαρα κ διορθωθηκε........
Ηθελα να ηξερα για ποσο κοροιδα μας εχουνε???
διαβαζω το τι γινετε στην αθηνα κ απορω με τα δικα μας εδω περα.....

αυτα παιδες ελπιζω να βοηθησα.........
Ασε τα σάπια. Δεν είδες βυζούμπαλα εσύ και την έκανες με ελαφρά. Αν έβλεπες, εκεί θα ήσουν ακόμα  :2funny: :grin:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Καλησπέρα σε όλους!

Επίσκεψη πρόσφατα σε Edelweiss.Μεταξύ άλλων στο μαγαζί υπάρχουν και δυο κορίτσια με προϋπηρεσία στην Εβίτα:
1. Μυρτώ(GR), 1,74 m,28 ετών, μελαχροινή, με ωράιο σώμα και μικρό (2) φυσικό στήθος,δεκτική με πολύ καλές επιδόσεις.
2. Βασιλική,(GR), 1,62 m,31 ετών, ξανθιά με μεγάλο (4)φυσικό  στήθος, το πλέον κατάλληλο για  ισπανικό.
Η Αλεξάνδρα(RO), σταμάτησε από το εν λόγω μαγαζί.

Καλά να περνάτε!
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Μετά τις τελευταίες παρεμβάσεις των αρχών άρχισα να ξεσκονίζω το διαβατήριό μου. Θυμάμαι την παλαιά εκείνη εποχή που προσπαθούσαν να μην υπάρχει ούτε ένα μαγαζί.
Μπορεί να υπάρχουν και να είναι νόμιμα σε όλο τον κόσμο (εκτός ίσος από την Σουηδία που όλοι ταξιδεύουνε στις χώρες της Βαλτικής) αλλά εδώ προσπαθούν να καταργήσουν το αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου. Βαθιά νυχτωμένοι είστε Κύριοι.
Και γιατί αυτή η στόχευση στο κέντρο; Υποψιάζομαι κάποια παρέμβαση των τοπικών αρχών. Την εποχή εκείνη πέρασα το πιο σεξουαλικό μου καλοκαίρι στη Παττάγια.
Επικοινωνήσω με τους ανθρώπου της γειτονικής μας Βουλγαρίας. Εφόσον συνεχίζουμε να πληρώνουμε σε ευρώ η πόρτα θα είναι ανοιχτή για εμάς. Πρακτικά το κόστος είναι το ίδιο αν λάβουμε υπ` όψιν  μας το κόστος του πήγαινε έλα  αλλά και τις χαμηλότερες τιμές της Βουλγαρίας. Αλώστε αυτές οι διώξεις ανεβάζουν τις τιμές. Από την άλλη κάνουν πολύτιμούς τους ασφαλείς πελάτες. Κάποιοι από εμάς θα περάσου πολύ καλά και εδώ, αλλά κρατήστε τις άκρες σας ανοικτές και να δίνετε και να γράφετε τις λιγότερο δυνατές πληροφορίες.
Δυστυχώς το πρώτο θύμα των ακροτήτων είναι η ελευθερία του λόγου δηλαδή η λυπηρή κατάσταση που ακούει στο όνομα Ομερτά.
Από τις φεμινιστικές οργανώσει ΜΚΟ κλπ είχαν αρχίσει να γίνονται διαφορές κινήσεις. Διαβάστε
«Και το φανταστό η κοπέλα από κάθε πελάτη κρατάει μόνο 2€ !!!!!!! όχι τα 40 που ξέρουμε εμείς συν τα έξτρα τα δικά μας συνήθως άλλα 40-50».
Στην ιστορία του 20ου αιώνα υπάρχει ιστορικό προηγούμενο  και αυτό είναι η ποτοαπαγόρευση
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Παραθέτω το παρακάτω απόσπασμα από την Ιστορία της βρετανικής ακαδημίας από τις εκδόσεις χρυσός τύπος
Όταν οι συντάκτες του Αμερικανικού συντάγματος προέβλεψαν τις διατάξεις για τις τροποποιήσεις του, δεν μπορούσαν να φαντασθούν ότι μια από αυτές θα αφορούσε την απαγόρευση όλων των οινοπνευματωδών ποτών σε όλες τις Ηνωμένες Πολιτείες. Ωστόσο στα 1920 η 18η τροποποίηση αυτό ακριβώς έκανε. Φαίνονταν η φυσική απόληξη της προπαγάνδας ενός αιώνα. Η φωτισμένη κοινή γνώμη στην διάρκεια του 19ου αιώνα πίστευε ότι η πρόοδος στη επιστήμη ήταν με το μέρος της ποτοαπαγόρευσης. Ως το 1920 στη Αμερική είχαν κιόλας επιβληθεί νόμοι περί ποτοαπαγόρευσης σε διάφορες  Πολιτείες, είχε ιδρυθεί το Κόμμα της Ποτοαπαγόρευσης και οι γυναίκες είχαν αρχίσει να ανακατεύονται στις υποθέσεις των ανδρών. Η Κάρρυ Νέησιον έγινε διάσημη γιατί  τριγύριζε στα ποτοπωλεία του Κάνσας μ` ένα μπαλτά και τσάκιζε τσάκιζε τα βαρέλια της μπύρας, έσπαγε μποτίλιες και κατέστρεφε  τους πάγκους. Η Γυναικεία Ένωση Χριστιανικής Εγκράτειας αποτελούσε  υπολογίσιμή δύναμη και γενικά όλοι ήξεραν  πώς η παραχώρηση  ψήφου στις γυναίκες θα σήμαινε ψήφους κατά του οινοπνεύματος. (Σημείωση δικιά μου όχι του ιστορικού κειμένου: Πόσες φορές άραγε θα γίνει αντικείμενο εκμετάλλευσης  και πόσες φορές ακόμη θα καπηλευτούν διάφοροί αυτή την υπέροχη θρησκεία)  Αλλά το αίτημα της ποτοαπαγόρευσης αντιπροσώπευε την τελευταία αποπήρα της προσηλωμένης στις παραδώσεις αγροτικής Αμερικής – μ` επικεφαλείς τις πουριτανικές εκκλησίες να ανακόψει την  αναπτυσσόμενη δύναμη των πόλεων.  Ο σύνδεσμος κατά των Ποτοπωλείων χαιρέτησε την ποτοαπαγόρευση  σαν μια «εποχή νηφάλιας σκέψης και καθαρής ζωής».
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Ακολούθησε το μεγάλο πάρτι και ο μήνας του Μέλητος της εγκληματικότητας, η κοινωνία των πολιτών αναγκαστικά κατέφυγε στους  εγκληματίες για να καλύψει την βασική αυτή ανάγκη. ( Στη ίδια ιστορική περίοδο στην Ευρώπη η δημοκρατία της Βαϊμάρης  χρεοκοπούσε και όλοι μαζί πηγαίναν χορεύοντας προς το Ναζισμό και τον πόλεμο.)

Δεν ξέρουμε που θα το φτάσουν στην περίπτωση μας, γι` αυτό ας αρχίζουμε να ανοίγουμε ξανά τις πόρτες στα βόρια σύνορά μας. Ας κρατούμε τηλεφώνα γνωριμίες  και το στόμα μας κλειστό. Και καλή μας τύχη. Ας ελπίσουμε ότι αυτή τη φορά δεν θα θριαμβεύσει η ανθρώπινη βλακεία και κάπου θα σταματήσουν Αυτοί.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.209
Κριτικές
166
Like
27.093
Πόντοι
34.538
Μας πεθανες ρε φιλε!!!!!!!!!!!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

dddd001x

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
106
Like
8
Πόντοι
1
Όσοι περάσατε εκείνη την εμπειρία νομίζω ότι καταλαβαίνετε .
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Καλησπέρα

Η πρώην συνεταιρες Βασια - Νίκη είναι για σφαλιάρες.
Αξίες της μοίρας τους αφου η μια καρφώνει την άλλη στους μπάτσους.

Δεν ειχα σκοπό να ασχοληθώ αλλο μαζί τους αφου το επίπεδο τους είναι τραγικά χαμηλό αλλά επικοινώνησε και με τις δυο σήμερα ένας πολυ πολυ καλός μου φιλος.

Ο συγκεκριμένος δεν ασχολείται με το site για να ξέρει τα τεκταινόμενα .
Και τις περισσότερες φορ που εχει παει σε μαγαζί ηταν μαζί μου.
Είχε το τηλεφωνο της Βασιας γιατί τον ειχα πάει ενα Σάββατο φθινοπωρο του 14 και είχε κάνει μαζί της .
Και μάλιστα είχε το προσωπικό της γιατί τότε η κόρη της ηταν άνεργη και ο φιλος μου είναι σε κάποια μαγαζιά ( καφέ και club)  εκ των ιδιοκτητών

Ηταν για μια δουλεια του κοντά στη Δωδεκανήσου και την πήρε τηλεφωνο για να παει νομίζοντας οτι είναι ακόμα σε εκείνον το χώρο .
Η απάντηση της ( και με κοφτό τροπο ) ;;; ΕΚΛΕΙΣΕ ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ!!!!!!!!


επειδή παραξενεύτηκε απο τον τροπο της και αφου ηταν 200 μέτρα απο το μαγαζί πήγε και εκεί ήρθε αντιμέτωπος με τη Νίκη.
Δεν την ήξερε γιατί τη μοναδική φορα που είχε παει στο μαγαζί ηταν μονο η ΒΑσια.
Εκανε το λάθος να της πει οτι είναι φιλος μου ( δεν είχαμε κάνει κουβέντα για το τι εχει προηγηθεί εδω μεσα)...
Τον πέταξε έξω κακην κακώς με απαράδεκτο τροπο...
Ηταν εξαιρετικα τυχερή γιατί ο φιλος μου δεν είναι κανένας φλωρος μεν αλλά δε θέλησε να της απαντήσει με το πρέποντα τροπο...


Ψιτ Νικουλα μην προκαλείς την τύχη σου.
Και ελπίζω να μην εχει κοντινό σου πρόσωπο ( άνδρας) με κάποιες κλήσεις.
Ισως ξέρεις τι εννοώ.

Αν ήμουν σίγουρος θα μιλούσα διαφορετικά.
Για την ωρα εχω να σου πω ,να σέβεσαι τους πελάτες.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Όσοι περάσατε εκείνη την εμπειρία νομίζω ότι καταλαβαίνετε .

Τύπε, έπεσα από τη καρέκλα μου. Είπαμε, έχουμε κάποιους μεγάλους σε ηλικία στο site, αλλά όχι και έτσι.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
κανω μια ακομα ενημερωση για το μεταξα που επισκευτηκε  φιλος που δεν ασχολείται με το site  και με το μου το ειπε τρελαθηκα στο σαλονι του ειπαν 40 ε  :jerking: και 70 ε  :pipa2:
και με το που μπηκε στο δωματιο αλλαξε ο τιμοκαταλογος .....
40 ε  :jerking: ντημενη
50 ε  :jerking: για να μεινει με τα εσωρουχα
60 ε  :jerking: για να μεινει γυμνη
70 ε  :pipa1:  ντημενη
80 ε  :pipa1: με τα εσωρουχα
90 ε  :pipa1: γυμνη
ολα αυτα στα 30 λεπτα 
τα συμπερασματα  δικα σας για το ποσο κοροιδα μας περνανε.....
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Μαριάννα και πάλι Μαριάννα!
Καλύτερες υπηρεσίες αν και έχω καιρό να πάω.
Αλήθεια η Ειρήνη είναι ακόμα εκεί;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Μαριάννα και πάλι Μαριάννα!
Καλύτερες υπηρεσίες αν και έχω καιρό να πάω.
Αλήθεια η Ειρήνη είναι ακόμα εκεί;
ναι φιλε  στην τελευταια επισκεψη πριν κανα μηνα το ροστερ ηταν (ειρηνη,στελλα,νεφελη,ευα,δαφνη,ζανα) σορρυ αν ξεχασα καποια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom