Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (12 μέλη και 34 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
καλησπερα στην παρεα.........

Αντε να γραψω κ εγω την εμπειρια μου μιας κ επιδη αυτον τον καιρο ειμαι στην ξερα ειπα να δοκιμασω κατι καινουριο κ που δεν ξερω......
Ετσι αποφασισα να παω στο μαγαζι στην συγγρου! Ειχα ακουσει ασχημα σχολια γιαυτο το μαγαζι αλλα ειπα δεν πειραζει το πολυ πολυ θα παρω μασαζακι με 25 ευρω κ θα σηκωθω να φυγω.......
Μπαινω μεσα βλεπω ενα αγορακι :rolleyes: αδυνατο κ μεσα στο σαλονακι ενα μπαζο μιλφ, ενα πιτσιρικι σαν αναποδο τηγανι με το χερουλι προς τα επανω, κ μια πιτσιρικα αδυνατη μινιον που με γυαλισε το ματι...
Μου λεει το αδυνατο αγορακι :rolleyes: τα προγραματα κ τελικα περνω στο δωματιο ετσι βλεπωντας κ κανοντας.....
Κανω το ντουζακι μου κ τσουπ νασου το μικρο με αλλο ντυσιμο απο οτι στο σαλονι, μινι φορεματακι κ ενα μικροσκοπικο μπλουζακι....
Λεω απο μεσα μου θελω να το ρουφηξω το καλαμακι αλλα για να δω τι παιζει.......
αρχιζουμε το προγραμμα με μασαζακι κ στα πρωτα λεπτα κανουμε κουβεντα αν παρουμε full προγραμμα ποσο θα πανε οι τιμες.....
Τωρα θα πω κατι κ ας ελπισω οι περρισοτεροι να με καταλαβετε......οταν η γκομενα μεσα στο δωματιο σου αρχιζει,5 για να με κανεις αυτο,10 για αυτο 15 για αυτο,20 για εκεινο κ 30 για το αλλο, 35 να με κοιτας,45 να μου μιλας τι περιμενεις????? να περασεις καλα???? :idiot: :idiot:
Εκανα το μασαζακι μου κυριος.....στραβωσε το κοριτσακι που δεν πηρα φουλ κ φυσικα στο 30λεπτο την εκανε αφου πιαστικε το χερι της απο το τριψιμο μιση ωρα :2funny: :2funny:!!
Θελω να πω κ αλλα,αλλα δεν θελω να ξεφυγω απο το επιτρεπτο του ποστ μου!! Ηδη εκανα μια χαζομαρα κ διορθωθηκε........
Ηθελα να ηξερα για ποσο κοροιδα μας εχουνε???
διαβαζω το τι γινετε στην αθηνα κ απορω με τα δικα μας εδω περα.....

αυτα παιδες ελπιζω να βοηθησα.........

Κύριοι όσοι έχετε αγωνιστεί στην Αθήνα σε ανάλογα μαγαζιά το γνωριζετε, οι άλλοι καλό θα είναι να ενημερωθήτε από το αντίστοιχο θρεντ για τις ανάλογες προσφερόμενες υπηρεσίες σε σχέση με τις τιμές.
Ορισμένοι χώροι των Αθηνών δεν είναι συγκρίσιμοι επ ουδενί με τους εδώ αντίστοιχους ούτε σε υποδομές, ούτε σε παροχές ούτε ακόμα ακόμα σε εμφάνιση των θεραπευτριών, πόσο μάλλον στις τιμές.
Ενδεικτικά αναφέρω οτι σε μερικά εξ αυτών-που δεν είναι απαραίτητα και ακριβότερα- μετά το τέλος της συνεδρίας η θεραπεύτρια σε πλένει η ίδια, σου βάζει αντισηπτικό αν θέλεις κλπ κλπ....
Μήπως λέω πρέπει να απαιτήσουμε την αναβάθμιση της ποιότητας και των υπηρεσιών;
Μήπως;

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Κύριοι όσοι έχετε αγωνιστεί στην Αθήνα σε ανάλογα μαγαζιά το γνωριζετε, οι άλλοι καλό θα είναι να ενημερωθήτε από το αντίστοιχο θρεντ για τις ανάλογες προσφερόμενες υπηρεσίες σε σχέση με τις τιμές.
Ορισμένοι χώροι των Αθηνών δεν είναι συγκρίσιμοι επ ουδενί με τους εδώ αντίστοιχους ούτε σε υποδομές, ούτε σε παροχές ούτε ακόμα ακόμα σε εμφάνιση των θεραπευτριών, πόσο μάλλον στις τιμές.
Ενδεικτικά αναφέρω οτι σε μερικά εξ αυτών-που δεν είναι απαραίτητα και ακριβότερα- μετά το τέλος της συνεδρίας η θεραπεύτρια σε πλένει η ίδια, σου βάζει αντισηπτικό αν θέλεις κλπ κλπ....
Μήπως λέω πρέπει να απαιτήσουμε την αναβάθμιση της ποιότητας και των υπηρεσιών;
Μήπως;

Με λιγα λογια,μηπως να πουμε και κανενα ακυρο,η τα λεφτα μου δεν τα πεταω σε τετοιους Δρακους και αλλα σχετικα τετοια πραγματα.

Φτανει τοσο κοροιδια επιτελους
 

kyska7

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
332
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ξεχάσατε και το καθάρισμα αφτιών  :helpplea:
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Με λιγα λογια,μηπως να πουμε και κανενα ακυρο,η τα λεφτα μου δεν τα πεταω σε τετοιους Δρακους και αλλα σχετικα τετοια πραγματα.

Φτανει τοσο κοροιδια επιτελους
Άστο, έχεις ονομαστεί δοκιμαστής πλέον... Δικαιολογίες αλλού... :2funny: :gay: :2funny:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Εεεεεεεπππππππ !!!  :police: :police: :police: :police:

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ενας ειναι ο original δοκιμαστης , ο DOKIMAZO !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτος και μονον αυτος εχει το δικαιωμα να παραχωρησει το συγκεκριμενο προσωνυμιο .

Μεχρι τοτε παρακαλω να πραξετε τα δεοντα .

Ευχαριστω . :)
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γεια σου φίλε Ρικ. Μας λείπει ο dokimazo απ την παρεα.
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Εεεεεεεπππππππ !!!  :police: :police: :police: :police:

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Ενας ειναι ο original δοκιμαστης , ο DOKIMAZO !!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αυτος και μονον αυτος εχει το δικαιωμα να παραχωρησει το συγκεκριμενο προσωνυμιο .

Μεχρι τοτε παρακαλω να πραξετε τα δεοντα .

Ευχαριστω . :)
Όντως, όντως, ο dokimazo έχει εξαφανιστεί... Θα φωνάξουμε τη Νικολούλη για να ξεκινήσει έρευνα!!! :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Θα πήρε τον καλό δρόμο ο καλοςας.φίλος και χαιρόμαστε γι αυτό.
Από τα καλύτερα παιδιά του φόρουμ.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
70 ε  :pipa1:   ντημενη
80 ε  :pipa1: με τα εσωρουχα
90 ε  :pipa1: γυμνη
Οι παραπάνω τιμές ισχύουν με καπότα!
Εμένα μου είπαν οτι στην καινούρια δνση έκαναν κι εκπτώσεις: την ακάποτη  :pipa1: την έριξαν από τα 90 στα 80. Ευκαιρία!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Οι παραπάνω τιμές ισχύουν με καπότα!
Εμένα μου είπαν οτι στην καινούρια δνση έκαναν κι εκπτώσεις: την ακάποτη  :pipa1: την έριξαν από τα 90 στα 80. Ευκαιρία!

Αντε επιτελους,αυτο περιμενα να ουμε  :dancing:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ε τότε τη καθόμαστε μιλάμε για κελεπούρι

Αύριο πρωί πρωί θα πάω 10 ευρώ είναι αυτά

Ας σοβαρευτούμε λίγο κάποια μαγαζιά θέλουν black list  :uglystupid:

Υγ Δοκιμάζω κ πορνοπαπε ξέρω ότι μας βλέπετε
χάθηκατε τελείως πειτε μία καλησπέρα
κ να κανονίσουμε τίποτε
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
καλησπερα στην παρεα.........

Αντε να γραψω κ εγω την εμπειρια μου μιας κ επιδη αυτον τον καιρο ειμαι στην ξερα ειπα να δοκιμασω κατι καινουριο κ που δεν ξερω......
Ετσι αποφασισα να παω στο μαγαζι στην συγγρου! Ειχα ακουσει ασχημα σχολια γιαυτο το μαγαζι αλλα ειπα δεν πειραζει το πολυ πολυ θα παρω μασαζακι με 25 ευρω κ θα σηκωθω να φυγω.......
Μπαινω μεσα βλεπω ενα αγορακι :rolleyes: αδυνατο κ μεσα στο σαλονακι ενα μπαζο μιλφ, ενα πιτσιρικι σαν αναποδο τηγανι με το χερουλι προς τα επανω, κ μια πιτσιρικα αδυνατη μινιον που με γυαλισε το ματι...
Μου λεει το αδυνατο αγορακι :rolleyes: τα προγραματα κ τελικα περνω στο δωματιο ετσι βλεπωντας κ κανοντας.....
Κανω το ντουζακι μου κ τσουπ νασου το μικρο με αλλο ντυσιμο απο οτι στο σαλονι, μινι φορεματακι κ ενα μικροσκοπικο μπλουζακι....
Λεω απο μεσα μου θελω να το ρουφηξω το καλαμακι αλλα για να δω τι παιζει.......
αρχιζουμε το προγραμμα με μασαζακι κ στα πρωτα λεπτα κανουμε κουβεντα αν παρουμε full προγραμμα ποσο θα πανε οι τιμες.....
Τωρα θα πω κατι κ ας ελπισω οι περρισοτεροι να με καταλαβετε......οταν η γκομενα μεσα στο δωματιο σου αρχιζει,5 για να με κανεις αυτο,10 για αυτο 15 για αυτο,20 για εκεινο κ 30 για το αλλο, 35 να με κοιτας,45 να μου μιλας τι περιμενεις????? να περασεις καλα???? :idiot: :idiot:
Εκανα το μασαζακι μου κυριος.....στραβωσε το κοριτσακι που δεν πηρα φουλ κ φυσικα στο 30λεπτο την εκανε αφου πιαστικε το χερι της απο το τριψιμο μιση ωρα :2funny: :2funny:!!
Θελω να πω κ αλλα,αλλα δεν θελω να ξεφυγω απο το επιτρεπτο του ποστ μου!! Ηδη εκανα μια χαζομαρα κ διορθωθηκε........
Ηθελα να ηξερα για ποσο κοροιδα μας εχουνε???
διαβαζω το τι γινετε στην αθηνα κ απορω με τα δικα μας εδω περα.....

αυτα παιδες ελπιζω να βοηθησα.........
ΜΑΚΡΙΑ-ΜΑΚΡΙΑ-ΜΑΚΡΙΑ !!!! ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΠΑΝΙΟ , ΚΡΕΒΑΤΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΤΖΟΥΡΟΦΥΛΛΑ , ΑΝΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΑΛΑΖΟΥΝΕ ΠΟΤΕ ΣΕΝΤΟΝΙΑ , ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΠΡΩΣΚΥΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ !!! ΚΑΘΑΡΗ ΑΠΑΤΗ !!!!!
 

pa2004

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη σημερα στο μεταξα ( 5 παρουσιες στον χωρο απο της οποιες αξιζε  1 ) μπαινω στο σαλονι καθομαι στον καναπε με κανει μια ενημερωση για τα προγραματα (30λεπτα  μασαζ  40ευρω...30λεπτα  στοματικο 70 ευρω....μασαζ με 2 κοπελες 60 ευρω 30 λεπτα.... και στοματικο με 2 κοπελες 90 ευρω 30 λεπτα ) ζηταω απο την κοπελα που μου εκανε την ενημερωση να δω και τις υπολοιπες και μου αρχιζει της μαλακιες (εγω δεν σου κανω) της ξαναλεω οτι θελω να δω και τις αλλες ....νευριαζει και παει και τι λεει να ερθουν....ερχονται τα υπολοιπα κοριτσια και τις βλεπω και ξανα φευγουν στο δωματιο και επιστρεφει αυτη στο σαλονι της ζηταω να περασω για ενα φραπεδακι με ενα ομορφουλικο που ειχα δει και μου ξαναρχιζει τις μαλακιες (ολες οι αλλες εχουν ραντεβου τωρα και η μονη ελευθερη ειμαι εγω ) της ζητησα να περιμενω να τελιωσει η αλλη κοπελα για να περασω και με εδιωξε (αμα δεν 8ες να περασεις μαζι σηκω και φυγε )  ελεος πολλες στον χωρο εχοθν καβαλησει το καλαμι...δεν ξανα παταω στο κολομαγαζο..δεν σεβονται τα λεφτα που τους δινουμε

  Καλησπέρα πριν από 2 εβδομάδες επισκεφτηκα κι εγώ το εν λόγω ίδρυμα και η συμπεριφορά ήταν ακριβώς η ίδια.  επέλεξα την Κέλυ (αν θυμάμαι καλά) και στο δωμάτιο μπήκε άλλη. Μόλις την ενημέρωσα ότι θα έφευγα αν δεν περνούσα με την επιλογή μου τότε μου την έστειλε.
  Επειδή σε λίγες μέρες θα κατέβω Αθήνα έχετε να προτείνετε κάτι αξιόλογο?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
   Καλησπέρα πριν από 2 εβδομάδες επισκεφτηκα κι εγώ το εν λόγω ίδρυμα και η συμπεριφορά ήταν ακριβώς η ίδια.  επέλεξα την Κέλυ (αν θυμάμαι καλά) και στο δωμάτιο μπήκε άλλη. Μόλις την ενημέρωσα ότι θα έφευγα αν δεν περνούσα με την επιλογή μου τότε μου την έστειλε.
   Επειδή σε λίγες μέρες θα κατέβω Αθήνα έχετε να προτείνετε κάτι αξιόλογο?
Αυτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom