Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (9 μέλη και 70 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Το angel spa με κάθε επιφύλαξη εχει αλλάξει λίγο κατηγορία. Παλιά πήγαινα και εγω και ειχε απίθανο προγαμματάκι κατω απο ειδικές συνθήκες όμως. Παιδια σκυλιά γειτωνισσες και τέτοια. Κάποια στιγμη μου είπε η ευα οτι πλέον κάνει μόνο υπηρεσίες καλωπισμού και νύχια. Άλλαξε και το τηλέφωνο που έβγαζα συνεννόηση και δεν ξανά πήγα. Αν άλλαξε κατι ενημερώστε. Ηταν πάντα τούμπανο και προσιτή. Θέλει όμως χειρισμό γιατι σε κάθε άλλη περιπτωση  σε τελείωσε σε dt και κλαις €. Πήγα Olga day spa και πέρασα ωραια. Χάδι μασάζ  και handjob επαγγελματική. 50€ τα 40 λεπτά και  δε τα έκλαψα.
αν σου ειπε οτι το σταματησε απο το τηλ ετσι με ειχε πει κ μενα περυσι
τωρα αν στο ειπε απο κοντα ισως να ειναι αληθεια
αν κ δε νομιζω να ισχυει κατι τετοιο για την ευα (angel spa)
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
αν σου ειπε οτι το σταματησε απο το τηλ ετσι με ειχε πει κ μενα περυσι
τωρα αν στο ειπε απο κοντα ισως να ειναι αληθεια
αν κ δε νομιζω να ισχυει κατι τετοιο για την ευα (angel spa)
Angels Spa  Β. Όλγας 283 & Ποσειδώνος 17!
για ποιό λέμε;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
Προς lakegr
Η θυριδα εισερχομένων σου ειναι γεματη.
Γραψε σε παρακαλω για την εμπειρια σου στο Angel spa (Β. Ολγας 283).
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Δε κατάλαβα ρε παιδια! Μετακόμισε το angel spa και απο το φοίνικα πήγε ολγας; Δηλαδή δουλεύει η ευα?
Για πείτε λεπτομέρειες με ενδιαφέρει τα μάλα.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Ειναι 2 Διαφορετικά το ένα είναι το Angels Spa (B. Ολγας 283 εργάζονται 2 κορασίδες .. Angels) και το άλλο Angel Spa (Ποσειδώνος 17 , μια κορασίδα η Ευα.. Angel )
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη προ ημερων Εντελβαις.
Φτωχο παλμαρε λογο διακοπων.Προτιμηθηκε ξανθο βαμενο ερχομενο απο Ουκρανια κοριτσι...
Μασαζ καλουτσικο.Στο  :pipa1: δυνατο με τελειωμα  :pipa2: .

Επισκεψη στο "olgas day spa".Επαθα πλακα με τα κοριτσια εκει μεσα...
ειλικρινα με μπερδεψαν το ποια θα με τριψει.Την επομενη φορα θα παρω το προγραμμα με 2 κορασιδες στο τριψημο!Προτιμηθηκε μελαχρινη Ελληνιδα μετριου αναστηματος.(sorry αλλα οπως εχω πει
και αλλες φορες,με τα ονοματα δεν το εχω.)Κορυφαιο κορμι σχεδον αψεγαδιαστο.Προσωπο θυμιζε Ολγα Φαρμακη  :o .Τελειο μασαζ σε σημειο που ετοιμαζεσε να πεις οτι πονας.Τελειωμα φανταστικο....!!!  :cum:
 

bartanestis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2010
Μηνύματα
24
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά μπορείτε να μου στείλετε πμ τομτηλέφωνο από μάγκυ στην καμάρα? ευχαριστώ πολύ
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Επίσκεψη στην Εύα Angel Spa στον Φοίνικα.
Ήταν μόνη της και μου είπε τα κανονικά προγράμματα μασάζ. Άρχισα τα υπονοούμενα και το απέφευγε. Όταν της είπα για ερωτικό μασάζ με εκτόνωση κλπ , μου είπε και καλά
οτι πρόκειται για παρεξήγηση. Μασούσε τα λόγια της βασικά και δεν έδειξε να "ενοχλείται" κιόλας.
Έφυγα για να μην φάω πετσέτα και ευρώ..  :birdman:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Σημερινή επίσκεψη στον Βασίλη (Κωλέττη παλιά) τώρα πλέον Γιαννιτσών.
3 κορασίδες, πέρασα με την Σύλβια αν το λέω καλά. 33 ετών περίπου με άσπρο βρακάκι, καθόλου social και μαλθακή σε όλα. Ούτε ερωτισμό, ούτε καν μύριζε γυναικείο άρωμα. ΑΓΓΑΡΕΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!!

Διάλεξα 2ο πρόγραμμα στα 60€, έκλαψα τα λεφτά μου και σε 25 λεπτά έφυγα...

Προγράμματα: 40,60,80. Το full διαρκεί 60 λεπτά και τελειώνεις όσες μπορείς.

Υπόλοιπο ρόστερ: Μελαχρινή επίσης 35άρα παχουλή με  :tits2:  - αδιάφορη και μια ακόμα μελαχρινή 30άρα καλούτσικη μάλλον.

Τσατίζομαι γιατί για να μαζέψω 60 και 80 ευρώ με φεύγει ο πάτος, όπως συμβαίνει με αρκετούς από εσάς.. Είναι κρίμα να σπαταλάμε χρήματα για άθλιες συνεδρίες.

:headbang: >:(

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom