Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Επίσης έχω 3 τηλέφωνα που τελειώνουν σε 2627 , 6366 και 9511 από μασατζίδικο-ά στην περιοχή Μαρτίου.
Καλώ εδώ και κανά μήνα και είναι μόνιμα κλειστά.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει με Βασίλη smile, Μαριάννα, Edelweiss, 7o Oυρανό ή τέλος πάντων από κάπου που να έχει MILF, σας παρακαλώ βοηθήστε.
:helpplea:

Αν μη τι άλλο, ενημερώνω όσο μπορώ!
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
η Μαριαννα παντως μεχρι και χθες που επερνα τηλ.το εχει απενεργοποιημενο…μαλλον δεν ανοιξε
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Robyman82 γιατί να πας και σε άλλα μασατζίδικα; Αφού δε σε θέλει, αγόρι μου... :cheesy: :grin:
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Στην Εύα στο φοίνικα το παλεύω εδω και δυο μηνες περίπου.  Ευτυχώς που εχει το μασαζ με 12€ και κανει και καλούτσικο Μάλιστα. Το θέμα είναι πως δεν βλέπω να υπάρχει πλέον περίπτωση για κάτι παραπάνω από απλό μασάζ.  Πάλι 80αρια στο antistress με βλέπω να σταζω.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Γιατί νόμιζες ότι αν γινόταν κάτι με την Εύα λιγότερα θα έδινες?
Την Εύα κ να τη καταφέρεις δε θα σ αρέσει γιατί είναι ξεπετα με σιλικόνες  :tits:
Όπου κ να πας 80 με 100 είναι
Κάποιοι έχουν κ με 60 τη μισή ώρα

 

only milfs

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, με το escape παιζει τπτ καινουριο κ καλο ??? Οποιος γνωριζει ας μιλησει
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Επισκεψη προ ημερων Εντελβαις.
Φτωχο παλμαρε λογο διακοπων.Προτιμηθηκε ξανθο βαμενο ερχομενο απο Ουκρανια κοριτσι...
Μασαζ καλουτσικο.Στο  :pipa1: δυνατο με τελειωμα  :pipa2: .

Μαρία...
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Robyman82 γιατί να πας και σε άλλα μασατζίδικα; Αφού δε σε θέλει, αγόρι μου... :cheesy: :grin:
Θέλω να πιστεύω ρε φίλε οτι δεν είμαστε τόσο πολύ πίσω σε σχέση με την Αθήνα και οτι υπάρχουν χώροι που έχουν καλές υπηρεσίες και εμφανήσιμες τουλάχιστον κορασίδες.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Θέλω να πιστεύω ρε φίλε οτι δεν είμαστε τόσο πολύ πίσω σε σχέση με την Αθήνα και οτι υπάρχουν χώροι που έχουν καλές υπηρεσίες και εμφανήσιμες τουλάχιστον κορασίδες.
Αυτό που έχω δει στη Θεσσαλονίκη είναι ότι υπάρχουν χώροι φτιαγμένοι από ανθρώπους που θέλουν απλά να κονομήσουν εις βάρος της καύλας των άλλων, με κοπέλες που μισούν (όχι απλά αντιπαθούν) το επάγγελμά τους και τον κόσμο. Έχουν άπειρα ψυχολογικά προβλήματα (κανείς δεν τις πίεσε να γίνουν μασατζούδες) και το δείχνουν σε όλες τους τις αντιδράσεις. Λυπάμαι αλλά δε νομίζω να υπάρχει κάτι που να αξίζει στην πόλη μας. Άδικα ψάχνουμε. Εκτός κι αν κάποιοι, στο όνομα της καύλας, συμβιβάζονται με τα λίγα.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επιτρέψτε μου λόγω του οτι εχω φάει την αθηνα με το κουτάλι εδω και περίπου 25 χρόνια.  Ο συσχετισμός ειναι κατι σαν να συγκρίνεις τη Νέα Υόρκη με τη Νέα Χαλκηδονα. Χωρις καμία υπερβολή. Τη καλημερα μου σε όλους και αν θέλει κάποιος του το εξηγώ !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Επιτρέψτε μου λόγω του οτι εχω φάει την αθηνα με το κουτάλι εδω και περίπου 25 χρόνια.  Ο συσχετισμός ειναι κατι σαν να συγκρίνεις τη Νέα Υόρκη με τη Νέα Χαλκηδονα. Χωρις καμία υπερβολή. Τη καλημερα μου σε όλους και αν θέλει κάποιος του το εξηγώ !
:rockon: :rockon: Σωστόοοοοος ο παίχτης!
Έτσι ακριβώς είναι. Τα έχουμε ξαναπεί. Απλά υπάρχουν κι εδώ φωτεινές εξαιρέσεις: Μαρία Λαδάδικα (χώρος + κορίτσια) ΑΛΛΑ ακριβή,
Μαριάννα: ΤΩΡΑ μέτριος χώρος, μέτρια κορίτσια, αλλά συμπεριφορά και επαγγελματισμός. Για να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. 
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Επιτρέψτε μου λόγω του οτι εχω φάει την αθηνα με το κουτάλι εδω και περίπου 25 χρόνια.  Ο συσχετισμός ειναι κατι σαν να συγκρίνεις τη Νέα Υόρκη με τη Νέα Χαλκηδονα. Χωρις καμία υπερβολή. Τη καλημερα μου σε όλους και αν θέλει κάποιος του το εξηγώ !


100% σωστός  όπως κι ο πιο πάνω... το μόνο που τους νοιάζει είναι να κονομήσουν. Δεν είναι κακό όλοι αυτό θέλουμε στην δουλειά μας, αλλά εγω τους πελάτες μου δεν τους θεωρώ μαλάκες! αυτοί μας θεωρούν... και πολύ μάλιστα
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
δεν νοικιάζουμε κανα λεωφορειάκι να κατεβούμε μπόλικα άτομα κάτω να γαμίσουμε στην Αθήνα αστεράκια και να επιστρέψουμε!!!    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Καλημερα, παντως θα ηθελα και γω να παω στης Μαριαννας, οπως αναφερει ο συναδελφος Robbyman, οποιος μπορει ας με βοηθησει και μενα. Οσο για το Edelweis που το ανεφερε και αυτο καταφερα και πηγα μεσω γνωστου. Εχω να αναφερω 1ον οτι εχουν λογαριασμο εδω μεσα για οσους δεν το γνωριζουν και μας διαβαζουν η κ. Ευα καλα θα κανει να μη λεει οτι ειναι δηθεν για γυναικες μονο, και οσο και να θελεις να το κρατησεις κρυφο δε γινεται ο κοσμος το χει τουμπανο και συ κρυφο καμαρι. 2ον Να αναφερω σε καποιους ''εξυπνακηδες'' εδω μεσα που δε δινουν τηλεφωνα και δε βοηθανε τους νεοτερους να τους πω οτι δεν ειμαστε αστυνομια να περασουμε καλα ολοι θελουμε, και οι αστυνομικοι οι ιδιοι εχουν λογαριασμο εδω μεσα και μας διαβαζουν, και αν θελουν κανουν ντου και στα δηθεν prive καταστηματα, δε χρειαζεται να βρουν πελατες μεσα μονο που θα βρουν κουτες προφυλακτικα φτανει.
 

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
493
Πόντοι
306
:rockon: :rockon: Σωστόοοοοος ο παίχτης!
Έτσι ακριβώς είναι. Τα έχουμε ξαναπεί. Απλά υπάρχουν κι εδώ φωτεινές εξαιρέσεις: Μαρία Λαδάδικα (χώρος + κορίτσια) ΑΛΛΑ ακριβή,
Μαριάννα: ΤΩΡΑ μέτριος χώρος, μέτρια κορίτσια, αλλά συμπεριφορά και επαγγελματισμός. Για να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. 
φίλε επειδή πρόκειτε να ανέβω επάνω λόγω της ΔΕΘ για πές μου σε παρακαλώ ποιές είναι οι φωτεινές εξαιρέσεις για να μήν την πατήσω!!!! Ευχαριστώ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Διάβασε λίγο πιο πίσω και θα βρεις κάποια. Βέβαια, ο καθένας λέει τη γνώμη του, επομένως κάποιοι μπορούν να διαφωνήσουν μαζί μου για τα παραπάνω, ανάλογα πώς περνάει κάποιος σ' αυτά. Τα δύο που προανέφερα είναι πάντως πριβε και δεν περνάς μέσα αν δεν σε ξέρουν. Ψάξε στο μασαζοκατάλογο να δεις ποια δέχονται χωρίς συστάσεις και πήγαινε. 
Καλό βόλι 
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Καλημερα, παντως θα ηθελα και γω να παω στης Μαριαννας, οπως αναφερει ο συναδελφος Robbyman, οποιος μπορει ας με βοηθησει και μενα. Οσο για το Edelweis που το ανεφερε και αυτο καταφερα και πηγα μεσω γνωστου. Εχω να αναφερω 1ον οτι εχουν λογαριασμο εδω μεσα για οσους δεν το γνωριζουν και μας διαβαζουν η κ. Ευα καλα θα κανει να μη λεει οτι ειναι δηθεν για γυναικες μονο, και οσο και να θελεις να το κρατησεις κρυφο δε γινεται ο κοσμος το χει τουμπανο και συ κρυφο καμαρι. 2ον Να αναφερω σε καποιους ''εξυπνακηδες'' εδω μεσα που δε δινουν τηλεφωνα και δε βοηθανε τους νεοτερους να τους πω οτι δεν ειμαστε αστυνομια να περασουμε καλα ολοι θελουμε, και οι αστυνομικοι οι ιδιοι εχουν λογαριασμο εδω μεσα και μας διαβαζουν, και αν θελουν κανουν ντου και στα δηθεν prive καταστηματα, δε χρειαζεται να βρουν πελατες μεσα μονο που θα βρουν κουτες προφυλακτικα φτανει.
καλα θα κανεις να μιλας στον ενικο γιατι δε ξερεις τι ειναι ο καθενας εδω μεσα
επισης δε καταλαβα το χαρακτηρισμο "εξυπνακηδες"
τι σχεση εχει αυτο αν ο αλλος δε σου δινει τηλεφωνο
κ αντε κ σε εδωσε τι να το κανεις να παρεις κ να σου πουνε εδω ειναι μονο για γυναικες?
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Φιλε humax δεν εννοούσα να μου προσφέρει και πρόγραμμα με 12€ η Εύα.  Εννοούσα πως απλά βολεψε η τιμή του μασάζ και η τοποθεσία.  Δεν θα με χαλούσε καθόλου αν υπήρχε και η επιλογή της εκτόνωσης! !! Θα πληρωνα ευχαρίστως τη διαφορά μιας και το μασαζ της αξίζει.  Όσο αφορά το antistress στο θεμα μασάζ υστερεί αρκετα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
αν την εχεις παρει την ευα παλια κ δε δεχτηκε τωρα σημαινει οτι οντως το εκοψε
αν ομως πηγες για πρωτη φορα πρεπει να παει καποιος που τον ξερει
εγω παντως που με ξερει καλα την ειχα πρει τηλ πριν πολυ καιρο κ με ειπε πως
ασχολειται μονο με μασαζ κ μανικιουρ  κ ειναι στο χωρο κ ο ανδρας της
ειδες κανενα αλλον εσυ στο χωρο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom