Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (3 μέλη και 63 επισκέπτες)

mordoc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια.ειμαι νεος στο αθλημα.για πρωτη φορα σκεφτομαι να δοκιμασω στο ευ ζην η στο αδερφακι του στην ολγας 126.ποιο προτεινετε απο τα δυο?πρεπει να τηλεφωνησω για ραντεβου και να τουσ πω τι θελω  :cum: η αυτο γινεται εκει?ευχαριστω εκ των προτερων. :helpplea:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
καλα θα κανεις να μιλας στον ενικο γιατι δε ξερεις τι ειναι ο καθενας εδω μεσα
επισης δε καταλαβα το χαρακτηρισμο "εξυπνακηδες"
τι σχεση εχει αυτο αν ο αλλος δε σου δινει τηλεφωνο
κ αντε κ σε εδωσε τι να το κανεις να παρεις κ να σου πουνε εδω ειναι μονο για γυναικες?
φιλε humax ανεφερα πουθενα το ονομα σου η πιστευεις οτι εισαι στη λιστα των εξυπνακηδων και ταραζεσαι?
οσο για το τι ειναι ο καθενας εδω μεσα δεν το ξερω αλλα ξερω οτι ειναι πολλοι εδω μεσα μαζι και γω που ζηταμε βοηθεια
και τελος οταν λεω να δωσει το τηλεφωνο εννοω να παρει και συ, ο χ ψ ω τηλεφωνο να δωσει το οκ η στην αναγκη οταν πας εσυ ο α, β παρε με μαζι σου δε δαγκωνο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Σκέψου λίγο να έχεις εσύ μαγαζί κ να σου φέρω εγώ
Πού μ εμπιστεύεσαι κάποιον πού δε γνωρίζω καν

Για να γίνει αυτό που λες πρέπει να κερδίσεις
την εμπιστοσύνη του αλλού,
όπως κερδίσαμε κ μεις όταν ήμασταν καινούριοι,
κ μη νομίζεται ότι κ εμείς με τη πρώτη φορά  :fuck1: Εγώ συγκεκριμένα ξεκίνησα με τα μαγαζιά  :jerking:
κ μετά από γνωριμίες πήγα στα υπόλοιπα τρωγοντας μία πετσέτα στο ιστορικό μου
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Humax ειναι όντως και ο αντρας της εκει. Τουλάχιστον δύο φορές τον πέτυχα.  Δεν την ειχα πάρει ποτέ πριν την Εύα,  οπότε λογικό και να δυσκολευτω αρκετά και πολυ πιθανόν να μη καταφέρω και τίποτα.  Ουτος η άλλος τιουτο τρόπο καναμε της γνωριμίες στα μαγαζιά. 
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
οποτε κ να θελει δε μπορει να κανει τπτ εκει  :tickedoff:
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Εγώ πιστεύω πως αν θέλει.....  μια χαρα κάνει.  Απλά δεν μου έχει δώσει κανενα δικαίωμα να πιστέψω κατι τέτοιο.  Ισως όντως να απέχει.  Κριμα γιατί βόλευε παρα πολύ η τοποθεσία. Θα σκάσω. ...  δεν υπάρχει τίποτα τόσο ανατολικά.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
Humax ειναι όντως και ο αντρας της εκει. Τουλάχιστον δύο φορές τον πέτυχα.  Δεν την ειχα πάρει ποτέ πριν την Εύα,  οπότε λογικό και να δυσκολευτω αρκετά και πολυ πιθανόν να μη καταφέρω και τίποτα.  Ουτος η άλλος τιουτο τρόπο καναμε της γνωριμίες στα μαγαζιά. 
ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ?
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Caps lock [off]  on
Στον φοίνικα στο στενό απέναντι από τα jumbo. Αν googlareis angel spa θα δεις και οδό.
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Αυτό λέμε τόση ώρα .  
Ειναι ενα απλό  σπα.  ΜΟΝΟ μασαζ  πεντικιούρ και τα συναφή.  Δεν έχει κάτι παραπάνω. ....  Μέχρι αποδειξεως του αντιθέτου απο κανένα συναγωνιστή
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
Αυτό λέμε τόση ώρα .  
Ειναι ενα απλό  σπα.  ΜΟΝΟ μασαζ  πεντικιούρ και τα συναφή.  Δεν έχει κάτι παραπάνω. ....  Μέχρι αποδειξεως του αντιθέτου απο κανένα συναγωνιστή
και ειναι τοσο δυνατο αυτη η ευα? η απλα παιζει?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Τωρα που το λες,κατι μου λεει το ονομα!
Μπορει να ειναι αυτην που λες.

Σίγουρα στο λέω... πριν λίγο καιρό, μέσα στο καλοκαίρι, την ίδια είχα προτιμήσει!

2ον Να αναφερω σε καποιους ''εξυπνακηδες'' εδω μεσα που δε δινουν τηλεφωνα και δε βοηθανε τους νεοτερους να τους πω οτι δεν ειμαστε αστυνομια

Μιας και είμαι ένας στους οποίους αναφέρεσαι... μπορώ να μιλήσω. Ξεκίνησα με πετσέτες και άπειρο μασάζ (ο Θεός να το κάνει μερικές φορές!). Μιλούσα και μου μιλούσαν και σιγά σιγά κέρδισα την εμπιστοσύνη τους και προχώρησα στην βαθμίδα... Παράλληλα γνώρισα και μερικά άτομα από εδώ μέσα προσωπικά και ανοίχτηκαν και άλλοι δρόμοι! Οπότε ναι αφού μπορώ να ΜΗΝ δίνω τηλέφων ασε αγνώστους δεν δίνω. Ξέρω ότι τουλάχιστον εγώ από την πλαυρά μου δεν κάνω κάτι για το οποίο να αγχώνομαι αργότερα... Αυτά! Άρα και εξυπνάκιας είμαι και μπάτσος μπορεί...  :police: :police:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
793
Πόντοι
96
και ειναι τοσο δυνατο αυτη η ευα? η απλα παιζει?
Τίποτα το σπουδαίο! Είχε μάλιστα αποκτήσει στο παρελθόν και τον τίτλο της ξινής.
Κανει καλό μασαζ αλλά κατα τα άλλα ούτε για φραπέ δεν αξίζει.
Μάλον θα πρέπει να αφαιρεθεί από τον κατάλογο για να μην γίνεται μπέρδεμα με το άλλο με την ίδια επωνυμία.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Σίγουρα στο λέω... πριν λίγο καιρό, μέσα στο καλοκαίρι, την ίδια είχα προτιμήσει!

Μιας και είμαι ένας στους οποίους αναφέρεσαι... μπορώ να μιλήσω. Ξεκίνησα με πετσέτες και άπειρο μασάζ (ο Θεός να το κάνει μερικές φορές!). Μιλούσα και μου μιλούσαν και σιγά σιγά κέρδισα την εμπιστοσύνη τους και προχώρησα στην βαθμίδα... Παράλληλα γνώρισα και μερικά άτομα από εδώ μέσα προσωπικά και ανοίχτηκαν και άλλοι δρόμοι! Οπότε ναι αφού μπορώ να ΜΗΝ δίνω τηλέφων ασε αγνώστους δεν δίνω. Ξέρω ότι τουλάχιστον εγώ από την πλαυρά μου δεν κάνω κάτι για το οποίο να αγχώνομαι αργότερα... Αυτά! Άρα και εξυπνάκιας είμαι και μπάτσος μπορεί...  :police: :police:
:2funny: :2funny: :2funny:
εμενα θα μου δωσετε κανενα τηλ κυρ μπατσε?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Αυτό λέμε τόση ώρα .  
Ειναι ενα απλό  σπα.  ΜΟΝΟ μασαζ  πεντικιούρ και τα συναφή.  Δεν έχει κάτι παραπάνω. ....  Μέχρι αποδειξεως του αντιθέτου απο κανένα συναγωνιστή
αν αξιζε το κοπο θα πεταγομουνα για ενα μασαζακι με 12€ μιας κ ειμαι κ γω κοντα
αλλα δεν αξιζει, παλια την ειχαμε χαρακτηρισει "κομοδινο"
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν θα την έλεγα και ξυλάγγουρο μιας και είναι αρκετά ομιλιτικη και ευχάριστη.  Ίσως επειδή δεν ξέρει πως γνωρίζω το ποιών της.  Εδω τριγύρω μόνο η Χριστίνα στο δρόμο προς πανόραμα μένει και δεν συγκαταλεγετε στον κατάλογο μασαζ.... μιας και δεν έχει ιδέα.  Οχι οτι και οι υπόλοιπες ξέρουν.... στη πλειοψηφία.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Εκτός από μασάζ λέει τίποτε η Χριστίνα?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.206
Κριτικές
166
Like
27.092
Πόντοι
34.538
Περνουσα με το αυτοκινητο από Κ.ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ νωρίτερα....
Σηκωνω μια το κεφαλι προς το μπαλκονι του ΝΙΚΟΛΑ...
Μια ξανθια(Στεφανια προφανως)  και άλλη μια με κοντα φορεματα στο μπαλκονι...
Κοντεψε να μου φυγει το τιμονι και να βρεθω στα παρτερια στη μεση του δρομου!!!!!!

ΓΑΜΩ ΤΗ..ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ...στη κυριολεξια...

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom