Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (6 μέλη και 54 επισκέπτες)

nikos2504

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα αν και δεν γραφω συχνα ειμαι στο αθλημα κοντα στα δεκα χρονια,γυρω στα 8 αθηνα και κανα2 εδω,κυριως στο soft μασαζ,μεχρι εκτονωση πριν3 μερες επισκευθηκα τα ελαιοτριβεια της ολγας seven οπος μπηκαβγηκα ολες μαπα κατεληξα στο olgas day dpa ν και αδερφακι εχει πιο ωραιες γκομενες,παρουσες ευα κλαιρη Νατασσα.προτιμηθηκε η Νατασσα πολυ καλο μασαζ στα 35 λεπτα και εξαιρετικο φραπεδακι με μπολικο λαδακι για τελειο χυσιμο,
 

Girly

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αθανατη Θεσσαλονικη.....

Μια φιλη απο Ολλανδια,ελληνιδα και αυτη δουλευε σε ενα μαγαζι σας εκει,για μικρο διαστημα,την εχω χασει που να ειναι!
Ψηλη ,μελαχρινος δυναμιτης με μεγαλο στηθος!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Αθανατη Θεσσαλονικη.....

Μια φιλη απο Ολλανδια,ελληνιδα και αυτη δουλευε σε ενα μαγαζι σας εκει,για μικρο διαστημα,την εχω χασει που να ειναι!
Ψηλη ,μελαχρινος δυναμιτης με μεγαλο στηθος!
Εσυ πως εισαι εμφανισιακα και που σε βρισκουμε?
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Πάντως οι παλιοί δεν βοηθάτε καθόλου!!!!!!
Καταλαβαίνουμε οτι για να φτάσετε να έχετε γνωριμίες, φάγατε και πολλές πετσέτες. Αλλά τότε υπήρχαν και λεφτά.. Τώρα το πονάς το 60άρι και το 80άρι!

Μετά γκρινιάζετε οτι δεν υπάρχουν αναφορές..

Άιντε βοηθάτε ωρέ!!!!


 

jojoloko

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
77
Like
36
Πόντοι
0
Πάντως οι παλιοί δεν βοηθάτε καθόλου!!!!!!
Καταλαβαίνουμε οτι για να φτάσετε να έχετε γνωριμίες, φάγατε και πολλές πετσέτες. Αλλά τότε υπήρχαν και λεφτά.. Τώρα το πονάς το 60άρι και το 80άρι!

Μετά γκρινιάζετε οτι δεν υπάρχουν αναφορές..

Άιντε βοηθάτε ωρέ!!!!

Έστω ότι σου δίνουμε τηλέφωνο από το μαγαζί που θέλεις, τι θα πάρεις και θα πεις; Ότι με στέλνει ένας συνforumίστας από το bourdela.com;

Καλύτερα να προτιμήσεις μαγαζιά που έχουν αγγελία και είναι πιο ανοιχτά
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Επισκεψη προ ημερων Εντελβαις.
Φτωχο παλμαρε λογο διακοπων.Προτιμηθηκε ξανθο βαμενο ερχομενο απο Ουκρανια κοριτσι...
Μασαζ καλουτσικο.Στο  :pipa1: δυνατο με τελειωμα  :pipa2: .

Επισκεψη στο "olgas day spa".Επαθα πλακα με τα κοριτσια εκει μεσα...
ειλικρινα με μπερδεψαν το ποια θα με τριψει.Την επομενη φορα θα παρω το προγραμμα με 2 κορασιδες στο τριψημο!Προτιμηθηκε μελαχρινη Ελληνιδα μετριου αναστηματος.(sorry αλλα οπως εχω πει
και αλλες φορες,με τα ονοματα δεν το εχω.)Κορυφαιο κορμι σχεδον αψεγαδιαστο.Προσωπο θυμιζε Ολγα Φαρμακη  :o .Τελειο μασαζ σε σημειο που ετοιμαζεσε να πεις οτι πονας.Τελειωμα φανταστικο....!!!  :cum:
ΣΥΝΣΓΩΝΙΣΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΣΤΟ EDELWAIS ΕΝΑ ΜΙΛΦΑΚΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ? ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ !
 

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Κύριοι καλησπέρα, καινούργιος στο site παλιός σχετικά όμως στο κουρμπέτι. Έχω επισκεφτεί όλα τα ιδρύματα μη prive (από το avis αν θυμούνται οι παλαιότεροι) αν και γενικότερα τον τελευταίο καιρο είχα κατασταλάξει με   :cum: στο Ευ ζην κτλ κτλ... Πριν 2 βδομάδες επισκέφτηκα το angels spa ( ). Επειδή ήταν μέσα Αυγούστου στο χώρο βρισκονταν μία κοπέλα (με την οποία δεν μπορούσα επουδενι να βγάλω συνεννόηση). Ξανθιά σχετικά ψηλή με   :tits: από ανατολικό μπλοκ, γενικώς οχι ικανοποιητική για πλήρες πρόγραμμα. Προτιμηθηκε το προγραμμα των 50 με  :pipa1: και όχι των 70 για  :knockinb: . Ο χώρος γενικά ήταν καθαρός αλλά και πάλι τοσο ο μασαζ όσο και η εξυπηρέτηση δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο.
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν καμια βδομαδα στην Μαρια με το τατου στο μπρατσο (ΠΑΟΚΤΣΟΥ). Το νεο της μαγαζι βρισκεται Αρμενοπουλου. Εχει μονο μια κορασιδα ονοματι Πηνελοπη. 20-22 χρονων, ομορφη αλλα μαλλον τσιγγανακι. 50-60-80 τα προγραμματα. Η μικρη οχι κατι ιδιαιτερο, ντροπαλη και εκτος κλιματος. Το μασαζ σχετικα καλο. Ο χωρος ομως ακαταλληλος (κοινο μπανιο κλπ).
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Επισκεψη πριν καμια βδομαδα στην Μαρια με το τατου στο μπρατσο (ΠΑΟΚΤΣΟΥ). Το νεο της μαγαζι βρισκεται Αρμενοπουλου. Εχει μονο μια κορασιδα ονοματι Πηνελοπη. 20-22 χρονων, ομορφη αλλα μαλλον τσιγγανακι. 50-60-80 τα προγραμματα. Η μικρη οχι κατι ιδιαιτερο, ντροπαλη και εκτος κλιματος. Το μασαζ σχετικα καλο. Ο χωρος ομως ακαταλληλος (κοινο μπανιο κλπ).
Εισαι ωραιος ρε φιλε! αξιζει η  :pipa2: ή αεροπιπα!! Λες η Μαρια να τη τσιμπησε απο τον Συνδεσμο  :2funny: :2funny:
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Έστω ότι σου δίνουμε τηλέφωνο από το μαγαζί που θέλεις, τι θα πάρεις και θα πεις; Ότι με στέλνει ένας συνforumίστας από το bourdela.com;

Καλύτερα να προτιμήσεις μαγαζιά που έχουν αγγελία και είναι πιο ανοιχτά


οκ τότε μπορείτε απλά να περιμένετε να κλείσουν τα privet, γιατί δεν νομίζω ότι μόνο με τους παλιούς θα αντέξουν πολύ ακόμη!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
καλημερα παιδια.ειμαι νεος στο αθλημα.για πρωτη φορα σκεφτομαι να δοκιμασω στο ευ ζην η στο αδερφακι του στην ολγας 126.ποιο προτεινετε απο τα δυο?πρεπει να τηλεφωνησω για ραντεβου και να τουσ πω τι θελω  :cum: η αυτο γινεται εκει?ευχαριστω εκ των προτερων. :helpplea:
Πάντα με στενοχωρούσαν κάπως οι φίλοι που "καταχέριαζαν" τους νέους που μόνο πληροφορίες παίρνουν από εδώ αλλά ποτέ δε δίνουν.
Δείτε όμως παρακάτω

Mordoc 11  Ημερομηνία εγγραφής: 13/04/11, 21:09   Μηνυματα : 1
Μόνο ενα μηνυμα ρε φίλε; Μόνο ένα στα 3,5 χρόνια που μας διαβάζεις; κι αυτο για να ρωτήσεις; 3,5 χρόνια ρουφας πληροφορίες από εδώ και δεν είπες να δώσεις κι εσύ τίποτα;
ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν αντιδικώ μαζί σου. Ό,τι θέλεις κάνε, αλλά...... υπάρχει και ενα αλλά και πιστεύω να το καταλαβαίνεις. Συγχώραμε αλλά δε θα σου απαντήσω στο π.μ. Όχι ότι το έχεις και πολλή ανάγκη βέβαια. Να εισαι καλά
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
Συναγωνιστες καλησπερα αν και δεν γραφω συχνα ειμαι στο αθλημα κοντα στα δεκα χρονια,γυρω στα 8 αθηνα και κανα2 εδω,κυριως στο soft μασαζ,μεχρι εκτονωση πριν3 μερες επισκευθηκα τα ελαιοτριβεια της ολγας seven οπος μπηκαβγηκα ολες μαπα κατεληξα στο olgas day dpa ν και αδερφακι εχει πιο ωραιες γκομενες,παρουσες ευα κλαιρη Νατασσα.προτιμηθηκε η Νατασσα πολυ καλο μασαζ στα 35 λεπτα και εξαιρετικο φραπεδακι με μπολικο λαδακι για τελειο χυσιμο,

Εγώ πάλι γιατί έχω την αίσθηση ότι όσο πιο πολύ λαδακι βάζουν, τόσο λιγότερο αισθάνομαι την αφή; Να....νομίζω σαν κάτι να είναι ανάμεσα το χέρι της και το σώμα μου, κάτι που μου αφαιρεί αίσθηση, ηδονή.
Συμβαίνει και σε άλλους αδέρφια; εσείς πώς το προτιμάτε;
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Εγώ πάλι γιατί έχω την αίσθηση ότι όσο πιο πολύ λαδακι βάζουν, τόσο λιγότερο αισθάνομαι την αφή; Να....νομίζω σαν κάτι να είναι ανάμεσα το χέρι της και το σώμα μου, κάτι που μου αφαιρεί αίσθηση, ηδονή.
Συμβαίνει και σε άλλους αδέρφια; εσείς πώς το προτιμάτε;

όσο πιο πολύ λάδι τόσο πιο γρήγορα θα χύσεις...  (άσε που αποφεύγονται και τυχόν τραυματισμοί)
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Κύριοι καλησπέρα, καινούργιος στο site παλιός σχετικά όμως στο κουρμπέτι. Έχω επισκεφτεί όλα τα ιδρύματα μη prive (από το avis αν θυμούνται οι παλαιότεροι) αν και γενικότερα τον τελευταίο καιρο είχα κατασταλάξει με   :cum: στο Ευ ζην κτλ κτλ... Πριν 2 βδομάδες επισκέφτηκα το angels spa ( ). Επειδή ήταν μέσα Αυγούστου στο χώρο βρισκονταν μία κοπέλα (με την οποία δεν μπορούσα επουδενι να βγάλω συνεννόηση). Ξανθιά σχετικά ψηλή με   :tits: από ανατολικό μπλοκ, γενικώς οχι ικανοποιητική για πλήρες πρόγραμμα. Προτιμηθηκε το προγραμμα των 50 με  :pipa1: και όχι των 70 για  :knockinb: . Ο χώρος γενικά ήταν καθαρός αλλά και πάλι τοσο ο μασαζ όσο και η εξυπηρέτηση δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο.

τι λέει το anjels spa δεν έχω πάει ποτέ, ποιά να προτιμήσω;
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω.Εμένα με χαλάει απίστευτα το πολύ λάδι.Χάνεται η αίσθηση άσε που δεν φεύγει εύκολα μετά στο μπάνιο
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Θα συμφωνήσω.Εμένα με χαλάει απίστευτα το πολύ λάδι.Χάνεται η αίσθηση άσε που δεν φεύγει εύκολα μετά στο μπάνιο

καλά ρε παιδία δεν είπαμε να βάλει και ένα λίτρο :) εκτός αν θελεις να κάνεις και σαλάτα
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Δεν μιλάμε για ένα λίτρο λάδι φίλε.Το λάδι αν η γκόμενα δεν ξέρει να το χρησιμοποιεί την πάτησες.Βέβαια υπάρχουν και πολλοί που τρελαίνονται για την αίσθηση.Οπότε και πάλι περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Η Μάγκυ στην Καμάρα θέλει συστατικές επιστολές?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom