Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
τι λέει το anjels spa δεν έχω πάει ποτέ, ποιά να προτιμήσω;
Δε ξέρω φίλε, εγω είδα μια κοπέλα όπως και τη περιέγραψα αλλά από οτι κατάλαβα είναι άλλη μια μεσοβδόμαδα...Ο χώρος ναι μεν είναι καθαρός αλλά δε νομίζω οτι αξίζει το 80αρι για  :knockinb: . Καθαρά υποκειμενική άποψη βέβαια...
 

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλά ρε παιδία δεν είπαμε να βάλει και ένα λίτρο :) εκτός αν θελεις να κάνεις και σαλάτα

Ειδικά για το Olgas day και το Ευ ζην μπορείς να ζητήσεις κρέμα...Αν και βέβαια τα ίδια σκατά γινεσαι ειδικά αν έχεις και λιγο τρίχα πρέπει να καθαριστείς μετά με Fairy και σφουγγάρι για πιάτα...
 

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΝΣΓΩΝΙΣΤΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΣΤΟ EDELWAIS ΕΝΑ ΜΙΛΦΑΚΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ? ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΤΡΙΜΗΝΟ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ !

Οχι δεν ειχε κοπελα τετοια,ετσι οπως την περιγαφεις.
Λογικα θα πηρε μεταθεση... :grin:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Ειδικά για το Olgas day και το Ευ ζην μπορείς να ζητήσεις κρέμα...Αν και βέβαια τα ίδια σκατά γινεσαι ειδικά αν έχεις και λιγο τρίχα πρέπει να καθαριστείς μετά με Fairy και σφουγγάρι για πιάτα...
Γιατί απλά η κρέμα που χρησιμοποιούν είναι τελευταίας ποιότητας. :grin: Όσο πιο φθηνή τόσο πιο πολύ θα κονομήσουν. Τα'χουμε πει αυτά. ;)
Δυστυχώς έτσι είναι στην Ελλάδα. Νομίζουν ότι όσο πιο λίγα λεφτά επενδύσουν σε μια επιχείρηση τόσο μεγαλύτερα θα είναι τα κέρδη. Μέγα λάθος. Υπάρχει και κάτι που λέγεται ποιότητα και αυτό υπάρχει μόνο σε ανάλογα καταστήματα του εξωτερικού, από τα οποία κάποια τα έχω επισκεφθεί φυσικά, γι'αυτό και έχω άποψη... :thumbsup:
 

nobi3000

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2011
Μηνύματα
186
Like
8
Πόντοι
1
Γιατί απλά η κρέμα που χρησιμοποιούν είναι τελευταίας ποιότητας. :grin: Όσο πιο φθηνή τόσο πιο πολύ θα κονομήσουν. Τα'χουμε πει αυτά. ;)
Αφήστε τις διαφωνίες για φραπέδες και λάδια-κρέμες και αρχήστε την ούσια-συνουσ.., όλα τα ιδρύματα προσφέρουν όλα τα προγράμματα, ανάλογα πιό σενάριο μπορεί να παίξει ο παίκτης! Γιαυτό μια επικαιροποίηση των ευαγών ιδρυμάτων είναι πολύ πιο χρήσιμη απο τις διαπιστώσεις! Βέβαια πάντα πρώτα και πάνω απο όλα, αποτίμηση του ανθρωπινου δυναμικού!
 

nikos2504

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η μαγκυ ουτε συστασεις ουτε μαλακιες θελει,ειχα παει κσι παλιοτερα αλλα και πριν λιγες μερες χωρις τηλ,περασα με το μελανουρι την κατια τελειο μασαζ πολυ καλο φραπεδακι και παρολιγον χυσιμο στην μαπα αφου θελει να τον περνρι στο στομα,τις αλλες τις κοπελες δεν τις ειδα πολυ καλο για soft sex :pipa3:
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
η μαρω λειτουργει κανονικα??ειχα ακουσει οτι σταματησε για μια περιοδο...
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
ενημερωση απο καποιο συναγωνιστη για το ποια  κοριτσια δουλευουν τωρα στην  μαριαννα.... ευχαριστω
 

adela9

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
Καταρχην καλως σας βρηκα συναγωνιστες μου.
Ενημερωνομαι εδω κ κανα χρονο απο την σελιδα αλλα επειδη ειναι λιγο πρηξαρχιδικο το συστημα για τους νεους λογαριασμους δεν ειχα μπει ποτε σε κοπο για δευτερη φορα,σημερα με επιασε η ορεξη  :grin:

Χωρις ιδιαιτερες γνωσεις στο θεμα μιας κ εχω στανταρ σημεια που παω (καθοτι δεν παω καπου αν δεν ειναι εγγυημενα απο γνωστο) μπηκα στην μαχη της πολης πριν 18 μηνες (λογω μετακομισης) κ εχω παει ολο κ ολο σε 2 "μαγαζια"(συνηθως την βγαζαμε με εκδρομες σκοπια βουλγαρια),θα αφησω την κριτικη για τον τυπο που εχει μια γιαγια στο σαλονι στην Κ.Καραμανλη (δεν συγκρατω ονοματα) γιατι αν κ η κοπελα (Κελυ,μελαχρινη 1.65 αρκετα καλο σωμα μετριο στηθος ρουφηχτο τσιμπουκι κ ορεξατη απο πανω) το προσπαθησε το 100αρι ηταν υπερβολικο.
Πριν 2 μερες πηγα σε ενα στενο παραδιπλα στην μαρτιου (με πηγαν βασικα) ειχε 2 κοπελες σουζανα,μαρλεν επιλεχθηκε η ξανθια (αν κ απο φατσα δεν λεει) μιας κ ο φιλος μου επαθε ζημια με την αλλη(τρομερα βυζια οντως αν κ σιλικονη),αρκετα καλο πρωτο μερος μιας κ της ζητησα να μπουμε κατευθειαν στο θεμα χωρις μασαζ,αρκετη προσπαθεια στην πιπα χωρις να βγαζει βογγητα (εκεινα τα ηλιθια) κ μετρια στο δευτερο σκελος που ομως πηρε αριστα στην ελαστικοτητα της κ τα ανοιγματα.
Ο χωρος αρκετα καθαρος ο τυπος που ηταν μεσα πολυ μπλα μπλα.....το 80αρι καλουτσικο

Καλως σας βρηκα ξανα,δεκτες ολες οι "προτασεις" θα προτιμηθουν κ θα αξιολογηθουν ολες  :rolleyes:
 

Smith Poulos

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
105
Like
32
Πόντοι
1
Καλημέρα στην παρέα…

Επίσκεψη προ ημερών στο Ευ Ζην (επί της Όλγας).  Συζητώντας με φίλο για το ότι μπορώ να πάω χωρίς να πάρω καν τηλέφωνο, και βρισκόμενος στην περιοχή, δοκίμασα την τύχη μου κρατώντας μικρό καλάθι…

Εύκολη είσοδος, τυπικές συστάσεις με τον CEO της επιχείρησης και τα κορίτσια του (3 παρουσίες εκείνη τη στιγμή – περίπου 1 το μεσημέρι) & χώρος καθαρός.

Κορίτσια 3 όπως προανέφερα, 2 ξένες αν κατάλαβα καλά 24-26 περίπου, όχι τίποτα ιδιαίτερο και η Μαρίνα που θυμάμαι και προτιμήθηκε, Ελληνίδα 24 χρονών, μελαχρινή, καμπυλωτή με πεταχτό κωλαράκι και στητό στήθος.

Πηγαίνοντας στο άσχετο δεν είχα μεγάλες προσδοκίες (όπως και αποδείχθηκε), μασαζάκι καλό και σχετικά δυνατό με κρέμα που ΔΕΝ μυρίζει πατσουλιά (και εκτεθούμε αργότερα) και happy ending με φραπέ. Η κοπέλα στην αρχή ξεκίνησε με ιατρική ρόμπα και στο δεύτερο μέρος (ανάσκελα) την έβγαλε, έμεινε με τα εσώρουχά της (αργότερα της ζήτησα αν θα μπορούσε να βγάλει και τη βυζοθήκη όπου και το έκανε με πονηρά γελάκια) και μ άφησε να την θωπεύσω στο ζουμερό της σωματάκι.

Τέλος, αν και ο τιμοκατάλογος ανέφερε ότι το απλό πρόγραμμα κοστολογείται στα 50 ευρώ, η ζημιά βγήκε στα 40 ευρώ και η συνεδρία διήρκησε περίπου 35 λεπτά.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλημέρα στην παρέα…

Επίσκεψη προ ημερών στο Ευ Ζην (επί της Όλγας).  Συζητώντας με φίλο για το ότι μπορώ να πάω χωρίς να πάρω καν τηλέφωνο, και βρισκόμενος στην περιοχή, δοκίμασα την τύχη μου κρατώντας μικρό καλάθι…

Εύκολη είσοδος, τυπικές συστάσεις με τον CEO της επιχείρησης και τα κορίτσια του (3 παρουσίες εκείνη τη στιγμή – περίπου 1 το μεσημέρι) & χώρος καθαρός.

Κορίτσια 3 όπως προανέφερα, 2 ξένες αν κατάλαβα καλά 24-26 περίπου, όχι τίποτα ιδιαίτερο και η Μαρίνα που θυμάμαι και προτιμήθηκε, Ελληνίδα 24 χρονών, μελαχρινή, καμπυλωτή με πεταχτό κωλαράκι και στητό στήθος.

Πηγαίνοντας στο άσχετο δεν είχα μεγάλες προσδοκίες (όπως και αποδείχθηκε), μασαζάκι καλό και σχετικά δυνατό με κρέμα που ΔΕΝ μυρίζει πατσουλιά (και εκτεθούμε αργότερα) και happy ending με φραπέ. Η κοπέλα στην αρχή ξεκίνησε με ιατρική ρόμπα και στο δεύτερο μέρος (ανάσκελα) την έβγαλε, έμεινε με τα εσώρουχά της (αργότερα της ζήτησα αν θα μπορούσε να βγάλει και τη βυζοθήκη όπου και το έκανε με πονηρά γελάκια) και μ άφησε να την θωπεύσω στο ζουμερό της σωματάκι.

Τέλος, αν και ο τιμοκατάλογος ανέφερε ότι το απλό πρόγραμμα κοστολογείται στα 50 ευρώ, η ζημιά βγήκε στα 40 ευρώ και η συνεδρία διήρκησε περίπου 35 λεπτά.
μπα μπα τι βλέπω, κατέβηκαν οι τιμές του Ευ Ζην η ήταν προσφορά λόγω Έκθεσης;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ερώτηση προς όλους. Στο Olga's day spa ξέντυσατε καμία; Έστω να μείνει με τα εσώρουχα ρε παιδί μου; Με αυτές τις άσπρες φόρμες ψιλό βαρέθηκα. Ειδικά το τούμπανο η νατασα πρεπει επείγοντος να ξεντυθεί.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Τι δηλαδή, δεν ξεντύνονται; Σοβαρά μιλάς τώρα;; :huh:
 

mordoc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάντα με στενοχωρούσαν κάπως οι φίλοι που "καταχέριαζαν" τους νέους που μόνο πληροφορίες παίρνουν από εδώ αλλά ποτέ δε δίνουν.
Δείτε όμως παρακάτω

Mordoc 11  Ημερομηνία εγγραφής: 13/04/11, 21:09   Μηνυματα : 1
Μόνο ενα μηνυμα ρε φίλε; Μόνο ένα στα 3,5 χρόνια που μας διαβάζεις; κι αυτο για να ρωτήσεις; 3,5 χρόνια ρουφας πληροφορίες από εδώ και δεν είπες να δώσεις κι εσύ τίποτα;
ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν αντιδικώ μαζί σου. Ό,τι θέλεις κάνε, αλλά...... υπάρχει και ενα αλλά και πιστεύω να το καταλαβαίνεις. Συγχώραμε αλλά δε θα σου απαντήσω στο π.μ. Όχι ότι το έχεις και πολλή ανάγκη βέβαια. Να εισαι καλά
το οτι εχω εγγραφει πριν απο 3,5 χρονια δε σημαινει οτι σας διαβαζα ολο αυτον τον καιρο.να μοιραστω τι μαζι σας ...αφου δεν εχω ουτε μια ¨συνεδρια¨.και τελος ζητησα μια γνωμη ,δεν μου απαντησατε και δεν το εκανα θεμα ,ουτε μιλησα  ποτε για τους παλιους αλλα ουτε και για τους νεους.ο καθενας κανει οτι πιστευει σωστο.
 

ChitGK

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
64
Like
6
Πόντοι
0
Η μαγκυ ουτε συστασεις ουτε μαλακιες θελει,ειχα παει κσι παλιοτερα αλλα και πριν λιγες μερες χωρις τηλ,περασα με το μελανουρι την κατια τελειο μασαζ πολυ καλο φραπεδακι και παρολιγον χυσιμο στην μαπα αφου θελει να τον περνρι στο στομα,τις αλλες τις κοπελες δεν τις ειδα πολυ καλο για soft sex :pipa3:
Η Κατια οντως καλο μασαζ και καλη  :pipa2: . Βεβαια το μειονεκτημα της Μαγγυς ειναι οτι ειναι μονο 2-3 κοριτσια (Κατια, Μαρια, Θεοδωρα και Κικη-νομιζω εφυγε)τα τελευταια 2 χρονια. Ανανεωση μηδεν.
 

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα…

Επίσκεψη προ ημερών στο Ευ Ζην (επί της Όλγας).  Συζητώντας με φίλο για το ότι μπορώ να πάω χωρίς να πάρω καν τηλέφωνο, και βρισκόμενος στην περιοχή, δοκίμασα την τύχη μου κρατώντας μικρό καλάθι…

Εύκολη είσοδος, τυπικές συστάσεις με τον CEO της επιχείρησης και τα κορίτσια του (3 παρουσίες εκείνη τη στιγμή – περίπου 1 το μεσημέρι) & χώρος καθαρός.

Κορίτσια 3 όπως προανέφερα, 2 ξένες αν κατάλαβα καλά 24-26 περίπου, όχι τίποτα ιδιαίτερο και η Μαρίνα που θυμάμαι και προτιμήθηκε, Ελληνίδα 24 χρονών, μελαχρινή, καμπυλωτή με πεταχτό κωλαράκι και στητό στήθος.

Πηγαίνοντας στο άσχετο δεν είχα μεγάλες προσδοκίες (όπως και αποδείχθηκε), μασαζάκι καλό και σχετικά δυνατό με κρέμα που ΔΕΝ μυρίζει πατσουλιά (και εκτεθούμε αργότερα) και happy ending με φραπέ. Η κοπέλα στην αρχή ξεκίνησε με ιατρική ρόμπα και στο δεύτερο μέρος (ανάσκελα) την έβγαλε, έμεινε με τα εσώρουχά της (αργότερα της ζήτησα αν θα μπορούσε να βγάλει και τη βυζοθήκη όπου και το έκανε με πονηρά γελάκια) και μ άφησε να την θωπεύσω στο ζουμερό της σωματάκι.

Τέλος, αν και ο τιμοκατάλογος ανέφερε ότι το απλό πρόγραμμα κοστολογείται στα 50 ευρώ, η ζημιά βγήκε στα 40 ευρώ και η συνεδρία διήρκησε περίπου 35 λεπτά.

Φιλε μου το εν λόγω ίδρυμα είναι σαφέστατα ένα από τα καλύτερα σε αυτόν τον τομέα. Αναμφίβολα καθαρός και προσεγμένος χώρος (αν και το Olgas Day έιναι καλύτερος) με κορίτσια τα οποία σε γενική κλίμακα είναι αρκετά πάνω από τη βάση. Αρκέι όμως και το υπογραμμίζω να είσαι οκ με το γεγονός οτί έχει μόνο φραπέ σε τιμή μάλιστα ακριβότερη από τους υπόλοιπους... Παλαιότερα όσοι θυμούνται υπήρχε και πρόγραμμα στα 70 που παρείχε  :pipa1: αλλά από μερικές κοπέλες με υποκειμενικό κριτήριο...
 

Los Blancos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Τι δηλαδή, δεν ξεντύνονται; Σοβαρά μιλάς τώρα;; :huh:

Παλαιότερα ξεντύνονταν αρκέι να ένιωθαν "άνετα" όπως μου είχε πει κάποια από τις κοπέλες...Έχω να επισκεφτώ ένα σεβαστο διάστημα το μέρος και δεν ξέρω τι παίζει τώρα με τις ρόμπες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom