Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Σαββατο τελη Ιουνου.Επισκεψη σε αγνωστη κορασιδα.Ραντεβου στον Ευοσμο στα lidl.
Ονομα κοπελας,Βασω.Λεπτη αρκετα με μπολικα σκουλαρικια παντου...
Δυστυχως ο τοπος συναντησης σε ενα μικρο διαμερισμα με σκυλι μεσα το οποιο και λογικα μυριζε.
Με χαλασμενη διαθεση και για να μην φυγω με αδεια χερια ,γρηγορο ντουζακι και απλα  :pipa1: τιποτα αλλο.Τιμη παραπανω απο τα 30 που λεει....
Προειδοποιηση προς τους υπολοιπους συναγωνιστες,μακρια και αγαπημενοι.
Η φωτο δεν ειναι απο το διαμερισμα στο οποιο πηγα.Εψαξα να βρω την χεστρα αυτην που εχει η φωτο ,αλλα ακαρπες οι προσπαθειες, :2funny:

ρε φίλε δεν μενοιάζει η χέστρα, η γκόμενα είναι αυτή που δείχνει η φωτογραφία; γαμιέται καλά;
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
ρε παιδιά στο olgas day spa  παίζει καμια πιπούλα η full? η μόνο μασάζ με μαλακία;
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

ε ρε πούστη μου..... αυτή η Εύα.... δεν αντέχω κάτι πρέπει να γίνει...........

παίζει κανα άλλο καλο free εκτός Σάκη και το bodyfree? (που να μην έχει μόνο μαλακία....)
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλημερες σε ολα τα ατομα λοιπον , ασ αρχισω με ενημερωση γιατι ολο κολοτριψημο βλεπω και καμια καταθεση εμπειριας δεν υπαρχει. Συνοπτικα 2 επισκεψεις πρωτη στον γνωστο χωρο περιοχης Μαρτιου-Δελφων με συνευρεση με Σουζανα απο Σερβια. Απο μασαζ τα γνωστα λαδοτριψηματα στο αλλο θεμα η κοπελα βγαζει gfe με γλωσοφιλα χαιδεματα. Τη Σουζανα την ειχα σταμπαρει απο παλια στο ιδιο καταστημα οπου δεν την προλαβα. Δευτερη συνευρεση στην περιοχη Γιαννητσων, χωρος συμπαθητικος φρεσκοφτιαγμενη οικοδομη καθαρος, συνευρεση με την Χριστινα ,ηλικιας 28-30 Ελληνιδα, με καμπυλομορφο σωμα. Ευχαριστη εκπληξη το μασαζ οπου το προσπαθουσε και το καταφερε μια χαρα, στο αλλο θεμα τιποτα συγκλονιστικο για το Β' των 60 ευρω. Τωρα θελω αποτους πιο εμηνερωμενους να μου πουνε αυτο που πηγα  (περιοχη Γιαννητσων)σε πιο αντιστοιχει απο τη μασαζο-λιστα.  Καλη συνεχεια.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Δευτερη συνευρεση στην περιοχη Γιαννητσων, χωρος συμπαθητικος φρεσκοφτιαγμενη οικοδομη καθαρος, συνευρεση με την Χριστινα ,ηλικιας 28-30 Ελληνιδα, με καμπυλομορφο σωμα. Ευχαριστη εκπληξη το μασαζ οπου το προσπαθουσε και το καταφερε μια χαρα, στο αλλο θεμα τιποτα συγκλονιστικο για το Β' των 60 ευρω. Τωρα θελω αποτους πιο εμηνερωμενους να μου πουνε αυτο που πηγα  (περιοχη Γιαννητσων)σε πιο αντιστοιχει απο τη μασαζο-λιστα.  Καλη συνεχεια.

Εγώ θα έλεγα μάλλον καινούργιο...
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
203
Like
136
Πόντοι
1
Καλημερες σε ολα τα ατομα λοιπον , ασ αρχισω με ενημερωση γιατι ολο κολοτριψημο βλεπω και καμια καταθεση εμπειριας δεν υπαρχει. Συνοπτικα 2 επισκεψεις πρωτη στον γνωστο χωρο περιοχης Μαρτιου-Δελφων με συνευρεση με Σουζανα απο Σερβια. Απο μασαζ τα γνωστα λαδοτριψηματα στο αλλο θεμα η κοπελα βγαζει gfe με γλωσοφιλα χαιδεματα. Τη Σουζανα την ειχα σταμπαρει απο παλια στο ιδιο καταστημα οπου δεν την προλαβα. Δευτερη συνευρεση στην περιοχη Γιαννητσων, χωρος συμπαθητικος φρεσκοφτιαγμενη οικοδομη καθαρος, συνευρεση με την Χριστινα ,ηλικιας 28-30 Ελληνιδα, με καμπυλομορφο σωμα. Ευχαριστη εκπληξη το μασαζ οπου το προσπαθουσε και το καταφερε μια χαρα, στο αλλο θεμα τιποτα συγκλονιστικο για το Β' των 60 ευρω. Τωρα θελω αποτους πιο εμηνερωμενους να μου πουνε αυτο που πηγα  (περιοχη Γιαννητσων)σε πιο αντιστοιχει απο τη μασαζο-λιστα.  Καλη συνεχεια.
Νωμιζω με αυτο:  13.West, Έλενα, Μοναστηρίου
αν ηταν αυτο σε μια καινουρια μεγαλη οικοδομη απεναντι απο τα ΚΤΕΛ επι της Μοναστηριου και διπλα απο τα lidl.
ΥΓ1 Η Χριστινα ζητημα ειναι αν ειναι 25.
ΥΓ2 Δοκιμασε κανεις την αλλη που ειναι μαζι της?Μαρια, ψιλη, μοντελε σωμα ,περιεργη φωνη απο Ρωσσια?
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Τωρα θελω αποτους πιο εμηνερωμενους να μου πουνε αυτο που πηγα  (περιοχη Γιαννητσων)σε πιο αντιστοιχει απο τη μασαζο-λιστα.  Καλη συνεχεια.
Για να σου απαντήσουμε καλό θα ήταν να παραθέσεις την αγγελία που βρήκες και πήγες. Στην περιοχή Γιαννιτσών είχε παλιότερα ένα υποκατάστημα ο κυρ Σταυρος που είχε κλείσει. Δεν γνωρίζω αν επανεργοποιήθηκε. Ενδεχομένως να πρόκειται για καινούριο ή και για μεταφορά έδρας.
Καλό θα ήταν να παραθέσεις και την αγγελία αυτού της Μαρτίου με Δελφών.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Για να σου απαντήσουμε καλό θα ήταν να παραθέσεις την αγγελία που βρήκες και πήγες. Στην περιοχή Γιαννιτσών είχε παλιότερα ένα υποκατάστημα ο κυρ Σταυρος που είχε κλείσει. Δεν γνωρίζω αν επανεργοποιήθηκε. Ενδεχομένως να πρόκειται για καινούριο ή και για μεταφορά έδρας.
Καλό θα ήταν να παραθέσεις και την αγγελία αυτού της Μαρτίου με Δελφών.


"τωρα η δυτικη θεσσαλ......."

Μαρτιου Δελφων αγγελια δεν υπαρχει.. το παραπανω λινκ ειναι για αυτο τις Γιαννητσων
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Τωρα θελω αποτους πιο εμηνερωμενους να μου πουνε αυτο που πηγα  (περιοχη Γιαννητσων)σε πιο αντιστοιχει απο τη μασαζο-λιστα.  Καλη συνεχεια.

Φίλε μου αν πήγες Γιαννιτσων λίγο πριν το City Gate 50a αν θυμάμαι καλά, ειναι ο Βασίλης πρώην Κωλέτη πρώην κάπου αλλού κέντρο ....


Μαρτίου με Δελφών ποιο είναι ... ?
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
την καλησπερα μου κι απο εμενα, καλο χειμωνα να εχουμε με μπολικα ελαιοτριβια και νεες αφιξεις και φυσικα σωστο valeu for money για τις υπηρεσιες τους.
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Είχα πάει πριν από ένα μήνα περίπου. Οι φωτογραφίες είναι αληθινές, μόνο το μαλλί είναι πλέον λίγο πιο ξανθό. Εμένα μου συστήθηκε σαν Σοφία, οπότε δεν ξέρω αν είναι η Αγγελική που περιέγραψε ο nstssp ή όχι. Αδύνατη, γύρω στο 1,70κάτι, με στητό 2άρι στήθος, σφιχτό κορμί και ελαφρώς χαλαρά οπίσθια. Μασάζ δεν κάνει καθόλου. Το full ήταν στα 50 €.
Ο χώρος ήταν ένα φοιτητικό στουντιάκι των 30 τετραγωνικών με ένα κρεββάτι στριμωγμένο στον τοίχο και τη μέρα που πήγα μου είπε ότι είχαν διακοπή νερού και δεν μπορούσα να κάνω έστω ένα ντουζάκι.
Χωρίς να ήταν άσχημη εμπειρία, δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο για τα γούστα μου.

Απαράδεκτος βρώμικος και επικίνδυνος χώρος.
Με το σκυλί να ανεβαίνει στο ντιβανι. Με την ίδια να καπνίζει ασύστολα.  Με το πακιστανικο κινητό της να χτυπάει συνέχεια.
Κατω του μέτριου γυναικα με θεό στραβά κίτρινα δοντακια

Η πρώην Αγγελική σε λαζαρο και Δωδεκανήσου

Μακριά
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Απαράδεκτος βρώμικος και επικίνδυνος χώρος.
Με το σκυλί να ανεβαίνει στο ντιβανι. Με την ίδια να καπνίζει ασύστολα.  Με το πακιστανικο κινητό της να χτυπάει συνέχεια.
Κατω του μέτριου γυναικα με θεό στραβά κίτρινα δοντακια

Η πρώην Αγγελική σε λαζαρο και Δωδεκανήσου

Μακριά

Μακριά................
 

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε δεν μενοιάζει η χέστρα, η γκόμενα είναι αυτή που δείχνει η φωτογραφία; γαμιέται καλά;

Στην  :pipa1: εμεινα ρε φιλε....Αλλα οπως το εκοψα,δεν θα κανει και πολυ καλο.
Για τα γουστα μου παντα ετσι;Δεν μου αρεσουν τα κοκκαλιαρικα...
Δεν θυμαμαι καλα,αλλα μαλλον στην φωτο δεν ειναι ιδια .
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
pαιδια αυτη ειναι η ιδια αγγελικη που δουλεψε και εντελαις τωρα τελευταια ?
 

ikonst

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
188
Like
14
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει καποιος κανενα κοριτσι απο το Badoo?αν ναι ας δωσει τα φωτα του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom