Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Αδέρφια αν μπορείκκάποιος να μου πει το τηλ από olgas Dayspa θα ηήμουν ευγνώμων. Και μια δεύτερη ερώτηση  η Μαγκυ στην καμάρα είναι free η πριβε;
Έλεος ρε φίλε! την απάντηση στο πρώτο ερώτημα την ξέρει ακόμη και η google! Όσο για το δευτερο ερώτημα η απάντηση είναι: free

Εγραψα κ στο θεμα της μπουρδελοτσαρκας, αλλα δε μ' απαντησε κανενας..
Την προηγουμενη βδομαδα πετυχα στο λεωφορειο την Αλεξ που δουλευε προπερσι στο στουντιο Λα φαμ, κ μου 'πε οτι τωρα δουλευει σε μασαζ στην Ευα.. Ξερετε που 'ναι αυτο κ τι ακριβως παιζει με τα μασαζ, γιατι δεν εχω ξαναπαει..
Φίλε, χωρίς να είμαι σίγουρος, από στην τελευταία επισκεψή μου στην Ευα Edelweiss σα να πήρε το μάτι μου μια που της μοιάζει η οποία μου φάνηκε για Ελληνίδα και με κάμποσα τατουάζ. Μπορεί να κάνω και λάθος.



Επίσκεψη πρόσφατη στο Angels Spa
Παρουσίες σταθερά 2:
Άννα(UK) μελαχροινη λεπτή με καλό μασαζ και μέτρια συμετοχή.
Έυα (RU) ξανθιά πιο γεμάτη και ψηλή με μέτριο μασαζ και συμμετοχή.
Τιμές: :jerking: 40-   :pipa3:50-     :fuck2:70.
Διάρκεια συνεδρίας 40 min, χωρος καθαρός

 

Nikos291

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2012
Μηνύματα
18
Like
4
Πόντοι
0
Μπορεί να δώσει κάποιος το τηλ από Δωδεκανήσου? Ευχαριστώ
 

agricol

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Επίσκεψη πρόσφατη στο Angels Spa
Παρουσίες σταθερά 2:
Άννα(UK) μελαχροινη λεπτή με καλό μασαζ και μέτρια συμετοχή.
Έυα (RU) ξανθιά πιο γεμάτη και ψηλή με μέτριο μασαζ και συμμετοχή.
Τιμές: :jerking: 40-   :pipa3:50-     :fuck2:70.
Διάρκεια συνεδρίας 40 min, χωρος καθαρός


[/quote]
Free?? ή θέλει συστάσεις για 2ο και 3ο προγραμμα?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Έλεος ρε φίλε! την απάντηση στο πρώτο ερώτημα την ξέρει ακόμη και η google! Όσο για το δευτερο ερώτημα η απάντηση είναι: free
Φίλε, χωρίς να είμαι σίγουρος, από στην τελευταία επισκεψή μου στην Ευα Edelweiss σα να πήρε το μάτι μου μια που της μοιάζει η οποία μου φάνηκε για Ελληνίδα και με κάμποσα τατουάζ. Μπορεί να κάνω και λάθος.

Ευχαριστώ φίλος. Μόνο εγώ από ότι φαίνεται δε γνώριζα την απάντηση!!

:2funny: :2funny:
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Free?? ή θέλει συστάσεις για 2ο και 3ο προγραμμα?
Δεν θέλεις συστάσεις από κανέναν. Αφού έχει τηλ. μπορείς να κλείσεις ραντεβού και να συστηθείς από μόνος σου κι εφόσον σε εμπιστευθούν θα πάρεις αυτό που θές.
 

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
28
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά. Ανεβαίνω θεσσαλονίκη απo βδομάδα και θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο μασατζίδικο(που τα κάνουν όλα η έστω τα περισσότερα-με όμορφες κοπέλες) καλό και όχι πολύ ακριβό που να αξίζει..
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Σε λάθος πόλη ζητάς αυτά τα πράγματα. Μήπως ήθελες να πας προς Αγγλία μεριά και μπερδεύτηκες..; ;) :cheesy:
 

tetnik9

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
28
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
χαχαχα οκ ήλπιζα αλλά τι να κάνουμε θα την βγάλω σε κανονικά μπουρδ και στούντιο! :P
 

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια

ξερουμε πληροφοριες για αυτο
πηρα τηλεφωνο ειναι λεει στη καραμανλη 45λεπτα 25€ καμια αλλη πληροφορια.

Θα σας πω για την εμπειρια μου στο εν λογο μαγαζι.
Η επισκεψη εγινε πριν μερες και για αυτο λειπανε(λογικα στα μπανια)οπως μου ειπαν οι υπολοιπες.
Επεσε πετσετα μετα απο χρονια σε τουτη τη αποσχοληση.
Οι κοπελες εκεινη την στιγμη 2.Παολα,Ελισσαβετ.
Καπως λογικο βεβαια,γιατι ενας απο το πουθενα πρωτη φορα εκει μεσα,δεν.....
Ο χρονος δεν ηταν καθαρα 45λεπτα.Η κοπελα(Παολα)δεν ηταν και δυνατο χαρτι στο τριψημο.
Κατα τα αλλα δεν μπορω να πω οτι με χαλασε κατι αλλο.Ηξερα το ενδεχομενο πετσετας,οποτε δεν με χαλασε.
Ισως γινει ξανα καταδρομικη και τοτε μπορει να εχουμε μια αλλη γνωμη.
 

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς καμιά πληροφορία για το παρακάτω ?


Ευχαριστώ !

Σαββατο τελη Ιουνου.Επισκεψη σε αγνωστη κορασιδα.Ραντεβου στον Ευοσμο στα lidl.
Ονομα κοπελας,Βασω.Λεπτη αρκετα με μπολικα σκουλαρικια παντου...
Δυστυχως ο τοπος συναντησης σε ενα μικρο διαμερισμα με σκυλι μεσα το οποιο και λογικα μυριζε.
Με χαλασμενη διαθεση και για να μην φυγω με αδεια χερια ,γρηγορο ντουζακι και απλα  :pipa1: τιποτα αλλο.Τιμη παραπανω απο τα 30 που λεει....
Προειδοποιηση προς τους υπολοιπους συναγωνιστες,μακρια και αγαπημενοι.
Η φωτο δεν ειναι απο το διαμερισμα στο οποιο πηγα.Εψαξα να βρω την χεστρα αυτην που εχει η φωτο ,αλλα ακαρπες οι προσπαθειες, :2funny:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
μπορει καποιος παρακαλω να με δωσει κανα τηλεφωνο απο μασαζ που ειναι free γιατι πηρα τηλεφωνο στη δωδεκανησου και με λεει ειμαστε prive πρεπει να σε συστησει αλλος
 

karma epica black halo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΝΑΘΛΗΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 96 ΣΤΟ ΣΠΟΡ.ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΑΝ ΘΥΝΟΥΝΤΑΙ ΕΠΟΧΗ ΕΛΣΑΣ ΡΩΣΙΔΑΣ ΜΙΛΦ ΣΤΟ ΒΑΡΔΑΡΗ,ΜΑΡΙΑΝΝΑΣ ΕΛΛΗΝΙΔΑΣ ΜΙΛΦ,ΑΝΝΑΣ ΣΤΗΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ,ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ.ΑΠΟ CALLGIRLS ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΛΙΝΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ ΜΕ ΦΟΒΕΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΠΟΧΗ 2001 ΚΑΙ ΜΕΤΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗΣ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΩΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΠΙΑ ΕΓΙΝΑΝ PRIVE.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εγώ πιστεύω ότι το μαγαζί που λείπει αυτή τη στιγμή από την πόλη μας είναι ένας ατμοσφαιρικός χώρος με χαμηλό φωτισμό, μια όμορφη ευγενική κοπέλα στην υποδοχή, ρεσό στα δωμάτια, κρεβάτι κανονικού μασάζ, όμορφες και πολύ ευγενικές κοπέλες που να ξέρουν να κάνουν και μασάζ και να έχει σχετικά καλές τιμές. Δε λέω ξεφτύλα, αλλά όχι 100 το φουλ. Κάντο 80. Και να μην χαλιούνται άμα τους λες ότι θα ξαναπεράσεις, ότι ήρθες για να δεις. Μια φορά μια μαλάκω μου χτύπησε την πόρτα καθώς έβγαινα. Κι όλα αυτά επειδή απλά πήγα να ρωτήσω τιμές και να δω τα κορίτσια.
Α, και καθαριότητα, να είναι καθαρά! Αυτό πολύ σπάνια να το δεις. Επιφανειακά πράγματα. Εγώ μιλάω για σωστή καθαριότητα.
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Το τηλ της Έλενας Βασ. Ηρακλείου δεν απαντάει... Γνωρίζει κανείς τίποτα?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες γνωριζει κανεις για το κινεζικο μασατζιδικο περιωχη γιαννητσων? αν ναι ενα πμ παρακαλω plzzzz
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom