Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη προ ημερων στην Μαρια λαδαδικα.
Φοβερο καστ,σε σημειο να ξεχνας την πρωτη που ειδες,μεχρι να περασουν ολες για χαιρετουρα.
Συγκρατησα Δαναη(που προτιμηθηκε κιολας)Νορα,Μαρια,Βικη και αλλες που δυστυχως οπως ειπα,δεν θυμαμαι.
Στα συν κατα την αποψη μου το Ελληνικο στοιχειο που υπερισχυε εκει μεσα.
Στο δωματιο τωρα.Απο μερια τριψηματος αρκετα καλο,εχω παρει και εντελως πασαληματα,στο κυριως θεμα
τρομερο πεοθηλασμο  :pipa1: με μειον το απαγορευτικο δαχτυλωμα ...,στο "ζουμι ζουμι"  :fuck1: αξιζει πολλα  ;)...
Επισης στα θετικα το νενικο και πολυ γλυκο προσωπακι της κοπελας της διπλανης πορτας.Λεει πολλα!
Βυζακια νεανικα  :tits2: καθως πρεπει.Τελος παιζει αρκετα φιλακια σε λαιμο που σε φτιαχνουν πολυ και αλλα τετοια σχετικα που μετραν.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Επισκεψη προ ημερων στην Μαρια λαδαδικα.
Φοβερο καστ,σε σημειο να ξεχνας την πρωτη που ειδες,μεχρι να περασουν ολες για χαιρετουρα.
Συγκρατησα Δαναη(που προτιμηθηκε κιολας)Νορα,Μαρια,Βικη και αλλες που δυστυχως οπως ειπα,δεν θυμαμαι.
Στα συν κατα την αποψη μου το Ελληνικο στοιχειο που υπερισχυε εκει μεσα.
Στο δωματιο τωρα.Απο μερια τριψηματος αρκετα καλο,εχω παρει και εντελως πασαληματα,στο κυριως θεμα
τρομερο πεοθηλασμο  :pipa1: με μειον το απαγορευτικο δαχτυλωμα ...,στο "ζουμι ζουμι"  :fuck1: αξιζει πολλα  ;)...
Επισης στα θετικα το νενικο και πολυ γλυκο προσωπακι της κοπελας της διπλανης πορτας.Λεει πολλα!
Βυζακια νεανικα  :tits2: καθως πρεπει.Τελος παιζει αρκετα φιλακια σε λαιμο που σε φτιαχνουν πολυ και αλλα τετοια σχετικα που μετραν.

Μπορει καποιος να στειλει τηλεφωνο ή ειναι πριβε?
Απο τιμες τι παιζει?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
καλησπερα μπορει να παιξει τιποτα παραπανω απο φραπε :cum: στο ευ ζην γιατι εντοπισα ενα καλο μωρο...... ευχαριστω
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
H Λίνα (Ελενα) ειναι γύρω στα 40 συμπαθητική κοντούλα , αδύνατη, ευλύγιστη και σχετικά άβυζι. Κανει όμως υπέροχο μασάζ και χρησιμοποιεί όλο της το σώμα ..  στοματικό και φουλ μέτρια πράματα .



Οταν λέμε φουλ αδελφέ εννοούμε φουλ φουλ? δηλαδή δίνει και αυτόν τον απίθανο κώλο?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Μηπως γνωρίζει κανείς που ειναι η Σοφια που δούλευε στο εντελβαις? ποιο παλιά στη Μαριάννα και ακομη πιο παλιά παλι εντελβαις?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Στο άνθος των Άλπεων πάντως τρεις παρουσίες... Δύο Ελληνίδες (κλαίρη - αν θυμούμαι καλώς - και μία ακόμα που δεν ενθυμούμαι διόλου) και μία Μαρία Ουκρανίδα. Διάλεξα την Μαρία. Δεν θα πω κακό λόγο. Απλά η κοπέλα συνεννοείται στα αγγλικά. Προσπάθησα να ανοίξω ξενική κουβέντα και δεν... αμίλητη αλλά χαμογελαστή. Μπορεί απλά να μην ταιριάξανε τα χνώτα μας...

Τεσπά...
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Στο άνθος των Άλπεων πάντως τρεις παρουσίες... Δύο Ελληνίδες (κλαίρη - αν θυμούμαι καλώς - και μία ακόμα που δεν ενθυμούμαι διόλου) και μία Μαρία Ουκρανίδα. Διάλεξα την Μαρία. Δεν θα πω κακό λόγο. Απλά η κοπέλα συνεννοείται στα αγγλικά. Προσπάθησα να ανοίξω ξενική κουβέντα και δεν... αμίλητη αλλά χαμογελαστή. Μπορεί απλά να μην ταιριάξανε τα χνώτα μας...

Τεσπά...

κυριε δοκιμαστα . ειχα την εντυπωση οτι ειχατε κρεμασει τις παντοφλιτσες σας ...  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538
Στον αγγελιοφορο χθες-προχθες διαβασα αγγελια ΝΟΥΡΟΥ μασαζ στη πολη μας από Ελληνοαμερικανα λεει...
Ακουσε-πηγε κανεις να ενημερωσει...
Μαλιστα η λεγαμενη προσφερει και υπηρεσίες αυταρχικου/BDSM...

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ANGELOSMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Μπορει καποιος να στειλει τηλεφωνο ή ειναι πριβε?
Απο τιμες τι παιζει?


Ειναι πριβε και οι τιμες ειναι αρκετα τσιμπημενες για την εποχη...
Επισης να απαντησω τους φιλους που στειλανε μνμ πως δεν μπορει να γινει κατι τετοιο δυστυχως.
Για πολλους ευνοητους λογους.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Στον αγγελιοφορο χθες-προχθες διαβασα αγγελια ΝΟΥΡΟΥ μασαζ στη πολη μας από Ελληνοαμερικανα λεει...
Ακουσε-πηγε κανεις να ενημερωσει...
Μαλιστα η λεγαμενη προσφερει και υπηρεσίες αυταρχικου/BDSM...

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:


Δεν το περιμενα απο σενα   :huh:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
πάντως αν οι φώτο είναι αληθινές την είχα πετύχει σαν Αγγελική στης Μάρως στη Συγγρου πέρσυ τον Σεπτέμβρη. αντιγράφω ότι είχα γράψει τότε:

"Χθές που πέρασα ήταν μία Αγγελική, ελληνίδα, 22 ετών. Μου άρεσε το στυλάκι της και η κουβεντούλα μαζί της. Μέτριο ανάστημα, πολύ αδύνατη με εξέρεση μια μικρή κοιλίτσα, στήθος 2άρη στητό-στητό.
Μασάζ απαλό αισθσιακό, προφορικά άψογα, κυρίως θέμα δεκτική με καλή συμετοχή ( δε κράτησα και πολύ γιατί σχεδόν με τελείωσε στα εισαγωγικά) και αρκετά στενή"
Πήγε κανένας τελικά στην κοπελιά να μας πει εντυπώσεις;
 

Γιάννης_2014

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Νεος στο site αλλά σχετικα εμπειρος στην γύρα. Σημερα η μερα ηταν δύσκολη. Καποια παλια τηλέφωνα που είχα άλλαξαν, και καποια άλλα ιδρυματα δεν απαντουσαν. Δεν μου μεινε χρόνος και δεν ήθελα να παω ανατολικά γιατι βαζομουν και τελικά έριξα εναν  :fuck2:  σε ενα τυχαίο στουντιακι. :rockon: Θα ηταν καλο  :dancing: μια ανταλλαγη πληροφοριών με συναδερφο (τηλέφωνα-συστάσεις) και ειδικά για το Δωδεκανήσου!

 

petros132

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
75
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα , γνωριζει κανεις τι απεγινε η Μαρια που ηταν στην Μαριαννα ;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
κυριε δοκιμαστα . ειχα την εντυπωση οτι ειχατε κρεμασει τις παντοφλιτσες σας ...  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Γενικά κρεμασμένες είναι... αλλά ένιωθα ένα πιάσιμο και δεν μπορούσα με ίδιες δυνάμεις να διορθώσω την ζημιά!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δοκιμαστή παλιέ και καλέ μου φίλε τι κανεις όλα καλα ;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Δοκιμαστή παλιέ και καλέ μου φίλε τι κανεις όλα καλα ;

Προσπαθώ να είναι όλα καλά φίλε μου. Δεν πάνε πάντα όλα όμως, όπως τα περιμένω ή τα σχεδιάζω... Τελοσπάντων πρέπει να βγούμε να τα πούμε από κοντά. Η πείρα σου και η γνώση της ζωής που έχεις (και άλλα τρία έγκριτα μέλη της κοινότητας) με ενδιαφέρουν τα μάλλα!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538
Νεος στο site αλλά σχετικα εμπειρος στην γύρα. Σημερα η μερα ηταν δύσκολη. Καποια παλια τηλέφωνα που είχα άλλαξαν, και καποια άλλα ιδρυματα δεν απαντουσαν. Δεν μου μεινε χρόνος και δεν ήθελα να παω ανατολικά γιατι βαζομουν και τελικά έριξα εναν  :fuck2:  σε ενα τυχαίο στουντιακι. :rockon: Θα ηταν καλο  :dancing: μια ανταλλαγη πληροφοριών με συναδερφο (τηλέφωνα-συστάσεις) και ειδικά για το Δωδεκανήσου!
Το ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ είναι ελευθερης πρόσβασης...
Αμα θες τηλ στειλε ΠΜ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom