Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

Pavloukos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Πήγε κανένας τελικά στην κοπελιά να μας πει εντυπώσεις;

Είχα πάει πριν από ένα μήνα περίπου. Οι φωτογραφίες είναι αληθινές, μόνο το μαλλί είναι πλέον λίγο πιο ξανθό. Εμένα μου συστήθηκε σαν Σοφία, οπότε δεν ξέρω αν είναι η Αγγελική που περιέγραψε ο nstssp ή όχι. Αδύνατη, γύρω στο 1,70κάτι, με στητό 2άρι στήθος, σφιχτό κορμί και ελαφρώς χαλαρά οπίσθια. Μασάζ δεν κάνει καθόλου. Το full ήταν στα 50 €.
Ο χώρος ήταν ένα φοιτητικό στουντιάκι των 30 τετραγωνικών με ένα κρεββάτι στριμωγμένο στον τοίχο και τη μέρα που πήγα μου είπε ότι είχαν διακοπή νερού και δεν μπορούσα να κάνω έστω ένα ντουζάκι.
Χωρίς να ήταν άσχημη εμπειρία, δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο για τα γούστα μου.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Είχα πάει πριν από ένα μήνα περίπου. Οι φωτογραφίες είναι αληθινές, μόνο το μαλλί είναι πλέον λίγο πιο ξανθό. Εμένα μου συστήθηκε σαν Σοφία, οπότε δεν ξέρω αν είναι η Αγγελική που περιέγραψε ο nstssp ή όχι. Αδύνατη, γύρω στο 1,70κάτι, με στητό 2άρι στήθος, σφιχτό κορμί και ελαφρώς χαλαρά οπίσθια. Μασάζ δεν κάνει καθόλου. Το full ήταν στα 50 €.
Ο χώρος ήταν ένα φοιτητικό στουντιάκι των 30 τετραγωνικών με ένα κρεββάτι στριμωγμένο στον τοίχο και τη μέρα που πήγα μου είπε ότι είχαν διακοπή νερού και δεν μπορούσα να κάνω έστω ένα ντουζάκι.
Χωρίς να ήταν άσχημη εμπειρία, δεν ήταν και κάτι το ιδιαίτερο για τα γούστα μου.
Σ'ωραίος φίλε! Ε τότε αφού δεν κάνει καθόλου μασάζ, το πρόγραμμα που δεν περιλαμβάνει full τι είναι; Κάθεσαι στην καρέκλα και σου τραβάει μαλακία;
 

Pavloukos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2011
Μηνύματα
67
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Σε ξαπλώνει στο κρεβάτι και σου παίρνει  :pipa1:
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Φιλοι για το στουντιο bodyfree που ειναι στην κωνσταντινου καραμανλη στο ιπποκρατειο ξερει κανεις κατι?

ποια κοριτσια ειναι καλα, τι κανουν και ποσο ειναι οι τιμες...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538
Φιλοι για το στουντιο bodyfree που ειναι στην κωνσταντινου καραμανλη στο ιπποκρατειο ξερει κανεις κατι?

ποια κοριτσια ειναι καλα, τι κανουν και ποσο ειναι οι τιμες...
100 το φουλ.
Διαπραγματευσου,εχει και αλλα προγράμματα.
Μεσα ολες καλες είναι.
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
326
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Εκανα το λαθος και πηγα BODY FREE.....

τα 100 για φουλ προγραμμα τα εκανα 90.. πηρα μια λεπτη μελαχρινη λιγο κοντη μυρτω η κατι τετοιο, ελληνιδα.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ!! οταν στο στοματικο πηγαινα να τη γλυψω λιγο κατω απο τη κλειτοριδα φωναζε και δεν με αφηνε....

δεν συμμετειχε και στο πισωκολλητο αντι να σκυψει σηκωνε τον κωλο της και με πονουσε....την ελεγα να σκυψει και μου λεει θα σου φερω αλλη κοπελα....

Ψεματα φυσικα....φευγει και μετα ερχεται ο ιδιοκτητης, ο τσατσος, καμια 60ρια ετων, χοντρουλης, νικος μου ειπε οτι λεγεται και μου λεει παλλικαρι φυγε....

του λεω θα φας μια ωραια δυσφημιση στην ιστοσελιδα να μαθεις να συμπεριφερεσαι....

γραψε οτι θες μου λεει με υφος πλαζε....

ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!! ΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤ.......

Προσοχη Παιδια ΜΑΚΡΙΑ!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Εκανα το λαθος και πηγα BODY FREE.....

τα 100 για φουλ προγραμμα τα εκανα 90.. πηρα μια λεπτη μελαχρινη λιγο κοντη μυρτω η κατι τετοιο, ελληνιδα.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ!! οταν στο στοματικο πηγαινα να τη γλυψω λιγο κατω απο τη κλειτοριδα φωναζε και δεν με αφηνε....

δεν συμμετειχε και στο πισωκολλητο αντι να σκυψει σηκωνε τον κωλο της και με πονουσε....την ελεγα να σκυψει και μου λεει θα σου φερω αλλη κοπελα....

Ψεματα φυσικα....φευγει και μετα ερχεται ο ιδιοκτητης, ο τσατσος, καμια 60ρια ετων, χοντρουλης, νικος μου ειπε οτι λεγεται και μου λεει παλλικαρι φυγε....

του λεω θα φας μια ωραια δυσφημιση στην ιστοσελιδα να μαθεις να συμπεριφερεσαι....

γραψε οτι θες μου λεει με υφος πλαζε....

ΒΡΕ ΟΥΣΤ!!!! ΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΤΤΤΤΤΤΤ.......

Προσοχη Παιδια ΜΑΚΡΙΑ!


Εγω τα ελεγα για τον χοντρο και τα μπαζα που εχει,σε ορισμενους αρεσει το κατοσταρικο και η σαβουρογαμια ομως,τι να κανουμε?
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
γεια σας!

μπορει κανεις να στειλει τηλέφωνο απο μαρία και δωδεκανήσου; ευχαριστώ πολύ
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Καλησπέρα.

Επίσκεψη πρόσφατα σε Smile.

Παρουσίες 4.
1. Μαρίνα(ΑL) περι τα 27 λεπτή καστανή,
2. Βικτώρια εντυπωσιακή με καλή συμετοχή και πιασίματα.
3. Τζούλια περι τα 35 ξανθιά.
4. Φοίβη (GR)

Επίσκεψη επίσης και σε Edelweiss.

Παρουσίες ίσαμε 7-8 διαφόρων εθνικοτήτων και σωματοτυπων για όλα τα γούστα.
Έχασα και το μέτρημα και ονόματα δεν θυμάμαι.
Η Σοφία (GR) παντως, παραμένει σταθερή αξία του καταστήματος
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Εγραψα κ στο θεμα της μπουρδελοτσαρκας, αλλα δε μ' απαντησε κανενας..
Την προηγουμενη βδομαδα πετυχα στο λεωφορειο την Αλεξ που δουλευε προπερσι στο στουντιο Λα φαμ, κ μου 'πε οτι τωρα δουλευει σε μασαζ στην Ευα.. Ξερετε που 'ναι αυτο κ τι ακριβως παιζει με τα μασαζ, γιατι δεν εχω ξαναπαει..

Εδω οι κριτικες της κ μια φωτο της..

 

Συνημμένα

  • Άλεξ IMG_0550.jpg
    Άλεξ IMG_0550.jpg
    261,3 KB · Εμφανίσεις: 42

KOSTASAKMI

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερει κανεις που βρισκεται η Νασυ από παπάφη?άλλαξε και τηλέφωνο?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
ρε παιδια ξερει κανεις που βρισκεται η Νασυ από παπάφη?άλλαξε και τηλέφωνο?

Τελευταία είχε ακουστεί ότι έφυγε Κύπρο... οπότε και το τηλέφωνο θα είναι άκυρο πλέον!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
μπορει καποιος παρακαλω να με στειλει σε pm το τηλεφωνο απο το μασαζ στη δωδεκανησου αφου ειναι free?
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
telika emeina 4 meres salonika kai piga kamara...diplo me katia kai magy..poli kali empeiria, me kalamaki apo tis dyo kai kalo masaz....epeidi psaxno mexri kalamaki pisteyo oti aksizei...
 

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
379
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
1.525
πάντως αν οι φώτο είναι αληθινές την είχα πετύχει σαν Αγγελική στης Μάρως στη Συγγρου πέρσυ τον Σεπτέμβρη. αντιγράφω ότι είχα γράψει τότε:

"Χθές που πέρασα ήταν μία Αγγελική, ελληνίδα, 22 ετών. Μου άρεσε το στυλάκι της και η κουβεντούλα μαζί της. Μέτριο ανάστημα, πολύ αδύνατη με εξέρεση μια μικρή κοιλίτσα, στήθος 2άρη στητό-στητό.
Μασάζ απαλό αισθσιακό, προφορικά άψογα, κυρίως θέμα δεκτική με καλή συμετοχή ( δε κράτησα και πολύ γιατί σχεδόν με τελείωσε στα εισαγωγικά) και αρκετά στενή"

συναδελφε θυμάσαι αν είχε και τατουαζ πίσω στην πλάτη όπως φαίνεται στην φωτό?ενδιαφέρομαι να πάω αν είναι στο 50ρικο το φουλ...
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
η κοπέλα που συνάντησα στο μασαζίδικο και μου συστήθηκε σαν Αγγελική είναι αυτή στις φώτο. το λέω σίγουρα γιατί τα τατού είναι χαρακτηριστικά
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Αδέρφια αν μπορείκκάποιος να μου πει το τηλ από olgas Dayspa θα ηήμουν ευγνώμων. Και μια δεύτερη ερώτηση  η Μαγκυ στην καμάρα είναι free η πριβε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom